Wstrząsające medytacje dziennikarzy-historyków w węgierskiej telewizji EchoTV o wolnomularzach

Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Wstrząsające pismo z 1871 roku

Czyżby już dawno napisano scenariusz trzeciej wojny światowej?

red.Feren Szaniszló

ferenc.szaniszlo@gmail.com

Medytacje red. Ferenca Szaniszló, prowadzącego programy historyczno-polityczne węgierskiej stacji telewizyjnej EchoTV na kanwie pisma z sierpnia 1871 r Alberta Pike’a, przywódcy amerykańskich wolnomularzy. W diabelskich planach zakulisowej władzy figuruje spowodowanie wybuchu dwóch totalitarnych wojen światowych w interesie zdobycia Ziemii, doskonałego rozprzestrzenienia ich światowej władzy. Ale jeszcze umieścili także w planie trzecią wojnę światową, jeżeli dwoma pierwszymi nie dopną swojego celu. Dziennikarka-historyk Dóra Csurka — córka mojego wspaniałego przyjaciela, kolegi, niedawno zmarłego znakomitego prawicowego pisarza, dziennikarza i polityka węgierskiego, Istvána Csurkai, cytuje list jednej z głównych postaci zakulisowej władzy, przywódcy amerykańskiego wolnomularstwa: Alberta Pike’a, napisanego w sierpniu 1871 roku do włoskiego rewolucjonisty-wolnomularza Giuseppe Mazziniego.

Red. Ferenc Szaniszló powiedział: „Podkreślam: w 1871 roku, kiedy narody Ziemii nawet jeszcze nie czuły powiewu wojny światowej, kluczowa postać amerykańskich wolnomularzy Pike pisze w swoim liście następująco: do zdobycia światowej władzy, rozprzestrzenienia światowego systemu zakulisowej władzy, konieczne są trzy wojny światowe. Ten światowy ruch rewolucyjny musi przygotować te globalne wojny – równolegle z trzema wielkimi rewolucjami.

Pierwszą wojnę światową trzeba będzie po to wzniecić, ażeby w Rosji obalić władzę domu Romanowych, oraz wypróbować nowy system monopolizacji władzy, ateistyczny komunizm w potężnym państwie. W interesie wybuchu pierwszej wojny światowej należy wzniecać konflikt między imperium brytyjskim i imperium niemieckim. A potem wynikiem tej wojny będzie komunistyczna Rosja jako środek w rękach zakulisowej władzy i karteli finansowych w interesie obalenia kolejnych sprzeciwiających się państw i rozpowszechnienia zakulisowej władzy finansowej.

Do wybuchu drugiej wojny światowej – pisze jeszcze w 1871 roku przywódca amerykańskich wolnomularzy, należy wykorzystać skrajne antagonizmy oparte na różnicach rasowych. Druga wojna światowa musi unicestwić ruchy narodowe, oraz wynikiem jej musi powstać żdowskie państwo Izrael w Palestynie. Podczas drugiej wojny światowej należy wzmocnić narodowy komunizm tak, ażeby zakulisowa władza mogła globalnym komunizmem trzymać w szachu świat.

Blisko półtora wieku temu, amerykański przywódca wolnomularski myślał tak: do wybuchu trzeciej wojny świtowej powinno dojść dlatego, ażeby rozwiązał konflikt między politycznym syjonizmem i islamem. Według autora listu, trzecią wojnę światową rozszerzyć i tutaj w zmierzeniu się śwaitowych kultur, wiodąca rola przypadłaby nihilistom oraz ateistom, którzy wywołaliby taką sytuację, która zmusiłaby wszystkich ludzi na globie ziemskim do obrony. Tłumy, które rozczarowałyby się w rewolucjach rujnujących cywilizację i w chrześcijaństwie, które nie potrafiło wskazać właściwej drogi do ominięcia tego zniszczenia – a więc totalnie wycieńczone tłumy trafiłyby w stan apatii. Wówczas zakulisowe siły wyszłyby na światło i przejęłyby pełną władzę światową.

