Pojednanie mózgu z pralką

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

… nie jest możliwe, z tej prostej przyczyny, że skończyłoby się to fatalnie dla mózgu, który jest strukturą delikatną i chamskiej obróbki nieznoszącą.

I dlatego wszelkie fałszywie brzmiące nawijki o rzekomej jedności, jaka wtedy rzekomo była i teraz rzekomo znów potrzebnej są bez sensu z jednej prostej przyczyny:

Polska była, jest i będzie podzielona – na stałe.

I żadnego pojednania nie będzie – będzie wygrana jednej ze stron i to wygrana totalna – zupełnie jak po 1945, co zapewnia w najbliższej przyszłości dużo rozrywki i to w wersji hard, przy której MMA to takie taplanie się toplesek w kisielu będzie.

Prawie 2 lata temu napisałem na GazetoPolskim portalu (zanim mnie stamtąd wywali) tak:

„…komisja smoleńska:

bo to, że wybuch był, jest dzięki tej komisji dla każdego przyzwoitego człowieka oczywiste – bo fizyka jest jedna i nieoszukiwalna. Materiały się odkształcają w ten sam sposób czy to podczas wybuchu na Saharze, Alasce czy Kamczatce.

Inna sprawa, że wcale nie Rosjanie musieli za tym wybuchem stać, tak jak nie brytole musieli Sikorskiego sprzątnąć. LK wszedł w paradę ze swoją koncepcją sojuszu państw środkowoeuropejskich wszystkim możnym tego świata + naszym bandytom.

Ale tego się nie dowiemy nawet za 100 lat, bo jankesi swoich zdjęć satelitarnych ze Smoleńska NIGDY nie ujawnią.”

Wnioski są następujące i każdy z innej kategorii;

1. Polscy luminarze nauk ścisłych i technicznych uznali, że od walnięcia w drzewko i w błoto samolot rozpada się na tysiące kawałeczków, rozrzuconych na przestrzeni kilometra, czyli – wzorem klasyka – stwierdzili Paris vaut bien une messe, co się na nasze tłumaczy kasa Misiu, kasa! (klasyk inny, ale pasuje) i teraz mogą mieć kłopot, bo koryto się przechyliło, kto inny doń ziarno sypie i granty rozdziela, o czym boleśnie Janda się przekonała, skazana okrutnie na prowadzenie własnego biznesu za własne pieniądze, co jest niesprawiedliwością krzyczącą.

I histeryzującą.

2. Jeśli jankesi zdjęcia smoleńskiego lotniska po 10 kwietnia tzw. stronie polskiej przekazali i Mój Rówieśnik (i kolega z NZSu) je – użyjmy pasującego tu języka kryminalistów – skitrał, to już nie ma przeproś – czeka nas rzeź winiątek* a jeśli to jednak bulszit – to sytuacja będzie się kisiła, jak się teraz kisi.

3. Jeśli zaś jankesi te zdjęcia zdecydują się ujawnić (bo je mają, jak zdjęcia wszystkich rosyjskich lotnisk, szczególnie tych „nieczynnych”), to będzie znaczyło tylko tyle, że dalej nie wiadomo „kto”, ale wiadomo, że mamy iść na wojnę z ruskimi.

Czyli nadchodzą czasy ciekawe, co każdemu, kto zna to chińskie powiedzenie powinno dać do myślenia (wiem – jestem wymagający).

No, to miłego poniedziałku!

–————-

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/sorry-lemingi-nadchodzi-rzez-winiatek

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

wierna

 

zaś Polska będzie

bezgranicznie wierna

obroni nas bowiem 

cała brygada pancerna

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1511008

...i pies "Szarik" ;-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1511120

Wnioski prawidlowe, a dodatkowo porażające w swej logice. Kto tego nie widzial/wiedział, ten albo jest, mówiąc kolokwialnie, durniem albo osobnikiem działającym w złej woli; tertium non datur. Czy kiedykolwiek dowiemy się prawdy o obu katastrofach lotniczych - Mirosławiec (2008 r.) i Smoleńsk (2010 r.)? Wątpię w to, że wątpię. Śmiem domniemywać, iż owa wiedza rozpropagowana wśród maluczkich tego świata mogłaby stać się impulsem do wstrząsów ogólnoświatowych (typu wybuch np. Krakatau w 1883 r. i co było potem). Zatem świadomość skutków takiej sytuacji dla wielkich rzeczonego świata jest tak porażająca, iż zrobią oni absolutnie wszystko, aby prawda światła dziennego nie ujrzała (vide: katastrofa w Gibraltarze).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1511016

Jesteśmy skazani na uczestniczenie w Wielkim Teatrze; a co za kulisami - było jest i będzie dla nas niedostępne.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1511119

za kulisami

 

jak więc zajrzeć za kulisy

gdzie trwają tajne igraszki

gdy mi same stąd znikają

dziewiczo niewinne fraszki?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1511137

Z ruskimi iść na wojnę się nie da, a nawet nie ma z czym. Ani nie znjadą się dowody. Mnie by wystarczylo wykrycie  winnych po stronie polskiej i ukaranie.

Co do zasypania podzialów to istnieją dwie możliwości: pierwsza, teoretyczna, że będzie dobrobyt, wówczas ludzie mają politykę w nosie. Druga, to taka, że Polacy jednocżą się w obliczu katastrofy, ale tego nie życzę ani sobie, ani innym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1511082

1. "Z ruskimi iść na wojnę się nie da, a nawet nie ma z czym" - pełna zgoda, tylko że to Amerykanie decydują, czy i z kim będziemy się lać.
Piękny Majdan na Ukrainie zmajstrowali, prawda? I doskonale na tym Ukraina wyszła, nieprawdaż?
2. Pojednania NIE będzie - chce się Pani jednać z tymi z Czesrkiej? Nie wierzę.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1511117

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1511163