Co właściwie działo się w Odessie?

Obrazek użytkownika Lotna
Świat

Strona Wolna - Polska opublikowała artykuł (przetłumaczony za VVV-IG), który przedstawia zgoła inną wersję tragicznych wydarzeń w Odessie, gdzie w Domu Związków Zawodowych straciła życie  grupa osób przeciwnych nowemu reżimowi ukraińskiemu. Cytuję:

 

Stopniowo wyjaśnia się, że o tragedii która miała miejsce w Odessie nie wiemy praktycznie nic. Znamy tylko wersję, która pojawia się w dwóch wariantach, albo ukrywających się w Domu Związków Zawodowych spalili prawoseki („Prawy Sektor”) albo spalili się sami z braku ostrożności. W rzeczywistości „od zaczadzenia” nikt nie zginął. Kiedy z okruchów został złożony pełny obraz to nagle wyjaśniło się, że…zresztą, jeżeli macie chęć i mocne nerwy, przeczytacie sami.

http://vvv-ig.livejournal.com/690116.html

Kiedy stała się znana ilość trupów i ludzi, którzy znajdują się w rękach milicji to mieszkańcy Odessy dowiedzieli się, że ludzi, którzy „zaginęli bez wieści” jest 3-krotnie więcej. Wieczorem do miasta „niewiadomo po co” przyjechała nowa grupa zwolenników prawoseków („Prawy Sektor”), w ilości około 2 tysięcy ludzi. Wyjaśniło się, że chłopcy nie przyjechali dla zabawy ale po to żeby zająć się robotą. Ważną robotą. Posprzątać po tych, którzy zaniedbali się dzień wcześniej.

„W tej chwili w telewizji poinformowano, że w piwnicach Domu Związków Zawodowych znaleziono dodatkowo 160 trupów. Po prostu trupy w piwnicy. Zabici strzałami i zarąbani siekierami!!!! Są dzieci, które biegły z matkami obok przechodniów!!!” PSy („Prawy Sektor”) w liczbie około 2000 ścierw otoczyły Dom Związków Zawodowych i zaczną wywozić, wynosić w częściach w workach foliowych … chcą ukryć ten horror! 40 to nie 160!!!”.

“Mieszkańcy Odessy! Kochani! Straszna wiadomość. Ponad 100 osób uważa się za zaginione bez wieści, których nie znajdziecie w szpitalach i kostnicach…. Ciężko mi to pisać, ale nie ma już ich wśród żywych. 126 trupów znajduje się w piwnicy Domu Związków Zawodowych. Ich tam zabito, oni nie spalili się. To było gestapo. Z tej przyczyny budynek został zablokowany. W tej chwili do miasta spędzono około 2000 „prawoseków” (zwolenników P. Sektoru) w tym celu, aby zorganizować wywóz ciał. Ich wywożą, palą i zakopują. Ja nie wiem, NIE WIEM, co robić w tej sytuacji… I jeszcze… Dzisiaj, w poniedziałek (5.5.) oczekiwane są masowe pogrzeby rozpoznanych poległych. Planowane są okrutne prowokacje bezpośrednio na pogrzebach. Bądźcie bardzo ostrożni. Mężczyźni, bez względu na żałobę i boleść, na poczucie beznadziei, uzbrajajcie we wszystko w co możecie… W Odessie toczy się wojna. Prawdziwa wojna! Boże, chroń was wszystkich od bydlaków i wieczny pokój dla niewinnie zabitych”…  Ostateczna (czy na pewno ostateczna) ilość trupów w piwnicy wyjaśniła się nieco później – 217.

Dziennikarz Anatolij Szarij:

“Przeprowadziłem rozmowę z mieszkanką Odessy, która przeżyła w Domu Zw. Zawodowych. Kiedy zrobię video (są sceny, które usunę ze względów etycznych) – podam je do obejrzenia. Materiał będzie na stronie From-UA. To, co jest – Prawy Sektor i “fanatyczni kibice piłkarscy”, którzy wtargnęli do budynku, zabijali ludzi natychmiast, bez dyskusji. Mężczyzn zabijano na miejscu, kobiety dzielono na „tę na ch… (do gwałcenia), tę do piwnic”. W piwnicach ludzi zabijano. Zaszokowało – “nie trać naboi, tak dawaj”, ludzi BITO NA ŚMIERĆ, bito nawet martwych, chociaż kobiety krzyczały, że oni już nie oddychają. Broni u tych, co byli wewnątrz, nie widziałam u żadnego. Ludzi zabijano z broni palnej, którą mieli praktycznie wszyscy tych, którzy „bronili”. Kobieta, mieszkanka Odessy, gotowa jest potwierdzić swoje słowa publicznie, oczywiście – boi się i oczywiście jest w szoku od tego, co przeżyła. Ale dzięki takim ludziom możemy dowiedzieć się o tym HORRORZE, który się dział w budynku, gdzie wszyscy „zmarli od uduszenia”… (...)

 

Całość artykułu:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-ukro-faszysci-mordowali-mieszkancow-odessy-2014-05

18 +

 

 

P.S.

 

Moim zamiarem było suche przytoczenie artykułu, który znalazłam w sieci, bez żadnych komentarzy z mojej strony. Niestety, przeliczyłam się mając nadzieję na dyskusję dotyczącą tej tragedii Ukraińców i potwornej zbrodni, będącej jaskrawym objawem odrodzonego neonazizmu. Zamiast tego doczekałam się propagandy w stylu publikatorów głównego nurtu, propagandy, z której z pewnością Monka Olejnik byłaby dumna.

 

W związku z powyższym, dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem i zarzucających mi i niektórym komentującym (poniżej) przynależność do rosyjskiej agentury, pozwolę sobie przytoczyć słowa Zaplutego Karła:

"Hasbara EUsraelska to rzetelne dziennikarstwo. Wszystko poza tym jest putinowską agenturą."

