Okupacja Polski, czyli austriackie gadanie posła Schetyny

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Dzisiaj przekonaliśmy się, ze Platforma Obywatelska i jej wódz naczelny Donald Tusk – to w istocie okupanci, którzy chcą Polakom zrobić dobrze. W przededniu nowego, 2010 roku dowiedzieliśmy się, ze okupująca Polskę PO i D.Tusk nie zabiorą nam wszystkiego - z czego powinniśmy się tylko cieszyć, a nawet wysyłać listy dziękczynne wprost na adres namiestnika III RP z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej. Dla każdego jest oczywiste, ze okupant choć mógł nam zabrać wybory – jednak tak pokochał Polaków, że nam tego nie zrobi. Dzisiejszy wywiad radiowy Schetyny w TOK FM w pełni to potwierdza:

Projekt konstytucji, przygotowywany przez PO, będzie gotowy na początku stycznia - zapowiedział szef klubu Platformy Grzegorz Schetyna. Według niego PO zrezygnuje z proponowanej przez premiera Donalda Tuska zmiany zakładającej wybór prezydenta przez Zgromadzenie Narodowe i zachowa powszechne wybory prezydenckie. Schetyna powiedział, że projekt PO będzie wzorowany na austriackim systemie kanclerskim, ale zakładającym wybór prezydenta w powszechnych wyborach. - Rzeczywiście jest ten zapis, bardzo ważny, o powszechności w wyborze prezydenta, chcemy go potwierdzić. Nie chcemy zabierać Polakom tej możliwości wyboru, bo ona jest bardzo ważna i bardzo upodmiatawiająca – przekonywał Schetyna.

Uspokoiłem się po tych pełnych otuchy słowach szefa PO. Jednak niech nikt nie liczy, że okupująca Polskę Platforma Obywatelska nie wyciągnie konsekwencji wobec osób, które będą glosować wbrew woli okupanta ! Osoby nie glosujące na namiestnika Tuska, będą z pewnością aresztowane a nawołujące do nie wybierania Tuska – zostaną internowane jeszcze przed wyborami. Chyba, ze Geniusz Kaszub na dwa tygodnie przed wyborami prezydenckimi ogłosi ustami szefa naszej postępowej partii Schetyny, że jednak partia i rząd nie wyciągną konsekwencji wobec osób, sprzeciwiających się wyborowi Tuska na prezydenta. Będzie to kolejne austriackie gadanie Tuska ustami Schetyny, czyli inaczej:  nieustanne pieprzenie bez sensu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czy ten gostek, Schetyna w ogóle uczęszczał do jakiejkolwiek szkoły!?
Czy była to li tylko "szkoła życia"?
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#40659