Niemcy muszą sami zjeść tę żabę - o uchodźcach

Obrazek użytkownika elig
Świat

  Nie ulega bowiem wątpliwości, że to sami Niemcy sprowokowali obecny kryzys.  Gdy zaczęło im się palić pod tyłkem - próbują przerzucić skutki swych błędów na inne kraje, wywołując medialną histerię, która trwa już od ok. 10 dni.  Wykorzystują przy tym KE i skłaniają ją do narzucania innym krajom liczby imigrantów, których mają one jakoby przyjąć.

  To prawda, że ilość tzw. uchodźców wzrosła dwukrotnie w porównaniu z zeszłym rokiem.  Spowodowała to jednak sama Angela Merkel.  Jan Rokita w artykule "Błąd Merkel" [tygodnik "W Sieci" nr 36/2015] pisze:

  "Najlepszym na to dowodem są skutki wielkodusznej zapowiedzi Merkel, iż wbrew tzw. dublińskiej konwencji azylowej rząd niemiecki nie będzie zawracać nigdzie uchodźców syryjskich, ale z uwagi na katastrofe humanitarna w tym kraju każdemu Syryczykowi udzieki schronienia.  Wystarczylo to jedno zdanie niemieckiej kanclerz, aby niemal wszyscy uciekinierzy rejestrowani przez władze węgierskie zadeklarowali syryjskie pochodzenie".

  W dalszym ciągu swego tekstu Rokita twierdzi, że:

  "Obowiązek udzielania azylu uciekinierom jest traltowany jako swego rodzaju doktryna państwowa RepublikI Federalnej [Niemiec}"..

  Zauważa jednak, Iż:

  "Jeśli wiec Niemcy świadomie prowokują takie skutki, powinni umieć sobie z nimi sami poradzić.  Tymczasem Merkel chce, aby konsekwencje jej polityki ponosiły wszystkie kraje Unii.".

  Dlaczego jednak Niemcom zaczęło się tak gwałtownie palić pod tyłkiem.  Wcale nie liczba uchodźców jest tu najistotniejsza, ale reakcje społeczeństwa niemieckiego mającego juz dość panoszenia się muzułmanów.  W Niemczech wschodnich powstaly ruchy przeciwstawiające się islamizacji Niemiec i organizujace manifestacje np. w Lipsku.

  Rośnie stale ilość ataków na uchodźców.  TVN24 donosi {TUTAJ}:

  "Seria podpaleń obiektów dla uchodźców w Niemczech trwa od kilku miesięcy. Z danych niemieckiego MSW wynika, że w pierwszej połowie tego roku doszło do ponad 200 ataków na schroniska dla azylantów, niemal tyle samo co w całym ubiegłym roku.".

  Rafał Ziemkiewicz w artykule "Kwadratura imigracji" [tygodnik "Do Rzeczy" nr 36/2015] pisze:

  "Zachodnie elity, zapędziwszy się w ideologię, wypowiedziały swoistą wojnę informacyjną własnym społeczeństwom - powoduje to oczywiście narastanie buntu, którego dobrym przykładem byly zamieszki w Heidenau, przedstawiane w mediach jako neo-nazistowski eksces, a w istocie mające charakter masowego antyimigranckiego zrywu miejscowej ludności.".

 I tak dotarliśmy do sprawy histerii medialnej.  Świetnie pisze o niej dziś Tomek Laskus w Salonie24 {TUTAJ}.  Stwierdza on:

 "Opinię publiczną na Zachodzie urabia się propagandową młócką i zmanipulowanym przekazem. Ciało małego Aylana, którego morze wyrzuciło na brzeg, zostało najprawdopodobniej ułożone do zdjęcia dla lepszego efektu. (...) Nie inaczej młotkowani jesteśmy my. Mainstreamowe media są jednoznaczne w swoim proimigranckim przekazie, skrzętnie pomijając niemalże wszystkie niewygodne informacje (na przykład taką, że mały Aylan zginął, bo tatuś chciał sobie wstawić zęby w Grecji). Osobny rozdział tej ideologicznej młócki stanowią sondaże.".

