Brązowe ludziki.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Każda pora roku ma swoje charakterystyczne kolory.

Wiosna i lato, na przykład kojarzą się z kolorem zielonym.

Nic zatem dziwnego, że w miesiącach wiosennych i letnich modne były w obiegu medialnym 3RP zielone ludziki.

Według mediów (żeby nie komplikować, skupmy się na mediach komercyjnie niepokornych (moje!)) zielone ludziki, są made in Russia, i mają to do siebie, że przekradają się po kilkuset przez granice i w krajach zagranicznych, do których się przekradły, robią zamieszanie.

Przekradają się ze wschodu, choć w naszym przypadku byłaby to raczej północ, ale my zawsze musimy być oryginalni, jak sprzęt Apple made in China.

Ludzie są jednak różni, toteż i w temacie kolorów zdania różne mają.

Są tacy, którzy zielony lubią bardzo, trochę, wcale, albo wręcz nienawidzą i to do tego stopnia, że Jarosław Guzy (ten od dyr. Romaszewskiej), zapytany w Polsacie co Polska powinna zrobić, gdyby na naszym terytorium pojawiły się zielone ludziki” odparł „zabić!”*.

Taki bohater!

Aż się dziwię, że go jeszcze prezydent Duda Virtuti Militari nie odznaczył, ale to, jak rozumiem, kwestia czasu.

Teraz mamy faktyczną wczesną jesień (no niestety) i będzie się na ona kojarzyła z kolorem brązowym i jego odcieniami.

Stąd na jedynkach mediów wszelakich – a jakże – brązowe ludziki !, i to brązowe wcale nie z tego powodu, że lato było piękne tego roku (no nie guglować młodzi, nie guglować – to przecież Broniewski!), tylko brązowe tak od zawsze.

I to w setkach tysięcy liczone!Nie sądzę, że jakiś kandydat na bohatera krzyknie, żeby do tych brązowych ludzików strzelać, bo już jakiś ludzik brunatny, nazwiskiem Schultz kazał się Polakom poddać bez walki i brązowe ludziki przyjąć, bo inaczej użyje siły.**

Toż to czysty hitleryzm!

Jeszcze chwila i brunatny ludzik Schultz wzorem ziomka zażąda od Polski korytarza(humanitarnego, ale zawsze!), a potem, to już pójdzie z górki, nawet bez pancernika Schlezwig Holstein.

No nic, próbuję znaleźć w sieci przykład na to, że Putin (ten od ludzików zielonych) groził Polsce,

że jak kogoś kolorowego nie przyjmie, to użyje siły i znaleźć takiego przykładu nie mogę, ale GaPol z pewnością coś wygrzebie, a jak nie wygrzebie – to zmajstruje, bo dla dobra Ojczyzny, to oni do wszystkiego są zdolni, co ja nie tylko popieram, ale i podziwiam, jako że ja tak na rympał, jak oni – nie potrafię.

–———-

*http://rebelya.pl/post/7321/witold-jurasz-a-moze-jednak-grozi-nam-maa-wojna

** http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/skandaliczna-wypowiedz-martina-schulza-niemiec-grozi-polsce_677283.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)