Sorry lemingi – nadchodzi rzeź winiątek!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Winiątek, winiątek – teraz, przy takim rządzie, jaki się objawił, już się tak łatwo na niewiniątka nie przerobicie.

Nie muszę chyba dodawać, że najważniejsza kampanijna obietnica (wcale nie ta o kwocie wolnej od podatku czy o 5 stówkach na jakieś dziecko, albo ta, że szefem MON nie będzie Macierewicz), czyli obietnica wygłoszona przez samego Jarosława Wielkiego, że nie będzie żadnej zemsty, to… żart taki był.

Słowem-kluczem rządów PiS będzie właśnie ZEMSTA.

Czy wy naprawdę się jeszcze łudzicie, ze Krwawy Antek nie przenicuje wojska?
Albo, że nie wyczyści razwiedki nie do szeregowca, a do sprzątaczki włącznie?

Albo, że Mściwy Zbyszek, po tym, jak mu platformiarze nawet laptopa przesłuchiwali, zostawi w spokoju korporacje prawnicze?

I proszę mi tu nie opowiadać bajek, że Trybunał Konstytucyjny zabroni:

stara, ubecka metoda korek-worek-rozporek i sędziowska brać będzie jadła nie z ręki, a z podłogi.

Koszmar!

Albo, że Fanatyczny Mariusz nie dobierze się do wszystkich tych, do których nie zdążył się dobrać przez kilkanaście miesięcy, kiedy teraz będzie miał czas do jesieni 2019?!

I technologie o 8 lat nowsze, co oznacza NOWĄ GENERACJĘ?!

On się dobierze i do tych ze starej listy i do nowych, i do tych, którzy się nawet jeszcze nie zdecydowali na zadarcie z Nową Władzą!

Najefektowniejsze będzie zgwałcenie mediów – to chyba zrobią zbiorowo, bo musi być z przytupem. Będzie na co popatrzeć, taa…

Że to byłoby straszne?

O nie, straszne to będzie, jak się Fanatyczny Mariusz  do tych SIWZów krojonych pod jedną i wszystkim uczestnikom przetargów  znaną firmę dobierze.

A będzie jeszcze straszniej, gdy Korporacyjny Mateusz z uśmiechem politowania wyłapie prymitywnego myka z tzw. cenami transferowymi.

Te cięcia etatów w polskich filiach ponadnarodowych koncernów… uuu….

I pomyślcie, że tak przez 4 (słownie: CZTERY) długie lata…

Sładkoje na kaniec (jak mawia Władymir Władymirowicz) – Smoleńsk:

tu będzie rzeź.
Nikt kto laskowy albo nawet laskowopodobny się nie uchowa.

Orzechów trochę szkoda, ale ja się dawno na włoskie przerzuciłem, to mi ganz pomada.

Ale nie żal mi was, lemingi, bo zamiast oglądać klasyczne filmy akcji, to wy jakimiśpokłosiami się rajcujecie.

A gdybyście obejrzeli taki jeden film z Arnoldem (z TYM Arnoldem) to by was Jarosław Podstępny tak łatwo w kucyka  (nie w konia, nie pochlebiajcie sobie) nie zrobił, bo tam jest taki smakowity cytat:

” -Powiedziałeś, że jeśli ci powiem, to mnie wypuścisz!
- Kłamałem…”

I tym, filmowym akcentem…

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (11 głosów)

Komentarze

"...obietnica wygłoszona przez samego Jarosława Wielkiego, że nie będzie żadnej zemsty, to… żart taki był."

Nie wydaje mi się, że to żart taki był.

W uczciwym państwie każdy ma szansę na ponoszenie konsekwencji swoich wcześniejszych wyborów. By przeszłość nie okaleczała przyszłości.

W Polsce przez długie lata nie było możliwym uporać się z przeszłością. Dzięki twórcom "grubej kreski". Dziś pojawiła się szansa na uporządkowanie przeszłości. Czy to jest zemsta? W stosunku do kogo?

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
7
Vote down!
0
#1498151

no dobrze:

widzę, że dla pisowcow, to trzeba wielkimi literami.
Mój tekst to SZYDERA.

Teraz jasne?

Vote up!
5
Vote down!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1498152

Od początku przypuszczałem, że to SZYDERA. Tyle, że mój sąsiad "boguduchawinien" już drży. A, że trochę obawiam się o jego zdrowie, więc chciałbym go przekonać, że to szydera.

Ciepło pozdrawiam.

dratwa3

Vote up!
7
Vote down!
0
#1498154

ufff.... :-)

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1498155

Panie Ewaryście, toż to tylko sprawiedliwość nade(j)szła znienacka ...

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1498174

A juz myslalem ze sie rozliczymy ze zdrajcami Mojej Ukochanej Ojczyzny Polski. A swoja droga cos za malo tematow o uchodzcach. A jest w eurokolchozie bardzo zle.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
2
Vote down!
0

casey

#1498181

Witam Pana! Slusznie! Odwetu nie bedzie, ale tylko sprawiedliwosc! Ci ludzie swiadomie zostali cinkciarzami Polski! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1498188

Kmicic Radziwiłła na arkanie prowadził, zamiast łeb mu od razu urwać, pod sąd oddał i... kicha!

