Sondaż kupię, głupotę sprzedam

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Łżesterowne media mocno się starają, mozolą by chłoptysia noszącego onegdaj teczkę L.Balcerowiczowi wykreować na głównego opozycjonistę.
To fakt, że jest wszędzie; jak onegdaj A. Szczypiorski w dawnej RFN;tv, radio, pralce i lodówce też. Zresztą internauci bezwzględnie wyszydzili, ośmieszyli to zjawisko.

I tenże były nosiciel teczki, także już bezpowrotnie byłego (na szczęscie) wicepremiera-demolki, poczuł się już na tyle silnym, że publicznie ogłosił swoje sondażowe zwycięstwo, zanim on został przeprowadzony!
Jaki geniusz!
Na jakiej próbce? jaką metodą?
Oczywiście ... właściwą i na właściwej próbce badawczej.
Pomiar pod tezę!
I z wielkim hukiem ogłoszono jego wynik.
Sensacja! twór banksterski liderem! pokonał wyprzedził znienawidzone PiS.
Prowadzi w sondażach.
Kaprawa IIIRP tak ma!

Co prawda następnego dnia, czyli już dziś jest korekta przywracająca porządek rzeczy, czyli PiS dalej na czele, ale o tym już portale informują dużo mniej entuzjastycznymi tytułami.
Nie zmienia to faktu, że zdolny czekista z tego tragarza teczki L.Balcerowicza!
Oj zdolny.

Trwa nieustający festiwal głuPOty ogólnej demonstrowanej Polakom przez tzw opozycję wzmocnioną oczywiwcie łżesteownymi mediami oraz niestety środowiskami tzw trzeciej władzy.

To, że była rządząca koalicja PO/PSL oraz ta nowośmieszna, lada dzień spuchnie, zejdzie z niej powietrze, zatraci swą krzykliwość, to jest pewne.
I pozostaną po niej!( bo archiwa nie płoną, a internet jest bezlitosny) te przebogate dowody ich głupawych gestów oraz słów!
Co prawda ta ich glupota na razie jakoś tam się jeszcze sprzedaje szeroko pojętej lemingozie dzięki fałszywkom na ich opakowaniu made in ściek medialny, lecz obserwując opinie na ich portalach internetowych widać wyrażnie, że to bój ich ostatni.
Nie pomoże jej, tej opozycji ani obstrukcja w parlamencie, ani zgiełk medialny czy kolejny marsz tituszek.
Tak jak uruchomiona bratnia pomoc od kameraden pokroju Schulza!
Czeką ją bowiem godzina prawdy, gdy będą musieli wyrażnie się opowiedzieć czy są za zmianami systemowymi ( 500+, podatki bankowy i od sklepów wielkopowierzchniowych, system emerytalny, sześciolatki,...) czy też przeciw.

Zaś w tym swoistym demonstrowaniu głupizny ogólnej najwięcej stracą te rzekome autorytety.
Prezes TK A. Rzepliński już sam się zaorał! zszedł w swym koniunkturalnym zachowaniu do poziomu naprawdę bardzo śmiesznego.
Kompromitacja totalna.
Tak jak te pozostałe żalosne autorytety prawnicze.
Poziom magla.
Tak jak mecenas Giertych brylujący, brykający z Andrzejkiem Hadaczem na murku przysejmowym.
Dwa oszczymurki na jednym murku! (czy to juz 212kk?)

Na szczęście dla tej tzw trzeciej władzy nie wszyscy prezesi sędziowie są skłonni ustalać wyroki przez telefon jak Milewski, w konsultacji z fałszywą tramwajarką jak prezes TK.
Nie wszyscy usłużnie jak Łączewski ferują wyroki na polecenie bez oparcia o zgroamdzone dowody.

Tak więc jest nadzieja, że to wszystko, co się toczy wokół TK może zreflektuje tych wszystkich dotychczas mocnosterownych sędziów, prokuratorów.
Jak też będzie dobrym, mocnym impulsem dla sejmu oraz ministra sprawiedliwości do rozpoczęcia oczyszczania systemu ze złogów prl oraz IIIRP.

