Smoleńsk - głos z Niemiec - bomba czy kapiszon?

Obrazek użytkownika elig
Historia

  Wczoraj /21.03.2015/ na Twitterze rozległ się głośny huk  Spowodował go niemiecki dziennikarz Juergen Roth pisząc:  "Od 8 kwietnia nowa książka „Zamknięte akta S.” w sprzedaży. Wojna Putina na Ukrainie trzyma świat w napięciu. Jednak już przed pięcioma laty pojawiły się zwiastuny rosyjskiej polityki agresji. 10 kwietnia 2010 roku spadł w rosyjskim mieście Smoleńsk samolot wojskowy, zabijając 96 osób znajdujących się na pokładzie (...) [wśród pasażerów] była polska elita państwowa, w tym prezydent Lech Kaczyński i wysocy rangą generałowie NATO” (...)  Czy to był tragiczny wypadek, czy też zamach – jak utrzymują nie tylko źródła w BND (Bundesnachrichtendienst)? ". Jürgen Roth po raz pierwszy prezentuje prawdziwe tło katastrofy polskiej maszyny z prezydentem na pokładzie, a jednocześnie bada bardzo aktualną kwestię, co łączy katastrofę w Smoleńsku, zestrzelenie samolotuMH-17 z konfliktem na Ukrainie /Wpolityce.pl/.  Tekst z Twittera został przetłumaczony i zamieszczony dzisiaj w portalu Wpolityce.pl  /TUTAJ/.  Uzupełniono go komentarzem Witolda Gadowskiego:"Hmmm, nie wiem czy już mogę mówić, ale w czasie naszej ostatniej rozmowy Juergen miał już niewiele wątpliwości. Jego książka będzie w Polsce zaatakowana ze wszystkich dział, to wiem. BND miało informacje z Izraela….".  Tekst z portalu Wpolityce.pl przedrukował bloger Staszek Cyceron  w Salonie24  /TUTAJ/. Jest irytujące, że musimy czekać jeszcze 17 dni, by odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule mojej notki.  Niektórzy zastanawiają się więc nad wiarygodnością Juergena Rotha. Komentator z Wpolityce.pl napisał:  analityk rynków  185.15.0.* 3 godziny temu  Juergen Roth to najwybitniejszy od kilkunastu lat niemieckojęzyczny znawca służb post-sowieckich = kompletna klęska Kremla w wymiarze globalnym = koniec Kremla w ciągu kilku lat..."  Podobnego zdania jest też Ram z Salonu24: "Niemiaszki same mają problem z tym dziennikarzem.To jest naprawdę dziennikarz niezależny.  RAM17:34".  Dla odmiany komentatorzy A-Tem i Alexx z Salonu 24 uważają  Rotha za "starego kłamcę".  No coż - musimy cierpliwie czekać.  Jeśli BND /Mosad?/ postanowiły zrobić przeciek przy pomocy Rotha, to być może w pięć lat po tragedii smoleńskiej - czegoś się w końcu o niej dowiemy.  Zobaczymy.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)

Komentarze

Nawet najbardziej karkołomne hipotezy, często stają się źródłem informacji,

które uzupełniają prawdę obiektywną.

Dezinformacja sowiecka trwa, ale również ona w jakiejś części musi opierać się

na prawdzie, aby nie być śmiesznie prymitywną.

Stąd każdą hipotezę traktować należy poważnie, odrzucając tylko ewidentne

wpuszczanie w maliny.

Poczekamy zatem.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470652

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

p tym c sę w Plsc dzj p 10 kwtn ,  przyczyny tg wypdk stją sę drgrzędn.Nwt jżl dwmy sę prwdy t nc z ną tk n zrbmy b brk nm d tg wszlkch śrdków, jk ż pństw stnj tylk trtyczn.  Prwszrzędną sprwą jst prządkwn życ w Plsc.l jżl n NP, gdz psz &qt;lyt&qt;,tk trdn prządkwną dysksję mrytryczn kmntrz....t jkm cdm  t m sę stć w Plsc?Pzdrwm

Verita

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1470666

Jak by to było, gdyby pani choć raz, łyżki goryczy nie wrzuciła do beczki z miodem.