To chyba ... ja już wolę ten odwet - prostszy jest i skuteczniejszy :-D

Vote up!
3
Vote down!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1498242

W "Vabank" wysłannik Kwinty mówi zonie zabitego kolegi kasiarza - "Ja jestem raczej z wymiaru sprawiedliwości"....to brzmi lepiej niz zemsta. Po ośmiu latach korupcji, kłamstw, matactw, złodziejstw i powazniejszych zbrodni - idzie czas sprawiedliwego rozrachunku.I oby to stało sie jak najszybciej...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1498201

poczekamy... zobaczymy...

Vote up!
1
Vote down!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1498241

Piąteczką poleciałam bez wahania!

To jest ostatni dzwonek dla Polski i ostry skalpel jest potrzebny żeby była Polską i państwem prawa.

Tylko czy... nie wymiękną w ostaniej chwili i ostrej kreski nie zastąpią miękką? Właśnie tego się trochę obawiam.

A lemingi - no cóż! Mogły nie oglądać bajeczek na Tusk Vision Networkach i dziś nie bałyby się bo by wiedziały, że Polska krainą czarnego luda, baby Jagi i złych smoków była do wczoraj, i że wreszcie może wrócić normalność. 

Jeżdząc na wakacje do Polski widziałam jak im się z roku na rok zmieniało menu na grillach - z prawdziwego mięska i do wyboru, do koloru i ile brzusio zapragnie na coraz gorsze parówki i ściśle wyliczone, a tego lata  wielu w ogóle grilla nie odpaliło bo nawet na najtańsze parówki nie miało. W zeszłym roku wyprawka do szkoły wahała się między 800-900 zł, w tym ponad 1000. 

Grill i wyprawka starczą by zobrazować rosnący "dobrobyt"  Polaków pod wspaniałymi rządami Platformy Ograbicielskiej.

Mam w Polsce wieloletnich przyjaciół, zamożna rodzina ze stałymi dochodami i o ile do 2013 r. jeździli 2-3 razy w roku na zagraniczne wczasy (turnus 6-10 dni), od zeszłego roku mieli możliwość na już tylko jedne. Ten "dobrobyt" czułam również na własnej kieszeni -  kiedyś przyjeżdżałam na wakacje do Polski z 300 euro i mi starczało na miesiąc z hakiem, w tym 10-14 dni w Zakopanem (kwatera prywatna, a długość pobytu w zależności od pogody), w Krakowie kilka dni (też kwatera prywatna), "wakacyjne"  wydłużało mi się z roku na rok w kasie do 600-700 euro i skracało o tydzień-10 dni, a przecież moje wakacyjne nawyki były wciąż takie same bez tendencji na jakieś "szaleństwa". Ostatnio nie przyjeżdżałam bo wnusia ale wnusia rośnie i za rok, dwa już będę mogła myśleć o zawiezieniu jej do mojej Polski i trochę cierpnę czy dam radę fundnąć nam taką eskapadę bo mi się praca trochę "skurczyła", ręce wysiadają i muszę mniej grać, a jak mniej gram to mam mniej kasy, hehehe... 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1498214

a ja odpowiem tak: pozdrawiam najserdeczniej diasporę!
Jakoś tak mam, że Polakow "stamtąd" cenię sobie bardziej, niż tych "stąd", no - poza wyjątkami :-)
 

Vote up!
3
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1498240

Administracja niepoprawnych molestowała mnie mailami, że dawno tu nie komentowałem to wpadłem na stronkę. I cóż widzę - bloger Ewaryst nadal uważa się za wszechwiedzącego geniusza licząc na to, że "durni Polacy" (tak określa rodaków) mają krótką pamięć. Tak więc można spokojnie udawać, że w ciągu ostatnich lat bloger nie pisał o "jarrusowych" zwycięstwach, o tym, że Andrzej Duda "dostanie bęcki" od Komora już w pierwszej turze, o tym jak to wstrętny Kaczor przegrywał kolejne wybory na własne życzenie itd. itp. bzdury. Każdy odznaczający się odrobiną przyzwoitości uderzyłby się w piersi i nabrał trochę pokory. Ale nie bloger Ewaryst, on wie najlepiej, jest w końcu wybitnym specjalistą marketingowcem (albo czymś podobnym) i jest najmądrzejszy. Najbardziej zdumiewające dla mnie, że są jeszcze tacy, którzy jego wypociny biorą na poważnie i je komentują na serio. Cyrk, ale raczej niezbyt wysokich lotów. Następnym razem mocno się zastanowię nim tu wpadnę. Bye, bye.

Vote up!
4
Vote down!
-2

oszołom z Ciemnogrodu

#1498275

Dyskusja z kameleonami,typu Ewaryst Fedorowicz to strata czasu. Polaków uważa za głupców, a sam nim jest, przy tym do polskości mu daleko. Bliżej mu do Jacka Fedorowicza, Donalda Tuska i Aarona Szechtera, dla których tak czy owak-  "polskość to nienormalność". Natomiast z Pani jego negatywną oceną, jako blogera, zgadzam się w całości.

Vote up!
3
Vote down!
-1

anty bolszewik

#1498323