Strzeżcie się jaskółek

Obrazek użytkownika Lotna
Blog

http://lotna.neon24.pl/post/110740,strzezcie-sie-jaskolek

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (5 głosów)

Komentarze

Niestety , tak to mniej/więcej wygląda jeśli chodzi o ten bezpardonowy atak ideologi gender na naszą część Europy. To co się od pewnego już czasu dzieje w sferze publicznej wygląda na z góry bardzo dobrze przemyślaną i z wielką precyzją wdrażaną w życie - akcję potężnych sił mających przed sobą , wszystko na to wskazuje, jeden zasadniczy kierunek działania tzn. - zniszczyć doszczętnie wszystko co może być kojarzone z cywilizacja łacińską ,,,

Co w zamian ?

Wydaje się niemalże oczywistym przypuszczenie , iż tym "czymś" w miejsce dawnego porządku opartego jak dotychczas na moralności chrześcijańskiej , prawie rzymskim i greckim pięknie - jest , jeden Pan Bóg wie skąd tak naprawdę wypływający - niczym cuchnący szlam ideologiczny ( gender) zalewający i dławiący naszą przestrzeń życiową .

Ten atak przypomina cichą dywersję na tyły wroga ,,,

Ta ideologia w rzeczy samej jest wynalazkiem istot z piekła rodem , jak się wydaje - reprezentujących w prostej linii "interesy" lucyfera (Rothschilda)...

pozdrawiam

ps. stawiam zasłużoną 10 kę z uwagi na niezwykle ważny temat !
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
2
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392354

Oni czczą lucyfera, więc jakąś pomoc musieli dostać. :(

Modus operandi jest zawsze ten sam i odnosi się nie tylko do ideologii gender. Wiele działań, od wojen począwszy, wiele zgniłych idei i pomysłów, które prędzej czy później okazują się szkodliwe, wciska się nam w podobny sposób, dlatego też, mając oczy otwarte, można się nie dać dłużej nabierać na te same sztuczki.

Pozdrawiam wzajemnie

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
5
Vote down!
-2

Lotna

 

#392355

gość z drogi

jak na razie gazowa hanka  serwuje nam tęczę na wprost Kościoła...ta sama,która w Kosciele wydeptywała swoją" śieżkę kariery."..

i tu jest sedno sprawy...strzeżmy się fałszywych ludzi,typu...ONA ,im właśnie KTOS powierza władzę,pieniądze i decyzje w ważnych sprawach...

Takich walcowych jest tysiące...czarne jaskółki,nietoperze ,etc...

"Któż,jak Bóg"

 

pozdrowienia :)

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

gość z drogi

#392584

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika proxenia nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie byłam na 100% pewna, czy akurat chodzi o gender, ale po nakierowującym komentarzu Andrucha2001 wklejam link odsyłający do obrazków z niemieckich książeczek dla dzieciaków.
Tytuły na okładkach są piękne: "Moja pierwsza książka uświadamiająca", "Zdrowie seksualne w przedszkolu".
Ale to nic. Proszę kliknąć na każdy z trzech linków znajdujących się między jedną okładką a drugą, po napisie "Weitere Bilder". Zaznaczam, to jest już dla pięciolatków, chociaż powinny być od... zresztą sami zobaczmy:

http://www.elternkomitee.ch/sexbox-fur-kindergarten-und-primaerschule

Nie łudźmy się, że taka edukacja nie wejdzie do Polski. Wejdzie, za naszym biernym przyzwoleniem.

PS. Nie spodziewałabyś się pewnie, ale dałam 10, bo temat ważny.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#392365

Dziękuję, proxenio, za komentarz, ocenę i obrazki. Biedne dzieci. Sama jestem zniesmaczona, mówiąc oględnie, a krew mnie zalewa, kiedy myślę, że zmusza się dzieci do oglądania dorosłych uprawiajęcych seks.
Nawiasem, to kretyńskie lewactwo samo nie może się rozeznać we własnej ideologii. Najpierw wrzeszczą, żeby się wyzbyć stereotypów, a potem fundują dzieciom lalkę chłopczyka ubranego na niebiesko i dziewczynkę na różowo.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392372

Właśnie. Chłopczyk na niebiesko, dziewczynka na różowo, pozycja "na misjonarza". Same stereotypy. A przecież oni tacy nietypowi chcą być.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392378

Zapomniałam o tej pozycji. Obrazek dla pięciolatków.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392384

gość z drogi

 TEZ dam 10 ,bo temat bardzo ważny !

Vote up!
2
Vote down!
-1

gość z drogi

#392585

To dokładny opis mechanizmu, który ująłem słowami: "siedzą i myślą: co by tu jeszcze zrobić, … co by tu jeszcze zrobić, … "
Doprawdy niezwykłe.

Tak, to właśnie wygląda i tak się kończy. Struktury władzy sztuczne problemy wymyślają, aby poprzez rozwiązywanie ich uzasadnić potrzebę swojego istnienia.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392376

Stwarzają problem, aby także, a może przede wszystkim, uzasadnić potrzebę wprowadzenia nowych porządków, przepisów i rozporządzeń. Które z kolei świetnie usprawiedliwiają istnienie i pozycję urzędników, w coraz większych ilościach. Którzy potem wymyślają nowe przepisy... Obłęd.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
4
Vote down!
-2

Lotna

 

#392382

przed wojną mężczyzna w Polsce był w stanie utrzymać rodzinę. Może standard nie był najwyższy, ale w większości domów tak było. Od II Wojny Światowej minęło 68 lat. To okres ciągłego pokoju w Europie. Okres ogromnego rozwoju nauki i techniki. Automatyzacji produkcji i wzrostu wydajności pracy.

