Islamiści zabili Polkę – no i co z tego?

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

W natłoku bzdetów w rodzaju Obama się spotka/ nie spotka z Dudą, Rzepliński czuje się/nie czuje się Blidą, czy Schetyna PiS zniszczy/nie zniszczy, media prześlizgnęły się (taka ich śliska, mediowa... proweniencja) nad sprawą najistotniejszą z istotnych:

Otóż po kilku dniach od brukselskich zamachów okazało się, że wśród ostatnich zidentyfikowanych śmiertelnych ofiar jest Polka – p. Janina Panasewicz, a jeszcze troje Polaków zostało rannych.

Czyli islamiści zabili Polkę – owszem, w Brukseli a nie w Warszawie zabili, ale co to za różnica?

No dobrze – jest różnica taka:
gdyby islamiści odpalili bomby w Warszawie, to tych Polek i Polaków zginęłoby wielokrotnie więcej. Prawda?

Prawda.

Jaki stąd wniosek?

Prosty:

za żadną cenę nie można do Polski islamistów wpuścić, choćby Süddeutsche Zeitung ogłosiła werbunek najemników do tzw. sił stabilizacyjnych w Polsce, a Die Welt (zgodnie ze swoją obecną linią redakcyjną) uznała 3RP za jeden, wielki, polski obóz koncentracyjny.

Ojtam ojtam – przecież platformerska premier Ewa Kopacz zgodziła się na sprowadzenie do Polski tylko 70 tys. islamistów!

Owszem – a jakiś belgijski premier też się zgodził kiedyś na sprowadzenie na początek 70 tys. islamistów i teraz mają w Belgii rządy islamskiego terroru.

Do PiSu chyba wreszcie dotarło, że jeśli będzie dalej kręcił z tymi islamistami, to Kukiz na referendum antyimigracyjnym do wyborów samorządowych spokojnie dojedzie i przy urnie może być nie/ciekawie, toteż stawia się zagranicą, do słusznego wniosku dochodząc, że w Berlinie i Brukseli i tak ma prze.... no wiadomo co ma „prze...”.

Ale ja dziś o czersko-wiertniczej narracji, jakoby kilka lat temu Polska przyjęła 100 tys. Czeczenów i oni się rzekomo doskonale zasymilowali.

Jak taka asymilacja w rzeczywistości wygląda – informuje sama Wyborcza, tylko trzeba trochę poszukać:

Zambrów: Temu Czeczenowi nieszczególnie układało się z niektórymi z polskich rówieśników. Mieli tam w szkole konflikt, ]]>on hardy góral z Kaukazu, oczywiście, jak to u nich w zwyczaju, chodzący z nożem.]]> Chłopakom z Zambrowa się to nie podobało.*

Katowice:
Nauczyciele tłumaczyli drobiazgi: ]]>Czeczeni plują nie z pogardy, ale dlatego, że w czasie ramadanu nie mogą przełykać śliny]]>, a młodzi chłopcy noszą przy sobie noże jako symbol dorosłości.**

Warszawa:
Nauczyciele wiedzą już, że ]]>dziewczynki nie mogą mieć kusych strojów na WF-ie. Wyjście na basen też odpada - chyba że będą tam same dziewczyny, bo nikt inny nie może zobaczyć Czeczenki w bikini. U nas prawo tradycyjne, czyli adat, jest najmocniejsze na całym Kaukazie]]>.
Przychodzi do mnie kiedyś polski chłopaczek i zwierza się: "Zarina mi się podoba...". A ja do niego: "Broń cię Boże! W ogóle o tym nie myśl. Dziewczynka czeczeńska nie może wyjść za Polaka!".***

Łomża:
młodzież demonstruje noże, nie schodzi z drogi - opowiadają policjanci w Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - ]]>Czeczeni są niebezpieczni. Wystarczy jeden gest, który w swojej kulturze odbiorą za obraźliwy, i nieszczęście gotowe. Jest też lista zakazanych tematów, choćby tych dotyczących religii. Lepiej nie poruszać tych kwestii w ich obecności.]]> ****