 

Natomiast wszystkich, którzy twierdzą, że przecież na Ukrainie jest wojna i należy walczyć ze zdrajcami mordując nieuzbrojonych cywilów, w tym kobiety, także ciężarne, i dzieci, paląc, gwałcąc i torturując, i że wszystkie te zbrodnie są usprawiedliwione i uzasdnione, ponieważ ofiary przynależą do innej grupy narodowościowej niż ich oprawcy - mogę co najwyżej zapytać:

Czyimi Wy jesteście agentami, a przede wszystkim, z jakiej wywodzicie się cywilizacji, jeśli bestialstwo i ludobójstwo jest dla Was uzasadnioną formą walki z przeciwnikami politycznymi?

http://www.youtube.com/watch?v=y6axip6kYTo

 

Quebec jest kanadyjską prowincją o trzonie etnicznie odmiennym niż reszta Kanady. Ma inne tradycje, inną kulturę, a nade wszystko inny język, na ogół nie rozumiany w innych prowincjach. Animozje pomiędzy Anglikami i Francuzami mają długą tradycję historyczną. Mieszkańcy Quebeku nie darzą sympatią angielskiej królowej i nie chcą być jej poddanymi. Mało tego, niemalże udało im się oddzielić swoją prowincję od reszty kraju.

Na szczęście jednak, nikomu z anglojęzycznej Kanady nie przychodzi do głowy, aby przyjechać do Quebeku i mordować frankofonów. W cywilizowanym świecie istnieją inne formy postępowań w przypadku niezgodności opinii, nawet w kwestich zasadniczych, niż tortury, mordy i gwałty.

 

Nawet wojny powinny toczyć się według ustalonych konwencji i zasad. Odstępowanie od nich jest barbarzyństwem, o które Polaków nie podejrzewam. Tak samo, jak nie podejrzewam Polaków o brak jakichkolwiek uczuć w stosunku do bliźnich, skądkolwiek by oni nie pochodzili.

A jednak.

Kontrola umysłu z pewnością może ten stan diametralnie zmienić. Pisze dalej Zapluty Karzeł:

"Ile to już miesięcy próbujemy wybić z pustych łbów to popieranie Majdanu? Ubzdurali sobie jakąś strategicznie ważną "wolną Ukrainę". Pytałem kiedyś: co musi się stać, aby przejrzeli na oczy? Odpowiedzi nie doczekałem. Jak widzę i teraz jeszcze za mało. No to będzie i "wolna Ukraina" i kolejna wojna pod samym nosem. Wszystko dzięki tej "strategicznej myśli" bezmózgich marionetek.

Właśnie zlatuje się tam najgorsza hołota z całego świata. Ale co tam, to tylko propaganda Putina.

 

Zdaje się jednak, że to zgoła inna propaganda niż putinowska zafundowała wielu Polakom pranie mózgów, no ale cóż się dziwić, skoro sam przywódca najbardziej prawicowej i katolickiej partii pierwszy poleciał na Majdan wspierać banderowców, których ojcowie i dziadowie z lubością mordowali Polaków i nie tylko,  w ich walce o tę "wolną Ukrainę"?

 

Wojna może łatwo rozprzestrzenić się na sąsiednie kraje, w tym Polskę. Fala uchodóców w przypadku wojny jest pewnikiem.

"Wolna Ukraina" natomiast, będzie nie tylko pod samym nosem, ale i w samej Polsce, bo Ukraińcy już się przygotowują na zasiedlanie Przemyśla. Podejrzewam, że ani posiadanie polskich korzeni, ani brak powiązań z neonazistami nie będzie warunkiem ich przyjęcia do Polski:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140430/PRZEMYSL/1404...

 

Artykuł w amerykańskim Veterans Today kończy się następującymi słowami:

We wschodniej Ukrainie została przygotowana scena do powszechnej wojny domowej pomiędzy około dziesięcioma milionami rosyjsko-języcznych obywateli a resztą kraju. Zachodnie media głównego nurtu do dziś milczą jak skała na temat roli kryminalistów Prawego Sektora w wydarzeniach [w Odessie].

Broń Boże, aby pozwolono by ten obłęd dalej się rozprzestrzeniał, bo prawdopodobnie w pewnym momencie wciągnie Putina, a wtedy Victoria Nuland, Susan Rice, Samantha Power i głównodowodzący CIA John Brennan osiągną rzeź wojny światowej, której pragną z religijną dewocją.

http://www.veteranstoday.com/2014/05/05/kiev-and-right-sector-kristallna...

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:66)

Komentarze

Brak słów.

 

Podoba mi się!
31
Nie podoba mi się!
-33
#1424387

Prawy Sektor i jemu podobni zostali dobrze uzbrojeni i zorganizowani z pomocą Wujka Sama:

7:27 :  "Od wyzwolenia Ukrainy w 1991, USA wspomagało Ukraińców, gdy budowali "demokratyczne umiejętności" (democratic skills) i demokratyczne instytucje i rozpowszechniali zaangażowanie obywatelskie i  "dobre formy rządzenia"/praworządność (?) (good governance), które są uwarunkowaniami do spełnienia się europejskich aspiracji Ukrainy. Zainwestowaliśmy ponad 5 000 000 000 dolarów asystując Ukrainie w osiągnięciu tych i innych celów, które zapewnią bezpieczną, bogatą i demokratyczną Ukrainę. Dziś istnieją osobistości wyższego szczebla  w rządzie ukraińskim, w sferze biznesu, jak również w opozycji, w organizacjach obywatelskich i w środowiskach religijnych, które wierzą w tę demokratyczną i europejską przyszłość ich państwa i które ciężko pracują, aby właściwie ukierunkować kraj i prezydenta (dosł. : posunąć kraj i prezydenta we właściwym kierunku). "

Victoria Nuland, Asystent Sekretarza Stanu, USA, grudzień 2013 po powrocie z Kijowa przedstawia pozycję rządu USA.

https://www.youtube.com/watch?v=U2fYcHLouXY

Tzw. krecia robota przyniosła efekty.

