Jarek Ruszkiewicz: Lustracja czyli opcja zerowa od 1944

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Czy jeszcze taka prawdziwa lustracja jest możliwa? Teoretycznie tak, w praktyce jest to prawie niewykonalne.

Często narzekamy, że tzw. "gruba kreska" Mazowieckiego zaprzepaściła szansę na debolszewizację i dekomunizację Polski. Jest to jednak tylko część prawdy. Załóżmy bowiem, że rząd Mazowieckiego i cały magdalenkowy układ zgodziłby sie na rzekomą "lustrację". Nie dałoby to jednak żadnego efektu. Doszłoby do paradoksalnej sytuacji, że lustratorami byliby ci, którzy powinni być lustrowani. Czyli wszystkie Michniki, Geremki i inni potomkowie żydobolszewii, która przyjechała do Polski z nakazu Stalina na czołgach z czerwoną gwiazdą.
Ta "czerwona gwiazda" to w dużym stopniu metafora bo w rzeczywistości ogromna większość "wybrańców" namaszczonych na nowych władców naszego kraju przyjechała na czołgach z polskim orzełkiem.

Zanim to jednak nastapiło powstały odpowiednie struktury organizacyjne - Centralne Biuro Komunistów Polskich (pod ściśle mafijnym nadzorem trzech Żydów - Jakuba Bermana, Hilarego Minca i Stefana Wierbłowskiego) oraz Związek Patriotów Polskich z niejaką Wandą Wasilewską na czele, członkinią bolszewickiej partii i obywatelką CCCP, której los Polski a zwłaszcza jej suwerenność nie obchodził nic. Najwiekszą zasługą tej pani był przelotny romans z samym Stalinem a osiągnieciem to, że Stalin pozwolił jej żyć.
Samo CBKP zostało w odpowiednim momencie przemianowane na PKWN - mit założycielski PRL.

Żydowscy mafiozi z owej komisji dążyli przede wszystkim do opanowania struktur armii Berlinga. Poszło im to świetnie do tego stopnia, że opanowali aparat polityczny, służby specjalne i sądownictwo. Na 30 politruków II Dywizji 27 było Żydami.
Generał Berling w swoich Wspomnieniach napisał:
"Królowało sekciarstwo i zuchwałe forowanie Żydów i Żydówek bez względu na ich faktyczne kwalifikacje, pochodzenie społeczne, na wszystkie kierownicze i mające jakiekolwiek znaczenie stanowiska. Koła ZPP na prowincji zostały obsadzone całkowicie przez przewodniczących Żydów".

Żydzi bolszewicy wiedzieli bowiem doskonale, że to armia będzie najważniejszą siłą w nowej Polsce. Stalin mógł się z czasem pozbyć Berlinga, który jakby na to nie patrzeć był polskim patriotą, dla którego kompromis z Sowietami wydawał się jedynym realnym wariantem. Banda Bermana i Wasilewskiej to żydobolszewia, dla której sprawy polskie były zupełnie obojętne a jedyne co się liczyło to peryspektywa nieograniczonej władzy w oparciu o sowieckie czołgi i bagnety w zamian za ślepe posłuszeństwo Kremlowi.

Jak umyślili tak zrobili. Lata 44/56 to najczarniejsza karta w historii Polski, nie tylko powojennej ale pewnie w ogóle. Bo nawet lata zaborów nie charakteryzowały się takim terrorem, okrucieństwem i prześladowaniami Narodu Polskiego.
 

Śmierć Stalina i stopniowa destalinizacja Sowietów, wyrok wykonany na Berii, poznański Czerwiec i Powstanie w Budapeszcie doprowadziły do słynnego Października 56'.
Uwolniony z internowania Gomułka (uwięziony za, a jakże - "nacjonalistyczne odchylenia") na wiecu w Warszawie uzyskał entuzjastyczne poparcie praktycznie wszystkich Polaków. Był to chyba jedyny taki przypadek w powojennej Polsce, że cały naród, pełen nadziei i oczekiwań staje murem za swoim przywódcą. Co zrobił z tym poparciem sam Gomułka to już inna sprawa. Skończył swoją karierę w hańbie z rękami ubroczonymi polską krwią.

Październik 56' to był najlepszy i jedyny moment na debolszewizację Polski. Gdyby postawiono przed sądem i sprawiedliwie ukarano bandę Bermana i Minca to najprawdopodobniej inaczej potoczyłaby sie nasza historia. Nie byłoby marca 68' i Gdańska 70'.
Gomułka jednak nie skorzystał z tej niepowtarzalnej okazji. Na ile to było podyktowane strachem przed żydowską mafią, wspieraną wtedy przez sowietów a na ile własną głupotą polityczną to trudno jednoznacznie określić. Faktem bezspornym jest to, że brak lustracji i rozliczeń w tamtym czasie zaciążył fatalnie na wydarzeniach następnych dziesięcioleci. Oprawcy stalinowscy, głównie Żydzi, odetchnęli z ulgą. Nie stała im się żadna krzywda, co najwyżej zostali przesunięci na mniej eksponowane stanowiska. Co więcej - pozostając wciąż uprzywilejowaną kastą mogli dochować sie i wychować następców, tzw. komandosów z Michnikiem, Kuroniem, Szlajferem i Modzelewskim na czele. To oni byli potem głównymi reżyserami KORu a po opanowaniu Solidarności stali się głównymi partnerami komunistów od Jaruzelskiego w podziale łupu zwanego Polską a przez wielu z nich Polin.

Tak więc mówienie o jakiejś "lustracji" w 89' jest śmieszne i pozbawione sensu. Zło, które przyjechało ze wschodu i przemocą opanowało nasz kraj zasiedziało się okopało i doczekało godnych siebie potomków - kontynuatorów.

Czy jeszcze taka prawdziwa lustracja jest możliwa?
Teoretycznie tak, w praktyce jest to prawie niewykonalne.
Jednak to "prawie" powinno być światełkiem nadziei. Tylko 100% polski parlament i rząd byłby w stanie przeprowadzić taką ozdrowieńczą operację. Wielu obecnym notablom i "biznesmenom" z pewnością by się nie spodobała.

Taka prawdziwa lustracja powinna zacząć się od obozu w Sielcach nad Oką i systematycznie, drobiazgowo prowadzić do eliminacji z życia publicznego wszystkich tych, którzy wywodzą się od bandy Bermana i spółki. Że to już następne pokolenie? Że dzieci nie powinni odpowiadać za grzechy ojców? Nic bardziej złudnego!
Na tych rodziców i ich potomków cały czas są haki w Moskwie.
To co udało się zachachmęcić Michnikowi i kolesiom to tylko kopie tego co znajduje się w rosyjskich archiwach. Tacy ludzie na ważnych, państwowych stanowiskach to doskonały materiał na współpracowników obcych mocarstw, nie tylko Rosji.
Ich przodkowie juz udowodnili, że Polska to dla nich puste słowo a liczy sie tylko władza i przywileje.
 

