Bluzgające matrony w karakułach i szynszylach z ...wami na ustach

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wczoraj na jednym z salonowych portali był zestaw memów n/t demonstracji kod'ziarzy. Motywem dominującym było " to idzie młodzież"!
Istotnie!
Młodzież tak można najlapidarniej skomentowac te marsze.
Dominuje tam ..."młodzież"!
Głównie ta ponad lat 60 i więcej!
"Młodzież" w ...futrach z norek i szynszyli.
Dostatnia "młodzież" wyszła!
Jako żywo potwierdza to moje spostrzeżenia z dwóch toruńskich spędów pod pomnikiem astronoma.

Wczoraj było tak samo!
"Młodzież" domagała się demokracji.
Młodzież podskakikwała, rechotała z "dowcipów" młodzieżówki motorniczej Krzywonos.
Mlodzież w futerkach, mimo mrozu wystawiała swe białe szuflady wypucowane corregą ( innymi tez , nie znam się) do POsła Lenza, który z balkoniku ich co rusz lustrował.
Młodzież, znaczy się matrony w karakułach, norkach!
Panowie też w ich wieku i starsi w porządnych paltocikach, kapelusiakch.
To znak rozpoznawczy tego ruchu.
Znamiona zewnętrzne-dostatnio, starannie ubrani.
To w większości ci, którzy nie załapali się na rok 80/81.
Jedni ze strachu, ale większość z nich było zwyczajnie po drugiej stronie.

Co prawda teraz zimą, pod czapkami część z nich starannie się ukrywa, ale gdy przyjdzie wiosna, to już bez wiekszych przeszkód byłych komuchów, esbekóww, partyjniaków, sędziów bez trudu można będzie rozponać, o ile odważą się dalej demokracji czyli koryta bronić.

Mimo futer, czapek bez trudu dostrzegłem byłych partyjniaków, niedopieszczonych doktorantów z umk, cwaniaczka-spryciulę, byłego v-ce prezydenta Torunia= pieszczoszka pewnej onegdaj wpływowej osoby. I jakże b. esbeków z przypinkami kod. Jeden nawet marchewkę na mrozie pogryzał, by zaprostestować przeciw W. Waszczykowskiemu kpiącemu z a cyklistów i weganów.
Oczywiście upraszczam sprawę.
Wśród nich grupa młodszych i dużo młodszych oraz tych, którzy z prl'em ani korytem za III RP niewiele mieli wspólnego.
To zaczadzeni, to użyteczni idioci, paliwo dla cwaniaków.
Naiwniacy otumanieni czerskim GWnem, wiertniczym jadem i zarażeni zetkoerefemami!
Ich najbardziej szkoda, gdyż służą diabłu!
Mięso armatnie dla banksterów i gangsterów IIIRP.

Obejrzałem w internecie filmy.
Te same obrazki.
Idzie... "młodzież"!
Skacze "młodzież".

Tak! "młodzież"; ta ponad 60 letnia ostro bluzgająca ...wami!
Agresywne, przeklinające, rzucajace mięsem matrony w karakułach.
To taka jakby wizytówka tej "młodzieży" z przypinkami koryta.
Gdzie one się tego nauczyły?
Skąd ten język?,

A jaka agresja wobec tych, którzy nie z nimi.
Wczoraj pod pomnikiem Mikołaja Kopernika kilkunastu chłopaków, narodowców śpiewem i okrzykami, co rusz przytłumiało ich kod'owski bełkot tych dwustu może trzystu protestujących z powodu rzekomego braku demokracji.
Gdyby nie obecność policji i strażników miejskich, to zapewne ci obrońcy demokracji by ze wściekłości rzucili się na tych z ONR.
I ten ich język! tych niby nobliwych matron z przypinkami od alimenciarza.
Obrzydliwy!
Chamski, agresywny, tak samo jak wystąpienie Krzywonos!
Matrony w futrach rzucające ...wami!
I syn czerwonego prokuratora, resortowy bachorek, muzyk coś tam popiskujący a capella, aby mnie uczyć demokracji.
Jego tatuś, prokurator woj. w Toruniu przez wiele lat to robił, w l. 83-88; co rusz wzywając mnie i moich kolegów aktywnych w podziemnej pannie "S" na tzw rozmowy ostrzegawcze do prokuratury.

