CZERWONA ZARAZA !!!

Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Ostatnie wydarzenia w sejmie nie pozostawiają złudzeń. Polski sejm objęła czerwona zaraza. Choroba rozprzestrzeniła się błyskawicznie a jej głównym objawem, który można było zauważyć podczas posiedzenia sejmu był gnijący wrzód pod pachą zmuszający do podniesienia ręki podczas głosowania nad wnioskiem o pojęciu uchwały w sprawie zwrotu wraku Tupolewa.

Widocznie wniosek ten spowodował nagły wysiew patogenów, które w sposób widoczny zaostrzyły chorobę… Zapewne mózgi tych „chorych” również są zarażone.

Mieliśmy już kiedyś inne choroby, takie jak choćby „filipińska gorączka”, która dotknęła jednak nieliczne grono osób i w przeciwieństwie do czerwonej zarazy, była bardziej szkodliwa dla wątroby. Czerwona zaraza dostała się do Polski ze wschodu, a źródłem zakażenia są dwaj nosiciele, którzy nader często pojawiają się w tamtych okolicach, nawiązując stosunki dwustronne o bliżej nieznanym charakterze.

Inne objawy również są znamienne. Nasilający się bul powoduje kwękolenie. Pojawia się szczękościsk oraz uśmiech sardoniczny, którego nie można powstrzymać nawet podczas pogrzebu.

Niektórym sztywnieją kolana na widok sutanny i jest to objaw uszkodzenia mózgu w części odpowiadającej za uczucia wyższe. Chory nie może powstrzymać słowotoku, i wypływu z ust śliny o podwyższonym pH (znawcy filmowej trylogii SF pt. „Obcy” wiedzą jak to wygląda). W dalszym rozwoju choroby pojawia się niepohamowana agresja, oraz, na skutek postępującego uszkodzenia mózgu objawy osiowe, podobne do tych w schizofrenii – typowym jest objaw Capgrasa, a także u niektórych skłonność do konfabulacji lub kłamstwa, które przechodzą później w syndrom wyparcia.

Niestety, choroba jest nieuleczalna i wysoce niebezpieczna.

Leczenie objawowe nie daje żadnych rezultatów Znane środki ograniczające rozprzestrzenianie się choroby :

- jak najszybsze odizolowanie chorych od reszty zdrowego społeczeństwa i umieszczenie ich w zamkniętych zakładach

- ścisłe przestrzeganie przed kontaktami z osobami często udającymi się na Wschód – objawy u tych osób mogą być niewidoczne, lecz proces gnicia mózgu już się rozpoczął.

- dokładne „wywietrzenie” pomieszczeń, w których przebywali zarażeni z widocznymi objawami, oraz izolacja osób z którymi miały styczność

- najcięższe przypadki należy izolować dożywotnio.

A oto przykłady typowych objawów :

UŚMIECH SARDONICZNY

 

OWRZODZENIA POD PACHAMI

 

PACJENTKA Z SYNDROMEM WYPARCIA i WIDOCZNYM SZCZĘKOŚCISKIEM

 

A OTO KILKA OBJAWÓW NA RAZ : SZCZĘKOŚCISK, ŚLINA O PODWYŻSZONYM pH, WRZODY POD PACHAMI I POSTĘPUJĄCA CHOROBA MÓZGU

 

CHORY PODCZAS BADANIA POZIOMU pH W ŚLINIE

 

PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z ZAKŁADU W KTÓRYM LECZY SIĘ CZERWONĄ ZARAZĘ :

Brak głosów

Komentarze

Przedstawiają raczej "zakłady",gdzie czerwone ścierwa leczyły
Polaków...i nie tylko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245322