Ukraina obłudą płynąca

Obrazek użytkownika Lotna
Świat

Ukraina, a przynajmniej jej rząd, przeszła do porządku dziennego nad mordami dokonanymi w Odessie przez obrońców jedności Ukrainy. http://niepoprawni.pl/blog/6496/co-wlasciwie-dzialo-sie-w-odessie-reakcj... Jak głosi propaganda, w Odessie, tak samo jak niegdyś na Wołyniu, „walczyły obie strony”. Najwyraźniej, w rozumieniu zarówno Ukraińców, jak  i ich zagorzałych zwolenników, „walka” to to samo co „bestialskie morderstwo”, często w wyniku niewyobrażalnych tortur, także na kobietach, dzieciach i starcach.

Jednym słowem, nie ma sprawy, gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, a ciężarne kobiety i dzieci po prostu nie powinny wychodzić z domu kiedy do miast wkaraczają żądni mordu faszyści, co może nie jest najgorszą radą, niestety, już po fakcie.  Z pewnością ludność cywilna w innych miastach jest bardziej ostrożna.

 

Ukraina jednak nie jest obojętna na krzywdę ludzką, bo jak podają kresy.pl, „Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy przygotowuje wniosek do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka przeciwko Rosji. Ukraińcy chcą zaskarżyć Rosję za naruszenia praw człowieka na Krymie i na wschodniej Ukrainie.”

Minister Sprawiedliwości Ukrainy, Pawło Petrenko, stwierdził, że wniosek dotyczy uprowadzenia przedstawicieli misji OBWE, a także „naruszania innych praw człowieka na wschodzie".

Kuriozalnie, ukraiński minister sprawiedliwości zaproponował polskiemu ministrowi sprawiedliwości przyłączenie się Polski do wniosku przeciwko Rosji. Strona ukraińska uzasadnia swoją propozycję tym, że w wyniku działań inspirowanych rzekomo przez Rosję, szkodę ponieśli także polscy obywatele.

 

Na zasadzie co było a nie jest, nie pisze się w rejestr, ukraiński minister sprawiedliwości raczył zapomnieć o największej szkodzie, jaką jest utrta życia, którą poniosło około 200 000 Polaków w wyniku działań Ukrainy podczas II Wojny Ŝwiatowej, jak również niezliczonych szkód materialnych i osobistych tragedii Polaków, którzy postawieni przed śmiertelnym niebezpieczeństwem stracili cały majątek, często nagromadzony przez wiele pokoleń, a także tragedii Polaków, którzy w wyniku grabieży ziem polskich należących w tej chwili do Ukrainy, stracili Ojczyznę.

 

Ukraiński minister sprawiedliwości dziwnym trafem nie odniósł się także do roszczeń prawem kaduka i planów ukraińskich faszystów w stosunku do rdzennych ziem polskich, tak przez nich zwanej Zakierzonii:

]]>http://www.irekw.internetdsl.pl/zakierz_kraj.html]]>

 

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie odniosło się jeszcze do ukraińskiej propozycji, ale znając poczynania polskiego rządu i opozycji, jego usłużność, a nade wszystko brak względów na polską racją stanu, nie zdziwiłabym się, gdyby się ustosunkowano pozytywnie do powyższego zaskarżenia, przy czym Polska będzie w dalszym ciągu, coraz bardziej oficjalnie na forum międzynarodowym, wykonywała rolę pożytecznego idioty w wojnie zachodnich banków przeciwko Rosji.

 

Na pogwałceniu „innych” praw człowieka nie kończą się krzywdy Ukrainy przez Rosję, bowiem teraz Ukraina formalnie protestuje przeciwko „rusyfikacji wielonarodowego Krymu”. Krymu, który z własnej woli przyłączył się w referendum do Rosji, czemu trudno się dziwić, zważywszy historyczne powiązania półwyspu krymskiego z Rosją.

Jak podają kresy.pl, „Ukraińcy wzywają Rosję do "cywilizowanego podejścia i szacunku wobec kulturowo-historycznego, etnicznego i cywilizacyjnego dorobku tego terytorium" oraz "żądają, aby nie naruszano praw żadnego z jego mieszkańców do nauki w swoim języku ojczystym".”

Również za kresami.pl pozwolę sobie zacytować jednego z komentatorów:

„Po takim apelu powinni najdalej w ciągu 1 godziny zwrócić Polsce całość terytorium Kresów II R.P.”

Wszak „cywilizowane podejście” Ukrainy i „szacunek wobec kulturowo-historycznego, etnicznego i cywilizacyjnego dorobku terytorium” polskiego, ukazała Ukraina w całej okazałości dokonując ludobójstwa na Polakach i innych grupach etnicznych w czasie II Wojny Ŝwiatowej, a w czasach współczesnych, stawiając pomniki mordercom i ogłaszając ich bohaterami narodowymi.

Podkreślić należy, że na politykę rusyfikacji ze strony Rosji, skarży się ta sama Ukraina, która wprowadziła nowe ustawy znacznie ograniczające używalność języków mniejszości narodowych na Ukrainie, tym samym nasilając ich ukrainizację, co stało się natychmiast po zamachu stanu i obsadzeniu rządu marionetkami pro-zachodnimi.

Oczywiście ukraiński minister spraw zagranicznych nie ustosunkował się także do tego problemu polskiej mniejszości narodowej na Ukrainie, kiedy występował do strony polskiej o poparcie zaskarżenia Rosji o naruszenie praw człowieka.

