Wrzask hołoty

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

Niedobrze Proszę Państwa.

My, czyli ty i ja, okropna hołota, bez kultury i uczuć, zachowuje się skandalicznie.

Wiem to na pewno, bo wszystkie główne media mówią o tym głośno i wyraźnie. Więc nie ma o czym dyskutować. Obraz, jaki sobą przedstawiamy, wstrętny, głupi i nienawistny, pójdzie w świat. Właściwie już poszedł – moskiewskie wiodące dzienniki, różne tam prawdy i komsomolskie gazety, nie mogą wyjść z szoku, że naprawdę tak się zachowaliśmy. Choć oni przecież zawsze wiedzieli – wot Paljaczki – kulturnyj narod...

Będziemy teraz słusznie potępiani i potępieni. Tak długo, aż się nas kompletnie wdepcze w ziemię i zamknie nasze nienawistne pyski.

Dla wolności i swobody. Bez jątrzenia i bzdurnych wyrzutów sumienia. By naród w końcu wiedział, co jest dobre a co złe.

Zimny Lech jest dobry. Ale Zimny Wojciech jest wstrętny i obrzydliwy.

 

 

Zostaliśmy więc jednoznacznie określeni i naznaczeni. Dzicz, hołota, która nie potrafi uszanować smutnej śmierci wielkiego tragicznego człowieka. Ich bohatera. Ich ojca założyciela. To przecież on wyniósł ich na piedestał. On ich uczynił ważnymi ludźmi w Polsce.

On to właśnie, podobno szlachcic i człowiek honoru, samym swym jestestwem, uszlachcił tych forysiów, lokajów i pomoce kuchenne.

Czy bez generała istniałby Kwaśniewski. Albo Urban? Miller i Kalisz i Senyszyn? A nawet przecież nie byłoby Wałęsy i Michnika! Jakby wówczas wyglądała nasza historia?

I my, chamy, nie wiadomo skąd, bo przecież nie z ich kołchozu, śmiemy teraz targać truchło bohatera?!

 

Nauczmy się raz na zawsze, że to oni, ze swoimi gazetami podarowanymi przez żydowsko – niemieckie elity Europy, ze swoimi telewizjami założonymi za pomocą kagiebowskich i ubeckich pieniędzy, określają standardy i oceniają, co jest dobre, a co złe.

 

Urządzanie pikników na Krakowskim Przedmieściu, prosto w twarz modlącym się obrońcom krzyża, jest takie zabawne i niewinne. Warszawska młodzież z przodujących liceów musi się przecież wyładować i mieć rozrywkę. Nie ma już przecież Koloseum i rzucania chrześcijan lwom na pożarcie. Oni przecież krwawo się nie bawią. Krzyże z puszek to przecież happening. Sztuka nowoczesna. A sikanie na krzyż ma przecież głęboki sens.

My, hołota tego nie rozumiemy, bo jesteśmy prymitywni, niewykształceni – generalnie ciemnogród.

 

A już najgorsi jesteśmy tak jak wczoraj. Umarł bohater, ojciec okrągłego stołu, twórca nowoczesnej Polski, mentor Michnika, Wałęsy i Olbrychskiego. Ba, nawet umiłowany nauczyciel Emilii Krakowskiej.

A my co? Z całym naszym chamstwem wrzeszczymy, skandujemy hasła i buczymy.

Spowodowaliśmy zastraszenie uczciwych obywateli, którzy w pośpiechu musieli opuszczać cmentarz, by nic złego im się nie stało. Wszyscy wiedzą, do czego jest zdolna rozwścieczona tłuszcza. Jeszcze by może podnieśli rękę na swoich przywódców i autorytety – na Kwaśniewskiego, wspaniałego prezydenta, na Urbana, Millera, na Kiszczaka, Michnika i Olbrychskiego. Gdyby im tylko włos z głowy spadł byłoby to tragiczniejsze i straszniejsze niż Smoleńsk dziesiątego kwietnia 2010 roku.

