Zniszczyć, lub choćby udupić M.Banasia - zgoda ponad podziałami!!!

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

No i wreszcie mamy "Wielką Koalicję"! Nie do wiary, cud prawdziwy. Przed świętami od lewa do prawa, kto żyw "jest za a nawet przeciw" załatwić na cacy, wyrzucić z urzędu choćby zmieniając konstytucję - pozbyć się prezesa NIK-u. Od starych ubeków i ich obecnych następców różnej maści poprzez totalną opozycję, ręka w rękę z rządzącą dobrą zmianą a na skrajnej prawicy skończywszy. Nic do tej pory tak nie zjednoczyło "korytników" wszelkiej maści jak "Nietykalny" M.B., któremu koniecznie trzeba zamknąć usta i związać ręce.

Nie ma zgody w kwestii opoki państwa jaką jest wymiar sprawiedliwości, nie ma zgody w sprawie eutanazji dzieci nienarodzonych czy ochrony dzieci przed deprawacją. Niema zgody odnośnie ustawy 447, czy choćby reformy szkolnictwa. Nie ma i nie będzie, nigdy, never, nikagda, ale jest pełna zgoda, aby pan Marian Banaś przestał być prezesem NIK.

Dlaczego? Bo mało przystojny? Bo ma zeza? Bo może się jąka? ...

... a może boją się, że może ich pozamykać. Od lewa, do prawa bis! Jeśli tak miałoby się okazać, to rób swoje "Nietykalny"!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

jeden drugiemu...

 

jeden drugiemu w myślach czyta...

Polska Zjednoczona Partia Koryta

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1610917

... dlaczego przez ostatnie kilka lat pan M.B. był "cacy", a teraz nagle (jako szef NIK-u) jest "be". Przecież nie pacnął z sufitu lecz zajmował różne, różniste stanowiska podlegające kontroli ABW, CBŚ, CBA, tym od M.Kamińskiego i h.,g.,w., komu jeszcze. Wszystko było gites, grało i buczało. Wieś gminna niesie, że to M.Banasiowi zawdzięczamy rozbicie interesu pt., "Mafia Vatowska" a tu nagle taka siurpriza kolorowa, że trzeba człowieka zniszczyć, to ja się pytam od kiedy on się okazał zły, bo jeśli "od zawsze" to co jeszcze w "dobrej zmianie" robią szefowie onych służ prześwietlających regularnie pana M.Banasia? Przecież zanim wszczęto kabaret, z M.B. należało powywalać na zbity pysk służbowych prześwietlaczy, że wiedzieli i nie powiedzieli, albo że nie wiedzieli bo nie potrafili. Że co, że to koledzy? A, to zupełnie inna para kaloszy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1610921

Przez minione 70 lat nie mogli, warczeli na siebie, a tu za sprawą M.Banasia rym, cym i : kochajmy się! Jakie to piękne.

Ciekawe, kto teraz stanie tam gdzie niegdyś ZOMO, a kto pozostanie na starym miejscu?

https://wpolityce.pl/polityka/476227-kanthak-opozycja-powinna-nam-pomoc-odwolac-prezesa-banasia

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1610963

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1610924