To napisał w 1871 roku amerykański ideolog wolnomularski i czołowa osobistość zakulisowej władzy. Dwie pierwsze wojny światowe minęły dokładnie według określonych przez niego celów i scenariuszy. Diabelski projekt rozpoczął swoje życie. Pozostała jeszcze trzecia wojna światowa.

W moim komputerze — podkreśla red. Ferenc Szaniszló, program nie zna wyrażenia trzecia wojna światowa, tylko pierwsza i druga. Trzecią wojnę światową podkreśla zieloną falą. Po jednym wieku stoimy w tym samym miejscu? Ale dużo do zastanawienia służą lata poprzedzające pierwszą wojnę śwaitową: wojny na Bałkanach, zamachy itd. Niemiecko-brytyjskie antagonizmy w UE, czy zamiast wojny bałkańskiej obecne wojny na Bliskim Wschodzie i Średnim Wschodzie.

Red. Ferenc Szaniszló w piątek wieczorem w EchoTV w programje Világ-Panoráma (Panorama Światowa) wspólnie z literatem Jánosem Drabikiem analizował elementy scenariusza szykującej się wojny światowej…

Vide także: http://www.niepoprawni.pl/blog/5830/masoneria-w-europie-masonscy-prezydenci-usa

Brak głosów

Komentarze

Dla mnie to nie nowina, wiem o tym żydowskim spisku nazywanym NWO, wiele. Szkoda, że rozumiejących tragizm sytuacji, można policzyć na palcach. Pozdrawiam W.S.C.

Vote up!
0
Vote down!
0
#253099

Drogi Przyjacielu!

Proszę przeczytać moje artykuły o czerwonych nazistach, którzy nowymi metodami zagrażają światu! No to samo! A przecież człowiek myślący i posiadający IQ powyżej 120 bardzo szybko to samo uzmysowi! Zbieżność wyglądu pierwotnych flag Stalina, Atatürka i Hitlera już coś mówi!

Dodam jeszcze, że swastyka też figuruje w arsenale symboli wolnomularzy! I jest jeszcze tysiące innych dowodów, które po odpowiednim złożeniu dadzą nam mozaikę!

Szczęść Boże!

Dla mnie to nie nowina, wiem o tym żydowskim spisku nazywanym NWO, wiele. Szkoda, że rozumiejących tragizm sytuacji, można policzyć na palcach. Pozdrawiam W.S.C.

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253123

Hitler też budował tysiącletnią Rzeszę i guzik z tego wyszło:)

Wskazane na ilustracji symbole doskonale wskazują "orientację" tych mrocznych sił, które chcą opanować świat.
Ostatnia wojna pokazuje, że nie bardzo wyszły te plany, skoro koszty były tak potężne, a ofiary własne liczy się w milionach...

I jeszcze jedno...mowa o Palestynie i mającym w niej powstać państwie żydowskim, a przecież, jak wczoraj przeczytałam, Żabotyński lokalizował ojczyzne Żydów w Judeopolonii, na polskiej ziemi.
Wynik I wojny miał pokrzyżować plany...
Jakoś to wszystko kupy się nie trzyma, Panowie:)
Pozdrawiam:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#253104

Oj Droga Matko trzech córek!

Przy najgłębszym szacunku i ucałowaniu rączek, muszę pdkreślić: Adolf Schlickgruber (bandycki pseudonim "Hilter") był Żydem z urodzenia, tak jak Stalin i atatürk (ten ostatni na domiar wszystkiego był alkoholikiem, synem alkoholika, a islam już sam fakt picia alkoholu traktuje jako największe przestępstwo! Jest takie węgierskie przysłowie: "każda łata znajdzie swój worek"! I ci bardzo szybko pokumali się!

