Treści z tagiem: mieszkania

Obrazek użytkownika patria
Kraj

 

Jesteśmy w ścisłej czołówce jeśli chodzi o własność mieszkań.

Według badań zajmujemy czołowe miejsce w świecie. Ponad 80% procent mieszkań jest własnością Polaków.

To chyba powód do dumy? W świecie gdzie kapitał i własność jest podobno w cenie, powinniśmy być chyba z tego powodu chwaleni.

Ale nie! Jest odwrotnie....

4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:8)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ćwirkający bojec znów ostro spirng, nął. za 5 funtów> PO bączkach znów błysnął znajomością języka. Anglicy nijak nie mogą zrozumieć o co chodzi z .tym jego ? on sam zapewne też nie rozumie jaki przesłaniem chce się podzielić nie tylko z Anglikami.
Pamiętam, że gdy poszedł smrodek po kumoterskim zatrudnieniu w msz córki bezpeselowego...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Karykaturzysta Warszawski
Kraj

 Strach -  pozostają po nim : wstyd i nędza . . . , a przecież mamy zasoby , genialny klimat dużo póki co młodzieży , kadry wykształcone , mnóstwo niezagospodarowanych gruntów , które są własnością państwa – czyli nas obywateli i jeśli nie na własność mogą być użyczone w użytkowanie pod tanią rodzinną zabudowę , na zasadach dzierżawy wieczystej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Cena wynajmu mieszkania w Londynie, najwyższa jaką znalazłem to 50 tys funtów czyli ok. 250 tys złotych – tygodniowo, czyli milion miesięcznie. Ale po co wynajmować, można przecież takie mieszkanie z 5 ma sypialniami kupić za jedyne 340 mln zł. Przeciętna cena mieszkania w najlepszym punkcie Londynu to 80 mln złotych. Można tu też przypomnieć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika 2-AM
Gospodarka

Rządowy program wsparcia dla młodych ludzi pragnących kupić własne „M” jest jednym wielkim oszustwem. Płacą za niego wszyscy podatnicy a zyskują na nim głównie developerzy i banki.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Gospodarka

Tak, tak, proszę Państwa. Stwierdzam to z pełnym przekonaniem, że lemmingi to jednak hojne plemię. Bo też proszę zobaczyć (najechać myszą i kliknąć).

7.785,-/m2 to około $ 2.715,38/ m2. Czyli co? Mało to czy dużo? Interesującą na to odpowiedź da następny zrzucik ekranu (najechać myszą i kliknąć).

Jak widzimy w II...

0
Brak głosów