Wiadomo przecież, że w imię zasady Kalego, jeśli Rosja rusyfikuje to żle, jeśli Ukraina ukrainizuje, to dobrze.

Zasada ta odnosi się również do mordów niewinnych obywateli i grabieży ziem.

 

Z Polski do Izraela daleko, ale tuż za granicami Polski jawi się Izrael-bis: zawsze pokrzywdzona, zawsze praworządna i pełna swoich racji Ukraina, nawet, a raczej tym bardziej, gdy dokonuje kradzieży, grabieży i ludobójstw.

 

źródło:

]]>http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukraina-proponuje-polsce-przylaczenie-sie-do-wniosku-przeciwko-rosji-]]>

]]>http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/Zakierzonski.png]]>

]]>http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/msz-ukrainy-rosja-ru...]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (25 głosów)

Komentarze

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1426699

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Józiu idź trollować gdzie indziej.

źegnam

Vote up!
5
Vote down!
-9

Lotna

 

#1426703

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

U(Lotna)

 

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1426706

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pwyższ wpsy Józ z Lndyn dbtn śwdczą chrktrz Npprwnych.

czywśc dmnstrcj n rgj n wdntny trllng, który dbyw sę n p rz prwszy w wyknn Józ pd wpsm n tmt krny., czklwk n tylk.

Czkm węc n nstępn trll.

Vote up!
5
Vote down!
-11

Lotna

 

#1426709

Obawiam się, że sytuacja na Ukrainie już sie wymknęła spod kontroli.

Na Krymie już się biją wszyscy ze wszystkimi.

Informacje, jakie do nas docierają poprzez media też są niewiarygodne., bo jak można ufać komuś, kto w sprawach polskich z Polaków robił idiotów?

Nasze MSW bardziej troszczy sie o Ukraińców, jak o Polaków, bo czym nazwać przygotowanie miejsc dla 6.ooo planowanych uchodźców?

Zapewnienie im mieszkań, pracy, pomocy finansowej oraz  miejsc w szkołach i na wyższych uczelniach?

"Rzeź wołyńska" nie była ludobójstwem, jak ustalił  "polski" sejm za namową stefka - mirabelki.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1426715

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witaj!

Polska racja stanu dla polskiego rządu nie ma znaczenia, natomiast piąta kolumna ukraińska działa w Polsce w najlepsze, do tej pory niemalże całkowicie poniżej radaru i urabia opinię publiczną, ostrząc sobie zęby na nastąpne terytoria polskie.

Ciekawa jestem, jak polska strobna zareaguje na propozycję Ukrainy i jak uzasadni swoją decyzję. Tusk pewnie wije się jak piskorz i oblewa zimnym potem nie mając pojęcia, w którą stronę się obrócić po nagłej zmianie wiatru.

6 000 planowanych uchodńców? Obawiam się, że jeśli wojna domowa na Ukrainie potrwa dłużej, nie skończy się na 60 000. Jak Polska temu podoła?

Właśnie poniżej zostałam oskarżona o granie na emocjach "rzezią wołyńską".  Smutne, że ktokolwiek może uważać przytaczanie faktów historycznych - ludobójstwa własnego narodu,  za granie na emocjach, a nie jako ostrzeżenie przed powtórzeniem tragicznej historii Polski. Polski, która w chwili obecnej jest kompletnie rozbrojona i bezbronna, a sojusze tworzy z wilkami, które dokonują na niej rozboju w biały dzień.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Lotna

 

#1426779

Ja Ruski (sorry) sowiecki agent -- poprawie sie

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1426716

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach sa :

 

bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei

skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób 

 

częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;

wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby

Nadużywanie terminu

 

Termin troll bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia. Nie każda bowiem kontrowersyjna, poruszająca trudne zagadnienia i mogąca kogoś bulwersować wypowiedź jest formą trollingu.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1426720

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1426735

1. Wiem że bardzo doskwiera Ci brak cenzury na niepoprawnych - odnosiłem się już do tego. Nie będę się powtarzal. 

2. Jeśli społeczności nie podobają się komentarze, to może je ocenić negatywnie. Negatywne oceny dla komentatora oznaczają że będzie tracił punkty, tracił rangi, co spowoduje że będzie mniej mógł, w końcu straci edytor który umożliwia dodawanie obrazków.

3. To że działa automat, nie oznacza że nie ma kontroli nad automatem - jestem ja, jest Mała Mi. Naszymi zadaniami jest dbanie by portal funkcjonował. Nie jest naszą rolą bycie cenzorami. Pomimo tego zwracałem już uwagę JzL i prosiłem o nie wklejanie skopiowanych, długich tekstów. Grafik czasami jest za dużo, ale z drugiej strony trzymają się tematycznie wpisów. Józefie - proszę o umiar i zdrowy rozsądek. 

4. Co do Twojego wpisu - Twoje wpisy antyukraińskie odbieram bardziej jako proputinowskie. Widzę że bardzo ważna jest dla Ciebie Ukraina. Uważam że dziś (niezależnie od porównywania win Ruskich, Ukraińców) o wiele bardziej realnym i o wiele większym zagrożeniem dla Polski jest Putin, dlatego nie rozumiem postaw proputinowskich w dzisiejszej sytuacji politycznej, geopolitycznej. To troszkę jak gra strategiczna. 

