Na początek Gruzja czyli archiwum antysalona cz.1

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

< Putin i Miedwiediew kopiują metodę Hitlera; atak , potem kłamstwa.

antysalon - 11 Sierpień, 2008 - 22:36

Rosja od miesięcy usiłowała wplątać, wkomponować rząd niepodległej Gruzji w awanturę kaukaską. To nie jest żaden konflikt Osetyńczyków czy Abchazów z Gruzinami. Autonomia jaką mają te społeczności w ramach Gruzji, zakres wolności im danej mogłaby być wręcz modelowym rozwiązaniem dla wielu krajów wielonarodowościowych! Rosja niezmiennnie, systematycznie prowokowała od lat 16 i ten konflikt został sprowokowany przez Rosję. Rosja nie może się pogodzić z utratą terenów tranzytowych na którym leży także Gruzja. Nawet opozycja gruzińska/ z wyjątkiem agentury rosyjskiej!/ popiera prezydenta i nie uważa kroków militarnych podjętych przez niego za prowokację. Rosja od czerwca była już gotowa do tej wojny! Czekała i doczekała się udzielając "proletariackiej, sąsiedzkiej pomocy narodom uciskanym " przez Gruzinów. Nawet najwięksi, najwierniejsi przyjaciele Rosji i Putina będą mieli wielki kłopot aby znależć usprawiedliwienie dla interwencji zbrojnej w Gruzji. Na szczęście Polska, i kraje bałtyckie w lot pojęły te sytuacje i dokonały lapidarnej ale jednocześnie trafnej, ostrej oceny agresji i uznając Rosję za agresora! Chwała za to panu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Czy to wszystko otrzeżwi rząd Tuska i zmusi go do jednomyślnej, jednolitej polityki wobec Rosji? Czy wreszcie Tusk zacznie poważnie myśleć o naszej flance wschodniej, tarcza!? Jak daleko jeszcze zabrnie Rosja? Jaka zachowają się kraje zachodnie? Czy to będzie powtórka z Monachium?
Jak zachowa się światowa opinia publiczna? Putin /chyba nikt nie ma złudzeń, że Miedwiediew to tylko wydmuszka-wańka-wstańka!/ zachowuje się jak Hitler po zajęciu strefy zdemilitaryzowanej w Nadrenii i Anschlussie Austrii i Sudetów w Czechach! co do tego nie ma złudzeń. Atak w momencie Igrzysk Olimpijskich nie pozostawia złudzeń do czego jest zdolny Mongoł ubrany w garnitur od Armaniego!
Czy wolny świat znajdzie dość chęci, siły ,determinacji i konsekwencji aby uratować Gruzję przed losem Czeczenii??
A czego możemy sie spodziewać w Polsce od agentury sowieckiej tej świadomej/ służby, armia, biznes, dziennikarze/ i tej rodem od użytecznych idiotów. wystarczy poczytać salon 24 tam aż roi się od tej swołoczy!
pozdr
p.s
1.Dziękuję tym wszystkim z którymi mogłem komentować naszą , polską rzeczywistość na salon 24. To była przyjemność, być w Waszym towarzystwie! To był kawałek normalnej Polski, nie tej III RP!
2.Dziękuję za słowa protestu po zbanowaniu mnie i za solidarność!
Oczywiście nawet do głowy mi nie przyszło aby pisać do redakcji salonu24 o przywrócenie mi prawa powrotu na to forum! Nie czuje się winnym. A mój ostatni tekst napisany wczorajszego ranka o "agenturze", o sowieckich wpływach po ataku na Gruzję w moim odczuciu był główną przyczyna zablokowania mnie, gdyż mimo ostrości, pikantności mojego języka staram się zawsze być z dala od ścieku. >

Tak pisałem w jednym z pierwszych moich tekstów na www.niepoprawni .pl, gdy pryszczaci od Igora /< miękkiej kołderki> jak go zwę / mnie zbanowali i oczekiwali czegoś w rodzaju blogerskiej Canossy! Pocałujta wójta! wiadomo gdzie...I Im rzekłem idługą. Wprowadziła mnie na NP Alga!, która także poszła sobie z salonu./ szkoda mi tylko mojego archiwum, które tam zostawiłem./

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

bingo!

pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-3
#419617

jak się pisze i pokazuje prawdę to nie trzeba się dziwić ,że z drugiej strony "banują". A jak myślisz,że uklękną i przyznają się,że są sprzedawczykami a Polska dla nich to nie Ojczyzna tylko miejsce zamieszkania. Cieszy mnie ,że nie martwisz się tym i będziesz dalej pokazywał prawdę o tych swołoczach.

Vote up!
5
Vote down!
-3

lupo

#419619