Widzialem do jakiego szału doprowadzał ich widok tych kilku odważnych ludzi z tabliczkami kpiącymi z kod'ziarzy, nazywających ich Targowicą, którzy śmiało wchodzili w ich schadzkę nie bacząc na kpiny, wyzwiska, przekleństwa i poszturchiwania.

pzdr

p.s.
Przez chwilę temu cyrkowi kod na rynku przyglądał sie też wczoraj proboszcz jednej ze starówkowej parafii. Znamy się od wieków, więc sobie trochę pogaworzyliśmy. Mówiłem mu o tych byłych komuchach, co tak tu dziś dzielnie bronią tam pod pomnikiem M.Kopernika ... demokracji. A on na to. Proszę pana chodząc po kolędzie natknąłem się na nalepki kod'ziarzy na drzwiach. Oczywiście kolędy od zawsze tam nie przyjmują. Byłe partyjniaki, esbeki i to wysokiego szczebla.
Kiedyś utrwalali władze ludową, dziś w kod'zie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Nie chciało mi sie o tym pisac i dobrze, że Ty to zrobiłeś:).Mi też najbardziej żal tych zacvzadzonych, zmanipulowanych z wdtukowana abberracyjną nienawiscią na sam dżwięk PiS czy Kaczyński a teraz jeszcze Duda czy szydło. J. Kaczyński ostatnio powiedział, że manipulacja polega na tym, aby sprowokowac pożądane zachowanie innych, ale żeby ci inni nie wiedzieli jaki cel temu przyswieca. Mniej wiecej tak i to jest niby oczywiste, ale 26 lat manipulacji GW robi swoje. Jest rzesza tych pozytecznych idiotów i oni wierzą w kazde słowo GWE, KOD, PO czy Petru. Wierzą i juz a argumenty się nie liczą. Oni są straceni na zawsze... To pokolenie takie od 30,35 do 60. Powyzej to komuchy a ponizej młodzież, którą juz GW nie zmanipuluje, nie da się. 

Kodzierze poszukują sposobu, aby ta młodziez przygarnąc i wymyslili internet mając w pamięci ACTA. Nic to im nie dało. 

W Widaomosciach TVP pokazali tych KOD-arzy. Faktycznie... kapało bogactwo a jedna Pani taka matrona około 55-60 w futrze niezbyt chciała mówic bo akurat sobie kupowała w pawiloniku demonstracyjnym herbatke czy kawę za 7 zł! TVP to pokazała :)... Dla wiekszosci Polaków za 7 zł można kupić i paczke kawy oraz 200 torebek herbaty lub 3 bochenki chleba. O oni proszę... 7 zł jak nic i jeszcze do puszek pieniązki wrzucali!!??

Ludzie to widzą. KOD zbiera ludzi w całej Polsce i w sumie niby nieraz dużo, ale co to jest wobec tyuch 25 mln. dorosłych Polaków i kilku milionów młodziezy? Nic!

A jak kłamia i o co walczą. Zapytałem takiego jednego wypindrowanego Pana pod 50-tkę (taki starszy ode mnie ze trzy lata a'la intelligencik) prowokacyjnie: Za PiS-u juz nie ma demokracji? No nie? A on: To juz dyktatura jest, nie ma demokracji, wolnosci, jest PiSlam, itd... A ja na to: Jak by nie było demokracji i wolnosci to Ty nie mógłbyś demonstrowac i juz byś był w pierdlu lub jeszcze gorzej a za opornik gliniarze i służby spraliby ci twarzyczkę, a ty sobie krzyczysz, demonstrujesz, mówisz co chcesza i nikt cie nie bije, nie zamyka i jeszcze pokazuja w telewizji. To jest ta demoiklracja czy jej nie ma?... Myślałem, że mnie zdzieli... poczerwieniał zaczął krzyczec i wyzywac mnmie od pisiorów... Zasmiałem mu sie w twarz i odszedłewm spokojnie... Jeszcze za mna cos biedaczek krzyczał. 

Znam srodowisko toruńskie środowisko akademickie. Jest wielu porzadnych ludzi, ale tez ogrom lemingowych KoD-arzy i beneficjentów III RP, wielu jeszcze agentów z PRL-u. Akurat w Toruniu studiowałem ekonomie i zosytałem w miescie niemal 20 lat. Teraz czasowo mieszkam gdzie indziej, ale syn i zona dalej sa w Toruniu wiec bywam często. 