Vote up!
10
Vote down!
-5

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1426737

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

1. Jk wdłg cb pwnn wyglądć wps ntybndrwsk, którg n znłbyś z prptnwsk?

 

2. Rzmm, ż dknłś zstwn zgrżń płynących z Brksl S z zgrżnm, jk stwrz Ptn. Brdz chcłbym zbczyć t zstwn.

Vote up!
6
Vote down!
-12

Lotna

 

#1426764

1. Antybanderowski - przynajmniej powinien mieć coś w treści o banderowcach. Tak mi się wydaje :-) 

2. Pod reżimem brukselskiej biurokracji, mając gospodarkę, w której króluje McDonald's, Coca Cola można czuć - mieszkając w Polsce - zagrożenie przed biurokracją moskiewską, "gospodarką" moskiewską. Naprawdę nie trzeba żadnych zestawień.. O wiele bardziej wolę demokrację Tuskową, wolę niebieską flagę z gwiazdami, niż "demokrację" Putinowsko-Miedwiedwiewową, w której nawet bycie oligarchą nie gwarantuje niczego.. Przy całym obrzydzeniu dla degeneracji Polski Tuska, Europy Barosso, Ashton, Rompuya, Stanów Bushów i Obamy.. 

Vote up!
9
Vote down!
-5

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1426769

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

1. Czytaj ze zrozumieniem.

2. Dziękuję za powtórną deklarację ideową Niepoprawnych.

Vote up!
5
Vote down!
-10

Lotna

 

#1426772

1. Rozumiem po swojemu, nie po Twojemu. Chyba mi jeszcze wolno? Piszesz tekst to go komentuję. To moja ocena, opinia. Mogę mieć? 

2. To nie deklaracja ideowa - to moja prywatna opinia. Mogę mieć? Gdyby mój stosunek do Twoich poglądów na Ukrainę przekładał się na to co podklejam, to byś nie była promowana z tym tekstem. 

Także przestań już do mnie pić personalnie, pić do portalu, bo to naprawdę się robi nudne. Czepiasz się ciągle tych niepoprawnych Gawriona a nie zauważyłaś nawet że bez problemu piszesz sobie teksty (które osobiście promuję), piszesz komentarze. Tak bardzo Ci przeszkadza że inni też mogą? To nie kołchoz ani moskiewski ani brukselski. Jesteś tu wolna i niecenzurowana i nie naciskaj ciągle na cenzurę bo jej nie dostaniesz. Każdy pisze za siebie. Masz do mnie pretensje że jesteś w jakiejś mniejszości z jakimiś pogladami? Gdzie tu logika? Spróbuj przekonać ludzi argumentami a nie jakimiś emocjami na bazie Odessy, Wołynia.. Nie potrafisz? Trudno - znoś krytyczne komentarze. Wiem że byś chciała pocenzurować, ale już pisałem wielokrotnie że tego ani Ty nie dostaniesz ani ja nie będę robił. 

Jeszcze jedno - sama mnie tu do dyskusji zaprosilaś, wywolalaś :-) 

Vote up!
14
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1426777

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przepraszam, a  do kogo mam się zwracać personalnie w sprawie ewidentnego trollowania na moim blogu? Zwróciłam się personalnie do Józefa trolla, ale nie poskutkowało.

Przedziwne, doprawdy, dlaczego zawsze te same osoby zgłaszają się pod jakąkolwiek notką na temat Ukrainy. Dlaczego taki Józio nie pójdzie trollować u Tryberiusa?

Ty to trollowanie nazywasz wolnością słowa, a paradoksalnie jest to właśnie cenzura, podobnie jak wszech obowiązująca poprawność polityczna. 

Piszę teksty bez problemu? O ile wiem, po to właśnie są Niepoprawni, aby pisać teksty bez problemu, a nie po to, aby bez problemu trollować na blogach innych poprzez wklejanie zdjęć od idiotycznych do obscenicznych.

Wylewasz dziecko z kąpielą i nawet tego nie zauważasz.  

Vote up!
5
Vote down!
-10

Lotna

 

#1426778

Oczywiście że zwracaj się do mnie. Tylko zwracaj się normalnie, a nie złośliwie, jak powyżej. Ewidentne nie może być "subiektywnie ewidentne". To jakieś semantyczne poplątanie. Wykorzystanie komentarza obrazkowego nie jest łamaniem regulaminu, oszukiwaniem funkcjonalności. Odwrotnie - jest to wykorzystywanie funkcjonalności zaprojektowanej dla danej rangi. W tym konkretnym przypadku jest na temat. Dodatkowo - sama tej samej funkcji użyłaś niżej wklejając kobietę z brodą.

Zaprawdę, doprawdy, zaiste przedziwne - czego oczekujesz publikując tekst bardzo kontrowersyjny? Że nie sprowokuje on do kontrowersyjnych komentarzy? Skoro wiesz że temat "Ukrainy" wyzwala wiele różnych ocen - skrajnych (i doskonale o tym wiesz z poprzedniej próby) - to rozsądne jest Twoim zdaniem oczekiwanie braku odzewu?? Twoje oczekiwania są niezgodne z logiką. Nie trzeba wiele przewidywać aby zdać sobie z tego sprawę.. Siejesz wiatr, dziwisz się burzy, a winny Gawrion.. :-) 

Vote up!
10
Vote down!
-4

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1426852

... sama nam powiesz, w jaki to sposób USA stwarza zagrożenie dla Polski?
Jeden przykład proszę.
PS
Trzeba być wyjątkowo podłym zdrajcą, żeby pomagać Putinowi w tworzeniu Imperium Eurazji, albo wyjątkowym bezmózgowiem.
Całe to pierniczenie o "eurazjatyzmie" i "atlantyzmie" przypomina mi, jako żywo Orwella.
Dokładnie "1984".