Taka lustracja powinna iść dwutorowo - od dołu, czyli od desantu żydobolszewi w 44' i od góry, czyli prześwietlenie wszystkich zajmujących stanowiska w administracji, wojsku, policji, sądownictwie, szkolnictwie (w tym przede wszystkim wyższym) od średniego szczebla. Należałoby uważnie prześledzić kariery rzekomych AKowców, którym umożliwiono zaraz po wojnie studiowanie, dawano dobrą pracę i mieszkania.
W pewnym momencie okazałoby sie, że należy zwolnić z 60% tam zatrudnionych. Ale biedy by nie było, radosna działalność tych potomków żydobolszewii i opanowanej przez nich ubecji, reżimowej prasy i aparatu partyjnego doprowadziła do emigracji milionów Polaków. Mieliby gdzie i do czego wrócić.
Wielu z nich to ludzie świetnie wykształceni, znający języki i obyczaje na świecie. Co ze zwolnionymi? Mogliby np. zająć miejsce na zmywakach po powracających do Polski polskich dzieciach. Z głodu by nie pomarli.

Ostatnio tematem nr 1 jest huczne otwarcie Muzeum Żydów Polskich. Ciekaw jestem czy znajdzie się tam wystawa poświęcona powojennym władcom Polski przysłanym nam przez Stalina?

 

]]>http://spiritolibero.neon24.pl/post/114493,lustracja-czyli-opcja-zerowa-od-1944]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (20 głosów)

Komentarze

Jakżesz trzeba być mało inteligentnym i zakręconym umysłowo, aby tu usiłować wklejać te marne wypociny moskiewskiego propagandzisty.

To chyba jakaś prowokacja, na którą administracja odpowiednio zareaguje.

Vote up!
10
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448134

...witaj Janusz !

To nie prowokacja - to jest ciąg zadań do wykonania.

Jakiś Ty milusiński,  licząc na reakcje administracji :-)))?

Aby Ci poprawić nastrój..... powiedz kto jest autorem tego komentarza z grudnia 2013 AD :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

... nie wiem, czy nie będzie to "pocałunek śmierci":):):)
Tutaj (jak nam obwieścił "właściciel") nawet Urban może pisać.
Może i będzie?
Małe Urbanki już piszą...
-------------------------

No , no - słowo stało się ciałem.

ps.

 Janusz... a, swoją drogą , *Miarka* ma rację w 100 % :

.... gudłaj wcale nie musi być Zydem

ukłony,

Marek

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1448145

Cześć Marku

 

Wkurza mnie to moskiewskie manipulowanie przy umysłach. Tępota to łyka, jak gęsi kluski.

Taaa... gudłajstwo to stan umysłowy. Bardzo popularny na tym portalu. Nawet wśród zadeklarowanych katolików.

 

 

Serdeczności

Vote up!
7
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448146

 

 

Jak pomóc Ruszkiewiczowi?

Pamiętam, jak byłem jeszcze na Neonie24 / Nowym Ekranie Spiritus Liberalny zawsze wprawiał mnie w świetny nastrój. Tak jest tym razem. Dyskusje z nim mają tę zaletę także, że są dla mnie bardzo wciągające. Trudno to pogodzić, gdy trzeba wypełniać obowiązki w pracy, w domu, prowadzić auto, itd. No i zawsze rodzi się pytanie - czy warto marnować czas dla idioty? Pewnie nie warto. Ale Spiritusowy to nie jest zwykły troll internetowy czy wariat - on jest głównym delegatem ruskiej agentury na tym odcinku. Tym z czytelników, którzy w to powątpiewają wyjaśniam: sam się do tego przyznał. I nawet tego się nie wstydzi.Jego nietuzinkowość  przekłada się wprost na zło, którego wyrządził i nadal wyrządza. Polakom, Polsce i tym blogerom, którzy mają narodowo-prawicowe poglądy. Pisałem wielokrotnie o tym dlaczego zostało mu powierzone tak odpowiedzialne stanowisko naczelnego cenzora na zaprzedanym Rosjanom portalu. Jego zadaniem było oczyścić to miejsce z porządnych, wrażliwych ludzi, którzy są zatroskani Polską, są wierzący i chcieli by rozmawiać o swoich przeżyciach czy patriotycznych poglądach. Zostawił tylko paru w miarę normalnych jedynie po to aby uwiarygodnić to szambo.Otóż znaleźć takiego kolaboranta i zdrajcę nie było łatwo. Pewnie Opara jest bardziej uwikłany i bardziej od Ruszkiewicza bezwzględny, ale maskuje się występując w białych rękawiczkach. Kto jednak zasługuje na większą pogardę: miły starszy pan, który spuszcza z łańcucha wściekłego psa, czy ten wściekły pies właśnie, który jest pospolitym rzezimieszkiem, zwyczajnym bandytą; czasami może parającym się mokrą robotą? I właśnie do takich zadań nasz Spiritus został przeznaczony. On nie nadaję się na intelektualistę ale rolę chama wypełnia doskonale. 

http://1do10.blogspot.co.uk/2014/05/jak-pomoc-ruszkiewiczowi.html

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448147

Rebel является Советский лакей? 
Риторический вопрос
wydaje się że na odpowiedz nie mamy co liczyć od zainteresowanej
Vote up!
6
Vote down!
-6
#1448159

 

Bolszewicka masa, zamieciona nie tak dawno na boczny tor, wypełza teraz z najmniej spodziewanego kierunku i okopuje się na z góry upatrzonych pozycjach.
Życie nie znosi pustki, ale i też lubi płatać figle.
Pustkę po bolszewickiej proruskiej zarazie zagospodarowano tzw. elementem narodowym czym spłatano jednocześnie wielkiego figla. Do tej pory wyłączność na rusko-kagiebowskie sympatie posiadała ekstrema lewacko-postpezetpeerowska, z tych co to “od Lenino do Berlina – tymi rencami…” oraz ich pogrobowcy - socjaliści sowieccy i rodzimi komuniści.
Dziś okazało się, że tzw. czerwona, nowoczesna, genderowo-pederastyczna lewajka nie jest już rusko-bolszewicka. Ustąpiła miejsca rodzimym panslawistom od tuzina kanapowych partii, (w nazwie) trzyczłonowych, z których dwa człony to “Polska” i “Narodowa”, trzeci człon zmienny.
Jest zatem Polska Partia Narodowa, Narodowa Partia Polski, Polska Organizacja Narodowa, Narodowe Odrodzenie Polski, Polski Ruch Narodowy… itp. Itd.
Jedni tylko pozostali oryginalni – Samoobrona! Ci to potrafią!
Żyją sobie wszyscy w pozornej symbiozie i blogują, chwaląc Putina oraz noworosyjski ład.
Nowy Ekran, niegdysiejsze dzieło blogera Łażącego Łazarza, skutecznie podebrane mu przez grupę tzw. “patriotyczną i jedynie słuszną” skupioną wokół Ryszarda Opary (nazwisko mi znajome, gdyż był kiedyś w KC PZPR działacz o takim nazwisku, a imieniu Stefan), stało się obecnie – “Neon-em24” i świeci mocno na czerwono.
A co za postaci świetliste i piękne tam blogują!

http://blogpress.pl/node/19972

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1448148

Świetnie Józiu piszesz i masz czujne oko na swołocz.