Efekt: dzisiaj mężczyzna w Polsce nie jest w stanie utrzymać sam rodziny. Jak Pani myśli, gdzie podziały się te pieniądze?

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392386

Nie sądzę, aby dzisiaj gdziekolwiek przeciętny mężczyzna mógł sam utrzymać rodzinę, a jeśli nawet, to z trudnością, ale nie bardzo rozumiem, do czego Pan zmierza?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Lotna

 

#392390

utrzymać rodziny, to oznacza, że mimo całego rozwoju społeczeństwo nie zdołało utrzymać poziomu życia. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym przypadkiem: zarabiamy tylko tyle, abyśmy mogli się rozmnożyć.

Uważam, że znaczną część tych pieniędzy pochłaniają urzędnicy, którzy "stwarzają problem, aby także, a może przede wszystkim, uzasadnić potrzebę wprowadzenia nowych porządków, przepisów i rozporządzeń. Które z kolei świetnie usprawiedliwiają istnienie i pozycję urzędników, w coraz większych ilościach. Którzy potem wymyślają nowe przepisy... Obłęd."

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392397

Mało tego , że mężczyzna potrafił utrzymać cała rodzinę, to jeszcze dzietność była o wiele wyższa.
Dziś przeciętnej polskiej rodzinie (obydwoje rodzice pracują) trudno jest utrzymać dwoje dzieci. Dawniej jeden mężczyzna utrzymywał 4-5 dzieci. Co to oznacza ? Oznacza mnie więcej tyle, że jaskółki tylnymi drzwiami, pod pozorem nowoczesności, cywilizacji i postępu, przyniosły nam neoniewolnictwo..........................a my zapatrzeni byliśmy w bociany i kapustę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392404

Obawiam się, a nawet jestem pewna, że nie masz racji. To nie wzięło się z nudów, tylko jest gruntownie przemyślane.
Nie przemawia przeze mnie podejrzliwość, skłonność do teorii spiskowych. Piszę to na podstawie wielu lektur, wysłuchanych wykładów itd. Trzeba zacząć od idei Gyorgy Lucacsa i Antonio Gramsciego i dalej poprzez Szkołę Frankfurcką (i Herberta Marcuse) do naszych czasów. Po drodze też było parę "ciekawych" postaci.

W Polsce jedną z propagatorek jest Anna Dzierzgowska, córka Ireny Dzierzgowskiej, tej, która inicjowała powstanie bardzo dobrego wtedy (GW pisała: legendarnego) Liceum na Bednarskiej, a potem była wiceministrem edukacji i odpowiada za wprowadzenie gimnazjów. Właściwie: odpowiadała, bo już nie żyje. Jej destrukcyjne (trudno, tak to nazwałam, biorę na siebie) dzieło kontynuuje córka.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392388

biorą się z szukania zajęcia. Nie wykluczałbym, że część działań jest starannie zaplanowana i realizowana. Ale i tutaj proszę zwrócić uwagę na istotny aspekt: pieniądze.

Struktury władzy muszą uzyskać z budżetu pieniądze na realizowanie celów. Być może te dwa elementy są doskonale splecione i się uzupełniają. W takim sensie, że trzeba garściami wyrzucać pieniądze na głupoty, bowiem tylko wtedy publika nie połapie się, które głupoty są NASZE (są naszymi celami).

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392406

W komentarzu wyżej napisałam, że to wejdzie do nas przy naszym milczącym przyzwoleniu. Tutaj dodam: i bagatelizowaniu.

W innym wątku dałam - przyznaję, może nie najlepszą - analogię do niektórych rosyjskich inteligentów tuż przed rewolucją, którzy nie widzieli w tym, co się dzieje, niczego niepokojącego. Ot, obalą tego niepostępowego tyrana cara i będzie ok. I wiemy, co się stało nie tylko z tą inteligencją, ale z całym krajem, a potem z sąsiadami.

My też, tak jak tamta inteligencja, nie doceniamy tego, co się nam szykuje.
Może ściągnę tu na siebie krytykę, ale napiszę, przy czym proszę mnie dobrze zrozumieć. My ciągle mamy, widzimy, tych samych wrogów (komunę, tak jak wtedy cara), a nie widzimy, co nadciąga. Obawiam się, a mam do tego przesłanki, że komunę będziemy wspominać z rozrzewnieniem, jak teraz (pod pewnymi względami!) czasy Gierka.
Nie chodzi tylko o obyczajowość, bo są sprawy nawet dużo, dużo poważniejsze. Jeśli tego nie będziemy rozumieli (a większość z nas nie ma czasu, żeby się z tym zapoznać), jeśli zamkniemy na to oczy patrząc tylko wstecz, a nie naprzód, to położymy głowę pod topór.
Ten "związek nasz bratni" naprawdę ogarnie cały świat. Oby zostały jakieś enklawy, skąd w sprzyjających okolicznościach normalność będzie mogła się odrodzić i świat znów stanie na nogach.
Kurczę, wyszło patetycznie, ale dobra, niech już tak zostanie.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392414

[quote=proxenia]Obawiam się, a nawet jestem pewna, że nie masz racji. To nie wzięło się z nudów, tylko jest gruntownie przemyślane.
Nie przemawia przeze mnie podejrzliwość, skłonność do teorii spiskowych. Piszę to na podstawie wielu lektur, wysłuchanych wykładów itd. Trzeba zacząć od idei Gyorgy Lucacsa i Antonio Gramsciego i dalej poprzez Szkołę Frankfurcką (i Herberta Marcuse) do naszych czasów. Po drodze też było parę "ciekawych" postaci.[/quote]

Wg mojej wiedzy powyższy cytat ma pełne pokrycie w faktach ...
Ta libertyńsko-lewacko-lucyferyczna doktryna to istny "majstersztyk" w dziedzinie zwanej "inżynierią społeczną".
Z wielką precyzją i niezwykłą konsekwencją przy wsparciu potężnych środków ( rodz.Rothschilda & consortes ) , na naszych oczach buduje się "Nową utopię"...