 

Wczoraj wszystkie niekwestionowane autorytety zdecydowanie potępiły niebezpieczne zachowanie hołoty i określiły standardy zachowań nowoczesnego narodu.

Adam Michnik jednoznacznie opisał, jak należy się zachowywać w kibucu i jacy są nasi bohaterowie. Pułkownik Kukliński do pięt nie dorasta generałowi, bo to, co ten drugi uczynił dla Polski w walce z komunizmem i likwidacją dyktatury (czy znacie drugiego dyktatora, który by sam zlikwidował swoją dyktaturę??? – Taką śmiałą tezę wygłosił wczoraj mędrzec i myśliciel Michnik) stawia go w czołówce przywódców świata. Obok Mandeli i świętej Teresy z Kalkuty.

A towarzysz Miller, ze łzami w oczach dowodził, jak to oni, ludzie honorowi, nie mogą dopuścić, żeby swołocz znów podnosiła swoje obrzydliwe łby. Może należy reaktywować ZOMO i rozgonić warchołów, jak niegdyś w Radomiu i Ursusie?

 

Oto Proszę Państwa ironia losu. Lech Kaczyński, człowiek miałki i mały (nie tylko wzrostem) został pochowany na Wawelu, w naszym narodowym sanktuarium. A prawdziwy bohater Polski musi nawet po śmierci znosić upokorzenia i skromnie leżeć pośród tysięcy żołnierzy.

Czy i kiedy nadejdzie moment, że to się odmieni – wielka i tragiczna postać Wojciecha, jak się do niego zwracał jego pupil Kwaśniewski, znajdzie swoje słuszne miejsce właśnie na Wawelu, a uzurpator spocznie z małżonką tam, gdzie im się należy.

 

Taki to właśnie obraz tkają współcześni dziejopisarze, twórcy opinii, jedyni mądrzy i sprawiedliwi.

My, hołota, nie mamy najmniejszego prawa nazywać ich bohatera zdrajcą i zbrodniarzem. Nie ważne, że tysiące faktów o tym świadczy. Nie ważne, że gdyby Polska była by Rumunią, to zostałby błyskawicznie osądzony i wyrok wykonano by natychmiast. Albo gdyby Polska była NRD, to ruskie helikoptery spektakularnie, jak Honeckera, wywiozły by go z Warszawy i umieściły by go gdzieś, na środku Atlantyku. Może na Świętej Helenie.

Większość narodu polskiego prawidłowo ocenia tego zdrajcę i zbrodniarza. Ale ta większość nie ma gazet i telewizji. Więc uzurpatorzy u władzy, prawdziwa swołocz, fornale z żydokomunistycznego kołchozu, mogą śmiało wyzywać nas od hołoty.

 

I zapewniam was, że żadnemu z nich, długo jeszcze nie stanie się krzywda.

W ostateczności mogą zawsze, tak, jak ich bohater Wojciech Jaruzelski, prosić ruskich i Putina, by przeszli z pomocą. Wraz z niemieckimi Soldaten od Merkel.

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:18)

Komentarze

No wreszcie, coś co napisałeś jest naprawdę niepoprawne ! Na początku tekstu, do "bulu" poprawne. Ale dość jaj ! 

Ta sytuacja mnie boli. Widząc jak zwierają szeregi. Widząc ile jeszcze mają w swoich rękach władzy. Świadom bezsilności i starzenia. Świadom jaki parszywy spadek zostawiamy dzieciom - bezsilnie zaciskam pięści. Puste pięści. Dlaczego k...wa puste?!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1426537

Witaj

 

Jestem optymistą.

Jeszcze, za naszego życia, przyjdzie nasz czas.

Ileż można żyć w kłamstwie i oszustwie? Prawda zawsze w końcu zwycięża.

A my, powoli wprawdzie, ale rośniemy w siłę.

Widziałeś jak komuchy spieprzały z cmentarza?! Oni w końcu zaczynają się bać. I dobrze...

