Afera Stadionowa - część 4: Epilog

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam serdecznie
 

Swego czasu - bodajże jako jeden z nielicznych blogerów a w oficjalnych mediach też raczej było cicho - napisałem 3 posty o potencjalnej aferze stadionowej we Wrocławiu oraz poddawałem w wątpliwość uczciwość władz Wrocławia a także zastanawiałem się, czy Wrocław straci Euro. Chodziło o nagłe i - jak się okazało - w konsekwencji niezgodne z prawem zerwanie umowy na budowę stadionu przez firmę Mostostal i powierzenie jej niemieckiej spółce "Max Bögl" (związanej niejasnymi powiązaniami z władzami Wrocławia i firmą powołaną do organizacji w tym mieście Euro 2012: "Wrocław 2012" - doradcą budowlanym tej wrocławskiej spółki jest/był Tomas Speck, który w przeszłości ściśle współpracował z firmą Max Bögl).
 

Oto te posty (zachęcam do lektury - nie będę wklejał fragmentów):

1. http://krzysztofjaw.blogspot.com/2009/12/afera-stadionowa-we-wrocawiu.html

2. http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/01/afera-stadionowa-czesc-2.html

3. http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/01/afera-sttadionowa-bawo-mostostal-cz-3.html

(powyższe posty były też opublikowane/zagreagowane na moich kontach/blogach w: blogmedia24.pl, niepoprawni.pl, pardon.pl i salon24.pl)
 

Jako epilog przytoczę dzisiaj tylko be żadnego komentarza informację PAP:

"Zakończenie budowy stadionu piłkarskiego we Wrocławiu przed mistrzostwami Europy znów stanęło pod znakiem zapytania - pisze "Rzeczpospolita". Urząd Zamówień Publicznych uznał bowiem, że umowę z budującą go niemiecką firmą Max Bogl zawarto z naruszeniem prawa. Jakie mogą być tego konsekwencje? Zdaniem gazety, nawet takie, że umowa będzie nieważna. Wówczas Wrocław będzie musiał rozpocząć procedury wyboru kolejnego wykonawcy. A to oznaczałoby, że nie zdąży przed Euro 2012". (Źródło)
 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak byś miał przypadkiem jakies papiery...
Można poszaleć. Z drugiej strony- to o tych papierach radził bym zapomnieć... Patrz DRZEWIECKI i afera HAZARDOWA. No to wszystko wina sekretarki i sprzątaczki i nie jego. A jak nas wszystkich obrażał, to nie chodziło mu o nas tylko o ZIOBRE. DOBRE- i nawet się rymuje.

**************************
BETTER DEAD THAnT RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#71220

znalazłem cos takiego na Dla Ciebie-portal społecznościowy , cytat;

 

"To jest naprawdę paranoja. Stadionów nie będzie. Rzad złodziejski tylko kradnie , w dzień zworza materiały a w nocy ten sam materiał wywoza. Drogi tez miały być ,a nie ma :) Platforma Obywatelska naobiecywała rożne bzdury i nic z tego nie wynika :) "Oby żyło się lepiej ... kolegom z PO "

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#132845