Vote up!
9
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426798

....ONI nie są bezmózgowcami , to są istoty  inteligentne, znające swoją "robotę".

Kiedyś mieli wykupione bilety do Moskwy, tylko jakaś nierozgarnięta "urzędniczka" rezydująca na Okęciu, jakimś dziwnym trafem skierowała  ICH w inne miejsca :

Kanada, USA, Urugwaj ...i takie inne zakątki - zła .

To tyle w "tem temacie".

ps.

....a Ty i tak dostaniesz ode mnie po pysku :-))) za to , że  odszedłeś z NP !

 

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1426802

... pewnie nie są, bo nie chcą się ujawnić (tylko pałują).
Inaczej nie mogliby służyć dalej, głupio i podle, Putinowi.
Wyjątkiem jest... Lotna:):):)
Mięso armatnie?:):):)

Vote up!
2
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426943

... wytyczne jeszcze nie doszły?!:):):)

Ponawiam pytanie: "W jaki sposób USA zagraża Polsce?"
Należymy do NATO, nie do Układu Warszawskiego.
Należymy do Unii Europejskiej (jaka by nie była), nie do " rodziny krajów demokracji ludowej pod światłym przewodnictwem ZSRR, z którym łączy nas dozgonna i serdeczna przyjaźń".
Chcesz coś zmienić?
Osłabić nasze bezpieczeństwo militarne i destabilizować Europę (a wtedy zaczną się "jazdy" z "Ukraińcami", "Ślązakami", "Prusakami"...)?
Powiedz to głośno!

Vote up!
9
Vote down!
-7

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426885

... się obudziła:):)
Lecą z pałami, oczywyście tajnie - tchórze!
Zdrajcy!
I taka to wolność słowa...
PS
A odpowiedzi na proste pytanie jak nie było, tak nie ma.

Vote up!
5
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426907

Rosja, to jest dopiero kryształ prawdy

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1426729

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pa,pa

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1426739

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ja życzę Ukrainie żeby ewangelikalne przebudzenie postępowało w tym kraju co najmniej z taką siłą i szybkością jak do tej pory, a za kilka dekad nie będzie już tam problemu ani z nacjonalizmem, ani z komunizmem, ani patologiami społecznymi na masową skalę.

"Nie możesz powstrzymać ptaków by latały wokół twojej głowy, ale możesz im nie pozwolić wybudować gniazda w twoich włosach."

 

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1426744

jedną wielką europejską rodziną.

Zupełnie tak jak na poniższym obrazku, który przytaczam ze źródła, z którego czerpiesz pełnymi garściami szczęśliwie trollując na Niepoprawnych i zaśmiecając cudze blogi.

 

 

Po co się tak wysilać, skoro można po prostu dać Niepoprawnym link do tej strony??

http://www.politota.org/best

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

Lotna

 

#1426770

 Lotna, a to się narobiło! Widzisz, pamiętaj, żeby do każdej negatywnej opinii o Ukrainie, na zasadzie przeciwwagi, dodać podobną na temat Rosji. 

Doszło do tego, że jeśli zabraknie  sprawiedliwej równowagi, z miejsca stajesz się propagatorką Kremla:)

Ja widzę to tak: Kłamią wszystkie strony i każda z nich jest kija warta. Jedni przeciw drugim szczują opinię publiczną, posługując się manipulacją, prowokacją i zwyczajnym, bezczelnym mataczeniem.

Nie powinniśmy się do tego mieszać, ale nie mamy żadnego wpływu na bieg wydarzeń, zwłaszcza kiedy w naszym, polskim imieniu, działaja inni. Niestety, rachunek Ruscy wystawią Polsce.

Nawet sprawa tego auta wydaje się byc groźną w skutkach prowokacją:

http://cyklista.wordpress.com/2014/06/01/chachlackie-kundle/

 

 Nie widzę tego dobrze. Nie chce już więcej "krakać", powiem tylko, że  Horpyna miała rację.

Polacy może się jakoś wybronią, bo swiadomość sytuacji rośnie w potężnym tempie. Wystarczy rzut ona na dyskusje pod tekstami w internecie.

Ukrainą rządzą teraz siły zewnętrzne i to one muszą zmierzyć sie z Putinem. Nie dziwne jednak, że wolałyby zrobic to cudzymi rękoma. Typowe.

Jakis czas temu przeczytałam gdzieś, że Chodorkowski osiadł na Ukrainie, by stamtąd "razić" Putina. W rezultacie miałby zastąpić go na rosyjskim tronie prezydenckim.

Na ile to prawda, nie wiem. Tyle propagandy wokół, tyle kłamstwa, że mała głowa. Szkoda tylko ludzi, bo ci, giną naprawdę. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1426767

Matko, ale ja nie widzę notek Lotnej o "złym" Putinie. Może coś jest nie tak z moim komputerem ?

