Ein Volk, ein Reich, ...

Obrazek użytkownika Lotna
Świat

Rząd Izraela przeznaczy miliardy dolarów na utrzymanie czystości rasowej

 

Izraelski rząd zainwestuje co najmniej 100.000.000 dolarów każdego roku z „własnych” pieniędzy (czytaj: pieniędzy amerykańskich podatników) w ogólnoświatową kampanię „Stop Jews Mixing with Non-Jews” – co można przełożyć jako „Powstrzymajmy mieszanie się Żydów z gojami”, co zostało ujawnione w „Jewish Weekly”:

http://www.jweekly.com/article/full/71826/israels-new-jewish-identity-campaign-fuzzy-on-details/

 

Według artykułu „tożsamość żydowska się rozmywa”, a „Kampania Tożsamości” to „historyczny rozwój”, „zmiana paradygmatu” oraz „zmiana stosunków między Izraelem a diasporą żydowską”.

Izraelski rząd już przegłosował kwotę 50 milionów dolarów na finansowanie inicjatywy do roku 2017 i zamierza ją zwiększyć do 100 milionów dolarów rocznie do roku 2022.

Ponadto rząd Izraela chce wykorzystać „zasoby diaspory” – a więc żydowskie stowarzyszenia, federacje, dobroczynne fundacje i darczyńców indywidualnych – do współfinansowania inicjatywy w dwu trzecich jej funduszy.

 

"Prawoczłowiekowiec" Szaranski

Natan Szaranski, „rosyjski dysydent” i „prawoczłowiekowiec” powiedział, iż „jest to historyczny zwrot, że rząd Izraela wziął na siebie odpowiedzialność za wzmocnienie tożsamości społeczności żydowskiej”.

Pomińmy fakt, że amerykańscy podatnicy dają Izraelowi 3 miliardy dolarów rocznie w ramach „pomocy zagranicznej”. Zastanówmy się, co taki program oznacza.

Podstawmy w miejsce słowa „Żyd” jakikolwiek inny naród – afrykański, europejski, azjatycki – czy, uchowaj Boże, palestyński. Czy słyszycie już wrzask kontrolowanych przez żydostwo mediów na samą myśl o „wzmocnieniu tożsamości” przez np. Iran? Domaganie się wojny z rasistowskim rządem Iranu?

Natomiast Żydzi, przy poparciu Żydów siedzących przy władzy w Waszyngtonie, nie tylko są w stanie przeforsować rasistowskie prawa zabraniające mieszania się gojami, ale ich media i instytucje finansowe postarają się o to, aby nigdzie na świecie nie dał się usłyszeć bodaj najcichszy protest.

Jedyna zasada, to jedne prawa i zasady dla Żydów, inne dla gojów. Znamienne jest, że główny propagator tej inicjatywy, Natan Szaranski, chwali się w mediach jako wielki „działacz praw człowieka” z byłego ZSRR.

Wg. http://davidduke.com

Opr. gajowy Marucha

 

źródło:

http://marucha.wordpress.com/2014/06/17/rzad-izraela-przeznaczy-miliardy-dolarow-na-utrzymanie-czystosci-rasowej/#comment-392118

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:7)

Komentarze

sami się tym wykończą...przecież hermetyzowanie zawsze doprowadza do wymarcia takiej narodowości z powodu braku napływu świeżej krwi...pisałem jakiś czas temu...

 

Populację Żydów aszkenazyjskich charakteryzuje częstsze niż w innych grupach etnicznych występowanie pewnych chorób uwarunkowanych genetycznie. Część tych chorób jest dziedziczona autosomalnie recesywnie i ich występowanie w tej grupie etnicznej tłumaczone jest kulturową regułą endogamii. Pozornie większa liczba chorób w populacji Aszkenazyjczyków wydaje się wynikać z dokładniejszego przebadania tej grupy etnicznej przez genetyków, w porównaniu z innymi równie homogennymi populacjami.

Choroby częstsze w populacji Żydów Aszkenazyjskich:

zespół Blooma,

dziedziczny rak piersi i jajnika,

choroba Canavan,

HNPCC,

wrodzony przerost nadnerczy,

choroba Crohna,

mukowiscydoza,

rodzinna dysautonomia (zespół Rileya-Daya),

niedokrwistość Fanconiego,

choroba Gauchera,

hemofilia C,

choroba Niemanna-Picka,

choroba Taya-Sachsa,

choroba von Gierkego,

mięsak Kaposiego.