Pewnie by pani dwa dni chorowała, z tego powodu

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1470669

W tym co napiasałam nie ma ani miodu  ani dziegciu.To czyste jak kryształ fakty i nijak się ma do tego pański komentarz....a mimo to dostał wspaniałe oceny .To jeszcze jeden dowód na to, że szanse na zmiany w Polsce są znikome. Ale niech żywi nie tracą nadziei.Zapraszam Pana do współwalki z chamstwem na tym portalu.Jest pan wysoko ceniony przez  tych ,którzy naprawdę potrafią dokuczyć chamstwem i nieuzasadnionymi złośliwościami.Może Pan coś wskóra.Może to będzie pszczela,żmudna praca w zbieraniu miodu do beczki...bo jak narazie to tylko x...y....i ....kamieni kupa,której pan nie chce zauważyć i nazywa to beczką miodu. A co do zdrowia...nie narzekam czego i Panu życzę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1470759

Zapewniam Panią, że przyczyny i wykonawcy tego ZAMACHU to nie sprawy drugorzędne.

Jako wstęp do zamachu stanu, jaki odbył się w następstwie ZAMACHU Smoleńskiego,

stał się aktem założycielskim do destrukcji Państwa Polskiego.

Proszę więc o nie zmienianie porządku przyczynowo skutkowego, jak i o to

aby bezczelnej zbrodni międzynarodowego terrorysty (z podwykonawcami w Polsce)

nie nazywała Pani wypadkiem.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470673

...trwa już dużo dłużej ,nie od 10 kwietnia.Nie wiem czy to był wypadek i tak tego nie nazywam .Piszę ,że nawet jeżeli znajdziemy "zamachowca"..to i tak mu włos z głowy nie spadnie.Raczej poleci seria samobobójstw tych, którzy go wykryli.Należałoby się więc zastanowić jak obalić obecną władzę.Myślę że Braun ma największe szanse...o ile wogóle ktoś  je ma.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1470685

Nie wie Pani?

Pozostaje współczuć.

A na "samobójcę" czekam z szeroko otwartymi ramionami.

Gorąco powitam...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470688

... za głupawy komentarz - w dobrze znanym stylu Tzw. Należy on do tzw. "trzeciej prawdy", czyli g...o prawdy (wg X. Tischnera).

Bez pozdrowień!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1470756

dookoła więcej wiedzą na temat smoleńskiego zamachu zwanego katastrofą, niż oficjalnie podaje się w Polsce.

Dla POlszewickich elit sprawa jest posprzątana. Jednak prawda jak woda, drąży kamień kłamstwa i spisku. Spokojnie, systematycznie i zawsze z tym samym skutkiem.

A tak swoją drogą, kolejny raz możemy się przekonać o tym, jakich mamy "przyjaciół" w Europie i Ameryce. Zdjęcia satelitarne, które MUSZĄ ISTNIEĆ, do tej pory nie ujrzały światła dziennego. A przecież pokazałyby całą nagą prawdę.

Cóż one mogą przedstawiać, skorą są tak pilnie strzeżone?  Zgadnij kotku...

Destrukcja państwa polskiego trwa od dawna. Żyjemy w kraju, w którym wszystko działa na niby lub jest jedną wielką prowizorką (a te, jak uczy życie, funkcjonują w Polsce najdłużej). Smoleńsk to jedynie kolejny etap dzieła zniszczenia, chociaż jakże symptomatyczny, bo pokazujący stopień determinacji zdrajców.

Jedyne wyjśce to zburzyć wszystko w jasną cholerę i organizować Polskę na nowo.

Tylko kim i z kim...?

Z ludźmi głosującymi na PO/PSL???    No way!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#1470700