Spodziewam się w niedługim czasie wysupu przechrztów i nawróconych.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426538

Ten pogrzeb miał też wymiar symboliczny.

Symbolizował ciągłość władzy. Nie było żadnych zmian i żadnej ''wolności'' po 1989 roku.

Kolejna,bolesna lekcja.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1426539

Tak, to bardzo charakterystyczne, jak ci byli i ten obecny, prezydenci na gwałt szukają potwierdzenia prawidłowości swojego mandatu.

Jak ten Komorowski, Kwaśniewski i Wałęsa usiłują stworzyć autorytet, ze zdrajcy i zbrodniarza, bo sami czują się niepewnie i mają obawy co do swojej parszywej roli.

Stawiając Jaruzelskiego na piedestale sami usiłują się uwiarygodnić.

To postacie z jakiejś bananowej groteski.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426540

Masz rację ! 

W końcu mamy dowód, ustami zupełnie trzeźwego Kwaśniewskiego, w sytuacji publiczej - nie jakieś tam oszołomskie wywody blogerów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1


#1426542

Inteligentne blondynki zawsze mają rację. :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

markiza

#1426543

Przyznam, że identyfikuję się całym sercem z tłumem na Powązkach. Z niemałą satysfakcją obserwowałam protesty uczestników demonstracji,a potrzeba rewanżu na butnych komuchach zdominowała we mnie wszelkie odruchy wynikające z  uczuć wyższych.

Pomysł z "ubarwieniem" uroczystości stosownym podkładem muzycznym uważam za genialny.Cztery razy, na przemian, zadudniły takty sowieckich przebojów, wykazując jednoznacznie, kto kroczy  cmentarnymi alejami. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1426546

Witaj

 

Na początku tej butnie zaaranżowanej "imprezy" czuli się jeszcze bezkarni. ale pod koniec już pospiesznie wystraszeni zmykali z pocztem honorowym.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426549

Olbrychski kolejny raz udowodnił, że jest antypolską sprzedajną ruską szmatą. Lizał dupę Putinowi i reszcie Ruskich z Gazpromu podczas koncertu Rachmaninova w Warszawie, z okazji bolszewickiego święta. Obżydliwość!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1426845

A to znak, że obracam się w gronie zdrowych Polaków.
Być polskim faszystą, bydłem i hołotą to największy teraz zaszczyt.
To oznacza bycie POLAKIEM.
Nasza Marysia z Gorzowa też jest HOŁOTĄ.
Dlatego ma takie piękne wnętrze.

@matko trzech córek!
Dziękuję za podany film.
Dobry.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1426567

Nie chcę mieć nic wspólnego  ze sprzedawczykami, zdrajcami, zbrodniarzami, faryzeuszami, złodziejami i bandytami choćby nie wiem jakie przydomki nosili, choćby nie wiem na jakich stołkach się usadowili, choćby nie wiem jak się uśmiechali wolę zaliczony być do bydła, hołoty, swołoczy i ... moherowych beretów , homofobów, faszystów itd itp. Wypijmy zatem za męty na górze !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1426553

Witam

 

Słusznie - dobrze jest być po właściwej stronie.

Wystarczy tylko być zawsze po stronie prawdy.

Wtedy wszystko jest prosto.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426554

Chociażby tytułem równowagi po tym wszystkim, co działo sie wokół osoby św. pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a było związane z Jego pochówkiem.

Z drugiej strony jako katolik, zawsze słyszę to co mówił Jezus do cudzołożnicy-po próbie ukamieniowania i to co powiedział św. Piotrowi o przebaczaniu, że nie

tylko masz przebaczyć siedem razy, ale aż siedemdziesiąt siedem razy. Takie są słowa mojego Pana.

Ten dylemat, człowieka rozdartego emocjami i skorego ze swojej natury do rewanżyzmu i zwykłej ziemskiej sprawiedliwości, rozstrzygam starym polskim

przysłowiem:..."Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy..."

Najgorszym co moglibyśmy zrobić to zniżyć się do ich poziomu. To jest jak woda na ich medialne młyny manipulacji.

