DOŚĆ SKRYTOBÓJSTW !!!

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Należy przestać milczeć i ograniczać się do opowiadania sobie dowcipów o "seryjnych samobójcach". Na każdej manifestacji powinno pojawiać się hasło "Dość skrytobójstw !!!" Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Wczorajsza śmierć generała Petelickiego może stać się "słomką która przełamała grzbiet wielbłąda". NIKT nie wierzy, ze było to samobójstwo. Prawdę mówiąc, przegrana z Czechami była darem losu. Ja podejrzewam, że sprawcy morderstwa /sadzę, iż był to mord/ liczyli na to, iż wygrana na Euro 2012 "przykryje" je i nikt nie zwróci na nie uwagi. W obecnej sytuacji sprawa stanie się głośna i nawet nie jest wykluczone, że przyspieszy upadek Tuska.

  Już dwa lata temu bloger Kajman napisał notkę "Generał na celowniku" /TUTAJ/, w której czytamy:

  "O tym, że to właśnie elita dowódcza polskiej armii była celem zamachu, pisałem już w moim poprzednim artykule "Wieś znowu górą?". Również niemieckojęzyczny portal PolskaWeb.eu reprezentuje podobny pogląd: PolskaWeb: Polscy dowódcy wojskowi zabici w obu katastrofach (Mirosławiec i Smoleńsk – przyp. Kajman) byli przede wszystkim solą w oku działającej w ukryciu WSI, ponieważ blokowali oni legalny powrót WSI do aparatu państwowego, skąd usunięto je po rozwiązaniu w roku 2007. Kto następny znajdzie się na celowniku zamachowców? Niektórzy dowódcy, jak na przykład generał Skrzypczak, usunęli się już wcześniej z linii strzału. Generał Załuska, który po zmarłym w katastrofie Tupolewa gen. Błasiku objął dowodzenie polskich sił powietrznych, ogłosił niedawno swoją dymisję. Również pierwszy zastępca szefa sztabu generalnego gen. Stachowiak postanowił zrezygnować ze służby. Dymisji jest znacznie więcej ale są one skrzętnie ukrywane. Wiemy o nich z nieopatrznej wypowiedzi marszałka Komorowskiego do dziennikarzy, której udzielił on po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego w dniu 1 czerwca 2010 roku. Wpływy odzyskują środowiska ściśle związane z wojskowymi służbami specjalnymi. Są w nich ostatnio bardzo aktywne osoby z byłego WSI".

  Wiemy teraz, że następnym był generał Petelicki. Charakterystyczne jest, że ofiarami tych "wypadków" i "samobójstw padają oficerowie wykształceni na Zachodzie lub powiązani z zachodnimi służbami, jak właśnie Petelicki. Sprawa nie ogranicza się do wojskowych. Gina też eksperci i świadkowie w różnych sprawach /tragedia smoleńska, śmierć Olewnika/ oraz urzędnicy państwowi, którzy staną na drodze jakiejś mafii

  . Dziesięć miesięcy temu napisałam tekst "Rządy miłości, a stan wojenny /TUTAJ/" w którym zwróciłam uwagę na to, ze dziewięć lat panowania Jaruzelskiego spowodowało śmierć 122 osób, a w ciągu 3,5 roku "rządów miłości" Tuska tajemnicze "wypadki", "samobójstwa" i katastrofy przyniosły ok.130 ofiar. Od tego czasu ilość ta zwiększyła się jeszcze o co najmniej kilka takich przypadków, że przypomnę choćby Andrzeja Leppera. Nie można już chować głowy w piasek. Miarka się przebrała.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

elig: APEL KIBICÓW I PATRIOTÓW
Jest /TUTAJ/.

PEŁNY ADRES: http://miziaforum.wordpress.com/2012/06/17/kibicu-polski-zamordowali-waszego-przyjaciela-gen-petelickiego-koniecznie-wez-udzial-w-pogrzebie/
elig 17/06/2012 - 15:54.
odpowiedz

Odkrycie Bety w sprawie Leppera
Kto rządzi życiem,śmiercią i manipuluje nimi?

Beta, ndz., 17/06/2012 - 12:15
Otóż Petelicki podobno nie zginął wczoraj.
Informację o śmierci A.Leppera i zaniechanie najbardziej oczywistych wątków śledztwa, uważam za największy policzek wymierzony Polakom od 1.04 2010.

Wątek drogi do okna Leppera, jaką stanowiło rusztowanie, postanowiono załatwić ujawnieniem zamówienia publicznego i przetargu,który wygrał niejaki Wojciechowski z lubelskiego.
Miało brzmieć tak wiarygodnie chłop ze wsi z dala, od Warszawy.
Posłużył się tym na Nowym Ekranie bloger ,Zwyczajnie normalny' wyśmiewając drabinę, jako
drogę wejścia zabójcy ( NE 7 sierpnia 2011).
Tymczasem ten sam Wojciechowski znalazł się tu:

,,I mamy już wątek służb specjalnych.
Autor: mike.recz 08.08.11, 21:12
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
przedmiot zamówienia roboty budowlane
MALOWANIE ŚCIAN I SUFITÓW W OBIEKCIE PRZY AL. UJAZDOWSKICH 9 W WARSZAWIE
tryb zamówienia przetarg nieograniczony
ogłaszający
Centralne Biuro Antykorupcyjne
miejscowość
Warszawa
województwo
mazowieckie
data publikacji ogłoszenia 14-12-2010
wykonawca JW INVESTMENT Jarosław Wojciechowski, Wożuczyn 73, 22-640 Rachanie kraj/woj. lubelskie
numer ogłoszenia 407480/2010
www.komunikaty.pl/komunikaty/0,80206,4074510.html?xx_announ=2845787&drukuj
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA "
Tak więc ten sam Wojciechowski ze wsi Wożuczyn w lubelskim najpierw remontował w
CBA, a później zakładał ludziom odgromnik przy Alejach Jerozolimskich 30, gdzie postawił
rusztowanie akurat pod oknem Leppera

To komentarz pod moją notką "w Blogmediach24
elig 17/06/2012 - 15:26.
odpowiedz
Komentarz Guantanamery z Blogmedia24
Mam nadzieję,

guantanamera, ndz., 17/06/2012 - 10:41
że apel "miarka sie przebrała" dotrze w pierwszym rzędzie do tych, którzy coś wiedzą a poza TYM wiedzą, że znaleźli się na liście. To ONI mogą postawić tamę. Jeszcze dzisiaj ujawnić co wiedzą. Gdyby nieszczęsny Grzegorz Michniewicz od razu rozesłał 100 listów i 500 maili z wiadomością którą miał to pewnie żyłby on i 96 ofiar Smoleńska.
Do tych ludzi trzeba zaapelować. Mam nadzieję że zrobi to Gazeta Polska ... To powinien byc wielki tytuł - Apelujemy do was - przestańcie milczeć! Ratujcie siebie i nas!

Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

@guantanamera

elig, ndz., 17/06/2012 - 11:12
Bardzo słusznie !!! Tym bardziej, że teraz jest jasne, iż pójście w odstawkę oraz emerytura przed niczym nie chronią.
elig 17/06/2012 - 12:33.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#266548