Właśnie przez endogamię, czyli kulturową regułę nakazującą jednostce zawieranie małżeństw (dobieranie sobie partnera) wewnątrz własnej grupy, w celu zabezpieczenia jej przed utratą członków, wzmocnienia izolacji i utrzymania odrębności powoduje chorobę Taya-Sachsa (TSD).

http://www.zdronet.pl/Choroba%20Taya-Sachsa,69,opis-choroby,817,choroba.html
 

 

...prof Iwo Cyprian Pogonowski określił ten problem jako antygoizm...

Antygoizm pochodzi z egotyzmu radykalnych Żydów i jest komplikowany przez żydowski problem genetyczny TSD, zwłaszcza wśród polskich i wschodnio-europejskich Żydów. Para zdrowych nosicieli tej genetycznej choroby ma 25% szans urodzenia dziecka nawiedzonego tą nieuleczalna chorobą. Z tego powodu małżeństwo nosicieli tej choroby chce jak najwcześniej dowiedzieć się czy poczęte przez nie dziecko nie ma we krwi dowodów na tę śmiertelną chorobę.

Na wypadek takiego nieszczęścia, rodzice nie-urodzonego jeszcze dziecka, domagają się prawa do legalnego przeprowadzenia zabiegu przerwania ciąży. Więcej (link).

 

http://trybeus.prawynurt.pl/klub-dyletantow/jaszczury-z-orionaprawdziwa-historia,1187.htm

 

...tak że, niech wydają jak najwięcej, szybciej znikną z powierzchni ziemi...Bóg przebacza zawsze, człowiek czasami, a natura nigdy...pozdrawiam niepoprawnie
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428268

Z tego co piszesz, to powinni robić wszytko, aby się mieszać z kim się tylko da.

 

Ciekawa jestem, o jaką "czystość rasową" chodzi, skoro żydzi w Izraelu pochodzą ze wszystkich stron świata, łącznie z Etiopijczykami, którzy zresztą są traktowani jak obywatele ostatniej kategorii.  Co oni zrobią ze wszystkim nie - aszkenazyjczykami, bo zdaje się że to oni są tą pożądaną rasą?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#1428282

...tylko, że hitleryzm niektórym czosnkowym znów przyćmiewa mózg...ale niewarto roztrząsać narodu o 'twardym karku"...cały czas kombinują, jak być na fali i rządzić światem...te miliardy dolarów przeznaczone na "czystość rasową" obrócą się przeciwko nim...

ps jeśli chodzi o mieszanie z kim się da, to widzisz oni robią to po swojemu, zezwalają na aborcję ..legalną... po wykryciu choroby u dziecka w fazie prenatalnej...zobacz analogię w Polsce...też była batalia o 'legalną aborcję"..może kojarzysz panią Tysiąc, której nie udało się zabić swojej córki, która żyje teraz obok niej...ja bym się swojej córce nie popatrzył w oczy, po takim medialnym "szoł"...dlatego tymi miliardami dolarów na czystośc rasową się nie przejmuję...natura i tak wygra z mamoną :))...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428284

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak by  Zydzi sie nie mieszali to  juz by ich na swicie nie bylo,albo jak by byli to borykali by sie z wieloma chorobami genetycznymi wystepujacymi u ludnosci mnozacej sie we

wlasnym kregu.

Najbardziej to bije w mezszczyzn ktorzy hetnie sobie uzywali na gojkach a nawet sie z nimi zenili i mieli dzieci co oczywiscie zubozalo diaspore zydowska bo dziecko z gojka to nie zyd wedlug ichnigo prawa.

W stosunku do Zydowek zas bylo nawet rabinowskie zalecenie, aby wkrecaly sie za pomca 4 liter w rodziny elitarne,bogate lub  wysokopostawionych gojow w polityce.

Przykladow mozna by podawac tysiace,najbardziej jaskrawy to ze przyszly krol UK Grzegorz jest Zyudem po matce.

Oczywiscie te malzenstwa byly bez szkody dla diaspory zydowskiej bo dzieci z tych malzenstw gdy mama byla Zydowka to  tez Zydzi nawet blondyni z niebieskimi oczami.