Podoba mi się!
34
Nie podoba mi się!
-39

Lotna

 

#1424390

to dziękuję. Poczekam na oficjalne wersje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1424392

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1424402

No nie, raport MAK-u był już gotowy zanim samolot wystartował z Warszawy.

W tym przypadku jest identycznie, prokuratorzy, patolodzy jeszcze pracują a w rosji już od miesiąca wszystko wiedzą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424446

ale z tego co ja wiem, to specjalistami od mordów w piwnicach nie było Gestapo, tylko NKWD.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
34
Nie podoba mi się!
-24

cui bono

#1424394

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika junak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wszm mówą tm kbtch dzcch, l przz cły czs wdzłm dw strsz pn, żdng dzck. Kmnttr mów zmskwnych, mndrwnych krńcch wszm wdzmy zmskwnych, l jkś mndr żdng. Nlczyłm jdng npstnk z skrą, klk młdych pnnk rzcjcych kmnm.

l wdć rsyjsk stcj m mnjsz rzznn, nż wln-plsk...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-25
#1424395

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1424401

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A w Gestapo byli specjaliści od czego?

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-34

Lotna

 

#1424410

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1424413

NKWD?! Może jeszcze powiesz, że Katyń to też nie byli Niemcy?

Nie znam rosyjskiego, ale jeśli oryginał brzmi równie przekonująco, jak tłumaczenie, to ktoś się nie przyłożył.

Za to jest palenie żywcem, są skrzywdzone dzieci i gwałcone kobiety, czyli to wszystko, co u każdego normalnego człowieka stawia włosy na głowie..

PPzdr.

Podoba mi się!
35
Nie podoba mi się!
-15
#1424438

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika spiskowy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ktyn t NKWD, NKWD t strs brc.

Bndrwcy zs w zsdz dzll pd prtktrtm Nmcw, t byl w knc 3 rzsz, tk wc z t c dzl s n Wlyn dpwdj Nmcy. Tk jk dzs z fnnswn bndrwcw dpwd tzw &qt;zchd&qt;. Pln nlg. 

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
-32
#1424441

w zasadzie tylko Ruscy wychodzą ze wszystkiego obronną ręką?

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-17
#1424444

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424398

Idż rozgłaszać swoją nowinę o rusofilach na Niepoprawnych razem z marusiem i nie trolluj na moim blogu, tym bardziej, że nie masz nic do powiedzenia na temat artykułu, który przytoczyłam. Najlepiej pojedź do Janowej Doliny i w inne miejsca kaźni Polaków przez banderowców i pomódl się razem z Prawym Sektorem i ich kaznodzieją za dusze waszych bohaterów, bo jestem przekonana, że im trochę ogień przypieka w zaświatach. Nic tutaj po tobie.

Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-35

Lotna

 

#1424414

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika spiskowy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wczrj wrzclm sb, z z rprtr RT dj 10000 dlcw. bywtl zsgrwl, zbym pdl m drs, t n przyjdz p mj lb, b m s 10000 dlrw przyd. T tk sm prymtyw jk c bndrwcy.

Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-34
#1424415

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424431

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika spiskowy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kazda fobia powinna byc leczona.

Ja nie mowie o tym co mnie dotyczy. Podalem link do informacji, ze na Ukrainie chca placic za glowe reportera. Chory, dziki kraj. Na marginesie radzilbym poczytac co nieco co w swiecie sie mowi o tym co na ukrainie. Jakos sporo ludzi na swiecie widzi w tym lapy zachodnie. Tak wiec podalem informacje z portali amerykanskich. Ty zaproponowales, zebym ci podal moj adres bo ci sie przyda 10000 dolarow. to jest obraz dzisiejszej Polski. Ludzie prymitywni i glupi. Pchaja nas w lapy raz niemcow raz ruskich. wystarczy baranow medialnie ukierunkowac I ci w swoim prymitywizmie beda leciec na Putina. 

Podoba mi się!
26
Nie podoba mi się!
-32
#1424432

Niewiele rozumiem z tego, co opowiada ta dziewczyna. Może ktoś, kto dobrze zna rosyjski, opisze, choćby w skrócie, co mówi ten świadek.

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
-29
#1424399

Chętnych do tłumaczenia jakoś nie widać, ale na wszelki wypadek Oburzeni Sprawiedliwi dokładają minusów.

Podoba mi się!
24
Nie podoba mi się!
-31

Lotna

 

#1424427

M3C, film mimo złej jakości w większości można go bez problemu zrozumieć. Przynajmniej wypowiedzi kobiety bo wypowiedzi mężczyzny są niezrozumiałe. Padają tam też nie znane mi - prawdopodobnie nazwy ulic, placów, budynków i instytucji. Muszę to wszystko jeszcze zweryfikować siedzę teraz nad Google-maps i próbuję wszystko poukładać.

Podoba mi się!
27
Nie podoba mi się!
-6
#1424451

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1424400

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika junak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

B krńcy njbrdzj z wszyskch ncj cną Plków, njmnj Rsjn.

Pwn dl tg ch w dss skrm pgnl.

Sm ndwn kpłś, z krńcy sę brnć n ptrfą. trz gdy wzęł s z 'sprtystów&qt; t płczsz jcy z nch bndyc.

Zdcydj s fct, b zczynm sądzć, żś rsk gnt.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-23
#1424406

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Bo Ukraińcy najbardziej ze wszyskich nacji cenią Polaków"...zaiste, nawet historia to potwierdza...

http://www.pch24.pl/wolyn-we-krwi--przemilczane-ludobojstwo,18690,i.html

 

..bujaj się junaku...

Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-29

http://trybeus.blogspot.com/

#1424407

Czyli w twoim systemie wartosci jak ktos podpala budynek i nie pozwala z niego nikomu wyjsc, to on sie bic potrafi? To nie jest bandytyzm? To "obrona"?

Something pojebalos. 