 Na wstępie swej notki Tomek Laskus napisał:

 "Rzeczpospolita publikuje sondaż, wg którego 67% Polaków chce przyjęcia uchodźców, TVN prezentuje badanie, wg którego 64% z nas uważa, że polski Kościół powinien pomagać uchodźcom, a 51% jest za otwarciem granic dla przybyszów z Syrii i Afryki.Wyborczana pierwszej stronie oznajmia, że naród nasz w sile 53% uznaje pomoc dla uchodźców za swój moralny obowiązek." [patrz też {TUTAJ}].

 Laskus przeciwstawia temu bardziej uczciwy sondaż Millwad Brown:

 "Millwad Brown w sondażu dla Wyborczej zadał drugie, konkretne i porządne pytanie: ilu uchodźców powinna przyjąć Polska. W końcu pytanie adekwatne, oddające istotę debaty, która toczy się obecnie w naszym kraju, bez manipulacji i nadętego moralizowania. Widać można.

Odpowiedzi na to pytanie są druzgocące: 22% -  w ogóle nie przyjmować; 32% - jak najmniej, kilkaset osób; 18% - do kilku tysięcy; 9% - do kilkunastu tysięcy.".

 Wyciąga stad wniosek:

 "Mimo medialnego pałkowania z każdej strony, mimo uniesień i szantażów moralnych Żakowskich, Lisów, Śród, Kurskich et consortes, Polacy przejawiają jednoznacznie antyimigranckie nastawienie, co próbuje się ukryć, względnie złagodzić, karkołomnymi konstrukcjami pytań sondażowych, które wybija się później na czołówki.".  Z Niemcami jest, jak sądzę - podobnie.

 Na koniec powiem, czemu uważam, iż Niemcy będą musieli sami jeść tę żabę.  Ano dlatego, że te wszystkie plany przydzielanych różnym krajom kwot imigrantów - nie biorą pod uwagę nie tylko poglądów mieszkańców tych państw, ale i nastawienia samych uchodźców.  Oni nie są workami kartofli, które można dowolnie przerzucać z miejsca na miejsce.  Po prostu pragną pojechać do Niemiec a nie gdzie indziej.  Pokazały to awantury w Budapeszcie, wywołane tym, że Węgry usiłowały zatrzymać migrantów u siebie.

 Po kilkudniowym strajku uchodźcy wygrali i dotarli do Austrii i Niemiec.  Pani Merkel zaprosiła Syryjczyków - to będzie ich miała.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:10)

Komentarze

 " Nie ulega bowiem wątpliwości, że to sami Niemcy sprowokowali obecny kryzys."

ale dodajmy tez ze Niemcy nigdy nie angazowali sie w operacje zbrojne przeciw muzulmanom czyz nie tak 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1492695

Hitler za to mial w elitarnych jednostkach muzulmanow - to fakt ;

 

Do końca 1942 r. w szeregach Waffen SS, oczywiście oprócz Niemców, służyli głównie ochotnicy z Europy Zachodniej. Tworzone z nich legiony narodowe SS, a później dywizje Waffen SS pozwalały Reichsführerowi SS Heinrichowi Himmlerowi rozbudowywać tę formację ponad limity przyznane przez niemieckie dowództwo wojskowe. Ale pojawił się wówczas problem braków kadrowych, związanych z rosnącymi stratami ponoszonymi przez Waffen SS na wszystkich frontach II wojny światowej.Sytuacja ta zmusiła Himmlera od początku 1943 r. do poszukiwania nowych rezerw, których źródłem mogła być m.in. ludność krajów okupowanych. Aby wykorzystać te zasoby, dowództwo SS pomijało wyznaczone przez siebie kryteria rasowe, pozwalające przyjmować w szeregi wojsk SS tylko ludzi pochodzenia aryjskiego, lansując teraz nową teorię o wspólnym pochodzeniu narodów Europy (jako potomków Germanów i Gotów z czasów "wędrówki ludów").