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1426773

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

No cóż, zastanawiam się właśnie czy nie dodać awatara z twarzą tej agentki rosyjskiej, którą wkleił Józio Troll, skoro moje wpisy antyukraińskie są odbierane jako propagowanie Rosji. Nic na to nie poradzę, że kosmiczna obłuda władz ukraińskich wywołuje u mnie oburzenie i niesmak i że akurat to się nie podoba trollom. Nic też nie poradzę na to, że polscy politycy zachowują się tak, jakby jedynym ich celem było zaszkodzenie Polsce i że piętnowanie takiego stanu rzeczy również jest odbieane jako pro-rosyjska propaganda.

 

Nie pro-rosyjska propaganda jest największym problemem, ale udział Polski w tragedii Ukraińców jako głupiego Jasia Zachodu. Politycy niosący Ukrainie tzw. demokrację nie mają  żadnych względów ani dla ludności Ukrainy, ani dla ludności Polski, natomiast pragną dobić swoich interesów kosztem ludności, często ofiarą życia. Na dodatek polscy politycy, aczkolwiek nie tylko,  popierają działania Ukraińców, którzy w niesprzyjających dla nas warunkach mogą bardzo łatwo obrócić się przeciwko Polsce i Polakom.

http://xx.neon24.pl/post/109647,polscy-najemnicy-na-ukrainie

 

Dobrze, że świadomość sytuacji rośnie w Narodzie w potężnym tempie: w tym nasza jedyna nadzieja.

Vote up!
4
Vote down!
-8

Lotna

 

#1426784

 

Piękna agentka Rosji 

 Katia Zatuliweter

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1426859

 cyt. "czy nie dodać awatara z twarzą tej agentki rosyjskiej, którą wkleił Józio Troll"

a prawa autorskie,a pomysl, a zgoda ????

Ale koniec zartow , jesli masz na to ochote to oczywiscie to dolne zdjecie

a tak na marginesie czy ja kiedykolwiek insynuowalem cokolwiek o ruskiej agenturze - prosze o przyklady poza wydumanym TROLOWANIEM

j

Jesli obrazilem czymkolwiek to oczywiscie przepraszam

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1426937

Od kilku dni oburzenie polskiej opinii publicznej powodują pojawiające się w rosyjskich mediach informacje na temat rzekomego udziału Polaków w walkach na Ukrainie po stronie kijowskiej junty. Doniesienia te, we właściwy sobie infantylny sposób, skomentował polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski na Twitterze, nazywając je „dziwaczną rosyjską propagandą”.

Tymczasem nietrudno jest znaleźć materiały, które pozwalają przynajmniej częściowo wytłumaczyć te doniesienia. Od 12 maja na rosyjskojęzycznych forach pojawia się informacja o filmie z zajść w Krasnoarmiejsku, w trakcie których zginęły 2 lub 3 osoby.

Widać na nim uzbrojonych i zamaskowanych ludzi w mikrobusie z polskimi numerami rejestracyjnymi: LCH 28324. Posiadają jednolite umundurowanie typu brytyjskiego (kamuflaż DPM), odróżniające się od mundurów innych członków tego samego oddziału. Na próby zadawania im pytań, chowają się w samochodzie:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BUtxJTsCnTI

 

Od 10:40 na nagraniu widoczny jest żółty mercedes z chorągiewkami ukraińskimi i polską rejestracją.

W bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego można legalnie i za darmo sprawdzić numer rejestracyjny pojazdu. Dostępne dla każdego dane podstawowe potwierdzają markę i typ samochodu, wykluczając możliwość, że tablice rejestracyjne są skradzione:https://zapytania.oi.ufg.pl/

Bezsprzeczna konkluzja jest następująca: zarejestrowanym i ubezpieczonym w Polsce samochodem poruszają się po Ukrainie ludzie walczący po stronie Kijowa, którzy brali udział w ataku na Krasnoarmiejsk podczas referendów ludowych, w trakcie którego zginęły co najmniej dwie osoby.

W sferze domysłów pozostaje ich przynależność państwowa. Rosyjskojęzyczne fora identyfikują widoczną na nagraniu grupę jako oddział opłacany przez syjonistycznego oligarchę, Igora Kołomojskiego.

 

http://xportal.pl/wp-content/uploads/2014/05/Untitled.png

Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym posiadał w podanym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:

1. polisa: INR-275617/001 dla pojazdu: MERCEDES-BENZ SPRINTER  zakład odpowiedzialny: GOTHAER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. adres: Wołoska 22A, 02-675 Warszawa

 

Nawiasem mówiąc, jest wysoce prawdopodobne iż „Polacy” walczący po stronie kijowskich bandziorów to najzwyklejsze chachłackie kundle, mające polskie obywatelstwo. Pełno takich w Polsce. Są nawet w Sejmie.

 

Znalezione w sieci

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1426862

Ilość obywateli Polskich, wymordowanych przez Niemcy.

Ilość obywateli Polskich wymordowanych przez Rosję.

Ilość obywateli Polskich, wymordowanych  przez Ukrainę.

Ilość Ukraińców, ponawlekanych na pale przez Jeremiego Wiśniowieckiego.

To nam da jakiś obiektywizm historyczny.

Zważyć także należy, że zarówno kaci z Wołynia, jak i Wiśniowiecki już nie żyją, a my żyć chcemy

i to najlepiej w pokoju.

Kiedy Putas w Królewcu wycelowuje swoje Iskanedy w Polskie miasta, a jego generał pisze w necie że

"polaczki nie zdążą herbaty zaparzyć", to nie jest najlepszy czas na rozliczenia z Ukrainą.

