Dwa światy. Polityk, mąż stanu stanu i plątonogi pętak! Gospodarz i ... kieszonkowiec

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Prawy człowiek i nędzny cwaniaczek. Polityk i pętak! Gospodarz i kieszonkowiec.
Na naszych oczach konwencje dwóch największych partii.
I ktoś niezorientowany słuchając wystąpień programowych ich szefów oraz dyskusji nie miałby wątpliwości, że to PiS aktualnie rządzi, bo to z ust prezesa Jarosława Kaczyńskiego padały rzeczowe słowa, słowa programowe dbałego gospodarza, dobrego zatroskanego o losy kraju, o przyszłość Polski.
A premier Donald Tusk, szef partii rządzącej?
Dalej jak przystało na pętaka brnie w potoku nowych obietnic, niespełnionych od siedmiu lat obietnic, bezmyślnych ataków.

Z jednej stron prawy, poważny polityk, ponownie wybrany prezes PiS!
Z drugiej pętak! dosłownie nędzna pętaczyna, plątonogi kopacz z jakiejś peryferyjnej szmacianki, bezmyślny faularz, wciąż nieudolnie dryblujący.

pzdr

Brak głosów

Komentarze

Gratulacje dla Jarosława Kaczyńskiego.A co do tego skorumpowanego ryżego nieudacznika,to jego miejsce jest we Wronkach..

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#366962

 Znowu będzie zył na koszt Państwa..?! Nie zgadzam się- proponuję 0 przywilejów + "rzetelnie" naliczoną za przepracowane lata od "oczka w głowie" rostowskiego, emeryturę, a jezeli będzie za mało, nie ma się czym martwić, wschodni sąsiad przyjmie jeszcze jednego uchodzcę politycznego, wraz z rodziną...Zresztą, taki wysokiej klasy specjalista od demontazu państwa wszędzie znajdzie robotę, a przydał by się jako n.p. "prawa ręka" władka, tego od buzi-buzi w Smoleńsku...Kłopot był by z głowy na wiele lat...Taki Konrad Wallenrod II ale tym razem na właściwym miejscu i we właściwym czasie...Niestety, to tylko marzenie...!!! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#366966

To nie są duże koszta. Trzymanie tego pętaka w izolacji (zważywszy, że przez te wszystkie lata zdobył ogromną wiedzę na tematy, o których nie mamy pojęcia, i lepiej żeby z tej wiedzy już nigdy nie mógł korzystać), to koszt na który z pewnością państwo stać. Zyski nieporównywalne do nakładów.

Podobnie, jak stać by nas było na trzymanie 80 % urzędników średniego i niskiego szczebla z dala od wszystkich spraw, przy jednoczesnym wypłacaniu im pensji. Pod warunkiem, że zrezygnują z czynnego prawa wyborczego. Po prostu: pani Jadzia przychodzi do biura i zajmuje się przekładaniem papierów (niekoniecznie zapisanych) na biurko pana Stasia, podczas gdy pan Stasio romansuje z panią Dżesiką, która papiery z jego biurka i z biurka pani Marioli przenosi piętro wyżej, na biurko naczelnika Kurczelasa (który na panią Dżesikę też spogląda łakomym okiem). Naczelnik Kurczelas codziennie rano rozdziela robotę - to znaczy rozdziela papiery ze swojego biurka między panią Jadzię, pana Stasia i panią Mariolę. A jak któryś z urzedników nie zdzierży i zechce założyć własną firmę, to otrzyma bezzwrotną pożyczkę na działalność w wysokości rocznej pensji.

Byle tylko już nigdy więcej nie wtykali łap w żadną publiczną sprawę!

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#366987

W zasadzie nie mam nic przeciwko temu, żeby chłopaki i dziewczyny pracowały na swoje utrzymanie. Ale za priorytet uważam odunięcie ich od władzy. To powinno przynieść tak znaczną poprawę sytuacji, także gospodarczej, że koszt ich utrzymania byłby bez znaczenia. 

Tylko że smutna prawda jest taka, że włos z głowy im nie spadnie. A szkoda! 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#367025

Popieram. Nikt nie powinien być zmuszony utrzymywać darmozjadów i szkodników.
Ktoś, uznany za przestępcę pownien mieć szansę przeżycia czegoś dojmującego, pozostającego w umyśle przez resztę życia. W końcu resocjalizacja musi przynieść także opamiętanie. Cackanie się z przestępcami nie jest ani wychowawcze ani nie powoduje odstraszania ewentualnych chętnych, gotowych zrobić to samo w przyszłości.
W przypadku Tuska i jego ferajny mamy do czynienia z działaniami o najwyższej szkodliwości społecznej.
Liczba uwikłanych w proceder zwany PO będzie zapewne bardzo duża. Koszty dochodzenia i sądowe będą potężne. Powinny być odpracowane przez skazanych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#367049

Zaskoczony w zasadzie nie jestem. Jak pokazały kongresowe wywody mówinicowe, Król jest nagi a nawet golusieńki.
Złodziej, kłamca, hochsztapler, cynik, podwórkowy pętak, nadal jest złodziejem, kłamcą, hochsztaplerem............
Zaś poważny, polityk nadal poważnym politykiem.