Nie bez kozery wspominam tego "człowieka" , wg szacunków niektórych źródeł majątek jaki posiada owa rodzina jest tak gigantyczny , że aż trudno uwierzyć w to co podają owe źródła , czyli ..że około 70% majątku zalegającego na całym globie jest bądź w samym posiadaniu tej rodziny bądź pod jej subtelną kontrolą ..

Oczywiście większość nie świadomych tego faktu obywateli naszego globu dalej wierzy w demokrację i oczywiście sprawiedliwość z niej wynikającą ...

"Lemingi wszystkich krajów łączcie się ! "

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392407

sama wiesz, że nieczęsto zdarza się nam zgadzać ;), jednak przy większości Twoich wpisów trudno mi nie postawić dyszki i dodać, że ciekawie napisane.
Szczególnie ciekawy jest sposób ujęcia tematu, nigdzie nie pada nazwa ideologii, ale precyzyjnie pokazałaś sposób w jaki opanowuje świat.
Czyta się z przyjemnością!.

..............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
1
Vote down!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392381

Lepiej rzadko niż wcale. :)

Dziękuję za odwiedziny, miłe słowa i ocenę. :)

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392385

 a jednocześnie wnikliwa analiza pewnego zjawiska.

Choćbym pękł na czworo, nie napisałbym tego lepiej. Co kobiecodziewczęca wrażliwość i spostrzegawczość na niuanse, to nie toporny i nader praktyczny męski pogląd na sprawę. Lut w trąbala i po Biedrońce.

Pełen szacunek, dałbym 10, gdybym mógł.

Pozdrawiam

P.S. Pamiętacie jeszcze Simona Mola? Przycichło, a później znów owe cienie zaczęły latać.

Ludzie z GW skończą w pierzu i w smole.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392392

Czyżby się coś w regulaminie zmieniło?
Pod każdą notką są takie małe kropeczki: pierwsza od lewej to 1, pierwsza z prawej to 10.
Jak na nie najechać, to się okazuje, że są aktywne, tj. robią się ciemniejsze.
Przepraszam Lotną za OT, ale wiem, że jak zaczynałam, to nie mogłam zgadnąć jak się ocenia wpisy. :-)

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392398

Dziękuję.
Czasami wrażliwość się przydaje. :))

W pierzu o smole - to musi być piękny widok...
Pozdrawiam

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
6
Vote down!
-2

Lotna

 

#392546

dodałabym nieśmiało jeszcze pół schodka.
Nauczona przykrym doświadczeniem, często, już na etapie pojawiania się tylko jaskółek, kraczę złowieszczo: "Tylko patrzeć jak będzie ustawa tej sprawie" (np. uznanie kozy za obiekt ćwiczeń seksualnych dla chłopców).
Wtedy słyszę szyderczy śmiech, widzę pukanie się w czoło, co bardziej złośliwi odsyłają mnie do psychiatry.
Wiesz, ile razy - niestety - miałam okazję stwierdzić: "A nie mówiłam"?
Pozdrawiam
10

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392394

Nie wiem, ale niestety znam to uczucie, kiedy wolałoby się tej racji nie mieć.

Pozdrawiam :)

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Lotna

 

#392547

Wklejam wyciąg z tzw. Matrycy. Tutaj - rzeczy dotyczące edukacji w wieku 4-6 lat. Niżej podam link do źródła. Co tam przeczytałam? Oto:

Brak przeszkolonych nauczycieli nie powinien być przeszkodą w prowadzeniu zajęć z wychowania seksualnego. Edukacja seksualna powinna być mimo wszystko wprowadzana, a w tym samym czasie powinno szkolić się nauczycieli.

(Czyli za tak wrażliwą sferę zabiorą się patałachy. A teraz według rubryk, co powinno się przedszkolakom przekazywać, przy czym trzeba pamiętać, że niektóre tematy niby neutralne maja być pretekstem do wprowadzania genderowych treści)

 

Przekaż informacje na temat

Uczucia seksualne (bliskość, przyjemność, podniecenie) jako część ludzkich odczuć

Wszystkie części ciała i ich funkcje

Różne ciała i różne płcie

Nazywanie poszczególnych części ciała

Normy dotyczące nagości

Prawo do badania nagości i ciała, do bycia ciekawym

 

Naucz dziecko

Rozpoznawanie różnic w budowie ciała

Wyrażanie potrzeb i życzeń

Ciąża, poród i posiadanie dzieci

Akceptacja różnych sposobów stawania się członkiem rodziny (na przykład adopcja)

Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa

Odkrywanie własnego ciała i własnych narządów płciowych

Fakt, że fizyczna bliskość stanowi normalną część życia

Czułość i fizyczna bliskość jako wyraz miłości i sympatii

Różne rodzaje związków

Różne związki rodzinne

Prawo do zadawania pytań o seksualność

Prawo do badania tożsamości płciowych

Role płciowe (bajki itd.)