A tymczasem mamy potoki jadu, wylewane nieustannie przez Ciebie na Ukraińców.

Zapytam Cię więc, jak uważasz, gdzie przebiegałaby granica Rosyjsko -Niemiecka,

gdybyśmy tak wszyscy, i Polacy i Ukraińcy darzyli się Twoją sympatią?

A tak na koniec, to już  moja przyjacielska rada:

Rzygając tym jadem, uważaj na rozpryski, bo mogą Ci oczy wyżreć.

Vote up!
7
Vote down!
-3

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1426887

Rzygając tym jadem, uważaj na rozpryski, bo mogą Ci oczy wyżreć.

To brzmi jak groźba, na myśl przychodzą kobiety oblewane kwasem.

 

Wyraźnie coś ci się pomyliło. Ja zrobiłam zestawienie dokonań Ukrainy, ukazujące jej hipokryzję, nic więcej. Potokami jadu natomiast rzygasz ty i banda trolli, łącznie z tymi, których rzekomo nawet nie ma na Niepoprawnych, zadający kretyńskie pytania świadczące o kompletnej niewiedzy dotyczęcej zbrodniczej i destabilizującej dzialności USA i NATO na arenie międzynarodowej, z Ukrainą włącznie. Indywidua, które histerycznie bronią banderowskiego państwa założonego na krzywdzie i krwi Polaków i własnych pobratynców  zastrzelonych jak kaczki na Majdanie i pomordowanych w Odessie na wzór rzezi wołyńskiej, z pomysłu, przedsiębiorczości i dobroczynności USraela, który wydał 5 bilionów dolarów na destabilizację Ukrainy od początku lat 90 ub. wieku, a którego poczynania aktywnie wspiera zdradziecki rząd polski z wtórującą mu tzw. opozycją, która "nie widzi" ani odrodzonego z wydatną pomocą Niemiec, żądnego mordu i grabieży neofaszyzmu na Ukrainie, ani jego przedstaicieli w rządzie.

Wszyscy wspierający zbrodnicze działania mają ręce powalane krwią ofiar wojny domowej, która teraz toczy się na Ukrainie i żadne trollowanie na moim blogu, ani wirtualne obrzygiwanie mnie jadem nienawiści tego nie zmieni.

Twoje obliczenia na wzór reguły Stalina: "śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to statystyki"  wystawiają twojej miłości do rodaków bardzo marne świadectwo. 

Rada za radę: Nienawiść jest złym doradcą, bo można zaprzedać matkę i siostrę, a nade wszystko własną duszę zawierając pakt z diabłem.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Lotna

 

#1426923

... kochają za bardzo".
Putina.

Vote up!
7
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426931

Grozić? Tobie?

Nie rozśmieszaj mnie.

Jesteś tylko zbiorem wyrazów w języku Polskim, marną tutką propagandy zapijaczonych kremlowskich bandytów.

Terrorystów, którzy na zasadzie przypinania innym swojej narodowosocjalistycznej doktryny, nazywają ich później faszystami.

A skoro o krwi na rękach mowa, to obejrzyj ręce swoich mocodawców.

Katyń to tylko początek długiej listy.

Nienawiść jest mi obca.

Dlatego całkiem na chłodno żądam sprawiedliwości na ruskich katach Narodu Polskiego.

I za ten cel oddam nie tylko duszę, ale i resztę dni jakie mi pozostały na tym ziemskim padole.

Zupełnie na chłodno i bez cienia emocji.

A jedną z dróg do mojego celu jest utrudnianie życia sowieckiej agenturze, która dla odwrócenia uwagi przyszłych ofiar,

chce je najpierw skłócić i doprowadzić do wzajemnych rzezi, jak już wcześniej na Wołyniu.

Tymczasem więc harmoszko..

Do następnego spotkania, kiedy utrudnię Ci kolejne zadania.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1426952

Napisałeś:

 "A jedną z dróg do mojego celu jest utrudnianie życia sowieckiej agenturze, która dla odwrócenia uwagi przyszłych ofiar, chce je najpierw skłócić i doprowadzić do wzajemnych rzezi, jak wcześniej na Wołyniu."

 

O jakich to "wzajemnych rzeziach" mówisz? Mógłbyś jaśniej?

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1426956

Już wyłuszczam.

Jedną z doktryn propagowanych przez lenina, było skłócanie sąsiednich państw, aby doprowadzić do walki pomiędzy nimi.

Wtedy to miały ruszyć wojska sowieckie, i "szapkami zakidać" Narody przeznaczone do podbicia.

Przez lata sowiecka propaganda karmiła Ukraińców nienawiścią do Polaków, a obecnie to samo usiłują zrobić na naszym podwórku.

A kiedy "nafaszerowane" propagandą Narody Polski i Ukraiński skoczą sobie do gardła, wtedy pokurcz z kremla

ruszy ustanowić nową, rusko-niemiecką granicę.

I nie jest moją ulubioną postacią stepan bandera, ale szkoda że nie żyje, bo można byłoby go zapytać,

KTO go finansował i szczuł na Polaków.

Wzajemność zaś wynika z tego, że akcja rodzi reakcję, samoobrona łączy się także z ofiarami wsród napastników.