Niemniej na naszych oczach żenujace targowisko jakże typowe dla kaprawej IIIRP.
Wszystko można kupić i niemal wszystko sprzedać.
W tym sondaż i głupotę też.

pzdr

p.s.
Żałosna reakcja Borusewicza i Wałęsy na wypowiedż pana prezydenta A. Dudy n/t zbrodniarzy 1970r. jest wręcz modelowym poparciem mojej tytułowej tezy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

 krótko ale treściwie podsumowali internauci tworząc memy. Petru  idąc w ślady swego mentora wiceministra demolki, ma również może nie tragarza, ale nosicielkę  kartek z wypisanymi kretyństwami, wtórującą mu we wszystkim,  wierną ratlerkę Kamilę G-P.

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1502369

Kiedy wreszcie ludzie zaczną myśleć sami i czerpać informacje  z czystych, lub przynajmniej różnych źródeł. Zostali wykiwani niezliczoną ilość razy przez antypolskie media i nie wyciągnęli z tego należytych wniosków. Tusk uciekł za granicę, a w jego miejsce wstawiono kogoś takiego samego, dla którego Polska to też nienormalność. Na takiego rozrabiakę dzisiaj zagłosowałoby 28% Polaków, ponieważ rynsztokowe media poświęcają jemu więcej czasu niż prezydenckiej wizycie w Chinach, na Ukrainie, lub sukcesowi polskiego rządu na konferencji w Paryżu. Czy słyszeli Państwo jak Petru zwracał się w sejmie do posłanki K. Pawłowicz? Jeżeli nie to zacytuję, "proszę nie walić się w łeb jak ja do pani mówię", a reakcją na te słowa był głośny rechot POlszewickiej bandy. Tak zwraca się chamski Petru do kobiety i gdzie są te wszystkie feministki broniące honoru kobiet? Feministki przytulają sie do tego chama, którego popularność ciągle rośnie. Uważam, że jest on dużo groźniejszy niż kiepski błazen Palikot.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1502393

zidkom wymyka się przez palce, ajwej gewałt, a juz prawie była Judeopolonia, niestety proces judaizacji polski bedzie kontynuowany do skutku, nie wiem jakiego. Bo tak naprawde nie jest to wojna Polsko - Polska, jest to wojna z okupantem ukrytym gadem, plemieniem żmijowym wychodowanym na własnym ciele przez Polaków, wojna brutalna, trudna, atak na Polskę prowadzony z wielu kierunków. Z zewnątrz i z wewnatrz, od srodka za wszelka cenę chcą rozmontowac nam panstwo, a efekcie zagarnąć. Mam nadzieje że obronimy swój kraj swoją ukochana ojczyznę Polskę, w tej najdłuższej wojnie Polsko -Żydowskiej, trwającej już kilka wieków. Że raz na zawsze zostaną pokonani- czytaj wyrzuceni tam skąd przybyli.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1502392

Za nasze bogactwa w złożach, unikalnych pierwiastków, jak platyna, tytan, kobalt, krzem lepszej jakości niż amerykański, z doliny krzemowej, gaz ziemny.

Z obliczeń fachowców Polska ma najwięcej bogactw naturalnych, więc parchy pejsate nie odpuszczą i wszystko będą robić, by POłożyć na tym swoje koszerne łapska, ot i cała tajemnica.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1502407

Witam! Ciesze sie ,ze Zjednoczona Prawica blyskawicznie podjetymi dzialaniami i ustawami przygotowuje grunt pod nowa konstytucje! Dlatego widzimy ten histeryczny wrzask spadkobiercow komunistycznego PRLu! W czwartek wycieto rdzen Polszewi, mianowicie-wyzszych urzednikow panstwowych,teraz czas na media! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1502396

KODy szczekaja a karawana idzie dalej.

Oby tylko sil nie zabraklo!

Pozdrawiam :-)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1502413