 

Postawy

Pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia

Świadomość, że związki są różnorodne

Postawa „Moje ciało należy do mnie”

Szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością

Poczucie, że własne doświadczenie i wyrażanie emocji jest słuszne i ważne (cenienie własnych uczuć)

Rozwój dobrego samopoczucia, odczuwania bliskości i zaufania poprzez kontakt cielesny i budowanie więzi emocjonalnych

Poczucie, że własne doświadczenie i sposób wyrażenia emocji jest właściwy

Zaufanie własnym instynktom

 

Umiejętności

Praktykowanie higieny osobistej (mycie każdej części ciała)

Ciekawość dotycząca własnego ciała i ciał innych osób

Rozmowa z dziećmi dotycząca zagadnień płodności i prokreacji i umożliwienie poznania poprawnego słownictwa

Rozmowa o przyjemnych i nieprzyjemnych odczuciach dotyczących własnego ciała

Wyrażanie własnych potrzeb, życzeń i granic, na przykład w kontekście „zabawy w lekarza”

 

(Kiedy wpiszemy w wyszukiwarce słowa "edukacja seksualna matryca", to pojawi się link "Biuro Regionalne WHO dla Europy i BZgA Standardy edukacji...". Tam można plik z matrycą otworzyć albo pobrać.)

 

Nie wiem, co po tym edytowaniu wyjdzie, mam nadzieję, że ten tasiemiec będzie  strawny.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392417

I pomyślmy, ile ciekawych rzeczy można w tym czasie zamiast tego dzieciom przekazać. Ile pary po obu stronach idzie w gwizdek, a nawet gorzej: powoduje oparzenia.

Aha, ta Matryca dotyczy Polski, naszych dzieci.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#392418

Niektóre elementy tzw. sekskuferka dla szwajcarskich przedszkolaków. Bunt rodziców dał niewiele, zwłaszcza że nie zbuntowali się wszyscy:

http://imgur.com/ZjapQ2v

Nie to jest jednak tak groźne, tylko - jak już napisałam gdzie indziej - szykowane nam ustawodawstwo, które zrobi z nas sterroryzowanych niewolników krzykliwych grupek, a tymi grupkami mogą sterować różni ludzie.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392481

zabójstwem przyszłości,pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#392428

Jak najbardziej, dlatego trzeba się jej z całą mocą przeciwstawiać.
Pozdrawiam

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#392545

już dawno gniazdko było ulepione. Teraz włażą już do naszych domów (jakkolwiek to rozumieć, bo w przedszkolach i szkołach powierzamy im największy skarb) i panoszą się, przekładając nasze sprzęty (prawo!) wg narzuconych (w Sejmie i rządzie są marionetki) im upodobań zaczerpniętych w marksizmie. Gdy iluminati (luminarze już przed wojną otwierali przedszkola i t.d.) wspomagali (dzisiaj rotarianie) ludzi, nikt nie domyślał się jaki mają cel. Dzisiaj jest już ostateczny czas, aby powstrzymać sodomię, ratować Rodzinę i Kościół. Oni już odkryli przyłbicę (WHO, ONZ).
Niestety, chocaiaż nie wiem jak wiele napisałabym i jak bardzo mądrych tekstów, to nie powstrzymam masonerii, a to oni rządzą w Polsce.
Ponieważ ludzie już zorientowali się, że rząd w Polsce działa na naszą niekorzyść - masoneria podjęła stary trick - postawimy im na wysokich stanowiskach Polaków... szabes-goi i spokojnie doprowadzimy sprawę do końca!!! Finanse też rozkradniemy...

**************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
1
Vote down!
-1

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#392431

Nie trać nadziei. Ludzie muszą zobaczyć, że król jest nagi, a do tego potrzeba dużo pracy, takiej jak Twoja.
Pozdrawiam serdecznie.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392544

Wiedziałem, że wszyscy od razu skoncentrują się na gender!
A problem zaczął się znacznie dawniej...

Jak po słynnym 11 września rozwalono Amerykanom (albo sami sobie rozwalili wg. innych źródeł) wieżowce World Trade Center, to poczułem, że zaraz coś się na świecie zacznie.
I rzeczywiście się zaczęło.
Masa obowiązkowych papierów i dokumentów wzrosła monumentalnie. Już nawet prostej operacji w toalecie (małej i dużej) praktycznie nie można wykonać bez tak zwanej check list. Tam w tabelce są wyszczególnione wszystkie czynności do wykonania przed, w trakcie i po. Do tego doszły jeszcze wszystkie zgody i pozwolenia (pozwolenie udania się do ubikacji). Następnie dochodzi ocena ryzyka (risk assessment), rozmowa przygotowawcza (toolbox talking). No i jeszcze około tysiąca dodatkowych papierów zezwoleń, uzgodnień, itd.
Wszystko jest teraz kontrolowane i na wszystko jest procedura. Nic nie wolno robić na dziko.
Kiedyś zamykało się wszystko takimi słowami, jak "dobra praktyka", czy "profesjonalizm". Teraz to nie ważne, liczy się tylko, czy procedury były przestrzegane.

Tworzymy durne prawo, tworzymy kretyńskie przepisy. Zajmujemy się idiotyzmami.
Unia oblicza krzywiznę bananów, marchewkę zalicza do owoców.

A grupa kretynów, bodajże z PJN, właśnie, gdy powoli rzucam palenie i przestawiam się na elektronicznego papierosa, chcą wprowadzić jego zakaz!!!

