Antypaństwowa opozycja cieszy się, bo Polska traci 70 mln

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Zirytowany wygłupami opozycji parlamentarnej Rafał Ziemkiewicz powiedział w programie "Chłodnym okiem" {]]>TUTAJ]]>}:

 " Cała niewspółmierność tego, co wyrabia obóz anty-PiS-owski, KOD-omici, którzy chodzą ze znaczkami "Józef Pinior – pierwszy więzień polityczny", ja już nie chcę mówić, że to jest żenujące, bo to jest oczywiste, ale mam wrażenie, że dzieje się coś niebezpiecznego, czego ludzie nie zauważają, że – wiem, że jest to zdarte określenie przez propagandę PRL-owską i III RP, ale jest ono naprawdę stosowne – to jest opozycja antypaństwowa. To nie jest opozycja przeciwko rządowi PiS-u, tylko odrzucająca całe państwo, bo "to jest państwo PiS-u" – stwierdził publicysta.".

  Nie minęły trzy godziny, a w portalu RMF24.pl pojawiła się {]]>TUTAJ]]>} wiadomość "Klapa MEN. Resort nie dostał 70 mln zł z UE przez brak podstawy programowej".  Czytamy w niej:

 "Klapa ministerstwa edukacji przy pozyskiwaniu funduszy unijnych. Jak dowiedział się nasz reporter, Grzegorz Kwolek, resort nie dostał ponad siedemdziesięciu milionów złotych, które chciał przeznaczyć między innymi na przygotowanie narzędzi edukacyjnych dla reformowanych szkół i na opracowanie e-podręczników. (...) Podstawowy powód odrzucenia to brak nowej podstawy programowej, do której odnoszą się oba projekty. Drugi - to zastrzeżenia partnerów społecznych, w tym Związku Nauczycielstwa Polskiego do kwestii merytorycznych zawartych w projektach.".

 Cóż widzimy?  Opozycyjny ZNP pod wodzą pana Broniarza stara się, by MEN nie dostało pieniędzy z Unii Europejskiej.  Te fundusze miały być przeznaczone na ułatwienie pracy nauczycieli, w tym członków związku zawodowego kierowanego przez p. Broniarza.  Ten ostatni ma jednak gdzieś dobro pedagogów.  Najważniejsze dla niego jest - by dopiec PiS.  Nic innego się nie liczy.  Dlatego też rację ma Ziemkiewicz mówiąc, że opozycja nie prowadzi już tylko walki z PiS. Ona zwalcza obecnie Polskę jako taką.  Jeśli rządzi Prawo i Sprawiedliwość to niech wszystko się spali i zawali, byle przypadkiem nie udało się mu czegoś osiągnąć.

 Rownież opozycyjne media, takie jak portal RMF24.pl wyraźnie cieszą się z niepowodzenia MEN.  Wspomniano wprawdzie, iż "Resort wylicza też osiem innych projektów w ramach tego samego Programu Operacyjnego, na które dostał dofinansowanie."., ale red. Grzegorza Kwołka interesują wyłącznie porażki rządu PiS.  To one naprawdę go radują.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Nie ma się z czego cieszyć

Vote up!
2
Vote down!
0
#1527061

Dzicz POlszewicka i Klika Obleśnych Dewiantów robią wszystko na arenie międzynarodowy i w kraju aby maksymalnie dopiec PiSowi, Prezydentowi, Pani Premier, J.Kaczyńskiemu a przez to Polsce, opluć, zbrukać, zniszczyć. Przecież oni są gorsi od komuchów za czasów stalinowskich. Robią to oczywiście nie za darmo, ale za srebrniki ścierwa żydowskiego Sorosa, a wturuje mu ochoczo Aaron Szechter. Wszystkie, dosłownie wszystkie ustawy Sejmowe są przez nich torpedowane. To już nie jest tylko nienawiść do PiSu, ale obłąkańcza nienawiść do narodu, który oderwał ich od koryta głosująć za PiSem. To wynika z ich totalnej bezradności, gdy widzą, że Nasz Prezydent i Premier z rządem odnoszą coraz więcej sukcesów w Europie i na świecie. Ale również wzrasta we mnie coraz większy niepokój, że służby odpowiedzialne za porządek w kraju nie bardzo dają sobie radę z tą dziczą i chołotą, i to ich ośmiela w działaniu totalnej destrukcji wszystkiego co Polskie. Doczekaliśmy się 500+, a kiedy będą więzienia+?. Oby jak najszybciej.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1527064