Tysiącletnia Rzesza i konflikt Hitlera i stalina. Przecież i to zostało zakodowane! A poza tym bandyci zawsze pokłócą się o łup: ka1dy chce większą dolę!

Były w historii imperia, ale te "same" rozpadły się pod wpływem negatywnych zjawisk społeczych, a sam rozpad trwał wieki, jak w przypadku Rzymu! A tu imperia tak szybko rozpadły się, jak powstały!!! Tak jak imperium Napoleona!

Finansjera światowa to co innego! Jest węgierskie przysłowie: "pieniądz przemawia, a pies szczeka!" — za pieniądze (ogromne!) kupisz wszystko: honor, szlachectwo, władzę itd! I co widzimy: byli bożyszcza (i ich spadkobiercy) komuny dzisiaj są ...miliarderami. I pieją Międzynarodówkę! To nie żart, ale coś tu zabardzo nie gra!

Co robią światowe banki? — łapią nas na lasso: dają kredyt, a my stajemy się ich niewolnikami!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
1
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253128

na świecie, przez ponad sto lat, to już trzeba mieć władzę. Sam tzw. wpływ, oddziaływanie, owszem popycha sprawy w oczekiwanym kierunku, ale ostateczny rezultat może zaskakująco odbiegać od planowanego celu.

Wystarczyłaby inna decyzja polskich władz w 1939 r., przyjęcie propozycji Hitlera i alians z Niemcami a "rewolucja" zniknęłaby z powierzchni ziemi. Hitler nie rzucił Niemców do wojny po to by wzmocnić "globalny komunizm". Stany Zjednoczone nie zdążyłyby wystarczająco uzbroić się aby odeprzeć atak Niemiec i Japonii. Także Izraela nie miałby kto powołać do życia. Zatem i trzecia wojna jako konflikt syjonizmu z islamem nie mogłaby zaistnieć. Wszystko to zależało od irracjonalnego polskiego "honoru", jak pamiętamy.

Podobnie można dywagować o pierwszej światowej. Tak więc, przebieg wydarzeń mógł być całkowicie inny niż przedstawiony w liście.

A jeśli list tak dokładnie o nich traktuje, to powstaje wrażenie, że został napisany już po fakcie, tym bardziej, że kończy się na odniesieniach do dnia dzisiejszego, na nihilistach i ateistach.

Oczywiście, to moje subiektywne odczucie, wobec listu tylko, bo że ktoś tam naoglądał się kretyńskich filmów i chętnie porządziłby całością,  całkowicie wykluczyć się nie da :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#253251

Witam Serdecznie!
Niestety dokumenty historyczne wskazują na to, że alians Hitlera ze Stalinem zaczął się o wiele wcześniej, bo w latach I wojny światowej, kiedy Hitler z pola bitwy trafił do szpitala, a Stalin zaczął kumać się z Kemalem Mustafą (bandycki pseudonim "Atatürk")! Otóż w czasie I.wojny światowej Turcja pełna była niemieckich doradców, którzy zaproponowali Atatürkowi sojusz ze Stalinem przeciwko Armenii! Cały sztab generalny Niemiec w Rosji kończył akademie wojskowe itd! Bo Ormianie to pierwszoplanowi wrogowie żydków! Było to widoczne na Haliczu już przed rozbiorami! A żdzi strasznie boją się Ormian, bo ich nigdy nie potrafili przeczytrzyć! Pozatym największe usługi Polsce dawali zawsze Ormianie, których mieszkało mnóstwo w całym kraju!!! Ormianie byli w Polsce legendarnymi postaciami dobroci, prawdy, szacunku itd! Przyjaźń z Ormianami była taka sama, jak polsko-węgierska! Korzenie te same, bo Węgrzy i Ormianie są najbliższymi krewnymi, mit o nigdy nie byłych ugrofinach wynalazł austriacki bandyta Haynau w celu upokorzenia Węgrów! Już w Piśmie świętym dużo mowy jest o Ormianach - wrogach żydów! Bo Ormianie nie znosili żydowskiego fałszu historii i ich lichwiarstwa, przeciwko któremu Jezus tylekroć występował!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
1
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253298

Hitler.
W czasie I Wojny.
Ze Stalinem...