Lecz napisz samodzielny tekst, gdzie będziemy mogli sobie pogadać, bo po co nabijać klikalność tym kagiebistom.

 

Serdeczności

Vote up!
8
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448150

Jestem właśnie w trakcie pisania dość obszernego wpisu o tych pachołkach sowiecki , jeszcze dziś (wieczorkiem)

zamieszcze na blogu pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1448152

Przecież jest on antymoskiewski.

Dopóki nie odbędzie się prawdziwa lustracja, takie teksty będą antymoskiewskimi, bo to Moskwa ma korzyści z możliwości szantażu wszelkiej agentury i wszystkich, którzy odnieśli z niej korzyści, zwłaszcza "resortowych dzieci. 

Nadto głupotą jest nie widzieć, że to się wciąż rozszerza, a wpływy "partii rosyjskiej" na polskie życie polityczne z tego powodu są potężne.

Głupotą jest próbować gasić takie teksty, zamiast je promować.

miarka

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1448155

"Przecież jest on antymoskiewski.

Dopóki nie odbędzie się prawdziwa lustracja, takie teksty będą antymoskiewskimi, bo to Moskwa ma korzyści z możliwości szantażu wszelkiej agentury i wszystkich, którzy odnieśli z niej korzyści, zwłaszcza "resortowych dzieci. 

Nadto głupotą jest nie widzieć, że to się wciąż rozszerza, a wpływy "partii rosyjskiej" na polskie życie polityczne z tego powodu są potężne.

Głupotą jest próbować gasić takie teksty, zamiast je promować."

Tak samo jak głupotą jest odpublikowanie wpisu, tylko dlatego, że nie podoba się trollom i zadaniowcom.

Jak to świadczy o kondycji tej sławetnej  na Niepoprawnych "wolnoci słowa"?

 

Obłuda tak gruba, że można ją nożem kroić.

Vote up!
8
Vote down!
-8

Lotna

 

#1448245

Nazywanie Berlinga patriotą, no troszkę nieładnie. Zwykły czerwony pucybut.
Gomułka, to taki sam "mąż opatrznościowy"jak Tusk czy Bierut. Obawiam się, że społeczeństwo nie tyle fetowało Gomułkę, ile odwilż postalinowską.
Sprowadzanie wszystkiego do Żydów jest błędem. Jaruzelski czy Kiszczak, to żadni gudłaje a powinni wisieć na fortepianowej strunie i skończyć w bezimiennym dole.

Vote up!
9
Vote down!
-1

              

#1448136

     Piszesz : " Sprowadzanie wszystkiego do Żydów jest błędem."

Nie! To jest celowe odwracanie uwagi od lewaków i ich ideologii, od sowieckiego totalitaryzmu. Potem się mówi i pisze: Wolińska, Michnik poza granicami, oni wszystkiemu winni. Śle się sowite renty państwowe i inne gratyfikacje - a w kraju żyją sobie spokojnie ich kumple z "czysto" polskimi życiorysami szkoleni w Moskwie.

Vote up!
7
Vote down!
-4

#1448139

Via Internet.”Neonowe ścierwomedium”.

Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu „swój” portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę „Naczelnego”.

2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero – od kilku miesięcy „prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24″, de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.

3. Bogusław Jeznach – były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.

4. AdNovum – płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.

5. Krzysztof Wojtas http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas

6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec – zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie „słowiańskimi korzeniami Polski”, co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.

7. Zygmunt Wrzodak – agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.

8. Stanislas Balcerac – ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.

9. Zygmunt Białas – http://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html

10. Ślepa Mańka – płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków.Są też pożyteczni idioci/ki,  patrz (Astra czy Rebeliantka,którym się wydaje, że powielanie swoich notek na wielu portalach, w tym NE24 przynosi im większą sławę i większy rozgłos. De facto wspaierają tą ruską tubę propagandową.

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-fikcjacz-1/

Vote up!
9
Vote down!
-8
#1448149

to "celowe odwracanie uwagi od lewaków i ich ideologii, od sowieckiego totalitaryzmu"?

Przecież jest odwrotnie. 

To Ty celowo zwracasz uwagę na lewaków i ich ideologię i  sowiecki totalitaryzm, a odwracasz uwagę od lustracji - od celu notki.

Do tego zwracasz uwagę na "sowiecki totalitaryzm" jakiś mityczny - bo ten prawdziwy, to odbywa się właśnie przez teczki, które są w posiadaniu "sowieckiego totalitaryzmu" w Moskwie. To przez nie ma on kontrolę nad "politykami" III RP. To przez nie przejmuje wpływy nad resztkami polskiego przemysłu, to przez nie ma "kontrakt stulecia" na dostawy gazu do Polski, to przez nie funkcjonuje "partia rosyjska", obóz prezydencki i decydują "ruskie serwery wyborcze".

Lustracja dlatego jest tak ważna, że uwolni Polskę od tego wpływu ruskich. I nie tylko.

To samo z "uwagą na lewaków i ich ideologię". To ta sama metoda zwracania uwagi "na mitologię", "na straszenie", "na stereotyp". A jednocześnie odwracania uwagi, że lewactwo to właśnie bolszewizm - ściśle powiązany z teczkami na Łubiance. Mało tego - lewactwo to ideologia łącząca faszyzm i satanizm ściśle związana z globalizmem, który jest syjonizmem (nie tylko żydowskim, ale z z licznym udziałem Żydów właśnie).

Tu robisz już intelektualny sabotaż, czyli dopuszczasz się manipulacji szczególnej, bo jakiejś "podwójnej mgły" dla maskowania udziału Żydów.

Nadto teczki te miała i STASI (dziś są w RFN), mają i USA, a dziwne by było, żeby nie miał i Izrael. 

Jasne więc, że lustracja ma potężnych wrogów zewnętrznych. 

Tylko po co tu mataczyć i zaciemniać, po co w sumie pracować na ich rzecz?

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1448151

... i to jest ważniejsze od szczegółów, które można dopracować, które nie powinny nas dzielić odwodząc od tego, co najważniejsze dla Polski.

Lustracja to drzwi do wolności Polski. Wcześniej, czy później musimy przez nie przejść, a odwlekanie grozi likwidacją Państwa Polskiego..