Wzorem dla nas niech będą Węgrzy, którzy czekali, ale się doczekali.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1426565

Jest jednak zasadnicza różnica - oni kontestowali tragiczną, a najprawdopodobniej zbrodniczą śmierć człowieka na wskroś uczciwego.

My kontestujemy zdrajcę i zbodniarza.

 

My mamy prawo. Oni nie mieli.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426572

Dla mnie ten czerwony matuzalem, jest tylko sowieckim generałem, Srulkiem Margulisem. Zbrodniczy i kapturowy wyrok na Jaroszewiczu, tylko moją postawę umacnia i uwiarygodnia!. Wszystko co tam przeczytałem, potwierdza i urealnia moje wcześniejsze podejrzenia. Pozdrawiam "jego"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1426566

jesteś na właściwym tropie. Wielokrotnie pisałem w swoich postach, że rzeczywistość wcale nie jest taka na jaką wygląda.

Czas pogodzić się z tym, że żyjemy w "Matrixie". Nie sposób jednak z nim nie walczyć.

Dowody?

https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/18/czy-jaruzelski-wykonywal-polecenia-rockefellera/

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1426568

Pozdrawiam wzajemnie.

 

Jeszcze dużo nowego się dowiemy. Krew na rękach jest bezsporna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426573

coraz rzadziej na forum niepoprawnych i inne prawicowe strony bo to tylko mu się denerwujemy. My to znaczy ilu? kilka tysięcy, kilkadziesiąt tysięcy? Dokładnie nie wiedomo. Wiadomo natomiast ,że pomimo fatalnych rządów Tska i PO, hipokryzji "wyłażającej" ze wszystkich możliwych mediów społeczeństwo nic nie kuma nie rozumie czyli nic się nie stało i wszystko po staremu. Żal tylko na to wszystko patrzeć i dobrze ,że można ten cały bajzel wyłączyć i robić coś co nie ma nic wspólnego z tą propagandą ogłupiającą cały naród. W czasie wyborów byłem poza Polską i była krótka chwila radości gdy babcia zadzwoniła i poinformowała, że PO przegrała z PiS wybory. Była to króciutka chwila nadziei, że coś się zmienia ale po krótkim czasie okazało się ,że nie ,że wszystko po staremu. Będąc tam było spokojnie a moja żona była wręcz uosobieniem spokoju. Po powrocie , właczeniu radia i wysłuchaniu wiadomości zmieniła się jak temperatura na pustyni. Zadziałała wredność płynąca z radia i mimo ciągłej nadziei i   na zmiany w Polsce. Zmian nie będzie dopóki społeczeństwo się nie zmieni a więc i nie zmienią się przemówienia naszych rządzących na grobach byłych komuchów .których przefarbowanych na demokratów i liberałow pełno w naszej rzeczywistości i do tego mających dużo do powiedzenia we wszystkich mediach i nie tylko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1426571

Nie powinniśmy upadać na duchu.

To ostatnie podrygi czerwonej i różowej swołoczy.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426578

Agonia, prosektorium i kremacja, pod eskortą żandarmerii wojskowej, natychmiast?. To potwierdza faktycznie uniemożliwianie, pobrania ze zwłok materiału DNA!. Czyli bycie matrioszką, było tajemnicą poliszynela. Spora grupa ludzi o tym wiedziała, jeśli zadbali by konał pod ochroną żandarmerii wojskowej!. Zapomnieli gudłaje, że żyje córka i wnuk. To kopalnia materiału genetycznego. Jeśli ich sami nie sprzątną, oczywiście bez śladu, jest szansa na "zaś"!....Znamiennym fakt, że żydowska żona, w pochówku nie uczestniczyła. Widocznie była tylko żoną na papierze, uwiarygodnieniem, tego psubrata!...Całe życie traktowali się jak sąsiedzi, a nie małżeństwo z krwi i kości, pisze o tym nawet jego rodzona córka!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1426582

Myślisz, że to DNA na coś by się przydało?