Zwrócono wówczas uwagę na muzułmanów zamieszkujących Europę Południowo-Wschodnią. W kierownictwie SS pojawiły się opinie, że islam bardzo przypomina narodowy socjalizm. Obowiązuje tam zasada wodzostwa i posłuszeństwa zwierzchnikom, muzułmanie również podobnie jak narodowi socjaliści widzieli rolę kobiety w społeczeństwie. A poza tym byli to ludzie bitni i przywiązani do swojej religii, a w ten sposób stawali się naturalnym sojusznikiem Niemiec w walce przeciwko partyzantce zarówno komunistycznej (pod dowództwem Josipa Broza ps. "Tito"), jak i siłom chrześcijańskim (katolickim Chorwatom i prawosławnym Serbom).Niemieckie oddziały prowadziły wówczas walki przeciw rojalistycznym (jednostki Draży Mihajlovicia) i komunistycznym partyzantom, działającym od 1941 na Bałkanach. Świeżo powstałe państwo chorwackie oraz okupacyjne jednostki włoskie nie były w stanie zagwarantować odpowiedniej pomocy. Rosnące zaangażowanie niemieckich sił zbrojnych w zwalczanie partyzantki doprowadziło do tworzenia lokalnych jednostek milicyjnych oraz wspierania formowania sił policyjnych w "niepodległej" Chorwacji oraz w Serbii. Miejscowych Niemców jeszcze w 1942 r. zmobilizowano do Dywizji Górskiej SS "Prinz Eugen", a teraz przyszła kolej na Bośniaków. Wykorzystano tu wzory cesarsko-królewskich jednostek Bośniaków, które zapewniały spokój na bałkańskich granicach monarchii austro-węgierskiej.

http://ioh.pl/artykuly/pokaz/w-imi-hitlera-i-allacha-muzumaskie-jednostki-waffen-ss,1069/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1492696

 
 
0:02/0:25
 
 
9,226,273 Views

Questa è l'integrazione che ci aspetta... DIFFONDETE!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1492700

że Ewa Kopacz raczej na to nie pozwoli sądząc z jej wypowiedzi :

" Szefowa rządu podkreśliła, że „nie czuje szantażu” ze strony zachodnich państw UE.

Nie padły słowa, które mogłyby sugerować szantaż. Cieszę się, że w czerwcu doprowadziłam do tego stanu, że nie chcemy narzucanych ilości, ale czujemy się zobowiązani. I zgłosiliśmy 2 tysiące… (…) Gdy Europa potrzebuje solidarności, nie możemy odwrócić się plecami

przekonywała."

całość: http://wpolityce.pl/polityka/264724-wywiad-kopacz-w-tvp-premier-ucieka-od-deklaracji-ws-liczby-przyjetych-imigrantow-przyjmiemy-wiecej-ilu-nie-wiadomo

Mimo sondaży, głosów sprzeciwu, a także sytuacji gospodarczej naszego kraju  kobieta która na nieszczęście jest premierem Polski ma jakiś zakodowany patologiczny pęd by działać wbrew polskiej racji stanu i skrajną potrzebę podlizywania się Merkel (może programowanie Kopacz odbyło się na czerwonym dywanie w Berlinie )

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1492701

Bogata Europa zostanie skolonizowana przez dziki, biedny świat. To już nie kwestia dziesięcioleci, to dzieje się teraz.

Fala uchodźców – dzikich, biednych ludzi z Południa narasta. Nie ma co kluczyć, nikt w Europie nie wie jak się w tej sytuacji zachować. Rozpaczliwe deklaracje kanclerz Merkel i Hollanda nic nie zmienią... nic. Powoli narasta panika. Nikt nie ma recepty na nową Wędrówkę Ludów.

W Polsce jeszcze jakiś czas politycy mogą chować głowę w piasek, udawać, że nowe czasy nas wcale nie dotyczą, może wszystko przejdzie bokiem, nie dotknie nas signum temporis, prześlizgniemy się przez brudne ucho historii.

Może tak, może nie, jednak poleganie na ślepym trafie, na nieodmiennej taktyce: jakoś tam będzie, obarczone jest pewnym ryzykiem.

