Ależ (t)oPOrnik! Czerska wiedżma ze swym zapleczem chwyta za kastet i pałkę.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

W. Kuczyński jeden z epigonów deprawatora młodzieży, marksisty Brusa ( mąż Wolińskiej-Fajgi Mindli- zbrodniarki, morderczyni polskich patriotów m.in. gen. E.Fieldorfa ) przypiął sobie opornik!
Za nim ruszyła wiedżma czerska zaniedbując mocno już zapleśniałe gwizdki Blumsztajna.
Tyle, że ten drobny niewinny opornik im ni za cholery nie pasuje!
Nie konweniuje, po prostu gryzie się nie tylko z ich obłąkańczo wykrzywionymi, odrażającymi facjatami!

Trudno mi sobie nawet wyobrazić tę wykrzywwioną ze wściekłości twarz Kuczyńskiego, Lisa, Olejnik z opornikiem w klapie.

Bowiem mam jeszcze w pamięci, przed oczyma te szlachetne twarze odważnych młodych ludzi z Torunia ( licealistów, studentów) oraz kilku moich kolegów z toruńskiej Elany z dumnie obnoszonym tym symbolem oporu przeciw zbrodniarzom stanu wojennego.
Wtedy za opornik dostawało się minimum manto na ulicy badż na komendzie od esbeka czy policjanta, a nawet relegowano ze szkoły czy z pracy.

A dziś ta zaprzedana łżesterowna odrażająca antypolska menażeria chce przywłaszczyć opornik jako swój symbol sprzeciwu wobec zmian dokonywanych przez nowowybraną parlmamentarną większość.

Wszak to nie tylko profanacja opornika, bowiem im bardziej do tych wykrzwywionych twarzy pasuje kastet i pałka przywleczona kilka lat temu przez niemeickich lewackich bandytów do siedziby krytyki literackiej holubionej przez Tuska i HGW!
Pałka i kastet, ale nie opornik im pasuje do tych jękliwych protestów!

Co gorsza, to nie tylko lewacka czerska medialna wiedżma, tzw tvp sięga po pałkę i kastet, aby nimi zmasakrować nowo wybrany parlament, rząd.
Czerscy, Lis, Kim, Paradowska czy Olejnik walili tą pałką i poprawiali kastetem opozycję osiem lat.
Więc nie dziwota, że po zwcięstwie PiS tym gorliwiej operują tymi bandyckimi, chuligańskimi akcesoriami.

Nie dziwi mnie nawet teatralny pornusik wykonany pod dachem rzekomo polskiego teatru i za pieniądze z dotacji centralnej oraz podatków lokalnych.
Takich porąbanych lewackich popaprańców, wykolejeńców na dyrektorskich posadkach tuskacze obsadzili od cholery, a nawet i więcej.
To też taka pałka i kastet ubierany w tzw wolność sztuki, wypowiedzi, etc. w ich ręku.

Jednakże zadziwia mnie, że za pałkę i kastet wzięła się też tzw władza sądownicza!
I to jest przerażąjący.
Co rusz ich kolejne gremia dokonują uzurpacji.

Raz jest śmiesznie raz straszno.

Albowiem dopóki Walduś Kuczyński montuje ten kanapowy toporny ruch , to jeno boki zrywać, gdyż w tym przypadku ta menażeria, to antypolskie, częściej wręcz polakożercze środowisko dostarcza jeno internatom pretekstu, tytułu do kolejnych prześmiewczych memów!

Ale, gdy członkowie najwyższych trybunałów rozglądaja się, jak tu przyłozyć pałką i przywalić kastetem legalnie wybranemu prezydentowi, parlamentowi i rządowi, to zaczyna być już nieciekawie.

Te jękliwe, lewackością podszyte protesty przeróżnych cwaniaczków odhelsińskich, sorosowskich można sobie darować, czyli o kant... okrągłego stołu je ....!

Gorzej, gdy gremia zdawałoby się poważne albo wypuszczone, albo same z siebie zaczynają sobie pozwalać na podważanie uprawnienia prezydenta do aktu łaski, robi się już conajmniej nieciekawie!
Bowiem nie jest to już znana nam sprzed lat sześć kategoria złośliwej zabawy Tuska z krzesłem oraz samolotem!
Tu już żarty się skończyły!

I byłoby lepiej dla tej władzy, aby po totalnej kompromitacji sędziów z TK we wspólnym z poprzednią większością parlamentarną w uchwaleniu bubla oraz całym tym obwożnym cyrkiem prezesów po łżesterownych mediach ZREFLEKTOWALI SIĘ!

Refleksja i wyciszenie!
I POWŚCIĄGLIWOŚĆ!

Do pracy, do samooczyszczenia z takich Milewskich, pijaczków za kierownicą, pisania przez pół roku uzasadnień, przewlekłości procesów, odbierania rodzicom dzieci z powodu biedy, ludzi zamieszanych w afery tak na szczeblu lokalnym jak o zgrozo! i najwyższym też.
Pracy przed tą władzą dużo!

A od uprawnień tak parlamentu, prezydenta, jak też prezydenta... WARA!
Bowiem Monteskiusz nigdy wam nie dał do ręki ani pałki, ani kastetu!