We wszystkich władzach, jak świat długi i szeroki, jest banda kretynów, którzy, co gorsza, pozostałych obywateli mają za skończonych debili.
I oni nam uregulują życie od kołyski, aż do śmierci.

O TO proszę Państwa właśnie chodzi.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392438

[quote=jazgdyni]Wiedziałem, że wszyscy od razu skoncentrują się na gender!
A problem zaczął się znacznie dawniej...[/quote]

By zdobyć władzę , następnie dyktować większości co i jak powinna myśleć czy postrzegać rzeczywistość ....

- potrzebne są pieniądze .Większy apetyt wymaga stosunkowo większych i potężniejszych środków do jego "zaspokojenia" ,,,

Wprzęgając w to "naukę" zwłaszcza zaś łasych na profity "naukowców" od tzw. "inżynierii społecznej" , można przy odrobinie szczęścia wykreować podług własnej woli świat a la Matrix ,,,

I wcale nie jest to wizja "science fiction" , ale w moim subiektywnym odczuciu , proces dziejący się tu i teraz ...
Ideologia gender jest pochodną tego ogólnoświatowego trendu. Jest niejako jednym z licznych narzędzi , jakimi posługują się budowniczowie "nowego porządku światowego"

Toteż jedno drugiego nie wyklucza wręcz przeciwnie doskonale się uzupełnia..
Wspomniałem o tym nieco wcześniej w tym komentarzu :
http://niepoprawni.pl/blog/6537/strzezcie-sie-jaskolek#comment-451871

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
1
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392444

To nie żadni idioci, to jest zaplanowana polityka, a gender jest jego częścią. My mamy być niewolnikami, kompletnie uzależnionymi od nich, osamotnionymi, bez rodziny, bez stałych związków, bez religii, bez miłości, bez celu i nadziei na przyszłość, kompletnie wyizolowani, kontrolowani i sterowani przez system. Największą przyjemnością ma byś seks, od najmłodszych lat, gdziekolwiekm, jakkolwiek, z kim(czym)kolwiek.
Któż mógł wymyśleć tak upiorną wizję nowego świata?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Lotna

 

#392541

Jeszcze coś dopowiem. Każdy w miarę sensowny psycholog powie, że dla rozwoju dziecka, człowieka, ważna jest stabilność, zakorzenienie, wiedza, kim jestem, identyfikacja, silna tożsamość (choćby płeć), zakorzenienie w rodzinie, religii, narodzie, potem dojrzewa się do jakiegoś wspólnego etosu (ważna była tu rola harcerstwa) itd. Taka młoda roślinka rośnie wtedy pewnie, mocno. Takiego człowieka stać też wtedy na mądrą, dojrzałą tolerancję.

Gender pozbawia tego oparcia, zakorzenienia, robi z ludzi chwiejne trzciny, które każdy wiaterek może zgiąć w wygodną dla siebie (czyli wiaterka) stronę. Żadnych wartości, etosu, pustka, wiec pozostaje bezproblemowa, bezrefleksyjna kopulacja.
I o to też w tym wszystkim chodzi.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392688

Wzrastania w poczuciu tożsamości można zazdrościć młodzieży żydowskiej. Silne utożsamianie się z własnym narodem, czego nikt postronny nie kwestionuje, nie ośmiesza - tak to jest w wypadku choćby identyfikacji z polskością. Silne poszanowanie tradycji, silna więź narodowa, nawet państwo Izrael - wspólny łączący cel, mianowicie jego dobro. Niedawno drugi raz czytałam autobiografię Artura Rubinsteina. Taki wielki cel: pomaganie państwu Izrael, chociaż mówił, że jest Polakiem.
Nie tylko pomaganie finansowe. Muzycy żydowscy dawali tam bezpłatne koncerty itd., wszystko dla umocnienia młodego państwa. To jest wyższy cel, tak człowiekowi potrzebny.
I to uniwersalne, można powiedzieć, odwieczne "za rok w Jerozolimie".

To wszystko jest bardzo ważne, właśnie ta identyfikacja. Tymczasem nas się tego pozbawia, a próby identyfikacji - ośmiesza.

Vote up!
1
Vote down!
0
#392692

Obawiam się, że to nie są kretyni. To są wyrafinowani osobnicy od biurokracji kreatywnej i wykorzystywania siły roboczej, naszej siły roboczej do swoich celów.

Tak prywatnie.
Jeżeli politykom uda się przeforsować zakaz "palenia" papierosa elektronicznego (lobby tytoniowe naciska i dobrze płaci), to pozostanie palaczom na odwyku, wrócić do starego marynarskiego zwyczaju, żucia tytoniu, ewentualnie zażywania tabaki.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392453

Napisałeś:

"We wszystkich władzach, jak świat długi i szeroki, jest banda kretynów, którzy, co gorsza, pozostałych obywateli mają za skończonych debili.
I oni nam uregulują życie od kołyski, aż do śmierci."

Ależ w tym gender też o to chodzi. "Likwidacja wolności w imię wolności" - jak brzmi podtytuł książki Gabriele Kuby o globalnej rewolucji seksualnej. Nie chodzi tu tylko o sferę obyczajności, ale o groźbę, że stworzy się ludziki skoncentrowane na bezproblemowej kopulacji, a nie na innych sprawach. Masę roboczą. Do tego opresyjne ustawodawstwo.
Już mamy przepisy pochylające nas w pokorze, także w innych dziedzinach. "Bo Unia..."

Do marchewki i krzywizny bananów dorzucę raka, który jest rybą. Nie wiem, jak jest ze ślimakiem winniczkiem.