Hitler był wówczas dwudziestoparoletnim nikim.

Stalin jednym z wielu rewolucjonistów. Też w sumie nikim, a i dalsze sukcesy bolszewików nawet Leninowi i Trockiemu jawiły się jeszcze jako mgliste marzenia.

A tu się okazuje, że ci dwaj już na tym etapie się skumali!

Mógłby Pan sprecyzować bliżej te myśli?

Vote up!
1
Vote down!
0
#253409

Hitler był żołnierzem na froncie. Po ataku gazowym zabrano go do szpitala, gdzie leżał z tureckimi żołnierzami. Szpital, jak wojsko: przyjaźnie zawiązują się, języki puszczają. No i ci Turcy opowiedzieli, jaki wspaniały człowiek Atatürk i jaką wspaniałą pomoc obiecał jemu Stalin. Hitler był bardzo ciekwaskim człowiekiem, więc szybko sobie przypomniał tą rozmowę... Wiemy, że stosunki niemiecko-sowieckie rozpoczęły się wtedy, kiedy Lenin w zaplombowanym wagonie pojechał do Niemiec. Wtedy jeszcze nie miał złej opinii o Stalinie. Tak wię Stalin i Rosja stały się w Berlinie stałym tematem. Niemcy chcieli odciążyć front wschodni, potrzebowali rozejmu z Ruskami! I to załatwił Lenin, robiąc rewolucję! Rewolucję, która miała pottrwać tylko kilka dni, tygodni... Tyle dla Niemców starczyło do przegrupowania wojsk na front zachodni! Ale jak coś zacznie się... Widzimy coraz doskonalej, że po upadku komuny i ZSSR, komuniści nie zniknęli! W dalszym ciągu stanowią potencjalną groźbę dla świata! Większą niż kiedykolwiek, bo teraz maskują się, są w strojach różnych socjalistów, liberałów, lewaków itd! A nawet skrajnie prawicowców! A ludzie i politycy są ślepi, tak jak byli ślepi w okresie międzywojennym, kiedy palcem nie ruszyli (za wyjątkiem Węgrów) aby pomóc Polsce w wojnie z bolszewikami! To o czym my mówimy? Kiedy Stalin poróżnił się z Hitlerem, oba opryszki wyprzątneli wszelkie archiwa, aby śladu nie pozostało o tym, że byli towarzyszami! Ale jak wiemy: taki rzeczy nie udają się! Zawsze pozostaną ślady! Jak ojciec umrze, wiedzący o wszystkim syn prędzej czy później "puści parę"! I takich par już wiele puszczono! Stalin dosłownie w 1920 r w Armenii zrobił próbę generalną drugiej wojny światowej! Z tym, że tam Atatürk był "Hitlerem"! No i oni nie pokłócili się. Turcja do końca służyła Sowietów i teraz służy!

Szczęść Boże

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253474

Proszę wybaczyć, ale duby smalone Pan tu powypisywał.
Wpływ Hitlera na politykę Niemiec w czasie, gdy pomagały one Leninowi robić rewolucję był ŻADEN.
Ataturk nie nazywał się w tym czasie Ataturkiem i też wiele mu brakowało do późniejszej roli jaką odgrywał w Turcji.
Stalin był jednym z wielu komunistycznych hersztów i nikt, łącznie z nim, nie mógł przewidzieć kim się on stanie 10 lat później.

To są jakieś Pańskie wizje historii...