Podoba mi się!
26
Nie podoba mi się!
-28
#1424416

Dziwi mnie, że oburzasz się na oburzenie jinksa na wiadomość o barbarzyńskich morderstwach, natomiast same morderstwa cię nie oburzają.

Mówisz o nienawiści kogoś, kto potępia sprawców, natomiast nie widzisz nienawiści sprawców, którzy te morderstwa popełniali, w stosunku do ich ofiar?

Przykre, ale to jest system wartości kompletnie postawiony na głowie.

Podoba mi się!
24
Nie podoba mi się!
-31

Lotna

 

#1424419

co to jest "wolnapolska.pl" i "VVV-IG"?!

Co np. znaczą słowa: "Wyjaśniło się, że chłopcy nie przyjechali dla zabawy ale po to żeby zająć się robotą. Ważną robotą. Posprzątać po tych, którzy zaniedbali się dzień wcześniej."

 

Jak to: "wyjaśniło się"? KTO wyjaśnił? Co to w ogóle jest za informacja?

Podoba mi się!
37
Nie podoba mi się!
-17
#1424434

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Obywatel RON został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1424448

Wczoraj widziałam, że podałeś tu linka do jakiegoś artykułu w wolnej-polsce.pl, który na pierwszy rzut oka wydawał się kompromitujący.

Czyżby krytyczna analiza źródeł informacji była od teraz na NP niemile widziana?

 

Wszystko, co na rękę Putinowi, jest z założenia rzetelne i wiarygodne?

Inaczej chyba nie da się wytłumaczyć zniknięcia tego nieobraźliwego, i podającego wyłącznie adres do cytowanego we wpisie głównym źródła, komentarza.

Oczywiście zapraszam pałkowiczów do uzasadnienia, może się mylę? ;p

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1424491

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1424443

Panie Jinks

Sposoby, jakim Ukraińcy mordowali Polaków, są takie same jak w czasie Rabacji. Ciekawe, czy wtedy Twoja rodzinka była po stronie ofiar - i nienawidzisz chłopstwa, czy po stronie mordujących - i uważasz to za przejaw sprawiedliwości dziejowej ? Jednego jestem pewnien: Twojej mentalności na poziomie murzynka Kalego.

Polecam poczytanie o sposobach mordowania Polaków przez tatusia Aleksandra Kwasniewskiego. Tylko uważaj, byś nie zwymiotował.

Juz kiedys pisałem o waszej kresowej, bezinteresownej nienawiści i zawziętości. Jesteś idealnym jej przykładem. krótkowzrocznie będziesz się cieszył, jak Rosja łyka Ukrainę. jak łyknie Polskę, to będziesz sie cieszył, ze Ukraińcy mają gorzej. Grunt to nienawiść.

Ukraińcy sie z niej wyleczyli - jak miałem okazję poznać pod koniec lat 90", ale nie polscy Kresowiacy. Tu nienawisć na pierwszym miejscu.

PS. innnych przykładów mordowania w stylu siekrowym moge podać jeszcze kilka, nie tylko w Turcji i Palestynie, ale też w Niemczech okresu wojny XXX letniej , Francji Rewolucyjnej i Meksyku.

Jak juz kłamiesz, to sprawdź, czy nie trafiasz na kogoś mającego lepszą wiedzę historyczną.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-9
#1424465

Panie @junak, proszę mi nie zarzucać kłamstwa, którego w treści mojego komentarza nie ma. Pisząc o zezwierzęceniu Ukraińców, bynajmniej nie miałem na mysli dekapitacji ludzi, czy zadawanie im śmierci jakimiś narzędziami. Chciałem wskazać na popularne wśród tych zwyrodnialców "wianuszki" na drzewach, panie Kolego, a wie Pan z czego je robiono? Czy zaszywanie żywych kotów w łonach ciężarnych kobiet było stosowane podczas rzezi galicyjskiej, bądź Rewolucji Francuskiej?

Kolega zejdzie na ziemię. Stąd lepiej widać.

Sposoby katowania Polaków przez pana Stolzmana są mi znane i jeżeli był on bestią, to jednak dzieci i niemowląt nie mordował, a Ukraińcy i Niemcy owszem. Zbrodnia jest zbrodnią, ale zbrodnie dokonywane na Wołyniu, to coś, co nie ma określenia w słownikach cywilizowanych ludzi.

Ku informacji Kolegi dodam, że nie jestem Kresowiakiem i w przypadku ludobójstwa na moich rodakach, tereny ich pochodzenia nie mają najmniejszego znaczenia, ani tym bardziej mojego.

 

Rosja nie łyka Ukrainy, bowiem Ukraina sama wchodzi w ręce Rosji. Ukraina nie posiada żadnego zaplecza politycznego, a wiara w USA i NATO, to nic innego jak wiara Polaków w naszych sojuszników w 1939 i później.

Ukraina nie posiada najmniejszych szans na to, ażeby być państwem suwerennym, ba, nie posiada szans nawet na to, aby być państwem w ogóle. Najsmutniejsze jest to, ze Polska znajduje sie w niewiele różniącej sie sytuacji. Polskę rozebrano, ale ludzie Kolegi pokroju jeszcze o tym nie wiedzą, bowiem TVN, GW, a także niezależna.pl o tym jeszcze nie doniosły. Oficjalnie stan rzeczy zostanie obwieszczony w momencie utworzenia w Europie jednego państwa federalnego, z wykluczeniem niektórych państw, które potrafiły zadbać o swoją narodowość (Węgry, Islandia i Norwegia np., a o Niemcach i Rosji nie wspomnę), bądź też w momencie rozwiązania europejskiego kołchozu, gdyż oba te warianty są ćwiczone przez Niemcy i Rosję.

