Co to jest ośli upór?

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Pokazuje nam to właśnie Sławomir Broniarz, szef ZNP.  Wbrew wszystkiemu - nie chce on zawiesić strajku nauczycieli, mimo iż namawia go do tego nawet Grzegorz Schetyna, przewodniczący Koalicji Europejskiej.  Broniarz nie jest w stanie się pogodzić z tym, że strajk przegrał i nie pomoże mu już "strzał w prącie".  Wciąż marzy o zablokowaniu matur i odmawia udziału w edukacyjnym "okrągłym stole".  A tymczasem - według Salonu24:

 

  "Nie ma możliwości przerwania akcji strajkowej w szkołach, ale Komitet Strajkowy zdecydował o niezwłocznych zebraniach rad pedagogicznych. Oznacza to, że uczniowie będą klasyfikowani, co umożliwi im zdanie matury. - Możemy mówić o przerwaniu strajku na ten dzień, wyłącznie na ten dzień, kiedy będzie rada pedagogiczna - zadeklarował Maciej Rusiecki z Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego.(...) - Apelujemy do dyrektorów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z planowanym egzaminem maturalnym o niezwłoczne, jak najszybsze zwoływanie rad pedagogicznych, a koleżanki i kolegów nauczycieli prosimy o zebranie kworum i podjęcie uchwały klasyfikacyjnej - stwierdził Rusiecki." {]]>TUTAJ]]>}.

 

  Według danych z kuratoriów liczba strajkujących nauczycieli stale topnieje.  "Gazeta Wyborcza" w swej relacji z manifestacji nauczycieli przed MEN opisała żale pewnej nauczycielki:

 

  "- Jesteśmy opluwani przez wszystkich. Nie można spokojnie wejść do autobusu, fryzjera, windy. Opuścili mnie znajomi - rozgoryczona nauczycielka na strajku przed MEN." {]]>TUTAJ]]>}.

 

  No cóż - w mniejszych miejscowościach tak to prawdopodobnie wygląda.  Matury i tak się odbędą, a po nich Broniarz i jego strajk nikogo już nie będzie obchodził.  To się nazywa "przeciągnąć strunę".

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

oraz cały ich "związkowy" twór MUSI ponieść odpowiedzialność (materialną najlepiej) za chaos i rozgardiasz, jakiego narobili w głowach swoich uczniów. To niewybaczalne. Gadające panienki, gdy podsunie się im sitko, plotą to samo na manifestacjach przed sądami, na manifestacjach kod, na manifach czarnych i różnokolorowych. A więc żródło bredni to samo być musi! Czas z tym skończyć, ze szkodą dla wichrzycieli.

Vote up!
4
Vote down!
0

yenom

#1587386

osieł z uporem oślim jest.

Rzecz TO jest oczywista!

broni przegranych wielu swych tez.

osieł - recydywista!

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1587447

wiewiórka
kornik
Mateusz Wspaniały od puszki
św. Diduszko
pochody ze świeczką
ss wafelki
zamach na Brejzę
to nie jest protest polityczny!
karteczka widmo z 1%
austriacka koperta na Qniu
dziki
lgbt+
ponury Broniarz

i wszystko w *izdu.....
Miszcze strategii

Vote up!
2
Vote down!
0
#1587551