Popełniasz też błędy:

Mowa była o tym że "Na 30 politruków II Dywizji 27 było Żydami". Było więc i 3 naszych, a więc nie wszystko jest zwalane na Żydów. Później jeszcze dochodziło wielu "naszych".

A Jaruzelski czy Kiszczak, to byli gudłaje, nawet przegudłaje. Nie trzeba być Żydem, żeby być gudłajem (podobnie nie trzeba być Żydem, żeby być syjonistą).

Na temat gudłajstwa szeroko wyjaśniałem we wpisie  Katechizm administratora.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1448140

tej głównego nurtu, "dopuszczalnej" i praktykowanej w Polsce (i na świecie) pomija się lub  znacznie pomniejsza udzial nacji ż. w komunie czy w negatywnych zjawiskach. To taki stan zero -mowiac cyfrowo. Jakiekolwiek zwrócenie na to uwagi , przez swoją rzadkosc i niecodziennosc sprawia wrażenie

 znacznej przesady w postrzeganiu dzialan nacji, "przypisywania im wszystkiego", względnie ci co chcą odwracać uwagę od ich roli, krzyczą że dostrzegający cokolwiek o Ż, przypisuje im "wszystko"-nazwijmy to stanem jeden. 

 

 A życie jest analogowe, nie cyfrowe, między 0 a 1, między 0 i 100% jest trochę miejsca.  Ja z moich obserwacji, lektur itd, uważam,  ze rzeczywistość jest blizej stanu jeden (choć nie jest stanem jeden). Ci co zawsze piszą z punktu widzemia stanu zero, podnoszą krzyk, gdy ktoś zwraca uwagę, że stan nie jest zero. I rzecz jasna krzyczący - przez to, że widzą takie uwagi rzadko  lub że działają jako propagandysci, przypisują takim spostrzeżeniom widzenie świata przez pryzmat stanu jedynki.:)

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1448303

że tuż po wojnie pod Legnicą rosyjskie czołgi obalały kolejową trakcję elektryczną i słupy oraz druty ładowano na wagony i wywożono do Sowietów. Zapytał o to mój Ojciec Gomułkę, podkreślając, że to co na ZO to nasze, a ten mu odpowiedział, że dobrze, bo jakby Alianci wykonali ruch na Wschód to nie wpadnie to w ich ręce. Takie to było "nacjonalistyczne odchylenienie".

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1448144

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czytając różne opracowania psychologiczne możemy się przekonać, że rozróżniamy dwa typy osobowosci: introwertyk (osoba spokojna) lub ekstrawertyk (otwarty, towarzyski dużo gadający).

Ale jak zakwalifikowac Ruszkiewicza?
- Bo zdaje się on nie mieści się w tych klasyfikacjach. Można być otwartym i dużo gadać, ale on nie jest w stanie wykrzesać w sobie krzty kultury ani inteligencji. To wszystko co wypisuje jest bez ładu i składu. Jedynie potok epitetów i wulgaryzmów.

Zestawmy zachowanie Spiritusa z normalnym zachowaniem. I zastanówmy się z czego jego nienormalne zachowanie może wynikać? Co to jest norma ?
Czasami za naszymi lękami i za naszym niepokojem kryje się strach przed tym, aby nie oszaleć. To uczucie znane jest każdemu z nas, będąc nastolatkami przeżyliśmy doświadczenie związane z pewnego rodzaju – szaleństwem. Dorastając przeszliśmy przez stan dezorientacji. I teraz podświadomie boimy się ponownej utraty realnego wyobrażenia o świecie.

 

http://mindservice.prawynurt.pl/polityka/opinie/wscieklizna-ruszkiewicza,1782.htm

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1448153

Ruski Hyde Park, czyli Neon24
cyt:
Korzystając z "neonowego" statusu Hyde Parku, zamieszczałem tam krytyczne uwagi pod artykułami, które były ordynarnie pro-rosyjskie, antypolskie, lub antyamerykańskie, co skończyło się odłączeniem mnie od tego forum dla jedynie słusznych rusolubów.
Co było bezpośrednim impulsem? Komentarz do artykułu w którym twierdziłem, że sprawiedliwość dziejowa woła o rozpad Rosji.

Jest tych agentów tam bez liku, może dlatego w nazwie mają "24"? Wystarczy przeglądnąć portal i widać kim kto jest:
AdNovum, Białas, chart, McGregor, Spirito Libero, Warlord, Wrzodak, cyprian polak, grunholz, konwent narodowy, interesariusz, Synak... pojawia się Stan Tymiński, Opara... dyżurny producent artykułów "agencyjnych" Jeznach też zaczyna stukać ruskim kluczem... dziwna zgraja - już ich tu 15 naliczyłem.

http://xiezyc.blogspot.co.uk/2014/04/ruski-hyde-park-czyli-neon24.html

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1448154

Wywściekliłeś się już Józiu, tytrollowałeś?

To może wreszcie dowiemy się, co masz merytorycznego do powiedzenia w sprawie treści wpisu? Myślę że dużo po tak bogatym preludium?

miarka

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1448160

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poczekaj w kolejce - nie napalaj się

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1448161

.... spokojnie Józio, nie daj się sprowokować.

To jest następny, który posiadł gudłajską umiejętność mówienia w tym samym czasie -  tak i nie.

ps.

.... byłeś bardzo powściągliwy w publikacji tej listy "prawdziwych polaków" ?

Porucznik Ruszczkiewicz już ma młodych naśladowców. Jeden - ten najzdolniejszy -  to spod "samuśkich" Tatrów :-))))

3maj się Londyńczyku,

Marek

ps.

.... oho.... uważaj bo na liczniku pał,  siadła stara klempa vel główna księgowa,  Pomidorowego Alfonsa :-(((((

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448163

Ja jej już polecałem lek - ale widać to już końcowe stadium

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1448167

.... to jest chroniczny zespół  Kehrera.

Ta przypadłość powtarza się jak  Spiritek wyjeżdża na szkolenia do Moskwy.

Specjalista od tej przypadłości jest dr . Genek

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1448171

Wielki i wieloletni blogerze NP, który nie napisał jeszcze ani jednej (sic!) notki, ale w temacie innych wypowiada się z właściwą sobie kulturą :)))))))))))))))

Vote up!
7
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1448173

.... ale sobie schlebiasz :-))) Jesteś pewna , że to o Tobie ?

Czy ja - przez roztargnienie....wymieniłem słowo Astra, czy LaLuńka ?

Ja też Cię lubię....ale już przestań latać po portalach, bo Ci to piórko zrobi krzywdę w te pozostałe literki :-)))))

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1448178

uderz w stół a nożyce się odezwą

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1448180

No cóż wiek robi swoje, wiec się nie dziw, patrz z jaką wścieklizną pałuje, jeszcze chwila i odlotu seksualnego dostanie

chociaż w tym wieku to raczej już nie

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448174

Zapewniam Cię, że będzie tak naparzał calutki dzień... ale jedynie na piszących tam.