Tu nic nie da sranie w banię, że Rosja "łyknie" Polskę, bo jest już po fakcie, a dokonała tego wraz z Niemcami, które to Niemcy w sferze podziału Europy z Rosją współpracują na maksymalnych obrotach i wie Kolega co, nawet wówczas jak już oficjalnie jedna część kraju stanie sie składową Federacji Rosyjskiej, a jej druga część jednym z niemieckich landów, to Polacy nadal na forach będą pieprzyć o wolności, narodowości, czy też miłości do Ukraińców, ale wszystko to będzie g... warte, tak samo jak g... warte jest to gadanie teraz.

Polacy najpierw powinni byli zadbać o swoją własną wolność i suwerenność, a potem dopiero o wolność "bratnich" narodów.

 

Sugerując, że nasza tu wymiana zdań jest sprawdzianem mojej, czy Twojej wiedzy historycznej, trafiasz kulą w płot. Mnie chodzi o wskazanie na mentalność Ukraińców, a także i Polaków.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9
#1424468

Kiedy czytam, że Ukraińcy Polaków lubią i że się pozytywnie zmienili, zawsze stają mi przed oczami sceny znane z wielu relacji z Wołynia. Bywało, że banda UPA obierała sobie jakiś polski dom na skraju wioski do którego posyłano "zaufanego" Ukraińca, by nakazał gospodarzom przygotowanie posiłku - poczęstunku dla banderowców, sugerując w ten sposób, że nic złego tej rodziny nie spotka. 

Po "skończonej robocie" - mordzie, wkraczano do "gościnnej" chałupy. Koniec biesiady  zawsze był jednakowy. "Krwawy deser"

Warto pamiętać, że kodeks banderowców zawiera szczególne wytyczne. Jedną z nich jest nawołanie do posługiwania się kłamstwem, jeśli ma to przynieść korzyści obranemu celowi.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1424471

Postaraj się znaleźć książki i dokumenty z lat 20-tych, mówiace o zbrodniach bolszewikow (moskali) na Polakach z kresow. przekonasz się, że banderowcy nasladowali tylko swoich starszych braci- kacapów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

cui bono

#1424494

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...turańskie barbarzyństwo podsycane czosnkiem...za wiki...

Cywilizacja turańska

Ukształtowana w starożytności na terenach Wielkiego Stepu. Nie rozwinęła trwałych więzi społecznych wyższych niż rodowe, ludność łączy się natomiast w celach wojennych w ordy, które w razie powodzenia mogą przybrać potężne rozmiary, nie są jednak trwałe i rozpadają się wraz ze śmiercią wodza lub jego porażką. Największe ordy utworzyli Hunowie, Turcy i Mongołowie (autor wyróżniał także kultury ojgurską, afgańską i turecką), do tej cywilizacji należą także Rosjanie i Kozacy (turańsko-słowiańskie kultury moskiewska i kozacka). Cała aktywność polityczna w ramach tej cywilizacji ma zdaniem Konecznego charakter wojskowy. Władców nie obowiązuje moralność (stąd Koneczny mówił o indywidualizmie tej cywilizacji). Nie rozwinęła żadnej z nauk, jednak szybko przyswajała sobie wszelkie wynalazki w dziedzinie wojskowości. Uznaje równoprawność monogamii, poligamii i konkubinatu. Pozornie panuje w niej indyferentyzm religijny, jednak często religia była w jej ramach wykorzystywana jako przyczyna wojen, nie miała natomiast nigdy wpływu na moralność publiczną czy stosunki społeczne.

 

właśnie w Odessie odbyła się spektakularna manifestacja cywilizacji turańskiej...oby nie dotarła do Polski...niech nas Bóg ma w swojej opiece...

Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-30

http://trybeus.blogspot.com/

#1424412

Wszystkim to bedzie na reke. Ruscy tego bydla nie beda chcieli miec u siebie wiec ich pogonia. Niemcy sie beda cieszyc, bo bydlo jak sie przetoczy na zachod - bez wsparcia wschodniej ukrainy to tam bedzie dziko, to na wschodzie wypracowywano PKB - to Polska bedzie miala problem. A Niemca to tylko zadowoli. Niemiec sie dogada z Ruskim a banderowska dzic bedzie sie rozlewac po "tolerancyjnej" Polsce.

Podoba mi się!
28
Nie podoba mi się!
-31
#1424417

tolerancyjna Polska może powitać Ukraińców już niedługo:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140430/PRZEMYSL/140429561

Podejrzewam, że nie będą oni musieli wykazać się ani polskimi korzeniami, ani brakiem powiązań z neonazistami.

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
-30

Lotna

 

#1424447

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wiemy kto, kogo i czym, więc nie rozstrzygajmy spekulacji na korzyść biednej Rosji i niewinnych "separatystów". Kiedy na jednym zdjęciu widać faceta jako "prawoseka", a potem leży zabity to oczywiście autor sugeruje, że przebierano się w odzież ofiar! No, jeszcze co?

Jedno jest pewne - gdyby nie złodziejstwa Janukowycza, podżeganie i agresja Rosji, to nie byłoby tych obrazków.

Nie ma tu niewinnych.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-20
#1424418

Powiedz jeszcze, ze wierzysz w te ciezarowki co wywozily pieniadze dla Janukowycza?

Czy ty wiesz, np, ze te rezydencje, co je pokazywano jako palace Janukowycza to byly rezydencje panstwowe i Turczynow ma tam dzis wstep?

Tak sie koncertowo klamie.

Co do ciezarowek, wiesz, my zyjemy w 21 wieku!!!! Dzis sie nie wozi pieniedzy ciezarowkami!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
30
Nie podoba mi się!
-32
#1424420

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zwłszcz tn srcz z pństwwym lwm jk pręcz był fjny, n pństwwy prtrt Jnkwycz, w pństwwj glźn.

Wsz, mżn ścmnć rżnąć głp, l jdnk t jst czk wyższy pzm rzmn śwt pltyk nż w gbrn srtwskj.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-20
#1424453

Skąd tu ci się wzięła Rosja?

Tu jest mowa o Ukraińcach pomordowanych przez Ukraińców.

Nie widzisz w tym tragedii?

