Bolszewicka komisja Bufetowej

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Lata blogowania nauczyły mnie, że wśród czytających moje teksty są ludzie najróżniejsi, i to najróżniejsi pod każdym względem:

są mądrzy i głupi, wykształceni i produkty zdeformowanej przez Buzka oświaty, zdrowi na umyśle i wariaci skończeni, są też przyzwoici i nieprzyzwoici.

I mógłbym tak wymieniać dalej i dalej.

Dlatego dziś postanowiłem dokonać pewnego uproszczenia i napisać tekst skierowany tylko do ludzi przyzwoitych i rozsądnych.
Bo na dla nieprzyzwoitych i idiotów czasu szkoda.

A tekst będzie o warszawskiej tzw. reprywatyzacji.

***

W Warszawie struktury mafijne (a więc takie, w skład których oprócz polityków, wchodzą zawodowi przestępcy, sędziowie, prokuratorzy, komornicy, adwokaci i urzędnicy) ukradły wielomiliardowej wartości nieruchomości, ukradzione prawowitym właścicielom po raz pierwszy przez komunistycznych okupantów.

Członkowie mafii, poddani dość umiarkowanej presji ze strony socjalistycznej władzy pisowskiej, która (patrz rugi warszawskie) uznała komunistyczną kradzież za rodzaj sprawiedliwości społecznej i sama próbowała prawowitym właścicielom (w tym i mojej Mamie) odebrać skonfiskowane domy i place ostatecznie, tym razem przy pomocy tysięcy procesów wytaczanych przez prezydenta stolicy Lecha Kaczyńskiego,

zamiast pójść z PiSem na ugodę (i kazać Bufetowej odejść z bufetu na przykład ze względu na stan zdrowia) próbują obronić całą pulę, stosując metody z repertuaru „na niezawisły sąd”, i „na zaprzyjaźnione media”, co jest idiotyczne, jako że zmusza PiS do wzięcia się za mafiozów na poważnie, a przynajmniej tak, by to na poważnie w TVP wyglądało.

A władza pisowska udawać dalej nie może, bo mafia przesadziła i Jolantę Brzeską, osobę, która się przeciwstawiła mafii, porwała i spaliła w Lesie Kabackim żywcem.

Tak – spaliła żywcem.
I tego się przykryć nie da, a przynajmniej nie da się przykryć zupełnie.

Oczywiście można twierdzić, że Jolanta Brzeska pojechała do Lasu Kabackiego sama, gdzie też oblawszy się benzyną dokonała dyskretnego samospalenia, ale to jest wersja nie dla głupich i nieprzyzwoitych, a dla zwykłych – proszę wybaczyć właściwą mi precyzję opisu – sk...synów.

I kiedy tak słucham Bufetowej, jak idąc w zaparte wstawia bajer (to po warszawsku), że nie widziała, nie słyszała, nie wiedziała, a ta ukradziona pożydowska kamienica, co to jej mąż przejął i szybko na gotówkę zamienił, pozbywając się jak gorącego kartofla parzącego ręce, to jej w najmniejszym stopniu nie obchodziła i nie obchodzi,

to się wcale w przeciwieństwie do mediów komercyjnie niepokornych nie oburzam, bo mam swoje lata i wiem, że ci od grubej pałki i ci od grubej kreski to jedna i ta sama ferajna.

Podobnie nie wzrusza mnie, gdy Bufetowa ostentacyjnie i lekceważąco informuje, że się przed żadną komisją nie stawi, bo moim (i całkowicie niesłusznym) zdaniem miejsce Bufetowej jest w kuchni.

Więziennej.

Co najwyżej moje zamiłowanie do precyzji doznało pewnego dyskomfortu, gdy Bufetowa była uprzejma się wywnętrzyć, że nie stawi się dlatego, że jest to komisja bolszewicka.

Bo nie dość, że bezczelna i pazerna, to do tego nieoczytana:

otóż Stefan Żeromski, OMC laureat nagrody Nobla,w napisanym przez siebie „Przedwiośniu” o przesłuchiwanej przez bolszewików matce Cezarego Baryki napisał tak:

„bita potężniepo mordzie, przyznała się do posiadania skarbu i pokazała kryjówkę, gdzie się mieścił.”

No, Bufetowa jest komercyjnie katolicka i ze swoją pobożnością obnosiła się swego czasu aż do – pardon - wyrzygania.

To i niech się modli, żeby w Polsce, zamiast pisowców rządów nie objęli bolszewicy, bo wtedy to by jej dopiero pamięć i przyzwoitość wróciły.

I to jeszcze przed pierwszym przesłuchaniem.

http://tustolica.pl/rugi-warszawskie_50305

http://wawalove.pl/Ostre-slowa-Hanny-Gronkiewicz-Waltz-To-jest-komisja-bolszewicka-a26583

http://www.legimi.pl/ebook-przedwiosnie-zeromski-stefan,b1702.html

---------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:8)

Komentarze

Wielkie dzięki Fedorowicz Ewaryst! Brać Gronkiewicz-Waltz ostro za dupę i trzepac ostro, tak długo, aż wytrzepią wszystko co wie i za co odpowiada, a jak widać z tego tylko artykułu HGV jeszcze mocno beknie! I dobrze. Tak trzymać!

I jeszcze jedno osoba HGV miała rzeczywiście w swoim czasie wielkie poważanie, by nie powiedzieć wielkie chody w Kościele katolickim, tak to wyglądało przynajmniej z medialnych przekazów. Wbijało się ludziom choćby i to do głowy, że jest związana z Odnową w Duchu Świętym. Mój Boze tak było! Ludzie zwykli nie mówiąc o pobożnych niewiastach, se myśleli, no jak Duch Święty, to Święty! I tak właśnie wydaje się w III RP pomrocznej, robiono ludzi w balona! Co teraz właśnie wypływa, jak oliwa na światło dzienne, ile to już bowiem afer wiadziało to pokolenie, od których sowieje dosłownie głowa i to często ludzie związani właśnie z Kościołem!

Dodam także dla prawdy i ku przestrodze, że hierarchowowie Kościoła, którzy w pamięci kojarzą mi się w różny sposób z HGV to naturalnie kard. Kazimierz Nycz i kard. Stanisław Dziwisz. Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1543141

Krotko. Szukalem wpisu na ten temat poniewaz pragne dodac jeden wg. mnie bardzo wazny komentarz. Czuje ze widownia jest zadna krwi. Kazde igrzyska musza wylonic ofiary (odwracajac dogmaty). A wina ich jest tak ewidentna (pokazy w telewizji) ze i kara musi byc. Jesli tego nie bedzie - nie "poleje sie krew" to PiS skonczy w jednej szufladce z cala ta cholota z ktora walcza. Spoleczenstwo stwierdzi: nie wazne kto rzadzi wszyscy sa tacy sami a swoj swojego nie ruszy. Mam nadzieje ze idac na wojne wspolpracownicy Kaczynskiego byli zdeterminowani i kompetentni a nie tylko krasomowcami. Bo mozna bylo to przewidziec ze kazda akcja ma reakcje. W tym przypadku Polacy ich ocenia a nie prokuratura. Jesli popelnili blad i weszli w komisje bez planu osadzenia i skazania winnych niestety stana sie tacy sami i skaza nas Polakow na meke komunizmu ktory niszczy narody. Dzis Hidzra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543160