Co łączy sprawozdawcę perskiej tv sport z Pawłem Kukizem?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Przed chwilą skończyłem oglądać kolejny mecz polskich siatkarzy w Teheranie z silnym Iranem w tej edycji LŚ.
Po piątkowej porażce 2:3, dziś wygrali 3:1 po bardzo ciężkim meczu zachowując szanse na awans do finałów w Rio!

Nie mam tv, więc dogrzebałem się do jednego z programów sportowych perskiej tv i za darmo towarzyszyłem naszym siatkarzom w kolejnym ciężkim turniejowym dwumeczu z silnymi i nieobliczalnymi, groznymi dla wszystkich ekip światowych Persami.

I teraz wracam do pytania z tutułu!
Słuchając komentarza irańskiego sprawoazdawcy, nazywającego naszych siatkarzy "Jarusz" ( chodzi o Jakuba Jarosza( zastępował B. Kurka) najskuteczniejszego dziś, zdobył ponad 20 pkt w tym końcowego, Fabianem ( chodzi o Drzyzgę), Kubjaka ( szalejący w ataku i zagrywce, kapitan zespołu poza tym nic poza tym nie rozumiałem, tak zresztą jak z wystapieniem wczorajszym Pawła Kukiza na spotkaniu woJOWników w Lubinie.

Co do meczu, to niewiele mi szkodziło, że nie rozumialem co mówił perski sprawozdawca sportowy przekręcający nazwiska polskich siatkarzy, gdyż oni swą grą dali super koncert mając przeciw sobie nie tylko kilkanaście tysięcy żywiolowo dopingującej męskiej publiczności.
(Kobiet było może kilkanaście wśród obsługi prasowej plus kibicujące Polki, ubrane stosownie do miejscowych wymogów, czyli w chustach na głowie i płaszczach, przynajmniej taki był obraz z kamer perskiej tv).
Niewielkie znaczenie miało też przekręcanie niektórych nazwisk naszych zawodników, gdyż było wiadomo o kogo chodzi.

Gorzej mam z P. Kukizem, gdyż jego wczorajsza dziwaczna deklaracja o braku programu i dalsze brnięcie, aby to uzasadnić sprawia, że nie tylko ja zostałem wprawiony w stan naprawde głębokiegoc zadziwienia, najdelikatniej to ujmując.
Nie jestem ani jego fanem, ani za JOw,ami! więc to przezyję.
Czy jego sympatycy nie popadli też w stan najwyższego zaklopotania?

Jednakże jestem daleki od diagnozy jaką mu wystawił podpłocki konował i totalny szkodnik w jednym, czyli koalicyjny marszałek-demolka
Mazowsza.
Nie dopatruję się też w jego oczach szaleństwa, jak to już czynią ober znawcy od psychuszek wychowani na czerskim łżekominternowskim zaciągu.
Równocześnie zbyt wcześnie też obwoływać go szczerym patriotą, gdyż mam za mało danych.

Niemniej niewiele, a momentami nic z tego nie rozumiem, co mówi P. Kukiz.
Tak jak z tej relacji sportowego sprawozdawcy perskiej tv!

Kukiza gadanie.
Tureckie kazanie.
Perskie sprawozdanie.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

komentarz pisany arabskimi robaczkami ...

jako cytatmi z koranu ...

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#1486283

Drodzy Towarzysze i Szki !!! W pierwszych słowach mojego wystąpienia pragnę zając stanowisko w jakże istotnej i drażliwej dla naszego narodu kwestii, o której możemy poczytać w gazetach, a nawet obejrzeć w telewizji. !!! Tu chcialbym zadać jedno pytanie: Kto za tym stoi ??? Komu na tym zależy ??? W czyim interesie ??? Ja wiem drodzy delegaci że to kilka pytań, a nie jedno. Jednak jeśli nieodpowiemy sobie na te zadane pytania to nie będziemy w stanie postawić tamy przeciwko infrastrukturalnym podżegaczom będących 10 kolumną pierwszej forpoczty wrażych sił knujących przeciwko naszemu państwu !!! Problem, o którym mówie dotyka wszystkie polskie rodziny i to niezaleznie od jej zasobów materialnych, od jej poziomu inelektualnego i jak i stanu duchowego. Dlatego drodzy Towarzysze i Szki wnoszę o niezwłoczne powołanie odpowiedniej komisji parlamentarnej, która nie dość ,że będzie miała wszelke kompetencje do ustalenia przyczyn jak również będzie mogła przedstawić konkretne rozwiązania zapobiegające takim nieporządanym zjawiskom, o których to mowa. Musimy stać na pryncypialnym gruncie naszych przekonań. To podsawa bytu naszej państwowości !!! Dziekuję za głos drodzy Towarzysze i Ski ... a teraz niech mi ktoś powie o jakim tu problemie mowa ??? a no własnie niewiadomo ... to tylko autor tego przemówienia może wiedzieć ... jak najbardzej zgadzam się z oceną "antysalon" co do wystąpienia Kukiza .. bo to właśnie taki bełkot nie wiadomo o czym ... w każdym razie bardzo bym sobie życzył żeby ten naród w końcu przejrzał na oczy i przestał prawić o jakichś Kukizach czy podejrzanych Wielunogach bo przecież to na milę pachnie systemowym "G" ...   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1486291