Ale to jest małe piwo w porównaniu z szykowanym ustawodawstwem okołogenderowym. W dodatku szlachetnym, bo "w imię wolności", a temu porządny człowiek nie może się sprzeciwiać, w przeciwnym bowiem razie jest kanalią i faszystą i trzeba go tępić.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392457

Ponoć zaczęło się bardzo dawno temu, a tak na dobre od Rewolucji Francuskiej.
Pozdrawiam.

P.S. Najlepszą metodą na rzucenie palenia jest silne postanowienie. :) Znam palacza, który przestał palić w dniu, kiedy mu powiedziano, że ma raka krtani. Palił 50 papierosów dziennie od 35 lat. Widać, trzeba silnej motywacji.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392543

Co za "my"? - do zardzewiałej rury nędzy? Jakie "my"?
Za arogancję uważam nie odnotowanie faktu, że w każdym kraju, obok partii rządzących są również partie opozycyjne, że eurosceptyzm rośnie w siłę, że w każdej niemal manifestacji, których coraz więcej niemal wszędzie (tylko się takich niewygodnych medialnie tematów unika) ludzie idą pod transparentami z hasłami "My harujemy a wy spekulujecie", "My mamy zaciskać pasa, wy grzejecie stołki", "My już nie mamy z czego płacić na was podatków!"...
Istnieje zatem wyraźnie rozróżnienie na "wy" (u koryta, u wymyślania nowych praw) i "my" zwykli śmiertelnicy, którzy nie są w stanie związać końca z końcem przed pierwszym.

Wracając do tytułowego cytatu, to ja jestem ci my, którzy protestują przeciw tym, co tworzą durne prawo.
Nie inaczej.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392442

Lepiej sam bym tego nie ujął ...
Dziwna maniera rozwadniania odpowiedzialności na liczne rzesze Bogu Ducha winnego tłumu ...

Diabeł tkwi w szczegółach a ci sprytniejsi wiedząc o tym wykorzystują ów fakt bez najmniejszych skrupułów ...

Jak dla mnie te nędzne kreatury , owe typy spod ciemnej gwiazdy pilnujące by im aby który pejs nie wystawał spod kapelusza, tworzą takie prawo by prócz furtek przez które potrafią spijać "soki" , miało też nijaką formę . W każdym z przypadków winno chronić ich nędzne grzbiety i brudne łapska .

Ossalo /100 pkt/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
1
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392450

Słusznie zauważyłeś - to nowy porządek świata.

Trwa rewolucja cywilizacyjna. Ossala słusznie wytknęła - jacy my???
Otóż to. My - to motłoch, my - to bezmyślna tłuszcza. Mamy już dobrze określone miejsce.
I nie dla nas są żadne decyzje.

Pomyślcie, na świecie istnieje grono ludzi, dla których buduje się odrzutowce osobiste za 40 milionów dolarów, samochody za milion, zegarki za milion (nie ta tandeta Nowaka za 17 tyś zł), jachty za 50 mln dolarów.
Czujecie!?
Czy to jeszcze ludzie? To już zupełnie inny świat.
I to rozwarstwienie stale rośnie.
A ten motłoch na dole ma mieć dokładnie ułożone życie.
Partie u władzy... partie opozycyjne... to tylko dwie strony tego samego, brudnego medalu.

Chyba trzeba wołać za Cejrowskim - wszyscy won!

Vote up!
1
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#392455

Gdyby nie pomoc specjalisty od "grubej kreski" tudzież aaaa-nnn-ooonimowych lobbystów , Rząd J.Olszewskiego stworzyłby podwaliny pod coś co na powrót można by nazwać odradzającym się państwem polskim ... Cóż , zbyt łakomy to był kąsek dla "bolszewicko-lewackiej" hołoty rodzimego chowu , by tak łatwo odpuściła . To co obserwujemy obecnie to realizowany po mistrzowsku kolejny z punktów tzw. "przejęcia państwa bez jednego wystrzału" /płk.KGB Juri Bezmienow / Mam nadzieję , że te kreatury , na Polsce, kolejny już raz połamią sobie zęby ... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Andruch z Opola ]]>http://andruch.blogspot.com]]>
Vote up!
1
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392475

"Mam nadzieję , że te kreatury , na Polsce, kolejny już raz połamią sobie zęby ..."

Też mam taką nadzieję. Dziękuję za link.

Pozdrawiam

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Lotna

 

#392540

Podział na "my" i "oni" był kiedyś wyraźniejszy, teraz się rozmył, bo zabrakło dekomunizacji i deubekizacji.
Teraz stare komuchy i SB-cy mogą udawać patriotów.
Także na Niepoprawnych.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392464

Próbują i nie zaprzestaną ..

:-)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392465

Ach ten narcyzm.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392472

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ossala nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

poglądy. Od tego, że tak powiem, są takie portale.
Boli, bo energii szkoda jeśli intencje są nieodgadnione, ukryte lub co najmniej niejednoznaczne.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#392480

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... Słonimskiego: "Nie lubię wymiany poglądów, zawsze na tym tracę", ale... lubię dyskusję, nawet bardzo ostrą.
Nie toleruję jednak agentów, a tandeciarzami gardzę.
Coraz trudniej o okazję do prawdziwej wymiany poglądów.
Dostrzegam u siebie pewną... niecierpliwość:):):)
PS
Rusofilia nie jest poglądem.
Zdrada nie jest poglądem.
"Panświnnizm" nie jest poglądem.

