HGW wyrzuca Murzynków z łodzi i wiosłuje, wiosłuje,wiosłuje…

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Gdyby odcedzić pijarowy klajster, to z całego dzisiejszego medialnego show HGW zostaje na sicie jedno przesłanie:

kto się miał nakraść, to się nakradł, a teraz trzeba sp… róbować podzielić się odpowiedzialnością.

I to jest jedyna w miarę sensowna, choć i tak nie rokująca wygranej strategia.

Oczywiście wywalenie tych pionków (proszę zwrócić uwagę na fakt, że nie użyłem słowa słupów) którzy nie są skorumpowani (bo jakże by inaczej), to jest taki teatrzyk dla ubogich (umysłem).

Podobnie, jak gadki o tym, że w powołanej komisji PO będzie w mniejszości, bo w mniejszości będzie PiS, a PO wraz z koalicjantami będzie miała bezpieczną przewagę.

Zakres czasowy działania tej speckomisji od 1990 do dziś jest wymierzony tylko w PiS, bo choć juma za rządów staliniątek i postkomuny szła na maksa, to ludzie już tego nie pamiętają, a PiS ma w szafie trupa i to śmierdzącego wyjątkowo, a nazywa się ten trup „rugi warszawskie”.*

W 2005 roku wiceprezydent Draba, zastępca Lecha Kaczyńskiego, wysłał do starych warszawiaków groźne pismo z żądaniem „wydania (własnych!) nieruchomości”, chyba, że zgodzą się na krótkoterminową ich dzierżawę od…miasta.

I proszę mi tu nie margać, że nie tak, bo taki list z taką propozycją nie do odrzucenia dostała między innymi moja Mama, więc wiem, o czym piszę.

Zrobiła się straszna afera, pikiety pod Ratuszem, pozwani starzy warszawiacy zaczynali być ciągani do sądów, ale ponieważ wybory prezydenckie i parlamentarne były za pasem, na najwyższych szczeblach PiSu najpierw zapanowała panika, a potem zapadła decyzja o wyciszeniu tej grandy na czas wyborów, by po ich rozstrzygnięciu zaraz do niej powrócić.

I proszę mi tu nie pisać, że łże liberałowie kradli ukradzione na chama, a żoliborscy socjaliści chcieli sobie tylko tym ukradzionym (odpłatnie) poadministrować.

Z punktu widzenia okradzionych to żadna różnica.

Tak czy inaczej, jadąc Tomasim, trzeba będzie wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu i to kluczowe wiele oznacza HGW, której i tak wystarczająco długo się upiekło.

Jakaś puenta?

Ależ oczywiście i jak to u mnie w zwyczaju – optymistyczna:

dogadają się!

W końcu w tzw. klasie politycznej 3RP każdy ma na każdego haka, co oznacza, że o ile istnieje consensus co do gonienia ku uciesze durnej gawiedzi króliczka, to już zgoda na jego złapanie – nie.

————-

http://www.dekretowiec.pl/

zakładka Rugi Warszawskie

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:14)

Komentarze

Wyrzucanie murzynków za burtę opóźni na jakiś tylko czas wyrzucenie samej HGW, która też jest murzynkiem, troszeczkę tylko ważniejszym niż wyrzucane właśnie za burtę małe "niewinne murzyniątka". Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść! Ale oczywiście interes będzie się dalej kręcił, tyle że nie tak już bezczelnie i na chama!

Pozdrawiam     

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1519029

Handel

Gruntami

Warszawskimi

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1519031

no czymś HGW handlować musi - rodzinna tradycja ? :-D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1519033

Ależ pelna zgoda:
 

Ja obstawiam, że HGW odejdzie, ale z gwarancją niekaralności.

Skończy się na kontrolowanym dopuszczeniu PiSu do bufetu, w zamian za pozostawienie mechanizmów pozwalających na dalsze ssanie, tym razem już nie "na chama", ale dobre i to, bo cyc pełny.

Pyszne jest to wystawienie na frontmana Śpiewaka (tego od fińskich domków na Jazdowie z ktorych HGW wyrzuciła lokatorów, a Śpiewak założył w kilku w ten sposób "odzyskanych" ... kibuc :-D) - no ręce się same składają do oklasków :-D

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Ewaryst Fedorowicz

#1519032

I ten piękny chóralny śpiew śpiewaków z Nowoczesnej, Razem, SLD i tak dalej... Sztuka dla sztuki!

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1519036

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1519065