Nastepnie od wyobrazenia sobie o co mu chodzi (bez fantazjowania) - a wyjdzie, ze chodzi mu przede wszystkim o zmiane systemu wyborczego - z obecnego na JOW-y - co zreszta powtarza niezmiennie od kilku... lat.

Komentatorzy, politycy i nawet ludzie z otoczenia Kukiza przypisuja mu nieraz slowa, ktorych nigdy nie wypowiedzial - trzeba ta "otoczke" odrzucic - zeby zrozumiec, ze... nie chodzi mu o wladze, pieniadze, zaszczyty... ale wylacznie o odpolitycznienie zycia publicznego w Polsce. On nie widzi dla siebie stanowisk (niezrozumiale dla jego krytykow), ale po prostu chce zyc jako muzyk... w normalnym kraju, rzadzonym przez fachowcow... od zarzadzania a nie przez historykow, psychiatrow i etnografow.

Poniewaz kraj nie jest do konca normalny - to jest wiele zarzutow pod adresem Kukiza, ze to... on jest nienormalny... bo jak mozna nie chciec wladzy i pieniedzy?  

No i najwieksza zagadka: KTO STOI ZA KUKIZEM? 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

mikolaj

#1486297

ciężko sapie i Stonoga się nazywa ... w każdym razie "Mikolaju" odpowiedź na Twoje pytanie (Kukiz) jest bardzo prosta - Schetyna i Dukaczewski czyli "układ wrocławski" tak jak za panem Stonogą stoi "warszawka" czyli "pipuls" związani z byłym "WSI". Zadaj sobie lepiej trud i odpowiedz na pytanie kto sfinansował Kuikzowi te 20 percent w prezydenckich. Dziś nic za darmo nie ma. Nawet żona zanim ci coś da to najpierw się spyta, a gdzie "wuju" wypłata ? A mówiąc poważnie to już taki jeden był co to bez żadnego "podparcia" płot przeskczył i to z "śrubokrentem" w "rence", a potem tym "śrubokrentem" i "temi rencamy" rzekomo cały Komunizm powalił. Jednak nieco później wyszło na jaw gdzie było jego zaplecze polityczyne i "podparcie" - w Gdańskiej siedzibie KGMO i SB. Tak teraz nie daj się wmanewrować w kolejna ustawkę pt "Lolek chce JOBY". Manewry zostaw dla dzielnych żołnierzy "NATO". Już samo twierdzenie pana Kukiza że jest antysystemowcem jest parszywym klamstwem i bezszczelnością. Proszę zajrzeć sobie do słownika języka polskiego co znaczy określenie "ANTY". Mówiąc po krótce i obrazowo to coś co stoi po przeciwnej stronie bieguna. Skoro mamy w naszym nieszczęśliwym kraju system partyjny to czy owe JOW-y" są rozwiązaniem "ANTY" ??? No przecież że nie. W takim przypadku rozwiązania "ANTY" systemowe są tylko dwa. Albo kasujemy działalność parti politycznych albo wyganiamy je z parlamentu. Tak przypomnę zapominalskim, że jak PC połączyło siły z AWS i wyszło z tego PIS, a UW połączyło siły z KLD i wyszło z tego PO to obydwie te niby nowe parte w pierwszych swoich wyborach parlamentarnych też startowały z etykietką "antysystemowych". Koń by się uśmiał ale widać głupi naród wszystko łyknie co mu w szklanym okienku powiedzą. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1486298

nie ma czegoś takiego jak odpolitycznienie życia publicznego. Co się tyczy "jobów", przejęzyczyłem się , przepraszam, JOW-f to prof. Andrzej Nowak ostrzega Polaków przed nimi, twierdzi on, że w obecnej sytuacji Polski trzeba o nich zapomnieć bo są sposobem na ostateczne rozwalenie Polski, być może o to chodzi. Zapewniam Ciebie Mikołaju, że ten profesor sprawdził się wielokrotnie, wie co mówi i ma wiadomości wielokrotnie większe aniżeli ja i Ty razem wzięci.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1486302