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#392482

lecz nie były treścią strawną
Więc zmieniono styl mieszania myśli
Tak zmienili naszą Wiarę komuniści
Wykład Ks. Prof. Tadeusza Guza
To dla zagubionych światłości muza

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2997
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#392458

Witam serdecznie. Dziękuję za wspaniały link. Ksiądz profesor Tadeusz Guz mówi jak jest.:) Ta wiedza istnieje, tylko jak mówił, była ukryta przed nami przez wiele lat. Nie dalej jak wczoraj dowiedziałam się, że Marx pisał wiersze do Szatana, ten sam fragment zacytował prof. Guz: "kiedyś dusza moja należała do Boga", dalej pisał do kogo teraz należy... Freud, Young, Hegel, wstyscy czcili księcia tego świata, a nam się ich przedstawia jako największych myślicieli... jesteśmy osaczeni, owijani w jego sieć z każdej strony. Zniszczenie i nicość może prowadzić tylko do wewnętrznej pustki teraz i nieskończonej otchłani nicości potem, śmierć prowadząca do śmierci. Dzięki .
Pozdrawiam

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Lotna

 

#392539

gość z drogi

TAK...ta wojna trwa od lat....

a kto ją prowadzi z nami ? Jacek świetnie to ujął w formie fraszki....

pilnujmy więc,by nietoperze nie zagnieżdziły się pod naszymi strzechami...

pozdrowienia

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

gość z drogi

#392580

Niezwykle ciekawy materiał filmowy. To zapis ze spotkania z ks.prof. Tadeuszem Guzem . Spotkanie poprowadził red.Jan Pospieszalski .. To kuźnia wiedzy o człowieku i świecie nas otaczającym ,,, gorąco polecam /ps. dziękuję Jackowi Mrukowi za cenny link / - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Andruch z Opola ]]>http://andruch.blogspot.com]]>
Vote up!
2
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392618

Właśnie słucham, bardzo ciekawa, polecam wszystkim, którzy tego nie słuchali.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#392720

Z dedykacją dla moich wspaniałych polskich sióstr , mężnie dających odpór tej chorej ideologi ... Z wyrazami najwyższego uznania Andruch - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart Andruch z Opola ]]>http://andruch.blogspot.com]]>
Vote up!
0
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392598

http://parezja.pl/dzieci-wyrzucone-z-przedszkola-z-powodu-ideologii-gender/

Gender” w programach edukacyjnych oznacza równość szans kobiet i mężczyzn w dostępie do edukacji, zawodu – tłumaczy wiceprezydent Rybnika

"Wykreślone słówko „gender” zastąpiono zapisem o „równości szans kobiet i mężczyzn”.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392601

gość z drogi

i pytanie,kto jest szefem tego miasta ?

jak" widać na załączonym obrazku" mamy wojne i to juz u NAS..a skoro wojna o wartości ,to i narzędzia tez potrzebne plus solidne wsparcie dla Odważnych Rodziców...

mleko sie rozlało i smierdzi...przy okazji co to za fundacja,warto by to nagłosnic i roznieść po sieci,kto ją sponsoruje ?

pozdrowienia

 

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

gość z drogi

#392607

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Miasta_Rybnika

Vote up!
1
Vote down!
-2
#392609

gość z drogi

przewaga Platformy i  jej opłotków...im" równośc" i itd wciąż w głowie...

temat wart dłuższego zastanowienia sie....bo PROBLEM OGROMNY...zważywszy,że szantaż jak zawsze precyzyjnie opracowany...

 Praca

  to dzisiaj dobro poszukiwane.by utrzymac Rodzinę

 ,gdy Matka i Ojciec zostaną bez przedszkola.. to pracodawca,podziekuję im za i koniec  ,kropka...

SZANTAZ więc w najPOdlejszym wymiarze...nie każdy ma Babcię,nie każdego stać na nianie..a więc albo na zasiłek albo ???

i tak powoli macki sięgają głebiej,do RODZINY i Jej Bytu...

to z kolei wiąże sie z "porywaniem"małych dzieci do szkół,gdzie juz nikt i nad niczym nie panuje...

a wiec 

MAMY Problem nr I

uderzenie w Rodzinę POprzez socjal...

pozdrowienia...

 

 PS moje pytanie dotyczyło miedzy innymi,ze nowa "gwiazdeczka" za lojalność

została nagrodzona szkolnictwem..a toto coś  kojarzy mi się  z Rybnikiem ,Sekuła chyba też ,/ale nie ten z Sosnowca/

ale może się myle...?

pozdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-2

gość z drogi

#392616

 


Patriarcha Moskiewski Cyryl I
Foto: Creative Commos

"Patriarcha Moskiewski i całej  Rusi spotkał się w poniedziałek w Kaliningradzie z byłym ministrem spraw zagranicznych Polski i przewodniczącym Polsko-Rosyjskiej Grupy ds. Trudnych. W trakcie rozmowy Cyryl wypowiedział się na temat stosunków polsko-rosyjskich w kontekście zagrożeń duchowych.

Jesteśmy dwoma narodami, które żyją razem, obok siebie. Tak sprawił Bóg. Przy czym jesteśmy dwoma chrześcijańskimi narodami. Pielęgnujemy i bronimy chrześcijańskich wartości, jak żaden inny naród w Europie – stwierdził Cyryl.

Dlatego dla mnie Kościół katolicki w Polsce jest tym Kościołem, który stoi na pierwszej linii frontu, broniąc chrześcijańskich wartości w Unii Europejskiej. Dziękuję Bogu za to, że stanowisko to popiera większość Polaków. Daj Boże, aby tak było nadal – kontynuował patriarcha.