Paql juz licho tych, którzy walczą zwyczajnie o stołki i kasę i w pływy. Takich zwykłych beneficvjentów III RP, pal juz licho z tymi lemingami - juz ich nie jesteśmy w stanie uratowac niestety... Ale ci liderzy PO, Nowoczesnej i KOD... Toz to jawni zdrajcy Polski. Szkoda, że nie ma dzis AK, WiN czy NSZ... Oni wiedzieli co sie robi ze zdrajcami... chcoć nieraz tylko głowy golili... Rzygac mi się chce jak na nich patrzę a słuchać to już mam torsje.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1505570

opisujące uczestników demostracji KOD, o których wspomniał Antysalon:

 

Byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, potem byłeś za Platformą,

Tyś UBowskim był zbrodniarzem, no a dzisiaj tyś KOD’ziarzem

Kiedyś w  PZPR komunistą, dziś  w „demokracji” aktywistą

Dotąd kasa i zaszczyty, dziś na Ciebie tylko „kwity”

 

Ty donosisz i spiskujesz, ty jak kiedyś z wrogiem knujesz

To u Niemców łgasz, donosisz, w Brukseli o pomoc prosisz

Miast być uczciwym Polakiem sprzymierzysz się z każdym łajdakiem

Tyś jest zdrajcą, sprzedawczykiem, tyś odstępcą, obłudnikiem

 

Kiedyś WSI współpracownikiem, teraz kamienicznikiem

Uwłaszczonym, obłowionym, na państwowym wzbogaconym

Twoje kłamstwa, zdrady, winy ujawnimy, podliczymy

Sędzia ręce zaciera z daleka, a Temida cierpliwie czeka.

 

Cóż nie jest to wierszyk najwyższych lotów, ale to sama prawda i tylko prawda.

Vote up!
10
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1505575

KOD-ziści ich oficerowie prowadzący i mocodawcy musza mieć także "paliwo polityczne" czyli zaczadzonych młodych ludzi, którym wbijają do głów ,że są częścią "elyty". Kiedys pisali o nich z dumą MWzWM ( młodzi, wykształceni z wielkich miast), choc to w większość były "słoiki" przyjeżdżające za byle jaka praca do dużych ahlomeracji. Teraz powtarzają ten sam numer...po prostu - głupich nie sieją, sami się rodzą....

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1505589

Na manifach jest okazja na "lustrację". Wystarczy przypiąć sobie opornik, nalepkę "gorszy sort" lub podobną i zbierać podpisy pod jakąś "zakodowaną" petycją. Następnie wszystkie te podpisy upublicznić...  

Vote up!
3
Vote down!
0

RAK

#1505616

Na manifach jest okazja na "lustrację". Wystarczy przypiąć sobie opornik, nalepkę "gorszy sort" lub podobną i zbierać podpisy pod jakąś "zakodowaną" petycją. Następnie wszystkie te podpisy upublicznić...  

Vote up!
0
Vote down!
0

RAK

#1505617

Pewnoś prowokator lub masz dobre chęci alle

no właśnie alle

Może i wygrasz bitwę wzorując się na podstępach wroga, allle łatwo mogą Cię osadzić (z kilku paragrafów). Nie marnuj więc energii, którą jak masz jaja możesz wykorzystać bardziej racjonalnie. Nie pytaj jak? Patrz, słuchaj, dziel się spostrzeżeniami, szukaj sojuszników - mądrych sojuszników. Kiedyś zabrzmi RÓG. WÓWCZAS POWSTANIEMY. Oby nie zastano nas na klęczkach (wyjaśniam: na klęczkach przed miernotami a nie przed Bogiem). Piotr Św. przestraszył się służącej, gdy pytała czy Go zna. A Ty kogo się przestraszysz? Podpowiadam:   A Kto jest Twoim autorytetem, kogo słuchasz? Od tego zależy czy będziemy miernotami czy Polakami. Mam już swoje lata i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że pięknie być Polakiem.

Naprawdę pięknie. Niestety teraz już tak nie potrafimy tak śpiewać "Ojczyzno Ma ... Tylu wspaniałych ludzi/księży już nie ma. Smutno, gdy wokół tyle miernoty. Skowronek: przegnali Lisa. Nie bójmy się że nadal szczeka, alle to tylko skowyt jakiś

Narazie troszku się przeganiają.

My bądźmy gotowi>

Vote up!
1
Vote down!
0

kael

#1505736