Hodowla zdrajców i zbrodniarzy?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426589

Do tekstu mozna wiele jeszcze dodac , powstaloby wtedy grube tomisko ale nie da sie nic ujac . To jego nawrocenie to tez wielka hucpa , on to jeszcze za zycia zaplanowal z detalami .

Pozdrawiam .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1426587

Ale ciekawe jakost tutejsci rezydenci POprawnosci milosnicy Putina Szymborskiej jakos nigdzie nie obsikali murka(NP) zaznaczajac swoj sprzeciw przeciw slepowronim bandycie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1426588

Myślisz, że było prawdziwe nawrócenie?

 

Ja jestem przekonany, ze to zawsze był tchórz. Nagle, w obliczu śmierci przestraszył się, że za swoje czyny skończy w piekle.

Bał się tego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426590

Może i dobrze sie stało, że ten pogrzeb państwowy wymyślił czekoladowy Bronek.
Jakby ktoś miał wątpliwości w jakim państwie żyjemy... to już nie ma.
Wielu moich znajomych na wieść o tym zareagowało zdumieniem, wprost szokiem, a to są wyborcy platfusów, pozostali tylko uśmiechali się do nich z politowaniem.
Ten transparent na ilustracji bezcenny, podobnie jak dzisiejsza młodzież.
Moim zdaniem powinni zacząć się bać ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1426592

Wiesz, masz rację. Tym pogrzebem pokazano narodowi, co jest wart. Kto tu rządzi i jak resztę mają w d...

Czy była to ostatnia taka demonstracja? Zobaczymy...

 

Serdeczności

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426635

Jeśli chodzi o wrzask hołoty, to jakoś nie słyszałem aby per hołota mówiono o tych, co buczeli i gwizdali podczas pogrzebu Margaret Tchatcher, z lewej strony odzywały się nawet głosy poparcia dla tego typu zachowań. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla tych powodów, aby uniknąć tego rodzaju scen, np. uroczystości pogrzebowe gen. Pinocheta odbyły się poza stolicą Chile. Śmigłowiec wywiózł zwłoki generała do bazy wojskowej oddalonej 100 km od Santiago. Tam się odbyły uroczystości pogrzebowe przy udziale wyłącznie wojskowych. Nie było żadnych przedstawicieli władz cywilnych państwa. Zwłoki następnie spopielono, a prochy wydano rodzinie. Nie ma grobu, z obawy aby nie stał się on obiektem aktów wandalizmu. Odnoszę wrażenie, że jeszcze dużo winniśmy się uczyć.Pomijam oczywiście aspekt oceny gen. Pinocheta. Chodzi o samą sytuację.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1426599

byl ostatnim policzkiem wymierzonym Polakom przez ta kacapska swolocz Jaruzela, ale te zdemonstracja sily tych ktorzy rzadza i trzymaja w niewolniczym

uscisku Polakow. Ta demonstracja powinna uswiadomic Polakom ze tak naprawde to wciaz trwa PRL.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1426630

Nie oceniam tego tak pesymistycznie. Spójrz na zdjęcia z tego pogrzebu. Same dziadygi i babcie, to taki ich ostatni walc. Następnego już nie będzie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1426633

Oni specjalnie to tak zorganizowali, byśmy właśnie buczeli i krzyczeli. By potem powiedzieć - patrzcie, jaka hołota. Śmierci nie potrafią uszanować.

Każdy ich czyn jest przemyślaną prowokacją oraz pokazaniem, kto tu rządzi a kto jest w d...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426637

Bo to nie był "chrześcijański" obowiązek !  Świadomie użyto trupa (w wygodnej formie prochu) by przeprowadzić apel żywych kanalii. Wieczorami w radio wysłuchiwałem tłumaczeń tych którzy bardzo chcieli, ale nie mogli stawić się i przypieczętować paktu z żywymi spadkobiercami PRLu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0


#1426695

To jakaś piekielna lawina buty, chamstwa i pogardy.