Zapomnienie swoich chrześcijańskich tradycji, swojej historii, dominacja moralnego liberalizmu, rozmywającego wartości etyczne zakorzenione w chrześcijańskiej wierze, grożą zagładą zarówno tym narodom, jak i całej cywilizacji europejskiej – ocenił Patriarcha Moskiewski."

na podstawie: kresy.pl gosc.p
http://parezja.pl/polacy-jestescie-na-pierwszej-linii-frontu/
....................................................

Te słowa mają wielką wagę i z całą pewnością nie zostały wypowiedziane li tylko z powodu formalności czy kurtuazji..

Nie ma też w tej podbramkowej sytuacji znaczenia fakt iż Cerkiew Prawosławna "chodzi na pasku" Kremla ..

Powinniśmy a czes ku temu najwyższy dać w sposób zdecydowany temu odpór ..

Jak ongiś powiadał wielki Kanclerz i hetman - Jan Zamoyski "Takie będą Rzeczypospolite , jakie młodzieży chowanie" ..

Weźmy sobie głęboko do serca to przesłanie i zastanówmy się w tej trudnej sytuacji co i jak dalej poczynać , by zdławić tą zarazę w zarodku ...

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
1
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392611

W zasadzie Cyryl nie powiedział niczego, czego byśmy już nie wiedzieli. Jesteśmy forpocztą i jednocześnie jednym z ostatnich bastionów chrześcijaństwa w Europie od lat i zdajemy sobie z tego sprawę.
Natomiast groźne jest to, że Cyryl mówi "my", podłączając się niejako w ten sposób z Rosją prawosławną, pod nasze chrześcijańskie zasługi.
Ale czegóż innego spodziewać się po byłym KGBiście.

P.S Ta wypowiedź, to kolejna jaskółka, która chce uwić sobie u nas stałe gniazdko a przy okazji zas..ć ganek.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392622

obawiam się niestety, że wyjątkowo ;), ale tym razem muszę się z Tobą w pełni zgodzić!
Tak, przygotowują grunt, biorąc nas na lep "chrześcijańskich wartości".

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
2
Vote down!
-3

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#392624

gość z drogi

jeszcze Wielki Brat sie dowie,ześmy go przejrzeli i co bedzie...?

a na serio,jak chcą walczyć,to niech walczą ale u siebie..od nas wara.." strzeżcie się Greków,gdy idą z darami " krokodyla ...też...

zwierzę zapożyczone od @Godziemby...

pozdr 

 

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

gość z drogi

#392627

gość z drogi

oto jest pytanie za 100 punktów...

KTO ?

Kto nami rządzi pod ochronnym parasolem i  których służb ?

i tak już od lat...miotamy sie ,ale to nie ruskie serwery,mimo że bardzo POmagały  To polskie ręce wrzucały kartki do urn.... i  wybrały nam TAKIE rządy...rządy,ktore  na to wszystko pozwalają...bo boją się własnego CIENIA...cieni z przeszłosci i nie tylko...

 

 

 

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

gość z drogi

#392635

Rosjanie potrzebują sojuszników -
Sojusz z Polską w/w sprawie ( obrona wiary i wartości) nie musi być taktycznym manewrem.
Każdy sojusz kosztuje, stąd Rosja umiejętnie spacyfikowała Polskę i za garść szkiełek utrzymuje agenturę kontrolującą polskie poczynania.

Czas pokaże jakie są intencje "chodzącego na pasku"

przypominam tylko - Rosja ma nieugiętą politykę od ponad 500 lat.
Np.Katarzyna Wielka, będąca również głową cerkwii prawosławnej, wysłała na Ukrainę popów, aby rozdawali święcone noże do mordowania Lachów. Któż to byli ci Lachowie - Polacy?

Vote up!
1
Vote down!
-1
#392697

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To dobrze, bo zgoda buduje :)....................i przestań proszę obawiać się, że wyjątkowo się ze mną zgadzasz, możesz przecież częściej :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392636

Można to i tak tłumaczyć , przekonując tych którzy do tej pory nie wiedzą tak naprawdę jak wielkie niebezpieczeństwo nam wszystkim zagraża. Tylko zacietrzewienie (w które nie wierzę) bądź wyrafinowana gra pod publikę w celu nie dopuszczenia do zjednoczenia dwóch nurtów chrześcijańskich w obliczu zagrażającej nam wspólnie niezwykle trującej idei czy raczej ideologii , mogła kierować człowiekiem wypisującym tego typu stwierdzenia ...

"Divide et impera" ,

- nie dajmy się wciągnąć w tego typu dywagacje ,,,

ps. Tu chodzi o umiejętne wykorzystanie poparcia w słusznej sprawie , trzymając jednocześnie rękę na pulsie ...
Trzeba wykorzystać każdą nadarzającą się okazję ,,,
Ot i wszystko ...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
1
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392631

Czy chodzi Ci o podobne poparcie, jakiego byliśmy świadkami jakiś czas temu ?
Mam na myśli tzw. "przesłanie kościołów do narodów Polski i Rosji" zawarte pomiędzy Patriarchą Cyrylem a abp Józefem Michalikiem, które to zostało odczytane w KAŻDYM polskim kościele, zaś w Rosji tylko w jednym.
Słownie : JEDNYM.......konkretnie jednej z moskiewskich cerkwi.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#392639

To o co mi chodzi wyraziłem w poprzednim komentarzu , wydaje mi się , że dość precyzyjnie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#392642