Lemmingi to hojne plemię.

Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Gospodarka

Tak, tak, proszę Państwa. Stwierdzam to z pełnym przekonaniem, że lemmingi to jednak hojne plemię. Bo też proszę zobaczyć (najechać myszą i kliknąć).

7.785,-/m2 to około $ 2.715,38/ m2. Czyli co? Mało to czy dużo? Interesującą na to odpowiedź da następny zrzucik ekranu (najechać myszą i kliknąć).

Jak widzimy w II kwartale 2009 r. średnie tygodniowe wynagrodzenie w USA wynosiło $ 840,-, tj. miesięcznie $ 3.360,- (dane US Department of Labor).

Dalej to nic nie wyjaśnia? No to następny zrzucik (no dobra, dobra, już nie będę pisał, co trzeba zrobić).

Widzicie Państwo? Nie gdzieś tam na jakimś amerykańskim zadupiu lecz w samej stolicy, dla niewiedzących przypominam, że jest to Washington, D.C., średnie tygodniowe wynagrodzenie wynosiło w tamtym okresie $ 1.421,-, tj. $ 5.684,- miesięcznie. Wiadomo, stolica zawsze dobrze płaci.

Zaś na tle wszystkich branż (zrzucik następny), to stolica płaciła tam rewelacyjnie. No pewnie, że gdzieindziej w Stanach są większe „kokosy”, jednak co stolica to stolica.

I tak się zastanawiam, którego to żółtodzioba ze świeżym dyplomem magisterskim w tymże Washington, D.C., stać byłoby, by bulić prawie 3k bucks’ów za metr kwadratowy? I teraz mam dla lemmingów małe odkrycie (patrz: zrzucik):

Widzicie? We couldn’t find anything matching your search criteria. (Nie mogliśmy znaleźć niczego spełniającego twoje kryteria wyszukiwania.) A jakie one były?

Dom/mieszkanie w cenie : $3,000 – $3,000 do kupienia/wynajęcia. Musi posiadać: garaż, piwnicę, kominek, klimatyzację, ujęcie wody i być otoczony zielenią oraz przyjazny ekologicznie a także ogrzewany gazem. Wiek: 2-5 lat. Liczba sypialni: dowolna, łazienek: dowolna. Widzicie, lemmingi? Kicha ze szmalcem. Nikt na takie fanaberie nie pójdzie. Nawet na wynajem.

Lemmingi to jednak hojne plemię.

Cbdo.

Ocena wpisu: 
Brak głosów