Udział osób drugich + kwas 4-hydroksybutanowy

Obrazek użytkownika AdamDee
Kraj

Prokurator powiedział, że wstępna hipoteza zakłada, że powodem samobójstwa Leppera były kłopoty finansowe, co ustalono na podstawie przesłuchań świadków.

Poinformował, że oględziny z udziałem biegłych medycyny sądowej nie wykazały na ciele zmarłego żadnych obrażeń, poza bruzdą wisielczą. Zdaniem prokuratora wskazuje to na fakt, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, choć ostateczne ustalenia zależą od sekcji zwłok, która będzie zarządzona w poniedziałek.

W czasach informacji ogólnie dostępnej, dokonuje się jakichś wygibasów rodem z czasów sprzed elektryfikacji.
Chodzi mi o pojawiające się i przy okazji Leppera i wcześniejszych zgonów przez powieszenie, ewidentnych bzdur.

Nie trzeba być biegłym patomorfologiem czy śledczym z wydziału zabójstw żeby wiedzieć (lub choćby domyślać się), że argument o braku śladów walki, uszkodzeń ciała etc. nie MUSI świadczyć o braku udziału "osób trzecich".

Farmakologia już dawno osiągnęła taki poziom, że da się otumanić człowieka do takiego stopnia, że można zrobić z nim co się tylko chce. Przy czym w jego krwi post mortem, w przypadku ew. ofiar zabójstw lub "na żywo", w przypadku ofiar gwałtu, NIE DA SIĘ WYKRYĆ ŻADNYCH ŚLADÓW zaaplikowania specyfiku który potrafi zwalić dosłownie z nóg.

Dość przypomnieć o istnieniu takiej dowcipnej substancji jak kwas 4-hydroksybutanowy, znany powszechnie jako pigułka gwałtu GHB. Świństwo da się wykryć np. w napoju, ale w organizmie ofiary już niekoniecznie, ponieważ błyskawicznie metabolizuje się do CO2 i H2O.

Tymczasem co słyszymy non-stop ?

Poinformował, że oględziny z udziałem biegłych medycyny sądowej nie wykazały na ciele zmarłego żadnych obrażeń, poza bruzdą wisielczą.

Taaaa...

Brak głosów

Komentarze

Dokładnie,tu czas odgrywa pierwszorzędną rolę dlatego spokojnie zamiatają pod dywan
Pozdrawiam

____________________________________________
Dlaczego niezależna.pl cenzuruje link do zdjęcia - Fotel z kokpitu ????????

http://niepoprawni.pl/blog/4870/dlaczego-niezaleznapl-cenzuruje-link-do-zdjecia-fotel-z-kokpitu

 

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------------- ]]>http://www.youtube.com/watch?v=QwzbHQt9_rY]]>

#175529

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Panowie, zajrzyjcie na niezależną pl: Oświadczenie o rozmowie i dowodach wisi już ze 2 godz. a w mainstreamie cisza, tylko z pasków zniknęła informacja o samobójstwie. No, no, dowody ukryte przez Leppera na wypadek śmierci! W pierwszym odruchu na śmierć Andrzeja Leppera zacytowałam słowa górniczego bluesa, o chłopie, co go nie ma: "lecz jak co twardo się bronił"...

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#175534

bo po informacji odnoszącej się do oświadczenia i przesłuchania Pana Sakiewicza - zaczynam się poważnie obawiać o jego życie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#175542

Przed zakablowaniem do Proroka i zdeponowaniem info w różnych miejscach tak, teraz spoko, już nie mają interesu, chyba, że zemsta, ale wtedy wywołali by wojnę z Polską. Ja bym im tego nie podarował np. Myślę, że nie tylko ja.

"PS. Udało mi się dotrzeć do osoby, która odsłuchała zapisu cyfrowego. Potwierdza ona, że Lepper mówił Sakiewiczowi o przecieku i przyznał rację byłemu kierownictwu CBA i prokuratorowi Engelkingowi ws. łańcuszka, prowadzącego do spalenia akcji służby specjalnej."

 

PS

Sami sobie szukajcie skąd wkleiłem cytat. Pozdrawiam PS - dobra nie będę Con Dominikiem i podam źródło wszolek.salon24.pl/331346,czy-lepper-przyznal-sie-do-przecieku

Vote up!
0
Vote down!
0
#175666

No bo inaczej to jak - oddac oryginaly bez robienia kopii?
nie wierze by byl tak naiwny.
Jesli np zginely str z akt Walesy
lub dowody w/s Olina to ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#175546

Sakiewicz powinien zrobic kopię i uroczyście wręczyć przedstawicielowi prokuratury przy obecności kamer. A potem prokuratura może otrzymywać bardziej poprawione nagrania. My Polacy uczymy się bardzo szybko. Trzeba by tylko zaproponować któryś punkt którejś konwencji i wg. niej procedować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#175560

Bardzo sensowna uwaga.Nawet paralizator pozostawiłby ślady.
Co prawda, od czasu "katastrofy" Smoleńskiej oględziny zostały ograniczone do "wybranych" poprzez zakaz ekshumacji,
ale parada oszustów sprząta tak szybko, że wyraźnie nie ufa wynikom wyborów.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#175547

gość z drogi

i pozwolę sobie za Nim powtórzyć PYTANIE,co robi rusztowanie

po ktorym z łatwoscia mozna wejsc do pokoju Samoobrony ?

