Można już bez krępacji powiedzieć ‚Zamach Smoleński’

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Nie, nie dlatego że znaleziono trotyl,co mainstream próbuje i tak zagłuszyć podając w jasny sposób info o zdementowaniu przez Rplitą artykułu, wspominając jedynie o tym, że autor tekstu niczego nie wycofuje. Że to był zamach świadczy to, że były wybuchy (chyba że samoloty mają w zwyczaju wybuchać sobie w powietrzu, choć raczej do tej pory tak nie było).

22. października br. odbyła się konferencja. I to nie byle jaka! Ponad 100 polskich profesorów z uczelni technicznych o światowym autorytecie – postanowili oni na własną rękę wyjaśnić przebieg tragicznego lotu Tu-154M 10 kwietnia 2010 r. Co więc ustalili? Że z pewnością samolot rozsadzony został przez dwa wybuchy.

Prof. Jan Obrębski : ‚Można podejrzewać, że miała miejsce punktowa eksplozja.’

Dr Grzegorz Szuladziński: ‚wybuch w kadłubie jest jedynym logicznym wytłumaczeniem katastrofy. Świadczy o tym m.in. liczba odłamków, ich rozmieszczenie, a także „rozszczepienie kadłuba”.’

Binienda: ‚Otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w jego wnętrzu. Gdyby nie było wybuchu, tylna część kadłuba oraz prawe skrzydło powinny być w całości. Gdyby nie było wybuchu, większość pasażerów w tylnej i środkowej części samolotu powinna przeżyć’

Konstruktor dr Wacław Berczyński: ‚Zniszczenia nastąpiły w kadłubie, została odrzucona pod dużym ciśnieniem tylna część samolotu, skrzydło zostało zniszczone w wyniku ogromnego ciśnienia wewnątrz skrzydła.’

Są to słowa osób cytowanych powszechnie w sprawach naukowych na całym świecie. Kwestionując ich możemy równie dobrze kwestionować agresję III Rzeszy na Polskę w ’39, czy istnienie grawitacji. Były dwa wybuchy – więc ktoś musiał je przedtem przygotować. I to jest właśnie dowód – zlecono zamach. Tylko po co? I kto?

Kwestia winnych pozostaje ciągle otwarta. Każdy kto mnie zna wie, że byłem bardzo ostrożny w tej kwestii. Mówiłem że ‚nie wiemy co się wydarzyło, poczekamy na wyniki’. I doczekałem się, jest tak, jak podejrzewałem. Co do winnych – należy też poczekać. Nie ma sensu rzucać bez sensu haseł ‚to Rosjanie/to rząd’, bo – w chwili obecnej – nie wiemy tego.

Sytuacja jest trochę podobna do przypadku tzw. ‚Katastrofy Gibraltarskiej’, poza pewnymi dosyć istotnymi szczegółami – tutaj wiadomo, że coś zostało specjalnie przygotowane. Ile samolotów – poza przypadkami ostrzelania – eksploduje nad ziemią? W przypadku Tupolewa tak właśnie było. Skoro tutaj możemy powiedzieć już wprost – to był zamach – to winny w końcu wpadnie i wyda się. W przypadku katastrofy z czasów IIWŚ, dowodów na celowe uszkodzenie samolotu przed startem nie ma do tej pory i na wieki wieków zapewne pozostanie w historii nazwa ‚katastrofa’.

Kwestia znalezienia trotylu i opublikowanie tego przez Rplitą, a potem ujawnienie się wcześniej już poinformowanego o tym Stanisława Zagrodzkiego rzuca kolejny cień podejrzeń na sprawę. Jakim cudem jedne źródła informacji chciały powiedzieć, że trotylu nie ma, a drugie, że ten trotyl – nieistniejący przecież! – pochodzi z czasów IIWŚ? Czyżby ośrodki dezinformacji nie dogadały się co do wersji na wcześniej już przygotowane pytania na wypadek ujawnienia obecności substancji?

