Wierzmy tylko informacjom podsłuchanym!!!

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Albowiem to one mówią nam jak jest naprawdę i pokazują wiele rzeczy, o których nie dowiemy się z wieści docierających do nas oficjalną i w pełni legalną drogą.  Aby się o tym przekonać - wystarczy porównać efekty ośmiogodzinnego przesłuchania Michała Tuska przez komisję śledczą z materiałami z podsłuchu opublikowanymi w najnowszym numerze tygodnika "W Sieci" [nr 26/2017, obszerne fragmenty - {]]>TUTAJ]]>(link is external)}].  O ile z przesłuchania pozostało głównie szczere wyznanie Michała Tuska o tym, iż on i jego ojciec [Donald Tusk] świetnie wiedzieli, że Amber Gold i OLT Express to "lipa", to podsłuchane rozmowy ujawniają rozmaite powiązania oraz to, iż jednym z celów tej afery było doprowadzenie do upadku LOT-u.

  Mam wrażenie, że od prawie czterech lat polską polityką rządzą podsłuchy.  Wszyscy pamiętamy "aferę taśmową" z lat 2014-2015.  Doprowadziła ona do istnego trzesienia ziemi w rządzie Ewy Kopacz i przyczyniła się do klęski PO w wyborach roku 2015.  Próbowano sprowadzić tę sprawę do spisku pana Marka Falenty i dwóch kelnerów, ale mimo procesu sądowego - nie udało się tego zamieść pod dywan.  Kilka tygodni temu ujawnione zostały rozmowy ks. Sowy z politykami i biznesmenami z PO [z 2014 roku].  Obecnie pojawiły się nagrania dotyczące afery Amber Gold.

  Wciąż nie wiemy, kim byli i są "władcy taśm".  Nie wiadomo, co jeszcze zostało nagrane i co ważniejsze - kto decyduje - co ujawnić i kiedy?  W latach 2014-2015 pogłoski mówiły o kilkuset godzinach nagrań z udziałem m.in. Donalda Tuska.  Nikt tego nie próbował sprawdzić.  Rzecz jest poważna, bo wygląda na to, iż mamy w Polsce niejawny ośrodek władzy, mogący szantażować różne osoby z życia publicznego.  PiS może się cieszyć z tego, że jak na razie - nie wypłynęły żadne nagrania kompromitujące polityków tej partii.  Nie musi być tak zawsze.  Już krążą plotki o nagraniach z podsłuchiwania Mateusza Morawieckiego.  Niestety, mimo iż podsłuchy stanowią ciekawe źrodło wiedzy o polskiej polityce - afery podsłuchowe muszą być wyjaśnione, a "władza taśm" złamana.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (13 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Wciąż nie wiemy, kim byli i są "władcy taśm".(...)
A dlaczego nie przyjąć, że jest nim "władca maili"? A afera była jakąś próbą generalną?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1543085

W sprawie Amber Gold podsłuchiwała ABW. Ktoś jeszcze?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1543100

...w  zyciu prywatnym to czynnosc niekulturalna i nieetyczna.

W kraju, ktory mozna bylo opisac jako republike bananowa, gdzie normalna droga nie byla mozliwa jakakolwiek  krytyka  -  podsluchiwanie bylo jedyna metoda dojscia do prawdy.

O politykow PIS-u nie obawialabym sie tak bardzo jak autor, bo sa wystaczajaco  ostrzezeni.

Czy wsrod nich rozwinie sie kolesiostwo do tak niezmiernyh  wielkosci -  jak u poltykow PO ?  Na to pytanie odpowiedz przyniesie czas.

Najlepsza bronia na szantaz jest  UCZCIWOSC

pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

Gosia

#1543101

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Admin zrób coś z tym idiotycznym zakrywaniem tekstu!!!!! Raptem trzy minusy i tekst jest nieczytelny. Sprawa jest bardziej niż poważna bo dowodzi,że Polska ciągle jest nie tylko państwem teoretycznym.... ale i zabawką w rękach niejawnego ośrodka władzy. A "nasz" rząd i "nasz" prezydent zamiast zabrać głos w tej sprawie bawi się spotkaniach z GP. Wzsystkie dotychczasowe afery to pikuś....a "Niepoprawni" utrącają każdą możliwość ważnej dyskusji i debatuja o d....Maryny. Tekst elig-300 odsłon z oceną 3,8 a przepychanka z sakiewiczem, 1500 wejść. I wy chcecie zbudować wolną Polskę? Wstydu nie macie?

https://www.youtube.com/watch?v=vf-42WVEbq0

JSC - 26 Czerwca, 2017 - 17:41 .
(...)Wcąż n wmy, km byl są "włdcy tśm".(...) dlczg n przyjąć, ż jst nm "włdc ml"? fr był jkąś próbą gnrlną?

Podoba mi się!

0
Nie podoba mi się!

-3

#1543085

Vote up!
5
Vote down!
-6

Verita

#1543105

:-))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1543107

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

....to ja się wstydzę za ciebie , za tuska i za innych habilitowanych, innowacyjnych idiotów i ekonomistów o mentalności 12-latka.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1543110

Ano nie mają... choćby ten pajac powyżej...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1543127