Jeśli nie, to niewiele widzisz, bo każdy myślący człowiek wie, że wojna domowa i rewolucja są największymi nieszczęściami, jakie mogą spotkać naród, poza ludobójstwem oczywiście, a to właśnie ma miejsce na Ukrainie.

 

Gdyby obecny rząd podał się do dymisji, albo przynajmniej zgodził się na utworzenie samodzielnych prowincji, zamiast wysyłać wojsko i czołgi, to też nie byłoby, jak to ty nazywasz, "takich obrazków".

 

Podoba mi się!
27
Nie podoba mi się!
-31

Lotna

 

#1424424

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Gdz jst Rsj&qt; w tym wszystkm?

T chyb n jj, tn tkst? Cś skłdz tncznym ldnśc wschdnj krny jst wm wdm?

mż sgrjc, ty przdpszc, ż Rsjn są z rządm krny, dmnstrją wzncją sprstyczn sntymnty krńcy?

C wy czytc, Kmmrsnt?

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-20
#1424452

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W Kanadzie Quebec, a przynajmniej jego trzon, też ma skład etniczny inny niż reszta Kanady. Inne obyczaje, tradycje, inną kulturę i inny język. Ponadto definitywnie nie chcą być poddanymi obcej królowej, od której chcą się trzymać z daleka. Na dodatek mieszkańcy Quebec też chcieli się odłączyć od reszty Kanady i niemalże im się to udało.

Czy z tego powodu anglojęzyczna Kanada powinna się tu zjawić i zacząć wyrzynać frankofonów??

Według ciebie - mieliby usprawiedliwienie???

 

Szkoda, że ci do głowy nie przyszło, że istnieją inne metody postępowania w przypadku niezgodności opinii, nawet w zasadniczych kwestiach, niż mordowanie rodaków.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-27

Lotna

 

#1424459

Nie zadawaj pytań na które nie można odpowiedzieć, bo ruskie trolle kasują te odpowiedzi.

Może to też da się zwalić na "banderowców"?

Gra agentury przeniosła się z wyszydzonego Neonu.ru tutaj. Zobaczymy jak się rozwinie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1424470

A myśmy tu w Londynie słyszeli, że w tej Odessie to ludzie sami się podpalili, a kto się nie spalił, sam sobie w łeb strzelał i potem sam sobie odcinał głowę.

Podoba mi się!
29
Nie podoba mi się!
-30
#1424428

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1424436

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika matka trzech córek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poza zamieszczonym materiałem, sporo uzupełnień serwują tam komentatorzy.

Pomiędzy ciekawymi wpisami, jest jeden, który dedykuję obecnemu tu obywatelowi RONA:

 

Zerohero powiedział/a

2014-05-06 (wtorek) @ 18:48:01

To prawda, że Michalkiewicz banderowców nie poparł. O ich przeciwnikach co prawda pisze „separatyści” (konsekwentnie w cudzysłowie), ale szopki promajdanowej nie odstawia. Grzegorz Braun choć nienawidzi Putina i wierzy w zamach smoleński – też nie poparł. Choć na Brauna to ja bym uważał, bo jego rozumowanie bardzo krętymi ścieżkami prowadzi…Moim zdaniem jest po prostu nonsensowne, np. Braun sugeruje, że aparat medialny III RP jest proputiniwski a z okazji Ukrainy tylko uwiarygadnia się. Do tego prowadzi smoleńskie sekciarstwo; media, które nie lansowały hipotezy „zamachu” jawią się prorosyjskie bez względu na inne okoliczności. W ten sposób Macierewicz, GP i spółka przedefiniowali wszelkie oceny – dokonali pewnej formy przelicytowana i przestawienia punktu ciężkości.

Przy okazji. Dwóch blogerów ekonomicznych, których wpisy śledzę (ale nie komentuję u nich, jeden to…liberał ) też mnie zaskoczyło pozywnie:

http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html
http://dwagrosze.com/2014/03/banderowski-rzad-ukrainy-nie-powie-kto-strzelal.html

To co prawda nie są „nazwiska”, ale miło podczas codziennej prasówki zdać sobie sprawę, że ten a ten zachował niezależność…Generalnie wśród myślącej części narodu opór wobec manipulacji jest spory. To dlatego reżimowe media wymyśliły ruską agenturę w internecie. Gdyby to były nędzne promile, to nie zawracaliby sobie głowy.

W Europie znane obozy nacjonalistyczne (Brytyjska Partia Narodowa, Front Narodowy, Złoty Świt) o ile wiem nie dały się zapędzić do popierania banderowskich „nacjonalistów”. W Polsce kilku „narodowych” pajaców owszem, ale te pajace g kiedykolwiek osiągnęły i g znaczyły.

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
-34
#1424445

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N m rskj gntry w ntrnc! N, lsy n srją w ls, ż żyję jnkskg przysłw... Rsk gntr był jszcz jk spnsrwn lwctw w rp d lt 40tych, trz jk gntr wpływ Rsj - nc sę n zmnł, b czm młby sę zmnć? Ktś zmnł rgły prpgndy, pltyk gntry? Kdy?

Dwnj Rsj pprł lwków, trz nktórych &qt;nrdwców&qt;. Pcn nn lt. N zpmnjmy, ż tk krtry jk Grtych jr., czy Ms Kmńsk tż były kdyś &qt;nrdwcm&qt;. km są trz?

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-18
#1424454

kto to jest Zrohero? Jakaś krewna Kazka?

 

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-17
#1424457

Zrób sobie przysługę i przestań się błaźnić zadając głupie pytania.

Wystarczy włączyć myślenie i przeczytać artykuł i komentarze ze zrozumieniem, zamiast insynuowć, co nie zostało powiedziane.

Sieć jest ogromna, nie musisz trollować akurat na moim blogu.

Podoba mi się!
25
Nie podoba mi się!
-33

Lotna

 

#1424460

Idiocie zawsze wydaje się głupie to, czego nie rozumie.