Pozostaje teraz o tym mówić. Ci, którzy nie czerpią informacji ze stron prawicowych (bo uważają je za faszystowskie, czy coś..) nie dowiedzą się i nie dotrze do nich fakt, że nastąpiły na 100% eksplozje i że ten trotyl tam znaleziono. Musimy więc to zrobić my. I nie szukać pochopnie winnych (choć wiem, że to trudne), gdyż może się okazać, że wina leży w innym, o wiele wyżej postawionym miejscu niż rząd wrogiego państwa czy wrogi rząd.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Teraz czas odpowiedzieć na pytanie kto a potem dlaczego. Chociaż niewykluczone że najpierw musimy znaleźć odpowiedź na pytaanie dlaczego by móc dowiedzieć się kto. Po części wiemy już kto mógł liczyc na korzyści płynące ze śmierci Lecha Kaczyńskiego jako przeciwnika pewnego porządku, jaki ma zapanować w naszej części świata. Od ponad dwudziesu lat ktoś usiłuje przejąć kontrolę nad Polską i ostatnio chyba usiłuje dokończyć "dzieła". Ta zbrodnia świadczy jednak o braku cierpliwości lub o jakiejś chęci pzyśpieszenia procesu ostatecznego rozwiązania "problemu polskiego". O ile brak cierpliwości świadczyłby o przekonaniu że "dzieło" powoli zmierza ku końcowi o tyle świadczyłoby również o niebywałej wręcz pewności, że sprawy zaszły wystarczająco daleko by stały się nieodwracalne. Celowe przyśpieszenie procesu demontażu i likwidacji Polski świadczyłoby za tym że splot czasu i wydarzeń przstaje działać na korzyść "planu" i coś zmusiło ich do próby przyspiesznia by w zamęcie i szumie informacyjnym móc lepiej kontrolować nastroje, jedncześnie tworząc fakty dokonane.
Walka o Polskę na dobre się rozpoczęła i przybrała na sile. Jedną z sił jesteśmy my sami Polacy. Powinniśmy wykorzystać ten atut. Mam nadzieję że Jarosław Kaczyński ma świadomość siły jaką posiadamy. Nie jest tak że naród nie ma nic do powiedzenia. Zdarza się jednak że moment gdy naród sam z siebie zabiera głos decydujący o wyniku walki, nadchodzi w niespodziewanych okolicznościach i chwili. Oni mogą planować

Musimy być pełni wiary i nadziei oraz być zdolnymi do reakcji w wyniku rozpoznania znaku. "Oni" mogą sobie planować, od nas zależy czy ich plan się powiedzie. Tylko praca u podstaw da rezultaty jakich oczekujemy.

Dlatego namawiam wszystkich - nie traćcie czasu, działajcie równeż w realu. To jest możliwe, wbrew pozorom. Zaczynajcie od małych kroczków a z czasem sami się przekonacie że macie apetyt na więcej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302835

"Kto kocha Boga, kto wierny Ojczyźnie, niech jej nie odstępuje, wszak widzicie, że idzie tu o zniszczenie praw jej najdroższych"Tadeusz Rejtan

http://web.archive.org/web/20080615153250/http://www.polonica.net/KATYN_zbrodnia_ludobojstwa.htm

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302837

100% racja , podzielam pogląd 'Praca w realu" i u " podstaw"
Dzisiejsza sytuacja po wczorajszej " zadymie" mówi nam , że tonący brzytwy się chwyta. Jeden główny sprawdzony ich chwyt , to taki , poinformować ze szczątkowym przekazem co do prawdy i ............. ich komentarz który całkowicie przekłamuje i zamula jego sens. Tak więc na dziś pracować blisko przy ludziach nawiązywać w realu znajomości umieć się komunikować i przekazywać < MĄDRE INFO > I UMIEĆ ODRÓŻNIAĆ ZIARNO OD PLEW.
Pozdrawiam Jagna z Poznania .
DLA AUTORA NOTKI 10PUNKTÓW.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302871

Nie ma sensu rzucać bez sensu haseł ‚to Rosjanie/to rząd’, bo – w chwili obecnej – nie wiemy tego.

Żart rozumiem. W obu przypadkach musiała nastąpić współpraca. W OBU.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302886

nie, mówię poważnie. Może się okazać, że nasz rząd nie zrobił nic ws zamachu, zaczął działać dopiero z maskowaniem dowodów. Może się nawet okazać, że to nie rząd Rosji to zlecił - może się okazać, że to jakaś ponad narodowa organizacja zleciła, która kontroluje m. in. Rosję, albo.. jakiś wielki koncern z jakiejś branży.

Moim zdaniem - jak napisałem w tekście - winny w końcu się ujawni, pytanie za jaki czas. Tygodnie? Miesiące? Lata?

Dominik C

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dominik Cwikła

#303014