Warszawa AL.Jerozolimskie 30,warto fotografować,przyda się jak przyjdzie CZAS

Ochrona obywatelska dla naszych operatorów i dla Pana Tomasza Sakiewicza,MUS

re przesłuchania Pana Tomasza ,czy to ten sam prokurator,co chce wyroku dla Starucha w wysokości 12 lat za spodenki kabla ?

pytam,bo nie wiem

10

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#175556

Przeklejam z Nowego Ekranu post Wiesława P.:
Sekcja : po około 28 h nie można stwierdzić wszystkich toksyn
Sekcja po 3 - 4 dobach praktycznie niema sensu, to musztarda po obiedzie, chyba, że prowadzącym to śledztwo o to chodzi: już po około 28 godzinach nie można stwierdzić wszystkich toksyn . Z tego co wiem od Małżonki mgr mikrobiolog i od osoby jej kolegi który na co dzień pracuje w zakładzie medycyny sądowej w mieście X jako lekarz patomorfolog przy sekcjach zwłok, twierdzi, że do 24h rozcina się jamę brzuszną a następnie rozcina się wszystkie jelita bo następuje proces gnilny, po około 28 godzinach nie można stwierdzić wszystkich toksyn znajdujących się w organizmie denata , więc co jest po około od 3 do 4 dobach? , właściwie nie wiele już można stwierdzić, czyli nic, jedynie alkohol endogenny do ok. 1 promila!!!czym tak podniecano się przy gen. Błasiku u którego dawka alkoholu endogennego wynosiła ok. 0.6 promila, czyli w normie!!! Powyżej 1 promila świadczy o tym, że denat pił coś przed śmiercią lecz nie ile wypił. To tak dla laików w tej dziedzinie.
Wiesław P 07.08.2011 18:29:28

Vote up!
0
Vote down!
0
#175561

Badania krwi i toksykologiczne dopiero PO sekcji, która wiadomo co wykaże, skoro Ślepokura zna już przeszłość - proszę zwrócić uwagę na słowa

"Wówczas na pewno"

 

w cytowanej poniżej wypowiedzi.

 

Faktycznie co powiedział PO Ślepokura można posłuchać na stronie polskiego radia (- link poniżej):

"Trudno jest wnioskować czy to jest samobójstwo, czy nie, ale na pewno oględziny zwłok w dużej mierze odpowiedzą na to pytanie, a już przeprowadzona sekcja zwłok to w 100% da odpowiedź jaka była przyczyna śmierci Andrzeja Leppera. Wówczas na pewno zostaną zarządzone dodatkowe badania, - badania krwi i badania toksykologiczne, które po prostu wskażą czy ewentualnie był pod wpływem jakichś środków … "

 

Zapisano:

"- Decyzja taka zapadnie po wpłynięciu do prokuratury materiałów z policji. Nastąpi to zapewne w poniedziałek - powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskie prokuratury okręgowej.

Jak powiedział, obecnie w siedzibie Samoobrony w Warszawie, gdzie znaleziono ciało polityka, jest dwóch prokuratorów i medycy."

 

Źródło http://www.polskieradio.pl/69/3/Artykul/414712,Andrzej-Lepper-nie-zyje-Sledztwo-ruszy-w-poniedzialek

"Śledztwo w sprawie śmierci Leppera może być bardziej intrygujące i odsłaniające mechanizmy władzy w III RP niż rejwach w sprawie samobójstwa Barbary Blidy."

 

Wklejono z http://wgadowski.salon24.pl/330894,czy-nie-za-duzo-tych-samobojstw#comment_4780839

 

Mamy dzisiaj 6 sierpnia, więc zgodnie z poniżej cytowanym komunikatem P. Ślepokura nie zastępuje rzecznika PO, a jednak to on się wypowiada.

 

"Komunikat

Prokuratury Okręgowej w Warszawie

           

W związku z urlopem wypoczynkowym Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie w terminie od 27 lipca do 2 sierpnia 2010 r., uprzejmie informuję, iż Pan prokurator Dariusz Ślepokura został wyznaczony do zastępowania rzecznika w czasie jego nieobecności. Jednocześnie informuję, iż telefon kontaktowy, jak również adres poczty elektronicznej pozostają bez zmian.

 

Prokurator Okręgowy

w Warszawie

Andrzej Janecki"

 

http://www.warszawa.po.gov.pl/pl/main/komunikat/id/105/alias/komunikat_o_zastepstwie_rzecznika_prasowego.html

 

 

 

W sprawie przecieków smoleńskich - skutkuje utrudnieniem dostępu do akt rodzinom smoleńskim i tu też pojawia się nazwisko PO:

 

"- Planujemy przesłuchać wszystkie osoby, które miały dostęp do materiałów w Wojskowej Prokuraturze Okręgowej oraz autorów tekstów prasowych na ten temat - powiedział w piątek prok. Dariusz Ślepokura z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

 

Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo o przeciek do mediów materiałów Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie ze śledztwa w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Podstawą śledztwa jest art. 241 Kodeksu karnego "Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". "

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,8304423,Kto_przeciekl_w_sprawie_katastrofy_w_Smolensku_.html#ixzz1UF9VEnyz

Pozdrawiam PS

Przepraszam za wstawki typu:
font-size:10.0pt">
color ...

nie mogę sobie poradzić z edycją tekstu wklejonego z onenote

Vote up!
0
Vote down!
0
#175647

gość z drogi

czy aby nie ten sam co wie,kto ukradł spdenki kablowi,cos go ostatnio DUŻo

ja bym sie na jego miejscu zaczęła martwić...

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#175681

gość z drogi

czy też już Wie,że zaPOmnieli ją zabrac ?

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#175682