Czyli jeśli pozwolimy Czeczenom chodzić do szkoły z nożami, bo to ich „symbol dorosłości”, pluć na podłogę, bo im islam zabrania przełykania śliny w czasie ramadanu, Czeczenkom przychodzić na WF zakutanymi i zwolnić je z chodzenia na basen, bo nikt nie ma prawa zobaczyć Czeczenki w kostiumie kąpielowym, a Polakom zabronimy broń Boże poruszać w rozmowach tematy religijne bo „nieszczęście gotowe”, to dadzą nam w NASZYM kraju spokój.

Ja bardzo przepraszam ale to jest jakiś kosmos!

Jeżeli Wyborcza nie kłamie (a przecież nie kłamie – ona jest wręcz wzorcem prawdomówności), to już mamy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy ludzi plujących na nas, naszą kulturę, tradycję czy styl życia i to plujących nie tylko w przenośni, ale i dosłownie.
Mamy w 3RP kilkadziesiąt tysięcy nożowników, których władze szkolne boją się ze szkoły najzwyczajniej w świecie wyrzucić.

Ale na koniec coś optymistycznego się Państwu należy.
Otóż powinniśmy tym czeczeńskim nożownikom i plujcom być za jedno wdzięczni:

że się jeszcze żaden tutaj nie rozerwał – a mógłby.
 

PS. życie dopisało puentę i już po opublikowaniu tego tekstu dostałem od Pana Jerzego Wasiukiewicza link do info ABW nt zagrożenia terrorystycznego w Polsce, a w nim takie kwiatki:
kierownictwo ABW przekazało parlamentarzystom tak dokładne dane. Wynika z nich, że służby zidentyfikowały 200 osób, które mają związek z Polską i jednocześnie z wojującym fundamentalizmem islamskim. Największą liczbowo grupę stanowią Czeczeni, którzy przebywali kiedyś np. w obozach uchodźców w Polsce. I wciąż utrzymują kontakty nawiązane tutaj, choć dziś znajdują się na terenach Syrii lub Iraku gdzie walczą po stronie Państwa Islamskiego (ISIS).”

]]>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/abw-monitoruje-200-osob-moga-stanowic-zagrozenie-terrorystyczne,563696.html]]>

–--------------
*]]>http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,16847669,Trzech_chlopow_na_jednego_dzieciaka]]>]]>_]]>]]>_Bo_byl_z_Czeczenii.html#ixzz44SXz6hNv]]>
**]]>http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,6004635,Czeczeni_wygnani_z_katowickiego_Zaleza.html#ixzz44SW63sYl]]>
*** ]]>http://wyborcza.pl/duzyformat/1,132506,13838744,Jestem_Czeczenem__Kocham_Polske.html]]>

**** ]]>http://www.wspolczesna.pl/wiadomosci/lomza/art/5683248,czeczeni-na-miejskim-garnuszku,id,t.html]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Człowiek uczy się całe życie (a umiera glupi).

Kiedyś, wydawalo mi się bardzo szlachetne ratowanie czeczeńskich rodzin przed wojną, w dodatku na zlość Rosjanom znaleźli u nas przyczółek dla swoich organizacji. . Nie mieszkają w moich stronach, nie czytam wyborczej, co najwyżej dochodzily mnie jakieś odpryski o czeczeńskiej mafii.

Tym bardziej nie można wpuścić nowych muzulmanów, bo jak przekroczą masę  krytyczną to postawią kategorycznie swoje żądania. I nie pozwalajmy budować meczetów.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1510288

dokładnie tak:
każdy polityk. z jakiejkolwiek partii, który ich tu wpuści będzie ZDRAJCĄ
 

Vote up!
8
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1510292

Tym politykom, którzy już są zdrajcami, wpuszczenie najeźdźców życiorysu nie pogorszy. Poprawi za to liczbę posiadanych srebrników.

