Et tu Kataryna contra me?

Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Blog

Jeśli więc rozpad PiSu, takiego jakim jest dzisiaj, jest i tak nieunikniony, lepiej, żeby to się stało jak najprędzej i jak najmniej boleśnie. Niech Jakubiak, Kluzik, Poncyljusz, Kowal odejdą już teraz, a ci, którzy ich wypychają pod pretekstem nieudanej kampanii, niech w najbliższej kampanii samorządowej pokażą na co ich stać. Jak PiS sobie radzi pozbawiony „obciążeń”. Jeśli PiS polegnie – a polegnie na pewno – do wyborów parlamentarnych pozostanie jeszcze rok, to wystarczająco dużo czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i zdecydować, czy lepiej trzymać krótko partię z 10% poparciem, czy nauczyć się żyć z różnorodnością, i dzielić władzą w partii zbliżającej się do 30%.

(…) Jeśli PiS był atrakcyjny dla takich oszołomów jak ja, to właśnie dlatego, że widzieli w nim połączenie wizji i wybitnego intelektu Jarosława Kaczyńskiego, z ideowością sympatycznych polityków młodszego pokolenia, jak Kowal, Ołdakowski, Jakubiak, Poncyljusz. Taka mieszanka mogła się stać alternatywą dla bezideowej, pozbawionej wizji i sfokusowanej na obsługiwaniu potrzeb Ryśków Platformy. Partia Ziobry, Dery, Błaszczaka i kto tam się jeszcze włączył do wykopywania „liberałów” taką alternatywą nie będzie. Więc jeśli PiS w tym kierunku zmierza – a wszystko na to wskazuje – może lepiej, żeby „liberałowie” się odłączyli na tyle wcześnie, żeby jeszcze mogli w polityce zostać. Dla tych, którzy chcieliby ją poznawać opisywaną tak, jak ją opisywał Ołdakowski.

- kataryna, PiSowscy liberałowie muszą odejść

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak, tutaj pan Kaczyński wspiera działalność blogerską forów. Jeśli chodzi o katarynę to w okresie o którym mówimy kataryna zajmowała się aferą hazardową, gdzie osiągała niezłe wyniki jako blogier śledczy, docierając z niebywałą łatwością do pewnych mało znanych lub nawet tajnych nieosiągalnych informacji. To jeszcze moglo służyć dobrej sprawie, ponieważ wyprzedzała nawet info z czołowych tytułów, bo jak wiemy wielu oficjalnych dziennikarzy, również dociekało prawdy. Później niestety się zmieniło, bo pani kataryna, została skierowana na inny front, zajęła się polityczną manipulacją i poprawnością polityczną zgodną z GW. I tutaj drogi autorze słowa JK, nie dotyczą już tej samej kataryny i jego wypowiedź myślę, że jest nieaktualna co do tej osoby. Reszta napewno jest na czasie. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84982

Trochę się pospieszyła nasza Kataryna. Juz od kilku tygodni rozpuszczało się dezinformacje o rozłamie w PiS-ie. Kilkoro dało się podpuścić. Jakubiak niepotrzebnie latała z swoimi koncepcjami po lzemediach. To nie dziwota ze ja zastopowano, przed ta destrukcyjna robota. Wszystko się ułoży. I myślę ze PiS wyjdzie z tego z obronna ręka. Wzmocniony o nowe doświadczenie. Niech niektórzy przemyślą swoja postawę. I niech jeszcze bardziej walczą nad usprawnieniem działalności partii. Cholota niczego bardziej nie pragnie jak utwierdzić społeczeństwo w swoim kłamstwie o PiS-e. Jest okres przed wyborczy. Wiec jeszcze bardziej należy spodziewać się prowokacji i pomówień. Zmarginalizowanie i zatomizowanie społeczeństwa. Jest szczególnie teraz istotne. Bo obecny rząd RP. Prowadzi politykę antynarodowa. I warto zanim człowiek się wypowie. Przemyśleć. Czy aby samemu nie dajemy wrogom naszej Ojczyzny amunicji.Trochę może warto schłodzić swoja głowę i wypowiedzi.
PS. Przepraszam ale mam klawiaturę angielska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

capitanemo

#84990

Popieram Katarynę !! I tyle wystarczy..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85022

Nie, serio?!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#85100