Tak ze chyba Zydzi teraz sami sobie bat kreca bo to co chca zrobic jest nie tylko bez sensu ale i ze szkoda dla nich.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1428269

Mowa jest tutaj o nie mieszaniu żydów z nie-żydami. Mowa jest o czystości rasowej. Brak skojarzeń? Szczególnie zważywszy na traktowanie Palestyńczyków zamkniętych w jednym wielkim obozie koncentracyjnym?

 

Spróbuj zatwierdzić taką uchwałę w Polsce, albo jakimkolwiek kraju europejskim, dopiero wtedy się przekonasz, czy sprawa nie jest warta rozgłosu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#1428283

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

po za tym kto jak kto to Zydom mieszanie rasy nie grozi.

Prezjedz sie na drug strone wielkiej rzeki idz na Van Horn to sie sama przekonasz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1428305

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_5AUy9vTGpQ

http://www.youtube.com/watch?v=n0X1S_fTit0

BO O TYM JUZ WSZYSTKO WIADOMO

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1428293

...koniuszek nosa schodzi poniżej płatków uszu...:))... nie miejmy złudzeń :)))...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1428296

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1428297

...klasyka:) ...lub niemal podręcznikowy przykład...pozdrawiam niepoprawnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

http://trybeus.blogspot.com/

#1428298

 

 
Mówią, że było tak. 
Józef Goebbels, znany minister propagandy III Rzeszy, w wywiadzie dla zaprzyjaźnionej gazety powiedział: 

„Polacy są jak hitlerowcy. Są jak członkowie NSDAP! To mordercy, bez zasad i honoru. Nie mają litości dla pokonanych i wziętych do niewoli. Zakładają obozy koncentracyjne i niczym hitlerowscy oprawcy eksterminują w komorach gazowych inne narodowości. 
Polacy jako naród są okrutni, stosują odpowiedzialność zbiorową, rozstrzeliwują ludność cywilną i palą wsie... 
Chodzą w czarnych mundurach z pasami na klamrach których wypisane jest hasło „Bóg jest z nami” mimo, że za ich zbrodnie wojenne dokonywane po 1. Wrzesnia 1939 roku Bóg się od nich odwrócił. 
Taki Polak gotów jest w imię wiary w nazistowskiego fuehrera otruć całą swoją rodzinę, dzieci, żonę a na koniec zastrzelić siebie. 
Polacy to sadyści, dokonujący w swoich obozach koncentracyjnych upiornych eksperymentów na ludziach. 
Każdy Polak to potencjalny zbrodniarz, nie przymierzając jak Rudolf Hess, Goehrning, Dirlewanger, Himmler czy Goebbels. 
Strzeżcie się Polaków, są jak hitlerowcy.
 

Ufff.... 
Dlaczego o tym piszę? 
A dlatego, że tak mi się jakoś skojarzyło, po przeczytaniu zajawki z najnowszego numeru „lisowego” Wprost (nie mylić z normalną gazetą ukazującą się pod tym samym tytułem jeszcze do niedawna) i dot. wywiadu „Pyty” Najsztuba z najsłynniejszym gruźlikiem i oberojcem „Rodziny Agora” Adamem Michnikiem
Cóż nowego i szokującego mógł powiedzieć dawno już skompromitowany osobnik, uosobienie znienawidzonej żydokomuny i amator ludzi honoru ze stajni Jaruzelskiego i Kiszczaka? 

Porównał on PiS do przedwojennej KPP! :) 

Nikt tak jak Michnik nie zna metod działania i mentalności członków KPP (doświadczenia wyniesione z rodzinnego domu), ale nadredaktor wszedł na wyjątkowo śliski teren... 

Jego szanowny tatuś Ozjasz, wieloletni członek KPP, po takim porównaniu, osiągnął już ze złości prędkość dobrej klasy miksera kuchennego w swoim kotle ze smołą w piekielnej otchłani... 

 
 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1428299

Józio troll tłustym drukiem wypisuje obelgi szkalujące Polaków - bo mu się tak skojarzyło. Wszyscy się cieszę, że automatyczny system  działa i jeszcze stawiają mu plusy.  W imię bóstwa wolności słowa, jakieby to słowo nie było i jakiekolwiek kalumnie by nie wypowiadało na Polskę i Polaków. Natomiast taki kokos26 jest upominany za zbyt bezpośredni język. Głowa mała, żeby pojąć tę przewrotność.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#1428382