Bo powszechnie wiadomo, że jest w tym chamstwie niedościgniony, zwłaszcza przeklejał głupie i nieodpowiedzialne teksty mind serwice, dopóki ten drugi nie pojawi się tutaj za chwilę :)

W ubliżaniu to józuś jest "miszczem" i wiem co piszę, ale merytorycznie? nie rozśmieszaj mnie :)))))))))))

pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1448162

A ty tu co nie pomyliłas portalu

To ....................

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1448165

zmień lekarza

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448170

Za chwile lalunio dowiesz się prawdy o sobie - obiecuje ci to

 

 

U nas też mamy czerwonych pająków oddelegowanych. Towarzyszka Astra jak zawsze po linii i na bazie, jak zawsze z linią partii i rządu z towarzyszem I sekretarzem na czele. Przed chwilą usunęła kolejny mój komentarz, akurat ten już sobie zapamiętałem, więc powtórzę go tutaj. 

http://spiritolibero.neon24.pl/post/111905,dyletancki-desant-na-niepoprawnych-kontynuacja

 

chocbyś sie zapluła i nie wiem jak spieniła to te minusy i tak mam w 4 literach

popatrz na punktacje ? i co piana coraz większa, 

pytanie retoryczne - Советский куклы ?

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448179

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Maruś obrońco ucisnionych.

Jak wiesz czesto,gesto masz pretensje i wielu innych też że wklejanie cudzych tekstów jest netykietą.

Wiem że Twoja ODWAGA jest wtedy gdy piszesz do mnie,JzG czy kilku innych.Natomista sowieckich pachołków z neonu nie tylko bronisz ale też się z nimi utożsamiasz.Jak wiesz ja nie ukrywam że dla mnie taka plajstra  i rebela to dno dna i tyle

i jedyną ich bronia to pałowanie z pianą na pys.....

Zerżniety tekst nie ma nawet podanego odnośnika zrodlowego co jest złamaniem regulaminu.i to Ci nie przeszkadz.Gdybym miał wypowiadać się na temat tekstu tego pachołka to mogę to zrobić na portalu gdzie jest zamieszczony i Tobie to radzę.

Wiec kieruj swoje zarzuty na berdyczow tam znajdziesz frajerów do polemiki z samym sobą.

Pytanie retoryczne na które może mi odpowiesz, czy  jest to chamsko zerżniety tekst czy nie ?

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448164

... jesteś pewny, że ten komentarz pisałeś do mnie ??

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1448166

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pomyliłem się

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448168

... to było "z nielegalnego podsłuchu", to mielibyśmy o tym nie dyskutować?

W jednym przypadku mógłbyś tak w tej sprawie, jak i dyskredytując Autora mieć rację. Gdybyśmy podejmując temat jednoczyli się z wrogiem (i to silniejszym od nas) dla pokonania innego wroga.

Tutaj tego nie ma, bo jeżeli lustracja jest wymierzona w Moskali (a jest!), to Ruszkiewicz nie może być Moskalem, ani promoskalem.

Spokojnie można więc zostawiać animozje na boku i w temat lustracji wchodzić!!!

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1448176

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zadałem Ci proste pytanie jest to wklej/kopiuj czy nie

a Ty uciekasz od prostego jak drut pytania .

Czego się boisz - minusów od tych pachołków sowieckich?

Wiec jak ? odpowiesz ?

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1448177

miarko obrońco ucisnionych.

Jak wiesz czesto,gesto masz pretensje i wielu innych też że wklejanie cudzych tekstów jest netykietą.

Wiem że Twoja ODWAGA jest wtedy gdy piszesz do mnie,JzG czy kilku innych.Natomista sowieckich pachołków z neonu nie tylko bronisz ale też się z nimi utożsamiasz.Jak wiesz ja nie ukrywam że dla mnie taka plajstra  i rebela to dno dna i tyle

i jedyną ich bronia to pałowanie z pianą na pys.....

Zerżniety tekst nie ma nawet podanego odnośnika zrodlowego co jest złamaniem regulaminu.i to Ci nie przeszkadz.Gdybym miał wypowiadać się na temat tekstu tego pachołka to mogę to zrobić na portalu gdzie jest zamieszczony i Tobie to radzę.

Wiec kieruj swoje zarzuty na berdyczow tam znajdziesz frajerów do polemiki z samym sobą.

Pytanie retoryczne na które może mi odpowiesz, czy  jest to chamsko zerżniety tekst czy nie ?

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1448169

Z grubsza już odpowiedziałem powyżej. 

Tu dodam, że obrona uciśnionych to szlachetne zajęcie - zwłaszcza gdy się łączy z panowaniem nad emocjami i czuwaniem, by nie stały się nadmiernym, gaszącymi i zdolność do samodzielnego myślenia i gaszącymi ducha, a więc powodującymi zagubienie celu konwersacji, a nadto gdy się łączy z "łaknieniem i pragnieniem sprawiedliwości" i powszechnego kierowania się ludzkimi wartościami wyższego rzędu.

A lustracja to danie głosu prawdzie, by na niej budować ład społeczny. Prawdzie, od której się rozpoczyna droga prawości poprzedzająca moralność. Prawości, która wyraża się umiejętnością rozróżniania dobra i zła i wybierania dobra, Zaś służba dobru, zwłaszcza dobru wspólnemu (Narodu) jest jedynym celem polityki i głównym celem naszych tu spotkań.

Kto ciągnie za sobą balast kłamstwa, ten nigdy nie pobiegnie ku przyszłości, ani nie wzbije się "nad poziomy", by "sięgać, gdzie wzrok nie sięga".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1448182

dołączyłeś do "zacnego' grona manipulatorów, miałem Cie i jeszcze dalej mam za inteligentnego komentatora i blogera.

teraz jak ognia unikasz prostej odpowiedzi i kluczysz.Czy Ty naprawdę masz problem czytania ze zrozumieniem,zadałem CI najprostsze pytanie prosząc o najprostszą odpowiedz.A Ty się produkujesz jak możesz i nie odpowiadasz.

Wiem tak najzwyklej  BOISZ  sie i tyle, więc może nie odpowiadaj już, bo pewnie Twoje "sumienie" ma określony czas i miejsce i odnośi się do niektórych..

Bez odpowiedzi bo i tak to w Twoim przypadku to  nie ma sensu

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1448184

... to proszę.

Padło Twoje: "Pytanie retoryczne na które może mi odpowiesz, czy  jest to chamsko zerżniety tekst czy nie ?".

Chcąc o tym dyskutować, musiałbym odszukać ten tekst do którego się Lotna odnosiła i sprawdzić, czy gdzieś się podszywała pod jego Autora podając jego stwierdzenia jako swoje, czy też tylko nie postawiła cudzysłowu. Domyślałem się że chodziło o to drugie.