Zwaśnieni giną, a kreml zaciera czerwone łapy.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1426967

... nie "odcięła się" od Putina...
Nie jest w stanie.
Puściła za to "szmatę" o zbrodniczych Amerykanach wspierających strasznych "banderowców", co warto odnotować jako dowód.
Zrobi to po raz kolejny i kolejny...
A potem sama się opluje, i bedzia darła ryj, że ją jakaś "szowinistyczna męska świnia" oblała kwasem:):):):)

Vote up!
6
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426988

To wyświetliło się jako: "Kto jest".
Kto wsparł Putina waląc "łapkę w dół"?
Sami sobie wybierzcie:):):)
Rzeszta "pałowała" wczoraj.
PS
Chcę udowodnić, że samo pojawianie się w "towarzystwie" agentów kompromituje.

Vote up!
5
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426991

... można nie znosić Żydów, Kaczyńskiego czy... skromnego blogera Dixi (który sam się o to usilnie stara:):):)), ale wspieranie z tych pobudek imperialnych planów Putina-Dugina jest zdradą i trzeba to głośno powiedzieć.
Już samo zaniechanie, brak reakcji, jest grzechem i wspólnictwem.
 

Vote up!
6
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426993

Wczoraj widzialam film na "jedynce" o gehennie kymskich Tatarów. Kiedy pędzono nieboraków ku ciężarowkom, które miały ich zawieźć do podstawionych juz towarowych wagonów, serce ściskało się z bólu i współczucia. Krzyki, poszturchiwania, przemoc. Pozbyto się niechcianego narodu w ciagu jednego poranka.

I nagle, przypomniał mi się los naszych - niechcianych rodaków, którym nie tylko odmówiono prawa do cieżarówek i wagonów, ale odebrano życie w sposób tak haniebny i podły, że porównania trudno szukać.

Wybacz, ale za zdradę uznaję wyparcie z pamięci tego, co było udziałem Polaków na Wołyniu. Za niegodne uważam poświęcenie ich losów na ołtarzu czegoś, co nawet nie przypomina pojednania.

 Pojednanie jest wtedy, kiedy obie strony wybaczają sobie wzajemne winy, przyznając się do nich. Ukraińcy zaprzeczają prawdzie, wychowując nowe pokolenia w nieświadomości i w hołdzie dla morderców.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1426994

... te bolesne sprawy załatwiali między sobą i w odpowiednim czasie, jako dwa suwerenne państwa.
Bez "pomocy" Putina.

Vote up!
5
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426995

jest równoznaczne z ulegnięciem banderowskiej propagandzie. Przez ostatnie lata dokładnie czyszczono archiwa ukraińskie, a my mamy jedynie parę zdjęć i relacje świadków.

O ironio, to właśnie teraz, kiedy Ukraina walczy o wolność, nagle otwarły się sowieckie sejfy i na światło dzienne wypłynęły raporty NKWD i zeznania ujętych przez sowietów bannderowców, a także przejęte z rąk Niemców materiały filmowe i dokumenty.

 Zamiast ślepo negować wszystko co wypływa dzisiaj z Moskwy, chwytajmy okazję by zdobyc "twarde dowody". To może być niepowtarzalna sytuacja.

 Kiedy, daj Boże! Ukraina osiągnie w końcu wolność, kto wie, jaką pódzie drogą? Dasz głowę, że demokratyczną, Dixi?

  Dziedzictwo to szerokie pojęcie. Czujesz się spadkobiercą Polskiego Dziedzictwa?

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1426996

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... mnie obrazić?!

Na tym kończę "polemikę".
Napisałem, co miałem do napisania.
Niech każdy rozważy to sobie we własnym sumieniu (o ile je ma) lub w głowie (główce), czy jest patriotą, czy marionetką.
Do świadomych i dobrowolnych zdrajców nie będę apelował, bo szkoda czasu i energii.
PS 
Nie zamierzam "robić ruchu w interesie" portalowi zasiedlonemu (i zdominowanemu) przez ruskch agentów.
Od lat ostrzegałem przed "desantem"...
Kolejnie wyrazy współczucia, Gawrion!
"Daj kurze grzędę, a ona - wyżej siędę".

Vote up!
4
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1426998

..przez jakiś czas pałowałem cię...ale zaniechałem...teraz wogóle nie daję ocen, chyba, że coś mi się podoba, to wtedy na plus, lub piąteczka...minusów nie daję...na neonie też nie oceniałem negatywnie...więc żale nie do mnie...może byś napisał jakiś post zamiast szermierki z Szanownymi Paniami, które nota bene serdecznie pozdrawiam ...

Vote up!
3
Vote down!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1427010

Nie lubię gdybać i unikam tego. Polsce, Europie, światu do zrozumienia casusu "Ukraina" jest potrzebna rzetelna historia państwowości państwa Ukraina. Na braku jej znajomości, czyli na niewiedzy żeruje wielu - począwszy od "A" jak pijarowcy politycy ale polityczni analfabeci  Komorowski i Tusk   przez "P" jak  "Putin",   "O" jak "Obama", "U" jak "Ukraina", "USA",U-srael"  do "Z" jak np. "Zaporożka Republika" czy inny twór.

