Opona pękła - a Duda żyje, czyli cdn.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, a owo wychodzenie się już zaczyna i dłuuugo wychodzić nie przestanie

Niektórym - bokiem.Tam jakieś śmichy-chichy, jakiś Lis czy inny Kuźniar podlansowują się na Twitterze, a tu... rusza machina pisowskiego państwa i choć nieruchawa, to dostała takiego naoliwienia, że choćby składała się z samych kółek graniastych czworokanciastych, kwestię rozpadnięcia się opony, która nie ma prawa się rozpaść i do tego w samochodzie, w którym rozpaść się nie ma prawa do kwadratu, i z pasażerem, z którym nie prawa się rozpaść do sześcianu, zostanie wyjaśniona do …. .No właśnie, do czego?A już odpowiadam.Do skutku.Jaki będzie ten skutek?Odpowiedni będzie.

Co nie wyklucza, że dla niektórych odpowiedni = opłakany.Tylko ktoś o umysłowości KODziaka (zdjęcia dostępne w Internecie są tu bezcennym i nieubłaganym zasobem) może wypierać, że WSZELKIE działania będą prowadzone w celu udowodnienia tezy, że ktoś się tej oponie przysłużył, a jeśli nie udowodnienia, to zasiania takiego ziarna podejrzliwości, że Publika przyjmie ze zrozumieniem, a przynajmniej bez oporu wprowadzenie takich środków/uprawnień dla służb specjalnych, że nie tylko Panom Lisowi i Kuźniarowi odwaga się zatnie.Wprowadzenie najszerszej inwigilacji spotka się z aprobatą pisowskiej części społeczeństwa, a z obojętnością większości i to wystarczy, żeby tzw. organa zrobiły swoje (a proszę sobie uświadomić, że triada wojsko-służby-prokuratura od piątku 4 marca czyta się Macierewicz-Kamiński-Ziobro co znaczy, że jest po zawodach).Opozycja coś tam popiszczy, ale jeśli się znajdą /wyciekną jakieś radosne powypadkowe komentarze nie jakiegoś Lisa, a opozycyjnych polityków, to się żarty skończą, bo żadne tam Komisje Etyki nie będą w zastosowaniu, tylko ostra jazda.Krótko mówiąc, ta eksplodująca opona dała idealny pretekst do pogonienia kota macherom od obalania rządu PiS, w tym Bolkowi.

Instrukcja już została wydana przez Dudę, a brzmi ona „taka sytuacja nie powinna się zdarzyć”W porównaniu z powyższym rozpukanie KODu to banał:do paru szeregowców, co się wyrwali przed szereg wbijają czarni, potem gleba, obrączki i frekwencja na marszach spada do szczątkowej, bo o ile wierchuszka tzw. epizod martyrologiczny ma wpisany w swoje job description, to szeregowcy - już nie.Takiej okazji PIS nie przepuści, choćby nie wiem jak się starał.Mnie to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza, bo ja w ustroju totalitarnym przeżyłem lat 31, dlatego miękki autorytaryzm, szczególnie o zabarwieniu biało-czerwonym przyjmę z uśmiechem, nawet przez następnych 31 lat, bo z mojej perspektywy byłaby to ewidentnie Dobra Zmiana.Ale znam takich, co im się na płacz zbierać powinno.I dobrze!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:6)

Komentarze

Obawiam się najgorszego, ci z PO, Nowoczesnej, PSL, WSI, SB, KGB, KODu i pozostałego lewactwa nie cofną się przed ostatecznym rozwiązaniem. Zamordowali prezydenta Lecha Kaczyńskiego, teraz próbują zamordować prezydenta Andrzeja Dudę. Nie wierzę, że to była awaria techniczna, takie samochody mają opony które po pęknięciu pozwalają na jazdę przez około od 80 do 100 km. A tu samochód po awarii opony stracił sterowność i wpadł do rowu, dlaczego?!

W Komitecie Obrony Demokracji ludzie są odważni, "wykształceni, przepełnieni miłością do bliźnich" - jak sami twierdzą - i w większości z wielkich miast. Ale ich wpisy na fejsbukowej stronie związane z wypadkiem pęknięcia opony w prezydenckim samochodzie są przepełnione nienawiścią i przerażają. Tymi wpisami powinien zając się prokurator i doporowadzić do ukarania ludzi posługującymi się mową nienawiści!

Boże chroń POLSKĘ, Prezydenta i Rząd!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1508556