Same te legalistyczno-prawne rozważania uznałem za nieważne poświęcania im czasu.

Choć nie byłem zobowiązany (Twoje "retoryczne" zawierało już stwierdzenie, że tekst był zerżnięty) odpisałem:

"A nawet gdyby... to było "z nielegalnego podsłuchu", to mielibyśmy o tym nie dyskutować?".

Pośrednio więc przyznałem Ci rację, ale od razu zakwestionowałem jej wagę dla naszej dyskusji.

Pozdrawiam

miarka

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1448190

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tym kolejnym wpisem dokładnie potwierdzasz moje uwagi do Ciebie , nie chodzi o pośrednią ocene

masz tu link to tego ścierwomedium

http://spiritolibero.neon24.pl/post/114493,lustracja-czyli-opcja-zerowa-od-1944#cmnts

i może uda Ci się w najbliższej przyszłości napisac  - TAK lub NIE

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448191

... to złe oczekiwanie wobec odpowiedzi na pytanie.

Czasami tak można. Częściej jednak już jest w tym MANIPULACJA zmierzająca do akceptacji postawionej alternatywy. A tu już błędy są liczne, bo albo pytanie zawiera zdanie złożone, czy sugestię, czyniącą z niego zdanie złożone, albo każe wybierać między złem mniejszym, a złem większym, albo dobrem mniejszym, a większym, czy decydować nie mając pełnych danych (świadomość), czy nie mając wolności (wolna wola, kultura, wrażliwość) itd.

Tak więc manipulację, to pozostaw sobie jako wygłaszającemu takie oczekiwanie.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1448196

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

'Czasami tak można" Twój cytat

mam nadzieję że już NIGDY i NIKOMU nie zarzucisz takiego działania (tak) co robiłes wielokrotnie

wiem że odpowiedżi na takie proste pytania przerastaja Cię i wiecej to tylko  strach przed oceną tych sowieckich parchów z Neonu.

Wstydz się sam przed sobą

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448198

... czyli na pytanie zadane wprost odpowiedzieć "Tak, lub Nie". Dotyczy to przypadków, kiedy pytanie dotyczy tego co było, czy było i jest, ustanowionej, czy odkrytej zasady, dotyczy tego, co ja wybieram, albo czego ja chcę. 

Pozostałe odpowiedzi już muszą być w trybie warunkowym, czy wymagają poszerzenia świadomości, czy wolności odpowiadającego.

A przyznać się że nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie, TO NIE WSTYD. 

Tak w ogóle to z całej tej sprawy O PRAWA AUTORSKIE RUSZKIEWICZA DO TEKSTU, KTÓRY ZAMIEŚCIŁA LOTNA zrobiłeś się samozwańczym jego obrońcą. Czy on Cię do tego upoważnił? Czy Cię pochwali? A może raczej stanie w obronie Lotnej?

Pozdrawiam

miarka

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1448210

Nie denerwuj się i uznaj, że miarka jest bytem niezależnym, a nie twoją żoną lub dzieckiem i ma prawo do samostanowienia o tym

kiedy, komu i jak odpowiada, a ty tylko musisz uzbroić się w cierpliwość i to twoja powinność. :)

Ciekawe, że kiedy sprawy idą po twojej myśli możesz każdego zwieść, ale kiedy coś idzie nie po twojej myśli zmieniasz się w 2w1 (prokurator i sędzia) i domagasz się ścisłej odpowiedzi. Czy to jakieś obciążenie zawodowe?

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1448203

...dedykacja dla rozpajerzonych panów...

 

...kto nie skacze ten jest ruski hop, hop, hop ...:))

 

Vote up!
7
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1448172

... wreszcie wiem dlaczego tak czekasz na nalot zielonych ludzików.

A twoja ładniejsz połowa, wie jakie są Twoje zainteresowania :-))) ?

PS.

a tę skośnooką  nafaszerowaną ruskim silikonem ...to masz w nagrodę od oficera prowadzącego ?

pps.

Kiedyś, nie tak dawno.... myślałem, że jest to niemożliwe, aby ktoś był większą łajzą od "Miśka" Kamińskiego.

Jednak niestety , przebiłeś go. Ale  on to zrobił dla szmalu,  a Ty ?

Wystarczyłoby, abyś poczytał co o Tobie wypisywał Ruszczkiewicz ?

Honorowy facet wraca i podaje rękę takiej kanalii ?

A chcesz poczytać co napisał twój Neonowy współplemieniec na Twoje powitanie ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

@trybeus 20:38:49 Wracaj do swoich kur nic mądrego poza tym nie wyszło z pod twojego dzioba.
A chamowate i obelżywe paszkwile należy z całą stanowczością tępić w zarodku.
Nie wnoszą nic do dyskusji a świadczą tylko o słabości kogutów skakających sobie do oczu.

I tak też jest w wypadku twojego dziobnięcia.
Nic nie wnosisz do tematu, skupiasz się tylko na wyimaginowanym przeciwniku, który zresztą nie raz ci mordę obił trafną ripostą z twojego brudnego podwórka.

nadużycie link skomentuj
Naftali 16.10.2014 21:06:46

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Widzisz, to jest Twoja góralska charakterność

No to tyle....a teraz pogadaj sobie pa ruski....or, po żydowsku i baw się cyckami.

 

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1448181

...poszukaj też komentarzy, co na mój temat pisał @jazgdyni...jedno określenie masz poniżej na czerwono...trzym się

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1448195

jak wszyscy w koło cię tak marnie oceniają.

Może zażyłeś czerwoną pastylkę zamiast niebieskiej?

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448197

...z tego co zauważyłem, tak oceniają mnie dawni (podobno) przyjaciele, kiedy przestałem się z nimi zgadzać mając swoje zdanie na istotne tematy zaczęli mnie nazywać "niepełnosprawnym umysłowo", pośrednio debilem, manipulatorem...jest ich (tylko) tyle, że mogę policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze dostanie jeden palec wolny...więc czterech to nie "wszyscy"...żegnam

 

"Boże strzeż mnie od przyjaciół...z wrogami sobię poradzę sam"

Vote up!
7
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1448199

Niech cię Pan Bóg ponownie weźmie pod swoją opiekę i zwróci ci rozum.

Będę się za tobą modlił.