Co bowiem się stanie gdy nagle rzeka uchodźców, miast na Macedonię, Austrię i Węgry, runie na nasze granice?

Wtedy wszelkie wykręcanie się od problemu, wszelkie poprawnościowe beblanie – uprawiane przez naszych polityków – stanie się warte tyle, co wszy na martwym psie.

Wędrówka bliskowschodnich uciekinierów, to dopiero pierwszy strumień, za nim płynie rzeka głodnego, uciemiężonego biedą świata. Niedługo ruszy Afryka.

Fizyczne prawo naczyń połączonych bezlitośnie zadziała w sferze społecznej. Bogata Europa zostanie skolonizowana przez dziki, biedny świat.

To już nie kwestia dziesięcioleci, to dzieje się teraz.

Czym broni się bezwolna, wypudrowana kokota – jaką stała się współczesna Europa?

(...)

Zatem, nawet z punktu widzenia osób o najbardziej politycznie poprawnych poglądach, przyjmowanie muzułmanów dziś jest najgorszą z możliwych opcji, na jakie możemy przystać.

Osobiście od dawna propaguję pomysł, który wydaje się być jedynym realistycznym wyjściem z tej sytuacji.

Przyjmujmy w pierwszej kolejności Polaków, którzy chcą powrócić do Polski z terenów byłych republik sowieckich. W drugim rzędzie otwórzmy się na bliskowchodnich chrześcijan.

Tak, religia ma tu kapitalne znaczenie!

Nie przejmujcie się zdaniem tych, którzy postanowili na uchodźcach zarobić i będą nam teraz – pod dyktando niemieckiej polityki – wmawiać, że religia uchodźców nie ma żadnego znaczenia…

Oni zgarną swoje honoraria i znikną.

(…)

Problem z muzułmanami jest bowiem inny niż przedstawiają go poprawnościowe media.

To oni – muzułmanie – nie chcą się integrować z nikim. To właśnie z ich religijnej ksenofobii wynikają problemy, które powoli zamieniają dziś zachodnią Europę w jedną wielką – islamistyczną – bombę zegarową.

Niech ujadają na mnie wszystkie Żakowskie świata, widziałem islam z bliska, widziałem islam wojujący i ostrzegam.

Nie ulegajmy poprawnościowej histerii. Organizujmy już dziś sensowny program postawy Polski wobec narastającej wojny kultur, światów i wrażliwości.

Ci, którzy nie maja woli oporu, zginą jako pierwsi.

[Podkreślenia na czerwno moje - Andy]

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1492721

Powiedzmy sobie :

- czy w Niemczech istnieje Polonia?

..skoro NIE..to, czemu Niemcy kreują się na ..takich: tolerancyjnych , ugodowych , humanitarnych, wobec emigrantów? Czemu się na takich kreują?

Powiedzmy tak.;

-.dla Świata II wojna światowa zakończyła się w maju 8, ..lub jak chce Rosja 9 ..

Tak ,

dla Świata i podręczników historii -TAK.. Ale...ale ..

.NIE DLA POLSKI !!!!!

Polska nie ma do dnia dzisiejszego podpisanego UKŁADU POKOJOWEGO , kończącą II wojnę.

Nie mamy takich układów ani, z Rosją...ani, z Niemcami..

Zatem; oficjalnie z Niemcami jesteśmy CIĄGLE w stanie wojny!!!!!

GAZRURA...gazrura...gazrura...

Ułożona na dnie Bałtyku Nord Stream czytaj - gazrura..

ta rura gazowa , wypełniona gazem była taka cwana , taka sprytna..że przed mającym nastąpić konfliktem na Ukrainie (!!!!) schowała się na dnie Bałtyku!

Taka cwana ta gazrura..taka cwana...jasnowidz- gazrura..czarnoksiężnik -gazrura..

Oto gazrura a "solidarność" Europejska ..co do której Niemcy ośmielają się nas pouczać- odnośić się do owej...