Jakoś mnie nie dziwi, że tworzysz front akurat z niejakim Kazkiem... i z paroma innymi osobnikami, którzy dali się tutaj poznać jako wyjątkowi patrioci - oczywiście nietutejsi. A bzdury będę komentować, ilekroć wpadną mi w oko - to, na czyim są blogu, nie ma dla mnie żadnego znaczenia - nawet jeśli to blog trolla.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1424472

Właśnie udało ci się sprowadzić dyskusję do parteru. Dixi et al byłby z ciebie dumny.

Postaraj się jednak na przyszłość nie wykazywać się swoim żałosnym poziomem kultury i staraj sią dyskutować zamiast obrażać dyskutantów, skoro nie jesteś w stanie się odczepić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-12

Lotna

 

#1424485

Parter to dla Ciebie za wysoko, co udowadniasz na każdym kroku.

Również ten intelektualny, skoro nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak brzmią Twoje własne komentarze.

 

Co do przyszłości, zamierzam dalej punktować idiotów i hipokrytów o piwnicznym poziomie kultury, bo ranią moje poczucie estetyki - a zatem do zobaczenia.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1424487

Zauważ, że zamieszczając go, nie zwróciłam się do Kazka, ale na czerwono "zaświeciłam" cytat - odpowiedź dla Obywatela RON, który usiłuje przypiąć mi łatkę agentki Putina.  

Okazuje się, jak wynika z komentarza, że w sieci jest więcej takich "RONowców" 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1424474

A ruskich agentów niet?

 

PPzdr.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1424476

PP, zapewne są takowi. Przejrzysz człowieka? Nieraz masz któregoś przed sobą, na żywo, ufasz mu, a on okazuje się być zdrajcą...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1424477

Dlatego tak mnie zaskoczył ten cytat...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1424480

Przyznaję, że ze wszystkich komentarzy pod tym wpisem zaskoczył mnie tylko ten powyższy.

I to tylko dlatego, że jest Twój.

PPzdr.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1424475

PP, a  mnie zaskoczył brak Twoich komentarzy pod moimi ostatnimi wpisami...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1424478

To dlatego, że rzadko ostatnio bywam na NP, a jeśli, to wpadam jak po ogień, czyli czytam 1-2 teksty, które mi wkurat wpadną w oko.

Postaram się poprawić. Polecasz jakiś wpis szczególnie?

PPzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1424482

 Jeśli dostrzeżesz w nich agenturalną dywersję, wskaż stosowne fragmenty, proszę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1424484

Daleka jestem od zarzucania Ci agenturalnej dywersji - póki co, kojarzę Cię dużo bardziej pozytywnie, niż negatywnie. :)

Jeden, niefajny w mojej ocenie, komęt to za mało, żeby wyciągać daleko idące wnioski. Wszyscy mamy swoje emocje - rozumiem, że Obywatel RON dotknął Cię osobiście - ale juz chyba nie dam rady tego sprawdzić.

A z wpisami chętnie się zapoznam.

PPzdr.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1424489

i powtórzę: Kto twierdzi, że NIE MA ruskiej agentury w internecie usiłuje zrobić z ludzi głupków. A kto usuwa komentarze jak mój, potwierdza to. Agentura była, jest i będzie, bo się opłaca.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1424479

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zapluty Karzeł ... został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wszystk pz tym jst ptnwską gntrą.

l t jż msęcy próbjmy wybć z pstych łbów, t pprn Mjdn? bzdrl sb jkąś strtgczn wżną &qt;wlną krnę&qt;. Pytłm kdyś: c ms sę stć, by przjrzl n czy? dpwdz n dczkłm. Jk wdzę trz jszcz z mł. N t będz &qt;wln krn&qt; kljn wjn pd smym nsm. Wszystk dzęk tj &qt;strtgcznj myśl&qt; bzmzgch mrntk. Włśn zltj sę tm njgrsz hłt z cłg śwt. Zpwn spntnczn. l c tm, t tylk prpgnd Ptn.

http://www.prsnplnt.pl/pltyk/rb_sdyjsk_przns,p510703611

Podoba mi się!
23
Nie podoba mi się!
-32
#1424439

Zajmowanie w danej sprawie korzystnego bądź niekorzystnego dla Putina stanowiska to trochę mało, żeby dane dziennikarstwo mogło być ocenione jako rzetelne. Choć, najwyraźniej, nie dla wszystkich. Innymi słowy - wystarczy jedna (domniemana) "kaczka", żeby zleciały się gęsi...

 

Oczywiście, jeśli chodzi o "kaczki" eusraelskie, wskazana jest dużo dalej posunięta ostrożność. ;p

 

 

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-17
#1424455

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Muni został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dpr c zksł Krym, l jk wdć ldkm szybk wysych lj w mózg... Pczklbyśc z 3 tygdn z tym pnm n czść KGBwc, mż chć trchę tn zbór Krym przyschn...

Wdzę, ż szybctk przybyw n npprwnych rskj gntry... N wystrczy wm Nn24.r? 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-19
#1424456

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sć n grz wszm mżn, l plnów rczj n m sę c spdzwć, lb brdz rzdk.

Pdjrzwm, ż jszcz wl ms sę stć, by c pnktórzy przjrzl n czy. Nstty.

rtykł w mrykńskm Vtrns Tdy kńczy sę nstępjącym słwm:

W wschdnj krn zstł przygtwn scn d pwszchnj wjny dmwj pmędzy kł dzsęcm mlnm rsyjsk-języcznych bywtl rsztą krj. Zchdn md główng nrt d dzś mlczą jk skł n tmt rl krymnlstów Prwg Sktr w wydrznch [w dss].

Brń Bż, by pzwln by tn błęd dlj sę rzprzstrznł, b prwdpdbn w pwnym mmnc wcągn Ptn, wtdy Vctr Nlnd, Ssn Rc, Smnth Pwr główndwdzący C Jhn Brnnn sągną rzź wjny śwtwj, którj prgną z rlgjną dwcją.

http://www.vtrnstdy.cm/2014/05/05/kv-nd-rght-sctr-krstllncht-dss-xtrm-grphcs/

 

 

P.S. Jk sę m Twój brk?