Vote up!
7
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448202

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mam kilkanaście komentarzy o tej laluni jakie ma tam też poważanie i mir celebrytki

właśnie rozpoczynam cykl pokazania forumowiczom co to za  .....................?

pierwszy jest całkiem poprawny , reszta to już ekstraklasa, ale stopniujmy "napięcie"

cyt :
 
Astra nalezy do towarzystwa wzajemnej adoracji bliskiego Trybeusowi. Jest jednak bardziej zawzieta, bezczelna i bezwzgledna, jak to baba jedza! Broni tez swojego "guru" z taka zaciekloscia i przekonaniem, ze az sie zastanawiam czy ona jest do konca " w normie" . Fakt, Astra lubi grzmiec, ganic i banowac. 
http://spiritolibero.neon24.pl/post/109101,klasztor-czyli-nowe-wyzwanie-satyryczne-koguta-trybeusa
Vote up!
5
Vote down!
-9
#1448211

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To ja dzis wkleje ci nie czterech ale tylu że ci braknie palców u rąk i stóp - ciekawy będę komentarza na ich temat

w tej chwili masz juz piątego "przyjaciela" z górnej półki  Wojtasa za chwilę reszta ok?

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448208

napisał PRAWDE i to cię boli

to co mam wkleić te wpisy ruszkiewicza ?

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1448200

.... jesli zostało w Tobie choć trochę uczciwości....napewno przyznasz, że w całej neostradzie nie miałeś lepszego kumpla od

Jazgdyni.

To Ty pierwszy próbowałeś z niego zrobić Żyda, ruso/żercę i takie inne gówna.

Po jasną cholerę, próbujesz prowokować przyzwoitych ludzi ?

Wybrałeś WSI-owe towarzystwo .... OK ! ja mogę to zrozumieć.....ale na miły Bóg nie rób z NP., neonowego szamba .

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1448204

Na mnie takie fotki działaja a jakże i dzieki Ci za to, w przeciwieństwie do KAPLONÓW.

A jesli juz tak ci zależy i tego chcesz to za chwilkę wkleje (ala lotna) opinie o tobie pisane przez ruszkiewicza i innych na twoim portalu.Narażając sie na reakcje admina jestem tego gotów.

Lecz w tej chwili odniosę sie tylko do jednego linka.Resztę jak zapragniesz to potem - chcesz ???

http://spartakus.ne.3lab.info/post/113962,znikajace-komentarze

http://spartakus.ne.3lab.info/post/113962,znikajace-komentarze

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1448185

że dzielny juhas stanie się takim masochistą.

Tak go tam w ruskim mateczniku traktują:

 

@trybeus 21:31:28
frajerku, z żadnymi k.. do Ciebie nie wyjechałem, a w sumie powinienem dyletancko jazgotową swołocz z obrzezanym umysłem pogonić, ale ja jestem tolerancyjny. Czytelnik co to pisze, to już komentator. Nie pokajałeś się, nie przeprosiłeś, a wchodzisz do mnie i czepiasz się mego gościa.
Masz coś merytorycznego do powiedzenia w temacie? Jeśli tak to pisz, a jak nie to spierdalaj jazgotowi lachę robić. Wróciłeś kundlu na Neon, ale tu już dyletancko jazgotowego kółka wzajemnej tolerancji nie ma, jesteś tutaj pariasem. Kajaj się i czołgaj niepoprawny jazgotowy lachociągu, a może zostaniesz zaakceptowany. Zdrajca będzie zawsze zdrajcą, to co odjebałeś skreśliło Ciebie na Neonie, może jacyś nowi niewtajemniczeni dadzą się nabrać, u mnie masz przejebane, i tyle.. abstrahując od portalowych wojenek, nie toleruję Ciebie osobiście, tak po ludzku wkurwiasz mnie - nie od dziś i Ty o tym wiesz, i nie zgrywaj mi tu Miriam, bo to niesmaczne w Twoim przypadku
wk..ny 16.10.2014 21:58:49
Vote up!
7
Vote down!
-9

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448189

Teraz trwa najazd na ambicję. Trzeba przyznać, że proces myślowy dokumentują; ciekawe kiedy im się koncept skończy.

Z drugiej widać, że im zależy na Tobie, boś młody, a une to nie dość, że wiekowe to jeszcze z zespołem Tourette'a.

Vote up!
9
Vote down!
-8
#1448186

...:))...przytaczają komenty jehowity @ Naftalego i tego rąbnietego ateisty @ wk..rwionego ...:))...takie cytaty są dla mnie wieńcem laurowym...wszak nie od dziś wiadomo, że jestem "łowcą jehowitów", a takiego Naftalego, to ja łykam jako zastawkę :)) he he

Vote up!
8
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1448192

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

a chcesz wpisy o tobie , zamieszczone przez twojego przydypasa ruszkiewicza czy  też go tak "ocenisz"

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1448194

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

 

K.J Wojtas:

czy tchórzliwy gówniarz, jak trybeus, ma prawo do pouczeń, jeśli wstydzi się sygnować swoje wypowiedzi nazwiskiem? To wskazuje, że prawdopodobnie w swym otoczeniu nie ma najlepszych notowań i obawia się, że jego sprawki ujrzałyby światło dzienne.

 

Z pogardą odnoszę się do tych wszystkich anonimowych szczyli (i szczylek).

http://cygnus.neon24.pl/post/105685,nie-bedzie-pokoju-na-ne

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1448205

kiedy ofiara wymknie mu się z rąk to zaczyna wściekać się i świrować, i tak kilku z kompanii przywidziało się, że komentarze z "niewymawialnego" forum zobligują Cię do powrotu na łono ławiczki piranii, a jednemu z nich, co jest regularnym internetowym planktonem, co to w sieci walczy o uznanie (stukał już kilka razy do bram "niewymawialnego" forum, ale go olano :P) zamarzyło się być krwiożerczą piranią. Megaloman, psia krew.

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1448209

.... a miałem taką nadzieję,  że jednak , w tej sprawie będziesz cicho ....a Ty biedaku musiałeś pultnać ?

A zespół puszczania moczu .... to nic takiego.

Pogadaj ze swoim urologiem,  or z Neonowym specjalistą dr. Oparą .

Te specyfiki tylko na receptę !!

Może na poczatek :

Rano ... omnic 0,4

wieczorem... Penester

 I po kłopocie

 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1448201

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

 

I to tyle w temacie do ciebie.

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1448206

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

powiem Ci szczerze, że nie oceniałem Twojego postu, bo nie za bardzo rozumiałem cel jego publikowania właśnie tutaj.

Teraz już rozumiem i spokojnie mogę go ocenić. Piana mi pomogła. ;)

 

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1448212

Miałem coś napisać, ale widzę że komentarze to dno, wszędzie personalna nagonka na podstawie samemu stworzonych "faktów", szkoda że to tak marnie już wygląda. 

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1448214

     Czy nie zauważyliście, że gryziecie się jak małe psiaki, pod kiepskim tekstem, skopiowanym przez Lotną?

Przecież ona nawet się nie odniosła do żadnego komentarza, a pod tekstem szum jak w ulu. Czy ma to jakikolwiek sens?