Ledwo pogrzebowy cyrk się skończył, już tefałen i giewu wybiera swoich idoli minionego 25 lecia.

I dalej będą nas katować tą wstrętną rocznicą haniebnego przepoczwarzania się larwy komunizmu w modliszkę neo-feudalizmu.

 

Serdeczności

 

Ps. Nb. jaką trzeba mieć wrażliwość i wyobraźnię, mówię o rodzinie Jaruzelskiego, by napierać na taki pochówek, gdzie wiadomo było, że spokoju nie będzie. To mi się w pale nie mieści. Chyba, że to był ostatni rozkaz tego ruzkiego generała, by nawet pogrzebem jątrzyć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426780

Powinien dotrzeć do wszystkich Polakow, oby wreszcie obudziła się ta większość ludzi prawych i pognała tą czerwoną hołota. Oni są mniejszością (musimy to sobie uzmysłowić) a panują tylko dzięki układom i propagandzie medialnej. To oni nadal mają animatorów i wsparcie (finansowe też) za granicą... zarówno na wschodzie jak i zachodzie.  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

lem

#1426629

Oni są mniejszością. Nie więcej niż 10%. Ale skupiają w swoich rękach 99% władzy i 80% własności Polski.

A chcą mieć wszędzie 100%. Jak im na to pozwolimy. Ale oni nie będą się pytać o pozwolenie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426639

Rząd wpieprza ludziom znienawidzony gender na siłę, traci miliony na jakieś "tęcze" i ich odnowy, ochronę, kamery, buzery, spryskiwacze, tajniaków... skazuje na rządy pani prezydent Warszawy, która w referendum otrzymała 5% głosów poparcia, a teraz chowa z honorami stalinowskiego szmaciarza na Powązkach jednocześnie kadząc mu i piejąc peany godne Trybuny Ludu. Po co to wszystko?

Chyba tylko po to, żeby pokazać ludziom, że obojętnie co nie zrobią, "układ" się trzyma i zrobi co chce i jak chce. To tylko wielk akcja demotywacyjna, żeby ludziom obrzydzić te okropny "patriotyzm", spacyfikować entuzjazm i... zrobić na złość. Bo ta władza jest złem, więc lubi czynić zło.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1426632

"...Chyba tylko po to, żeby pokazać ludziom, że obojętnie co nie zrobią, "układ" się trzyma i zrobi co chce i jak chce. To tylko wielk akcja demotywacyjna, żeby ludziom obrzydzić te okropny "patriotyzm", spacyfikować entuzjazm i... zrobić na złość. Bo ta władza jest złem, więc lubi czynić zło."

Dokładnie też tak myślę. Właśnie o to im chodzi.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426640

Nazwijmy rzecz po imieniu. Polsce, Polakom, przydarzył się nocny koszmar. Sen z którego nie jestesmy w stanie się obudzic, pomimo upływających dziesięcioleci, a w który wprowadzili nas zarówno nasi "przyjaciele" pokroju Roosevelta czy Churchila, jak i odwieczni wrogowie tacy jak Niemcy czy Rosjanie.

W wielu miejscach na świecie, narody wyrażają swoje niezadowolenie ze swojej sytuacji , ale nie w Polsce. W Polsce nadal obowiązuje cisza nocna, by śpiący Polacy się z tego koszmaru nie wybudzili. Czy jest np. gdzieś w cywilizowanym świecie drugi urząd do spraw nie udzielania pomocy medycznej swoim obywatelom, zwany ministerstwem zdrowia? A urząd komunistycznego bezprawia nazywany żartobliwie ministerstwem sprawiedliwości? A w Polsce jest. A czy jest cmentarz, na którym w alei zasłuzonych  - z honorami oczywiście - chowa się namiestnika obcego państwa?

