Gruba Berta wypaliła. Zapad 17 rozpoczęła Grosse Ober Mufti Angela

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zanim jeszcze zagony pancerne Putina wjechały na teren Białorusi, zanim stratedzy dookreślili rzeczywisty cel tych manerów Zapad 17. Ober Mufti-muter zaatakowała Polskę.

Oczywiście atak ten został poprzedzony czymś w rodzaju prowokacji gliwickiej, którą doskonale przeprowadził
jeden z członków tak ukochanej przez Merkel mniejszości niemieckiej, zwący się Budka Borys.

Następnie zaparlało toto mocno wypomadowane, któremu tez mocno podstarszawa Brigitte codziennie czyści uszka.
Objeżdżając naszych południowych sojuszników z trójmorza zaproponowało im cos na kształt anschlussiku.
Wy zaatakujcie Polskę, a Mutter Fufti Angela sypnie wam dodatkowo w przyszłym unijnym budżecie.

Premier Słowenii awansem już to uczynił; domagając się od polskiego rządu gwarancji dla mgr Stępnia oraz prof. Rzeplińskiego w przydziale zniczy poza rozdzielnikiem Sorosa.

I po tym kundelkowatym preludium zagrzmiała Gruba Berta.

My w naiwności swojej patrzyliśmy na wschód, rozważając różnorodne scenariusze nieobliczalnego Putina, a tu grosse surprisa.

Polskę zaatakowała sama Ober Mufti Muttter Multi Culti, wszystkich spraszanych do Europy UBOGACZACY; uchodźców, biedaków- gości z Galaxy 7 w ręku.

I tak oto na naszych oczach walnęły się wszystkie ( albo niemal wszystkie) scenariusze.

Putinowskie tanki jeszcze daleko, hen od Brześcia i Grodna, a Mutter Angela już zaczęła ostrzeliwać Polskę z Grubej Berty.

I jak zachowa się prezydent Gdańska Adamowicz, który już całe dekady, jak kundelek nosem przy ziemi odkrywał niemieckość tamej?
A prezydent Bydgoszczy, miasta gdzie we wrześniu 1939 dywersanci z mniejszości niemieckiej strzelali w plecy polskim żołnierzom.
A Dutkiewicz, który też tę kundelkowatą germańskość wykazuje.
A toruńscy peło; choćby Lenz? wszak wiadomo jak chętnie za szmalec, buty i szuwaks wolks deutschowskość tam we wojnę rosła.

Ileż pytań i obaw!

Jednego nie zadaję!
Tego jak zachowa się rząd!, koalicją rządząca!
To wiem!
Zachowania prezydenta, mimo iż mi strasznie podpadł tymi veto, też jestem pewien.

Wiem, że nie przerazi ich ten ostrzał Grubej Berty.
Wiem, że nie ugną się przed szantażem Ober Mutter Mufti oraz jej kundelkami.

pzdr

# ten żałosny typ, mgr. były prezes TK zjawił się w miniony piątek w Przysieku k/Torunia ( zaprosił go marszałek województwa- organizator ) na naszym corocznym spotkaniu ludzi Solidarności. Mocno i gęsto tłumaczył się ze swej aktywności sędziego w stanie spoczynku, zwąc ją naiwnie nieaktywnością! Pierwotnie miałem ochotę mu ostro odpalić, ale uznałem, że szkoda mojego czasu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:13)

Komentarze

Nowa Unia wkracza w ostateczna fazę formowania. Proces ten przyśpieszą wrześniowe wybory w Niemczech. Znaki na niebie wskazują na Anielę Merkel oraz na to, że UE będzie Unią dwóch (lub kilku) prędkości, z mocnym podziałem między jej zintegrowanym rdzeniem, a peryferiami.

PS

Jaka jest różnica być na " peryferiach" czy na kolanach. Wypychani z rynków przez cwaniaków z Unii (bo tak ich przyzwyczaiła patologia z PO)  robią z nami co chcą. "Islamskiej Republice Niemiec" wara od Polski! STOP dla imigrantów - bravo PiS!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547225

Nic nie potrzeba.

I stało się światło...

Kto to rzekł ? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#1547231

Ataki wrogich Polsce rządów przemian i reform w Polsce wspierane przez sabotażystów , zdrajców z PO , Nowoczesnej , oraz lodowców przybierają na sile ,wrog zewnetrzny nam nie straszny , każdy juz wie co znaczy Polskie zbrojne ramie , miłość do ojczyzny ,obrona Polski , za każdym razem dostali porządną odprawę zbrojna i lizali rany długie lata .
Najgorszy wróg to totalna , zdradziecka opozycja wewnętrzna , PO , Nowoczesna , ludowcy , z nimi należy zrobić najpierw porządek .
Wysłać tych sabotażystów , kapuśi , donosicieli do ich mocodawców z biletem bez powrotu .

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1547274

ujawnić ich szkodnictwo i osądzić. Nie trzeba ich wypędzać. Jako zeków zagonić do robót publicznych.

pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1547278

To ja mam jeszcze skromniejszy postulat - na początek chociaż zdecydowanie ograniczyć im możliwości ogłupiania ludzi na masową skalę przez media. Ale i tego jakoś nie można zrealizować, a po pierwszym jazgocie zaraz po wyborach to w zasadzie nikt już nawet nie próbuje (zapowiedzi repolonizacji bez konkretnych posunięć nie liczę bo tak to można sobie gadać do końca kadencji).

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1547288

... dalej aktualny.

Tylko muter Adolfina Makrela robi to już oficjalnie, a basior Alfa Putek jeszcze się kamufluje, strach przed jankesami jest duży, a nawet bardzo duży i czeka na dogodną chwile, ale dołki już kopie i wnyki zakłada.

Polexit to będzie jedyne wyjście, jak tak dalej będzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1547284

Problem w tym, że do Polexitu trzeba najpierw masy przygotować mentalnie, a nikt tego nie robi. Nawet się ludziom nie tłumaczy tak podstawowej sprawy jak to, że umiłowana swoboda podróżowania to nie żadna UE tylko strefa Schengen. O rzetelnych bilansach już nawet nie wspominam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1547289