Jeśli jest tak, jak uważają niektórzy autorzy, iż pierwotny autor tego tekstu to agent, który ma dzielić i rozbijać, to właśnie osiągnął swój cel. Zaraz będzie 1000 wyświetleń i 100 komentarzy, z których wiekszość to nie mający odniesienia do tekstu jazgot.

Obok Antypałkarskiego Klubu Bibrusa potrzebny będzie chyba Klub Merytorycznego Komentatora.

Vote up!
7
Vote down!
-4

              

#1448215

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Super komentarz - dałem sie wciągnąć to  i teraz żałuje że to co chciała Lotna( czyli klasycznego trolingu i hajterstwa) niestety się Jej udało.

Umią manipulować to fakt.

 

Vote up!
6
Vote down!
-9
#1448216

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

I jeszcze bym dodał - Klub manipulatorów,troli i hajterów

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1448218

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po piersze, trolle i zadaniowcy urzędują na forum od 6:00 rano, to jest w czasie, kiedy ja śpię, z powodu różnicy czasu.

Po drugie, tu nie ma do czego się odnosić, bo wszelkie usiłowania merytorycznych komentarzy są zakrzyczane przez tychże trollów i zadaniowców, na których samo nazwisko Ruszkiewicz działa jak czerwona płachta na byka.

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak dennych komentarzy, aczkolwiek zaszokowana też nie jestem,. Nie ma się do czego odnosić, bo nie mam najmniejszej ochoty  brać udziału w pyskówkach i nawalankach. Bawcie się dobrze, w błocie, które sami wytworzyliście.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Lotna

 

#1448220

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ty zaś papraj się w bagnie , i odczep się HAJTERKO i TROLKO od wszystkich

Jednym słowem spadaj

I pałuj, pałuj na końcu palnij sobie w pusty jak melon łe......

Polecam :

 

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przekwitanie

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1448222

Jestem bardzo zadowolony, że koledzy mądrze zareagowali i nie dopuścili do agenckiej prowokacji i publikowania propagandowych materiałów ewidentnego szczura. takie rzeczy należy dusić w zarodku.

Musiałaś się z tym liczyć, jednak z pełną premedytacją próbowałaś.

 

Vote up!
8
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448223

to było dezynfekcja,dezynsekcja i deratyzacja

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1448224

   Merytoryczne komentarze też zamieszczono.

   Nie wiem natomiast dlaczego wrzucasz cudzy tekst jako wpis. Miejsce cudzych tekstów jest chyba raczej w polecankach. Gdybym chciał się zapoznać z twórczością Pana Ruszkiewicza, to bym jej sobie poszukał. Natomiast autorem wpisu jest "Lotna". Inaczej by sprawa wyglądała, gdybyś opatrzyła tekst komentarzem. Nie przypuszczam aby Pan Ruszkiewicz odniósł się tutaj do komentarzy do własnego tekstu, adwokata chyba też nie potrzebuje, z resztą polemizowanie z Tobą w kwestiach merytorycznych byłoby takim zadaniem domowym z podstawówki pt "Co chciał powiedzieć poeta...". Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż odniosłaś się do negatywnych komentarzy, nie przystępując do obrony tezy imć Ruszkiewicza  o "patriocie"- Berlingu.

Vote up!
5
Vote down!
-2

              

#1448227

Chyba nie czytałeś Lema.

Nie wiesz co to jest wyszalnia?

Vote up!
8
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448221

    Przyznam, że twórczość Lema znam tylko ze szkoły. Fantastyka nie jest moim konikiem.

Vote up!
5
Vote down!
-2

              

#1448228

To ci powiem...

 

Wyszalnia, to takie pomieszczenie, albo tylko kącik, gdzie zmęczeni obywatele z nadmiarem stresu i frustracji mogą dac upust swoim emocjom i po prostu się wyszaleć.

Chyba Lotnej o to chodziło.

Vote up!
9
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1448229

Gdy przeczytałam tytuł wpisu to się aż przestraszyłam.Niektórzy blogerzy  bowiem wpadają w szał gdy ktoś wypowie to nazwisko.Nie ważne czego dotyczy wpis.Ważne jest nazwisko ,które oślepia i poraża. Lotna pewnie o tym nie wiedziała.Miarka też,bo próbował merytorycznie dyskutować..Teraz pewnie o niczym innym nie będzie mowy przez najbliższe tygodnie tylko panu R.  I to niezależnie jaki temat będzie poruszony , każda odpowiedź będzie nawiązywać do tego pana.Próbowałam dojść do przyczyny tego irracjonalnego zjawiska ale nic z tego nie wyszło.Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku,alergików też:-)

Vote up!
6
Vote down!
-5

Verita

#1448249

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Drewniane ucho nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie pomijając Kaczyńskich.
Oczywiście Ruszkiewicz ma rację ale wiem, że jego słowa paraliżują bo gdyby tak przeprowadzić ten proces uczciwie to bogowie i pseudopatrioci siedzieli by za mocno wentylowanymi drzwiami.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1448295

"opozycji antykomunistycznej", wspomaganej przez różne R WE, realizujące zadania promowania słusznej opozycji, bylo takie, że lustracji dokonywalaby jedna strona okrągłego stołu w stosunku do drugiej, z dodatkowym aspektem solidarności etnicznej w tle.

Nieco dziwne wydają mi sie te wtręty o hakach w Moskwie, o dzialaniach "na rzecz nie tylko Rosji", tak jakby wspomnianej nacji, jej prominentnym częsciom, odlamom, byly potrzebna podnieta w postaci wiszącego nad głową haka (może miecza) i to moskiewskiego, aby zadbać o swój zbiorowy interes, który-jak to piszą niektórzy dość eufemistycznie:))- niekoniecznie pokrywa sie z polskim.:). Sądzę, że mialy te wtręty za zadanie zmniejszenia wrażenia  "antysemityzmu"  tekstu, no i zadośćuczynienie czytelnikom (nierzadkim jak widzę) dla których wszelkie zło zaczyna się i kończy w Moskwie (oczywiscie tej Wielkoruskiej, bron Boże nie tej spod znaku etnicznego np. Czubajsa ) i wypelnia ono wszystko tak, ze na działania innych nie starcza już miejsca :)). Jak widać zresztą z komentarzy- nie pomogło. Nota bene, te uporczywe nigdy-przenigdy niedostrzeganie działań innych sil poza Moskowią, sprawia czasem wrażenie wręcz hasbarkowosci :)), że sie tak wyrażę. :)))

Kończąc, dużo racji co do pozorności ewentualnej lustracji, co nie zmienia jednak faktu, że jakoś czy ta bolszewia na ż, czy  niebolszewia też na ż, czy bolszewia i niebolszewia bez ż, zostalyby oslabione, zredukowałoby to ich siły czy ich sojusznika. Ponadto od czegos trzeba bylo zacząć,  ten krok moglby przynieść i inne korzystne.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1448305