Tak. Dbałość o przyszłość Polski każe nam pójść za Jarosławem. On to wie i my to wiemy. Tyle tylko, że lemingi tego nie wiedzą.
Nie wiedzę i nie chcą wiedzieć, gdyż w złodziejstwie, kłamstwie, i podwórkowym pętactwie czują się jak ryba w wodzie, ba sami są złodziejami, kłamcami i pętakami, kochającymi, miraże, iluzje i fałszywe obietnice, a nade wszystko, rzeki piwem i kiełbasami płynące.

Co zrobić powinie Jarek, żeby przekonać petactwo do siebie (słowa : wierzę w mądrość Polaków, nie skutkują....u głupców).

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#366967

Jedyne,co wynika z jego oracji - to, że plątonogi jest praworęczny.
jak zwykle - dziesiątka - z podziękowaniem za chwilę rozkoszy duchowej.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#366977

... jego rąk każą mi myśleć w dwojaki sposób i w dodatku sprzeczny:

1) jest pewny siebie, bo ma przeświadczenie, iż - jak to już 2-krotnie było - sowieckie komputery znowu zliczą głosy na korzyść platformersów. Wówczas rozkradną do reszty majątek narodowy;

2) być może czyni tak celowo, aby PiS doszedł do władzy. Po co? Ano po to, aby Jarosław Kaczyński ze swoim gabinetem rządowym i większością parlamentarną w sejmie... podreperował stan finasowy państwa i budżet, bo już Tuskolini i jego spółka bez żadnej odpowiedzialności nie ma za bardzo co kraść. Kiedy ów stan będzie w lepszej kondycji, to po czterech latach znowu za pomocą moskiewskich komputerów i manipulacji medialnej przejmą władzę, aby móc ponownie robić skok na podreperowaną państwową i prywatną kasę oraz majątek narodu.

Optuję jednak za pierwszą ewentualnością. Druga mogłaby się skończyć dla platformersów... pierdlem, więc Tuskolini jako tchórz - nie będzie ryzykował.  

Pozdrawiam,
                     
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#366981

Właśnie druga ewentualność, Satyrze, przychodzi mi do głowy - jako powtarzalna: już nie ma co kraść, więc trzeba odpuścić i pozwolić narodowi uzbierać następną pulę. Klika zabezpieczyła materialnie (mieszkanie Katarzyny T. na Saskiej Kępie!) siebie i swoje potomstwo, rozwaliła i okradła kraj - niech się teraz PiS pomęczy, naprawi, oni odpoczną - i na nowo do koryt. Obym się myliła
postscriptum: widok Bieleckiego - jakbym breżniewa widziała. W ogóle cała ta ława z pełowskim estabishmentem rzuca o podłogę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#366984

Mnie moi "tubylcy" coraz częściej mówią - przecież w Polsce prawica rządzi, tylko pytają kiedy Kaczyński przejął władzę bo im ten moment umknął...

Co do sposobu resocjalizacji - konfiskata mienia : delikwentów, ich córek, synów, matek, żon i kochanek i przytulny kamieniołomik (Obibok ma konkretną ofertę ;);)), niech zarabiają na utrzymanie. Można im urządzić non stop monitoring i będą mieli big brodher. W sam raz zobaczymy jak tymi wymanikiurzonymi łapeczkami kopią dół pod latrynę i ciosają deski. A jak się który zatnie siekierecką to niech se obsika i babkę przyłoży. Liść znaczy się bo żadne baby im się nie należą. Tak walczyli o związki homo to o suchym hmmm....koliberku nie zostaną.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#367037

i dwa razy nie udało się wysłać. Jedynie (10) zdążyłem postawić.
W skrócie więc, może zdążę wysłać. PDT jest na równi pochyłej. Elektorat traci, GTW i oligarchia już go nie chcą, chłop zrobił swoje, chłop może odejść.
Tylko problem czy uda mu się odejść. Raczej go powiozą razem z kreaturą Pawlakiem i wieloma innymi. Jest wina, musi być kara.

Tam będzie miał PDT problem. Więźniom także coś obiecał, wprawdzie nie Irlandię ale amnestię. Więźniowie pamiętliwi są. Niedługo się o tym przekona. A tam go BOR nie obroni, oj nie. Tam rządzą ostre prawa.

Pozdrawiam
Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#367042