Vote up!
3
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1510337

Nikt nikogo wpuszczać nie musi, oni już tu są od kilkunastu (czy tylko?) lat

Vote up!
2
Vote down!
0

Janina otęska

#1510385

No pewnie, że nic z tego…
Uważajcie, oni nadchodzą.
http://www.pdsaviano.it/web/content/alpacino-musicaa-0

Vote up!
2
Vote down!
0
#1510408

A pomyśleć, że do tych Czeczenów już musimy dodać Bóg raczy wiedzieć ilu Ukraińców. Do tego Arabi i mamy "małe Bałkany".
Nie wiem jak można być w XXI wieku demokratą...

Vote up!
5
Vote down!
-1

              

#1510312

Bo politykom chodzi o to, żeby Polacy przestali być gospodarzami we własnym kraju.
Ciekawostka: wyplaty 500+ PiS przyzna takze... "DZIECIOM OBCOKRJOWCÓW legalnie przebywajacych w Polsce (nawet na czas określony)" !!!

Zrzucimy się na 100 tys dzieci Arabów, Ukraińców, Czeczenów !!!

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/500-zlotych-na-dziecko-takze-dla-obcokrajowcow-spoza-UE-00018144

Vote up!
3
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1510317

No wlasnie, ja rowniez bezustannie zadaje sobie to pytanie i nie potrafie znalezc na nie odpowiedz. Zamiast natychmiast probowac wyjsc z EU, to my jak slyszymy bawimy sie, by "udobruchac " opozycje...Kaczynski szuka porozumienia...Zamiast szybko wprowadzac odpowiednie przepisy, to ponownie zaczyna sie przepychanka...Zamiast szybko wsadzac do wiezienia, to beda sie z ta gawiedzia dogadywac...Gdy sie na te geby patrzy, na te z KOD-ow i te z opozycji, to poprostu prokurator od razu sie kojarzy, wiec pytam z kim tutaj sie dogadywac ? Odnosnie ABORCJI Kaczynski mowi, ze on to i owszem, bo Katolik, ale ze dyscypliny w szeregu jego partii nie ma wiec ???? I tu powracamy do tematu DEMOSRACJI...

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1510322

http://bobry7.salon24.pl/704166,soros-merkel-erdogan-i-gerald-knaus-czyli-kto-zarzadza-uchodzcami-i-nami

Czy Polska jest w stanie przeciwstawić się tym mocom? Warto przeczytać, bo notka spada w dól.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1510318

Polskę - tak, polskich politryków (wszystkich) - nie.
Bo oni wszyscy mają mentalnosc lokajów: służyć! (jak nie ruskim - to niemcom, jak nie niemcom - to jankesom). Mali ludzie.

Vote up!
2
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1510458

Ani jednego emigranta nie nalezy wpuszczac do POLSKI, ani JEDNEGO !

Nalezy natomiast zaprosic naszch RODAKOW, ktorych PO i inni postkomunisci wygonili z naszego kraju. Pani Premier Beata Szydlo i Prezydent Andrzej Duda powinni w pierwszej linii zadbac o naszych  RODAKOW , ktorzy przebywaja za granica naszego kraju bedac na ekonomicznym wygnaniu ! i takie stanowisko powinni miec nasi Przywodcy rowniez dla EU ! i nic poza tym ! wszystko inne jest zwykla ZDRADA STANU ! my tu nie piszemy o kilku Polakach, my piszemy o MILIONACH POLAKOW ! Wiec Pani Szydlo i Panie Duda Polacy musza byc na pierwszym miejscu, a nie jacys emigranci i to obojetnie skad by nie przyjechali. Nie zapominajmy rowniez o Polakach z Kresow Wschodnich, ktorych Sowieci przepedzili po calym Azjatyckim Kontynecie. To maja byc nasze priorytety. No, jezeli ten rzad chce byc polskim rzadem.

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1510324

Pełna zgoda!
A tu mój pierwszy tekst poświęcony temu zagadnieniu (jeszcze z maja ub roku):

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nie-chce-w-polsce-islamskich-uchodzcow-ekonomicznych-z-afryki

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1510330

Vote up!
4
Vote down!
0
#1510509