Infantylizm

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

  Zdumiewa mnie coraz bardziej infantylizm środowisk opozycji związanych z PO, w szczególności tych z kręgu KOD.  W ciągu minionych czterech lat mieliśmy aż za dużo tego przykładów: kładzenie się na ziemi i udawanie trupa, Ciamajdan na sali sejmowej, kopanie w barierki itp.  Takie wygłupy doprowadziły tylko do tego, że demonstracje KOD, które gromadziły kiedyś tysiące uczestników, obecnie interesują tylko kilka, najwyżej kilkadziesiąt osób, na ogół wciąż tych samych.

 

  To jednak wcale nie zmniejsza zapału, z jakim kodziarze robią z siebie durniów.  W dniu 10 listopada mieliśmy występ performera z Pszowa, pana Piątkowskiego, który jeździł tekturowym czołgiem po Placu Piłsudskiego i nabijał się z żołnierzy pełniących wartę przy Grobie Nieznanego Żołnierza.  Jego akcja, wspierana przez KOD spotkała się z powszechnym potępieniem.  Spodobała się tylko rosyjskiemu portalowi Sputnik News {TUTAJ}

 

  W Sejmie [12 listopada] poseł PO, Cezary Tomczyk postanowił uczcić wybór Tomasza Grodzkiego na marszałka Senatu poprzez odśpiewanie hymnu narodowego.  Wyglądało to tak:

 

  " Nawiązał tu do zachowania posła PO Cezarego Tomczyka, który tuż po wyborze Tomasza Grodzkiego na marszałka Senatu zaintonował w sali sejmowej hymn Polski. – Mniej ważne było to, że poseł Tomczyk fałszował, bo nie każdy musi umieć śpiewać. Mnie bardziej raziło, że tekst kolejnych zwrotek musi sprawdzać na smartfonie – powiedział Kamil Bortniczuk z Porozumienia." {TUTAJ}.

 

  Ten występ także nie był sukcesem.  Nie rozumiem, czemu działacze opozycji z uporem wciąż powtarzają takie zachowania, które przede wszystkim szkodzą im samym.  Jestem zwolenniczką PiS, więc raczej mnie to cieszy, ale pojąć tego nie mogę.  Ten numer z czołgiem skrytykował nawet Bartłomiej Sienkiewicz z PO {TUTAJ}.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

będzie musiał zapłacić za swój "występ"? Obawiam się że nic, albo bardzo niewiele.

Wielka szkoda, że nie znalazł się powód, aby dać mu "mały wp...rdol".

Rozum najprościej przekazywać z tyłka do głowy.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1609259

Uważam tą diagnozę za bardzo trafną.

Cierpienie wynikłe z ostatnich wyborczych klęsk wyłączyło im myślenie, które to myślenie pozwalało wcześniej na trzymanie jakiejś pozy.

Opadłe maski ukazują ludzi, którzy zatrzymali się w swoim rozwoju na etapie późnego dzieciństwa.

Lalka, tekturowy czołg, wibrator…

Choć piszących do Brukseli donosy na Polskę nazywamy zdrajcami, przecież to tylko zwykłe przedszkolne skarżypyty.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1609267

Takie występy wcale im nie szkodzą, mają więc niewiele do stracenia, zwł. że najwyraźniej są pozbawieni samokrytyki. A być może są dzięki temu "bliżej ludu" jak jakieś jachiry. Dalej mają spore poparcie, bez grzania emocji i takich scenek zapewne byłoby mniejsze, bo byliby tylko nudziarzami w gajerkach. A gdzie dziś byłby taki Braun, gdyby nie wyróżniał się swoimi malowniczymi zmyśleniami? Myślałby kto, że w sejmie trzeba się na czymś znać albo brać odpowiedzialność.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1609268

tyle potrafi...

 

tyle potrafi

robić za świra

jak Jachira

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1609300

chyba zapomnieli że nawet bolszewizmu trzeba się wyuczyć?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1609448