Pani (byłej) prezydentowej z pomocą

Obrazek użytkownika Piana
Blog

Na to czekali emeryci i renciści z całej Polski. Sama była „Pierwsza Dama” postanowiła zejść z piedestału aby prostemu, niepracującemu już ludowi miast i wsi wyjawić swoje sekrety. I to nie żadne tam „lekcje stylu” dla „wyfiołkowanych” damulek mających problemy z bezami, tylko dla zwykłego, szarego seniora.

Jest tylko jeden problem. We współczesnych czasach nie liczy się już styl i szyk, ale zwykła, bezwzględna oglądalność. W przypadku braku zainteresowania widzów była pani prezydentowa może szybko zniknąć z ekranów. Nie można do tego dopuścić! Jako dobra duszyczka pragnę pomóc pani Jolancie i zasugerować jej dobór tematyki programów i gości, które z pewnością zagwarantują rzeszę wiernych widzów. Oto one:

- Jak z emerytury zafundować sobie „liftingi”- pani Jolanta solo.
- W jaki sposób pisać bloga i jak umiejętnie korzystać z Internetu – doradzi Lech Wałęsa
- Dorób sobie do emerytury. Zagraj w totka i wygraj gdy potrzebujesz pieniędzy – tu także ekspertem będzie Lech Wałęsa
- Dobre relacje z wnukami. Zaproszonym ekspertem będzie Maria Czubaszek.
- Telewizyjny kurs zatrzymywania tramwaju gdy następuje awaria zasilania. Tej trudnej sztuki nauczy widzów „legendarna” Henryka Krzywonos.
- Pielęgnacja włosów w późnym wieku oraz sztuka zdrowego odżywiania. Tak trudne tematy poruszać będzie Józef Oleksy. Nie zapomni także udzielić rad jak zachować sprawność umysłu w podeszłym wieku („jak brzytwa”).
- Trudnej sztuki kontaktów z dojrzewającymi wnuczkami (w wieku +/- 13 lat) powinien nauczać gość pani Jolanty, sam mistrz Roman Polański.
- Zalety dobrej, solidnej lewatywy będzie wychwalał kolejny gość, poseł Ryszard Kalisz.
- Dobre maniery i kultura wypowiedzi. Te, jakże ważne, cech w programie pani Kwaśniewskiej objaśniać będzie duet Stefan Niesiołowski i Kazimierz Kutz.
- W programie byłej prezydentowej nie może zabraknąć oczywiście także jej szanownego małżonka. Olek opowie o kulturalnym piciu, savoir-vivre i o trudnej sztuce wchodzenia do bagażnika.

Brak głosów

Komentarze

Żona tego czerwonego olka powinna prowadzić program p.t.--jak oduczyłam pić męża denaturat-a nauczyłam pić jabole..

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#383588