To rzeczywiście coraz dziwniejszy przypadek polityczny - Kukiz chyba sam nie wie ( nie chce?) zagospodarować sensownie tych 20%, którymi obdarzyli go na wyrost Polacy...już w Lubinie widac było odpływ - tyiąc ludzi zamiast pięciu tsięcy...to ostatni dzownek dla muzyka...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1486311

Tak to się porobiło,  że Kukiz z Polskiej Miedzi wzięty.. jest przeciw.. a nawet -w poprzek.

Tak krążył- od radnego ..tak zabiegał aż moment nadszedł..zebrał , to co zebrał.

Fałszowane wybory arogancja WŁADZY..to wszystko rodziło bunt w narodzie.

Na zasadzie tamy i strumyka.

Zdesperowani ludzie widząc , iż wybory są fikcją..tłamsili niezadowolenie w sobie.

Zatem to PO i PSL- WŁADZA.. są "rodzicami" Kukiza.

Jednak ..nie tylko!

On w ich , jak najbardziej interesie JOW-y i finansowanie partii w sposób przejrzysty na sztandary wypisał.. WŁADZA ..już nieraz dobierała sie do PiS-u właśnie tą metodą.

Pendolino...Polska Miedź..Kulczyk..Krauze..i Pomniejsi wesprą WŁADZĘ.. jako - ta ich wspiera..

Zatem w tym braku programu ..wyłania się program - osłabienie PiS-u..

Co do cwaniaków z samorządów..i ich JOW-y..nachapali się ..nachapali.. a teraz coby ich nie pogonili "uciekają do przodu" w JOW-y.. Na zasadzie "uciekającego złodzieja , krzyczącego - łapaj złodzieja..

Obywatel Kukiz..nie ma programu..i tym się szczyci.. Jednak ..;- jak uczyniłby ktoś ..którego celem jest ZDOBYCIE NAJWIĘKSZEGO POPARCIA.. POŚRÓD LUDZI NIEZADOWOLONYCH Z różnych powodów?.. Właśnie, tak jak Kukiz(!) nie antagonizowałby ludzi zbuntowanych z RÓŻNYCH powodów.

Zatem -celem Kukiza jest zdobycie MAXYMALNEGO poparcia.. A jak, już, je zdobędzie ..to "zapnie się i wypnie się".. na zasadzie; JA MAM- władze mam..przywileje mam..i co mi zrobicie?!!!

I co mi zrobicie..

Czyli ; Kukiz zachowuje się wyjątkowo racjonalnie..metodą Amber Gold!!! "szare na złote" zamienia..ale - dla siebie.

.Ale dla siebie..

Znając publiczne wypowiedzi obywatela Kukiza ..wsparcie dal PO w latach minionych.. wreszcie wsparcie z terenów Miedzi Polskiej..tam to się urodziło.. a nie, w Białymstoku -dla przykładu.. Kukiz jest wydmuszką..On..przez "przypadek" jest tak zbuntowany -coby towarzyszom z PO -żyło się lepiej ..JOW-y..PO-za BUL-za..finansowanie partii - PO -za..BUL-za..

ON reprezentuje hasła PO i BULA...i BULA..

Kukiz, z rodaków -DURNIA ROBI.. Pluje nam w twarz..

Bez programu, to można sobie,,,,, - siusiu zrobić..

oto architekt wychodzi i -zbudujemy dom..-ogłasza.. po co nam plan - my zbudujemy dom bez planu ..bo dom z planem- to oszustwo..

zaczynają ...od strychu w piwnicy..a parter będzie pośrodku ..

Albo MUZYK wychodzi bez nut..czy tekstu..z twierdzeniem ; na co nam muzyka czy tekst ..to oszustwo..

  Albo-  kierowca autobusu zaprasza na wycieczkę , której cel jest niewiadomą..ale kierowcę należy opłacić-od zaraz..

MANDATEM DO PARLAMENTU..

   Z punktu tegoż - kierowcy, sytuacja jest klarowna -ON, już ma..

a uczestnicy..?

A uczestnicy.. Też mają - podróż w niewiadomą..

Kompletny odlot..kompletny odlot.. KPINA Z NARODU..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

poko

#1486319