Takiego opracowania, czysto historycznego,  o państwowości państwa Ukraina nie ma. Dlaczego ? Mało - nikt we własnym zakresie nie próbuje poszukać źródła i znaczenia słowa "ukraina" w językach i dialektach słowiańskich, osadzonych "w czasie i miejscu" w różnych epokach historycznych. i ich pochodnych.  A właśnie tam i w mapach geograficznych  z różnych epok tkwi geneza wszystkiego. Za co niedawno historycy  D.Tusk i B.Komorowski z wysokości sprawowanych urzędów państwowych RP wypruwali sobie żyły - pierwszy w europejskich turnusach po oczywiście UE, w której zanim wpadł na dziki pomysł budowania unii energetycznej  mógłby spod spódnicy Merkeli zająć "z woleja" wygodny stołek w strukturach unijnych, a drugi z wysokości żyrandola i swego debilizmu bez "nadzieji" na  funkcję nawet pucybuta czy babci klozetowej przewodniczącego PE. Bo im się "heraldyka"  pojęć  "kniaź, car, król"  i ich pochodnych pomerdały totalnie. Oni nie tylko jako historycy, ale i jako politycy nie mogliby pisuarów Dyźmie pucować. Cóż... jaki historyk, taka i interpretacja faktów, na dodatek wspomagana  armią  "doradców" również  historyków... Strażnikowi żyrandola tak odbiło na początku kadencji, że  kreował się hrabią.  Ale hrabia bez klucza to nie to samo co minister bez portfela choć dla historyka Komorowskiego i historyka Tuska to wsio rawno.  By zatuszować fałszywe hrabiostwo Komorowski szybko mianował się strażnikiem Konstytucji, co lewactwo i lemingoza łyknęły jak indor kluskę, Tusk choć ma inne megalomańskie ciągotki i aspiracje to  jednak hrabią nigdy się nie ogłaszał choć ma zasługi by szukać np. u akcesorów herbu Pomian choćby części praw z tytułu.  "Półtrampek" albo "półgwizdek",  łatwo przemianować na "POłtrampek" i POłgwizdek", a jaki splendor z tego może wyniknąć... 

III RP walczy by zaniżyć i tak już zaniżony poziom edukacji i wie co i po co to robi. Efekty nawet już są, tegoroczne matury... Za rok może być jeszcze gorzej. Komorowski może się cieszyć i podkręcać ogolonego wąsa - ilość Komorowskich w Rzplitej wzrasta. A na nich ma pałeczki Wałęsa - obaj straszą Polskę Kaczyńskim ale to oni, każdy wedle możliwości i uprawnień, reanimują na swój sposób ZOMO.

Trochę odeszłam w komentarzu od meritum notki i zdryfowałam na polskie sprawy ale wracając do kwestii Ukrainy - współczesny Polak pojmie sprawę ukraińską, Majdan  w pełni jeśli ma choć podstawowe minimum wiedzy o państwowości subiektu "Ukraina". Dopóki tego minimum nie posiada, będzie obiektem wszechstronnych manipulacji i propagandy. 

Pozdrawiam.

 

PS. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że powyższy komentarz... :):):):) hehehe... ect.:))))))))))))))))))))))

I nawet wiem kto pierwszy da buzi... Petroniuszowi.:):):)

Vote up!
3
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1427026

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... syna jego Putina, rozmnażajcie się dzieci metodą Micziurina:):):):)
Błeeee, ale zboczenie!:):):)

Vote up!
3
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1427027

...Ukrainę od dłuższego czasu postrzegam jako dystrykt, tylko kurna na dzień dzisiejszy nie wiem pod jaką jurysdykcją...wydaje się, że "czosnkowi" górą...ale to i tak dla zwykłych ukraińców nie jest pozytywne...

...Petroniusz ???...no cóż, prowadzi swoją podjazdową walkę, szkoda, że z Niewiastami :(((...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
2
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1427028

Dlaczego Putin nie dokonał powtórnej aneksji Gruzji ? Przecież tam NIC się nie zmieniło od interwencji śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Gruzja nadal  była dana Rosji "na patelni", Putin już mógł  "witać się z gąską" w Tbilisi... Ale nie, zrezygnował i wolał ugryźć z innej strony.  Przecież równie mógł ugryźć Łotwę albo Estonię, Mołdawię, nawet Anadolię w Turcji.... Ale nie, ugryzł właśnie Ukrainę, ugryzł tam gdzie ... Europa mogła go pocałować tam gdzie wszyscy pana majstra od wężyka... Jaka szkoda, no niePOwetowana szkoda, że tak zażyły w stosunkach z Angelą Donald Tusk takiego... Ech ! Dziś frau kanzlerina nie ośmieszałaby się oświadczeniem Putinu, że jeśli nadal ma zamiar być niegrzeczny to ona jako "fiurer", oberkomornik itd. ober eurokołchozu w jednym,  tym razem na serio sprowadzi mu komplet plag....

U mnie taką prostytucyjno-kurewską kokieterię kwituje się krótko i jednym słowem - "płasziputarnik". I to jest definitywny koniec - i kurwy, i jej kurestwa.

 

Różne eunuchy, wypierdki i wyrzutki z różnych portali niech pieprzą tu co chcą ! O Stalinie, o Miczurinie, nawet o psie Pawłowa z Krainy Czarów Alicji, a i tak w najlepszym przypadku pozostaną poniżej poziomu Bima i najbardziej zdebilniałych wychowanków  internatów Klemensa Woroszyłowa. W tym gorszym - jak wyżej o "płasziputarnik". 

Trybeusie -pozdrowienia.

Vote up!
2
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1427040

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... śp. Lechem Kaczyńskim pod rynsztokowymi bluzgami maglary!

Vote up!
4
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1427052

...

Vote up!
1
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1427066

Dziękuję za rzeczowe uwagi.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-3

Lotna

 

#1426925