Kastet, pałka niechaj dalej pozostaje u Michnika, Lisa, Kuczyńskiego.< paradowsxkiej, Olejnik czy Lewickiej tudzież inszego Ordyńskiego-Kraśki.

A opornik nijak im nie pasuje.

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

raci na opornik. Gdy był symbolem oporu, kosztem zdrowia, a nawet życia noszonym w klapie to większość z nich była albo jeszcze  tylko w planie rodziców  albo na kaku mówiła papu. 

 

 

Dziś wycierają sobie opornikiem usmarkane gęby i nie zreflektują się, nie powściągną się bo do tego potrzeba nie kasy, fury i komóry od Platformy O., dziś już znanej już tylko jako O-POzycyjna, a czegoś więcej. Im klapki na oczach wrosły w czoła tak jak nakolanniki przyrosły do girów, a zadek służy im tylko do zmiękczenia kantu kąta prostego między szyją i kolanami. 

71-letni sędzia Rzepliński na emeryturę marsz. 4 latami przekroczył  ustawę emerytalną III RP. A wnuki bawić, na koniku bujanym albo bajki do snu opowiadać, a nie za pachołka w zamtuzie robić. W ogóle to jakaś górna granica wieku dla tej trybunalskiej palestry powinna być określona, TK i TS ii. to nie przechowalnia, nie recykling dla zardzewiałych konserw z PRL-u. 

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1499713

Zardzewiała konserwa, Mówisz Contesso,

tak, nawet dwie:

A może i cały tuzin.

w dziadkach, skleroza, demencja jest !
a one w TK tuzy.
 
TO paranoja taka POtuska,
syf taki POstkomuszy
dziadki przy piecu winny się grzać !
Ale, kto dziadków ruszy ?
 
Pewnie ta pani biała z kosą:
Przyjdzie i się zamachnie.
I będzie wylew, wysięk, zawał.
I dziadków "piorun" trzaśnie.
 
I trzeba panią z kosą prosić, 
by raczyć  pospieszyła,
Bo dziadki spsują Naszą Polskę !
W TK destrukcji siła.
TK - rzeplińskie są manowce !
TK - syf, kiła i mogiła !
 
dziadki - demencja nie 
fachowce.
WSIowa decyzja ich POroniła.........
 
I niszczą Naszą Polskę 
niszczyciele w togach.
Co widać, słychać i czuć.
Prośmy więc o pomoc Pana Boga, 
by tą konserwą zardzewiałą
NIE POZWOLIŁ więcej 
Naszej Polski 
psuć...
 
AMEN !
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1499724

Towarzysze i agenci "okrągłego stołu" są gotowi na wszystko aby odzyskać "władzę". Jak są zdeterminowani pokazali to już w 2010r, w "dorżnięciu watachy  nad Smoleńskiem".  Każdy dzień i każda decyzja Rządu są teraz bardzo ważne dla przyszłości.

Wszystki sprawy są ważne, ale nie jednakowo. Każda decyzja powinna być przemyślana jak ruch na szachownicy. Przwidywanie i planowanie na przyszłość są bardzo ważne. Konieczne są rozwiązania awaryjne na wypadek jakiś kataklizmów, dywersji, aktów agresji. Co by było gdyby zabrakło Prezydenta, albo utrata większości w Sejmie itp.? Nowe wybory!

Konieczna jest zmiana w prawie wyborczym. Nowy system powinien wykluczyć możliwości manipulowania i fałszowania wyborów. Nowa ustawa powinna zostać wprowadzona teraz na początku kadencji, a nie pod koniec.  Gdybym miał możliwość podpowiedzenia Naszej Władzy w tej kwestii, to podpowiedziałbym, że system wyborczy powinien opierać się między innymi na identyfikacji w oparciu o PESEL, kody dostępu i czytniki kreskowe...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1499726

Sitwie komunistów z ulicy (osz)Czerskiej bardziej jednak pasuje ten "komitet" w nazwie niż opornik...Tak samo skutecznie niestety zinfiltrowali "S" w 1980 roku, potem "okrągly stół" w 1989 roku, ale wtedy byli o ćwierć wieku młodsi - teraz to juz tylko stare, sepleniące dziadki pełne żółci za utraconymi wpływami...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1499728

Jest tylko jeden sposób, aby GazWyb wybić pomysły z głowy. Zabrać reklamy spółek skarbu państwa.

Koniec kasy, będzie końcem tej (niecenzuralne słowo) gazety i jej chorych pomysłów.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1499730

GWna, zwalniają ludzi. Ale jeszcze mają zapasy. Będa wi oęcbszczekiwać, opluskwiać, kąsać po kostkach.( mam nadzieję, że wyżej już nie sięgną!) Co prawda chapnęli miejsce dla swojej GWnianej tv, ale ten chłam będzie stopniowo zanikać.

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1499732

Trudno się dziwić takiej postawy ludzi z Czerskiej , przecież ich korzenie sięgają czasów stalinowskich . Ludzie wychowani przez konmunistycznych aparatczyków , zawsze będą myśleć bolszewickimi kategoriami .

Wbrew lansowanej przez nich tezie , to nie oni walczyli z komunizmem , co najwyżej umożliwili upaść komunizmowi na cztery łapy . 

 

http://kanon24.pl/7633,my-reakcja-historia-emocji-antykomunistow-w-latach-1944-1956.html

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kanon24.pl

#1499743