"Solidarność" europejska..w odróżnieniu od NORMALNEJ SOLIDARNOŚCI polega na SKUBANIU FRAJERA..-

słabszego..a ten głosić ma pod przymusem , że;-  ZASZCZYT GO SPOTKAŁ ..

bo; inn, ci "solidarni, "z nim okradać go raczą..

Co, samo w sobie ma być wyróżnieniem..bo , przecież te-  złodziejskie państwa...mogłyby okradać -kogoś innego!!!

Zatem;

OKRADANIE, jako takie urosło do zaszczytu..dla okradanych..

Jednego bądźcie ZAWSZE pewni...ZAWSZE... skoro dla przykładu w Brukseli demonstrują ROLNICY...ze tzw starej Europy.. to bądźcie pewni...to POLACY ...mają być FRAJERAMI z których "zatkajmoredę" dla protestujących się ściągnie..przykłady ostatnie - KWOTY MLECZNE...odszkodowania NALEŻNE POLSCE za suszę.. dopłaty do rolnictwa czynione manierą RASISTOWSKĄ.. to z Polski ZAWSZE skubią BANKI ...MARKETY.. i tzw "pomoc na wyrównywanie szans z UE..

Tu wyjaśnienie : na każde jedno euro ...czytaj 1 euro(!) tzw pomocy na wyrównywanie szans, w Polsce , której, ta pomoc jest udzielana zostaje; ca ~ 15 centow...

Reszta wraca do tych którzy tej pomocy udzielają w postaci zamówień kontraktów itp..

Tak oto "doganiamy" Europę..tak oto wyrównujemy poziom życia.

* 1 euro "pomocy"..85 centów dla tego co daje..15 centów dla tego co jest "beneficjentem". *

Wreszcie EMIGRACJA..

ta,  uciążliwie obecnie.. i nie majaca końca!!!!

jest SERIALEM i CYRKIEM z udziałem LUDZI... w tym tyglu" czarnoksiężnika" rodzi się Świat "ZTAKSAMIONY"

Świat bez OJCZYZNY,

Świat;  ludzi nijakich - bez przeszłości...oderwanych od korzeni..

PAPKA DURNI I ROBOTÓW..

.bez przyszłości i przeszłości..

Ofiarami "CZARNOKSIĘŻNIKA", są zarówno ci co przybywają ..jak i ludzie zamieszkujący kraje do których emigranci przybywają..

Wszyscy jesteśmy ofiarami tego samego CZARNOKSIĘŻNIKA.... Wszyscy...:

Szczyptę Ukraińców...szczyptę..Polaków ..Arabów.. i Nigeryjczyków.. zamieszać ...wymieszać..zatrudnić -razem..Uczyć razem.. osiedlić razem.. i już mamy

GENDER NARÓD

..gender naród.

.Takiemu narodowi przyszłości ...religia ..nie jest potrzebna , ona/ religia/ ich- różni a nie jednoczy zatem

GENDER..GENDER... GENDER

jest uniwersalny..każdy "cośtam" między nogami -ma i związane z tym potrzeby..

Oto NOWA RELIGIA DLA LUDZKOŚCI PRZYSZŁOŚCI - GENDER...

Za tą przyczyną .. uważam , że fala emigracji jest produkowana SZTUCZNIE..-celowo!!

! po to aby w tyglu narodów się mieszało..

.Po to tylko!!!!

Uważam , że Niemcy i inne / niestety europejskie/ podpisując rozbudowę GAZRURY....

wydały WYROK na Ukrainę i Polskę...

Tu, mają się Słowianie MORDOWAĆ...maniera byłej Jugosławii..

Uważam , że to wszystko JUŻ JEST UZGODNIONE!!!!

I jest kwestją czasu, li tylko...

Zważywszy na to wszystko..żważywszy na PLANOWANY -NOWY ŁAD graniczny w Europie..

JUŻ UZGODNIONY..już przyklepany.. zadaje WAM -rodakom pytanie..: musimy czekac z założonymi rękoma ?

aż ten "walec " nas rozjedzie..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

poko

#1492741