No, więc śpijmy dalej. Może przysni nam się kiedyś, zamiast koszmaru, wolna Polska.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1426644

czy ta kreatura z gwiazdkami i wężykami jest godna jakiej kolwiek dyskusji na NP.Według mnie jest to jakaś tam była postac,która cos znaczyła w latach istnienia RWPG.Wtedy on był panem i władca na trytorium PRL i dyktował sposób postepowania jaki sobie wymyślił kreml i jego politycy.Po tzw rozpadzie ZSRR i PRL nastapiła komuno-demokracja bis z naczelnikim jaruzelskim jako tzw prezydentem.Duza część tzw działaczy Solidarności przyczepiła się do niego aby zdobyc profity finansowe i intratną posadke urzednika lub dyrektora.Ten sposób pojmowania rzeczywistosci trwa do dzisiaj i nie widzę zadnych przesłanek aby to mogło się zmienic.Młodzi ludzie mają głęboko w dupie politykę i sprawy kraju,ponieważ zawsze mają możliwośc wyjazdu z tego szaro-burego luksusu,a my jesteśmy coraz starsi i powoli zaczyna brakować sił do przekonywania oponentów a i księża nie sa lub nie chcą być tacy jak byli za kś Popiełuszki.Możemy sobie pisac róznego rodzaju zdarzenia i opinie ale tym nic nie zmienimy a jedynie jakoś tam rozładowujemy swoje flustracje spowodowane obecną sytuacją.Władza i tak bedzie postepować jak dotychczas a jesli zajdzie taka potrzeba to w ciagu tygodnia będziemy mieli co najmniej ze 3 ulice nazwane alejami jaruzelskiego i nic na to nie poradzimy.Najlepszy przykład mamy z ostatnich wyborów do koryta jewropejskiego/frekfencja.Trzeba pamietac że komuch jest tak samo odporny na wszelkie trucizny jak karaluch.Przez ostatnie 25 lat ta zaraza wgryzła sie w strukture i trudno bedzie ją wytepić bez radykalnych srodków prawnych we współpracy z radykalnymi Narodowymi sądami powszechnymi.Aby do takich sytuacji doszło niezbędna jest rewolucja,która pociąga ofiary co w naszym rozumieniu jest niemożliwe,bo zawsze ktoś coś ma do stracenia,a co za tym idzie jest nierealne.Nawet gdyby jutro frau merkel powiedziała że polnishe land ist land deustche to poza jakimś lokalnym pomrukiwaniem nic więcej nie nastapi.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1426675

Jest potrzeba dyskusji. Wrogów nie należy tracić z oczu.

I to prawda, że są mocni, jak nigdy. Ale ta buta ich zniszczy. Zawsze tak jest.

Modlę się, żeby nie nadszedł moment, że jedynym rozwiązaniem będzie wyjście na barykady.

Niestety, staje się to coraz bardziej prawdopodobne.

 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426781

Szukamy osób, które rozpoznają tych ludzi ze zdjęć.

 

 

 

 

Wynajety menel ?                         Kolejny POzyteczny DEBIL

 

W tej sytuacji postanowiłem posprawdzać. Obdzwoniłem centrale górnicze i okazuje się, że nikt żadnej delegacji do Warszawy nie wysyłał na pogrzeb komunistycznego dyktatora. Zadaję zatem publiczne pytanie: kim byli Ci ludzie z prezentowanych zdjęć trzymający sztandar i podający się za górników? Oczekuję odpowiedzi od władz, a Was kochani Czytelnicy proszę o pomoc w identyfikacji tych osobników. 

http://marucha.wordpress.com/2014/06/01/przebierancy-na-pogrzebie-jaruzelskiego-kim-sa-ludzie-trzymajacy-sztandar/#more-42398

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1426682

To jest bardzo interesująca prowokacja. Precyzyjnie przemyślana.

Drąż ten temat, a może dojdziemy do prawdy.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426782

cale widowisko , zaplanowane dawno temu .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1426683

ostatni komentarz  dotyczy pytania jazgdyni .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1426684

Też tak sądzę.

Precyzyjnie zaplanowane, żeby jeszcze raz pokazać, kto rządzi tak na prawdę.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1426783