A-feralna niesprawiedliwość

Obrazek użytkownika roland
Kraj

W czasach szczęśliwie minionych Internety roiły się od list afer kolesi z PO i PSL. Minął rok rządów Prawa i Sprawiedliwości, i co? I nic!

Ujawniły się za to nowe patologie (vide reprywatyzacja) ale tylko słychać o Warszawie; słychać o mafiozach którzy korzystając z luk w prawie zarabiali na VAT-owskich karuzelach i teraz nareszcie trafili powtórnie do aresztu. Wpadło kilku sędziów, którzy to i owo zaNITRASili. Działa komisja śledcza w.s. Amber Gold. 

Czyżby PiS zaczęło układać się z niektórymi szemranymi środowiskami? A może afery o których wtedy mówiono były dęte i nie można nikomu  postawić zarzutów? Czy z obozu platformerskiego największym "okazem" do upolowania jest HGW - a gdzie reszta?

Co się dzieje? Czy w sądach brak ludzi do pracy, żeby rozliczyć złodziejską reprywatyzację np w Krakowie, czy w innych miastach?  Czy po zmianach w sądownictwie uruchomione zostaną ścieżki awansu zawodowego dla "młodych wilków", którzy będą ścigać układy III RP? Kiedy sprawiedliwość zacznie działać?

Minął już rok. Może przed ciamajdanem sprawne działania prokuratury groziłyby wywołaniem zamieszek, ale TERAZ? 

Dlaczego nic się nie dzieje?

Nie chodzi mi o spektaklularne aresztowania o 6 rano i o robienie cyrku w mediach - daleko mi do tego. Oczekuję normalnego działania Państwa i wymierzenia sprawiedliwości tam, gdzie są ku temu powody.

W czym jest problem, Panowie? Czy trwa zbieranie dowodów? A może nic się nie dzieje?

W czym jest problem, panie ministrze Ziobro???

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:14)

Komentarze

Cichuśko jak makiem zasiał...czy aby rolniczy janek b. z rzesza już zawarty? Jakoś nic o chłopaku nie piszą. Masz 100procentową rację, za tyle czasu rządzenia coś powinno drgnąć w temacie, a tu nic, płotki jakieś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1533078

Nic się nie wydarzy , po prostu. Ci ludzie , ani tamci poprzedni nie są w stanie niczego zmienić. To są mentalni socjaliści i komuniści. Wiedzą lepiej niż ja czego uczyć moje dziecko , na co wydać moje pieniądze. Ci wszyscy prezesi i wiceprezesi siedzą przy korycie prawie od 28 lat bez mała. Ci , którzy dołączyli niedawno to w większości pożyteczni idioci (oprócz ludzi od Kukiza). Wiem , że coś się zmieni , na gorsze bo właśnie pan premier od naszych pieniędzy ma zamiar zainstalować w mojej ojczyźnie banksterów z Goldman Sachs i kilku innych , narodowości wiadomo jakiej. Pozdrawiam wszystkich fanów PiSu i pożytecznych idiotów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

spider

#1533162

a ten co zbierał sprzęt elektroniczny ma jakieś problemy techniczne,gorzej z tym ,co kiełbasę wynosił w rękawie,bo jak mówią na mieście,mocno mu zaszkodziła,zatruta była ,czy co ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1533180

Ludzie bez doświadczenia, np świetni posłowie od Kukiza i on sam zostaliby cudownie wykolegowani przez mafie III RP. Doświadczenie ma znaczenie! Liczy się strategia, w ramach której swoją rolę pełnią pewne sektory, jak przywołana edukacja. Pożyteczni idioci to ci, którzy nieustannie 'odkrywają Amerykę' tj ludzie bez doświadczenia politycznego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1533242

Nic się nie zmieni. Jakaż to strategia przyświeca tym wszystkim doświadczonym , siedzącym od 28 lat w sejmie? Jeżeli niczego nie zmienili przez ten czas , to na jakiej podstawie mam sądzić , że zmienią coś teraz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

spider

#1533518

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...bo wszystko to już było."Państwo pamiętacie ten czas? Miał Jarosław Kaczyński brata za prezydenta, miał większość w sejmie, miał koalicjantów, w tym jednego z najwartościowszych polityków Polski powojennej – Andrzeja Leppera. Drugi z koalicjantów okazał się co prawda pospolitą kanalią – ale dopiero później. Wtedy wystarczyło nie kombinować, nie wikłać się w gierki, nie podkładać świń, min i haków – zająć się naprawą Państwa. Jak było dalej, to Państwo wiecie. Wielki strateg zakiwał się na śmierć, zniweczył koalicję, doprowadził do utraty władzy. W nieznacznym jedynie przerysowaniu można powiedzieć, że ponosi winę i za to, że władzę przejęli szubrawcy i złodzieje, jakich Polska chyba dotąd nie miała okazji poznać. I za to, że Andrzej Lepper został wyrotowany z polityki, a następnie powieszony. I w pewnym sensie również za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych ofiar, pewnie również ofiar z Casy, a także ofiar Seryjnego – bo przecież gdyby JK zajmował się tym , do czego został wybrany, a nie swoimi ulubionymi gierkami o władzę, gdyby nie zmarnował danej szansy – nie utraciłby kontroli nad Państwem, wojskiem, służbami, BORem, pilotami, dyplomatami...w tym watykańskimi... Niestety, najwidoczniej zabrakło rozumu, zabrakło pokory, zabrakło wyobraźni. Prawdopodobnie jedyne, czego nie zabrakło – to niewzruszonej wiary we własny geniusz – wiary podtrzymywanej przez tabun pochlebców, wielu zapewne działających w złej wierze."

http://att.neon24.pl/post/137104,gen-samozaglady-powrocil-seicentem

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1533533

Teraz mamy powtórkę. Z tym , że jak podejrzewam upadek będzie mocniejszy. Najbardziej boli mnie ślepota fanów PiSu , którzy nie chcą widzieć słonia w menażerii. Te minusy mówią mi , że mogę mieć rację , choć chciałbym się mylić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

spider

#1533539

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Albo czerpią z tego układu korzyści osobiste i udają.....albo tak uwierzyli w swoją wielkość jak Wałęsa i naprawdę nie widzą,że król jest nagi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1533542