 

Lotna

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-30
#1424462

co zaszlo w Odesie.

Ale zanajac mozliwosci Kacapskiej  propagandy moze wlasnie tutaj Lotna ja cytuje i wszyscu sie nie zdrowo podniecaja,

Podsumujmy znane fakty.

Na Majdanie zginelo od kacapskich terrorystow ponad 100 osob.Kacapy zajely Krym za pomoca terrorystow no bo bez zandnych oznaczen i okupuja bez prawnie czesc niepodleglej Ukrainy.

Wszedzie na wschodzie Ukrainy za pomoca spec sluzb czyli terrorystow kacapskich jest pdburzana ludnosc postbolszewicka.

Budynki Ukrainskie zajely terrorystyczne Putinowskie  bandy i co tera zwielkie larum ze po danym im ultimatum wypala sie terrorystow ogniem i broniom?

Czegos nie rozumie tutaj jezeli jest zdrajca i bandyta trzeba go zlikidowac jesli on nie reaguje na prozby,Zestrzelone helikoptery ukrainskie to niby z procy?

Kacapy maja na sumieniu ponad 10mln zaglodzonych 5mln przesiedlonych a na ich miejsce osiedlono ruskich towarzyszy ludzi pierwszej kartegorji i dzi s ich potomkowie

sa V kolumna i na rozkazy Putina zdradzaja swoja ojczyzne Ukraine zeby sie poloczyc z Rosja.

Do zdrajcow sie strzela i nie a w czasie wojny innego wyjscia a teraz jest wojna na Ukrainie czy ktos by chcial czy nie, a na wojnie wrog ginie.

 

Podoba mi się!
32
Nie podoba mi się!
-11
#1424463

Fakt jest jeden - mamy tu inwazję ruskich trolli. Nie można nic napisać przeciw Rosji, bo 5 kolumna wykorzystuje GŁUPIĄ regułę o ukrywaniu komentarzy i wsadza same negatywy.

KTO wymyślił ten idiotyczny skrypt i po co? 

Wydaje mi się, że na mikro skalę mamy tu dokładnie ilustrację tego, co dzieje się na Ukrainie. Banda cichych agentów wpływu sobie klika... a my, jak te jelenie dajemy się im prowadzić na sznurku.

Za kilka tygodni będzie tu drugi NowyNeon.ru, czy jak tam on się zwie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-10
#1424469

Fakt, że kiedyś na NP nie bywało tak, że negatywne dla ruskich komęty spotykały sie z tak negatywnym odbiorem.

Czyżby ten koszmarny Dixi wyczuł pismo nosem? ;-)

Po prostu róbmy swoje.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-4
#1424473

....zapytałaś :

 

//  Czyżby ten koszmarny Dixi wyczuł pismo nosem? ;-) //

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Oczywiście - miał rację,  zresztą nie tylko on ?!

Podobne  spostrzeżenia mieli : JWP, Ossala, Ellenai i kilkoro innych .

Droga PP, radzisz aby robić swoje ?

Wydaje się to nimożliwym.

Po prostu została zahwiana proporcja - ludzie przyzwoici i użyteczne  trolle, spod znaku sierpa i młota.

Na naszych oczach rodzi się Neon 24/ Bis

ps.

.... też jestem zaskoczony ,  pewnym komentarzem MTC.

Jeszcze wczoraj, dałbym się pokroić w jej obronie ? !

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7
#1424483

nie odpowiadały mi metody Dixiego (i paru innych osób) no i myślę, że mocno przesadzał momentami.

Jednak obecna fobia antyruskości na NP też mi nie odpowiada.

Nie wiem, co jest możliwe, a co nie. Powiedziałabym, że bilans jest w miarę wyrównany, z lekką przewagą pozytywu nad negatywem.

 

Być może Gawrion pomyśli też nad jakimiś usprawnieniami? Zanim doszlusujemy do neonu czy jak mu tam?

Myślę, że to, czego nam najbardziej trzeba, to świeża krew. Dobra, świeża krew.

Kiedyś Red. wysyłała zaproszenia do dobrych blogerów - to był cenny zwyczaj. :)

 

PPzdr.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1424486

Domyślam się, że w tym wszystkiim chodzi nie tyle o treść zacytowanego przeze mnie komentarza, ile o jego autora? 

Przypadkowy wybór. Jak już wyjaśniałam PP, zawierał w sobie fragment, który wydał mi się doskonałą odpowiedzią na ataki Obywatela RONA.

Czyżby autor komentarza od Maruchy był "zapowietrzony"? Nie znam tego człowieka. Nie wędruję po salonach, arkach i innych ekranach, ani nowych, ani starych...

Do Maruchy zawędrowałam za linkiem Kazka. Przypadek.

Pozdrawiam:)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1424488

Nie wiem, jak Marusiowi, ale mnie zdecydowanie chodziło o treść, autora nie znam.

Muszę lecieć, postaram się wpaść wieczorem. :)

PPzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1424492

... tak PP , chyba masz rację, potrzebny jest dopływ -  świeżej krwi ..

Czekam z utęsknieniem, kiedy zaczną pisać na NP., nasze dzieci.

Może One wniosą bardziej jasne stanowiska w sprawach pryncypialnych dla Polski ? !

@ MTC.... proszę  "przestuń" :-))) doskonale wiesz jak bardzo Cię cenię i lubię !!!

pozdrawiam serdecznie,

Marek

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6
#1424490

Jedna pisze raporty i sprawozdania, druga, choć kończy polonistykę, zawzięcie  recenzuje dzieła filmowe i teatralne, a politykę ma w...nosie. A trzecia? Trzecia pisze partytury:)

 

PP, Maruś, fajnie, że jesteście:)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1424497