Vote up!
1
Vote down!
0
#253530

Wcale nie mówiłem o tym, że Hitler wpływał! Niemcy pomagały Leninowi, to punkt nr.1! Potem było jeszcze kilka punktów, m.inn.Stalin zgodził sięna wymordowanie Libknecht itd! A potem przyszedł punkt nr.8, kiedy Hitler i Stalin wspólnie ruszyli p-ko Polsce i światu! Trzeba tylko szczegółowo przeczytać to co o temacie piszę tu i w swopich materiałach!

Co się tyczy Atatürka! Na Niepoprawnych pisałem już szerzej o jego zbrodniach, ale pisałem też o tym książkę, oczywiście po węgiersku. Grzebałem w temacie ładne kilka lat!

Stalin kupił Kemala Mustafę - mordercę 1,5 mln Ormian w 1915 r, zrobił jego Przewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Turcji itd! Dał jemu forsę, broń, kilka pułków doradców wojskowych, a potem jesienią 1920 r wspólnie rozwalili Konfederację Ormiańską, rozbierając ją na drobny mak! Kemal Mustafa w Turcji wprowadził stalinizm, który zaczął przechodzić w hitleryzm. Stąd w czasie II w.światowej Turcja była "neutralna"! Był takim samym idiotą jak Kadhafi czy Ceauşescu! Alkoholik ibn alkoholik!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253567

Sprawa listu Pike'a do Mazziniego mnie zaintrygowała. Poszukałem w necie i znalazłem, że "list" był cytowany w książce wydanej w latach 50-tych przez Williama G. Carra, który powoływał się, że można go było zobaczyć na wystawie w bibliotece w British Museum. Ktoś zwrócił się do tejże biblioteki z zapytaniem i otrzymał odpowiedź, że taki list nigdy nie był tam skatalogowany.

Carr z kolei, powoływał się na książkę Kardynała Caro y Rodrigueza z Santiago de Chile, który po raz pierwszy wspomniał o liście. Problem w tym, że w wersji Kardynała nie ma w ogóle mowy o trzech wojnach...

Oto co pisał Kardynał, który - nota bene - też korzystał z jeszcze innej literatury:

"It is a plan to destroy Catholicism, to throw the Pope out of Italy and force him to seek refuge in Russia; and then, when the autocratic empire had become the citadel of Papal Christianity, “we,” continues the author of the letter, “shall unleash the Nihilists and Atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will be from that moment without compass, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer brought finally out in the public view, a manifestation which will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time”.

Natomiast sam Pike to mason 33 stopnia, ideolog masonerii amerykańskiej, wyznawca satanizmu. Walczył w wojnie domowej w USA po stronie Konfederatów i dopuścił się zbrodni, za które był ścigany, ale uciekł do Kanady i uniknął kary. Potem został ułaskawiony przez prezydenta, też masona, tylko niższego stopnia. Prawdopodobnie był twórcą Ku-Klux-Klanu.

http://www.conspiracyarchive.com/Blog/?p=3980

http://www.conspiracyarchive.com/Articles/Pike-Mazzini_Three-World-Wars.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Pike

http://freemasonrywatch.org/albertpikeandkkk.html

http://www.freedom-ministries.com/catalog/confession-leo-taxilm-and-albert-pike.html

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#253337

Nie wiem. Może i tak jest. Chociaż to asmo mówi się o Protokołacj Mędrców Syjonu, a jednak niektóre sparwy tak toczą się do przodu! Jedno jest pewne: żydzi są bardzo chytrzy i wszystkiego wypierają się!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253384

...to też "raczej" falsyfikat.Obiecuję Panu, Panie von Bagratuni, żw wkrótce opublikuję coś o żydowskiek chucpie - związanej zresztą ściśle z Budapesztem - co falsyfikatem nie jest. O van Hartenie, vel Yakowie Levy`m zapewne Pan coś słyszał???

Vote up!
0
Vote down!
0
#253389

[quote]...to też "raczej" falsyfikat.Obiecuję Panu, Panie von Bagratuni, żw wkrótce opublikuję coś o żydowskiek chucpie - związanej zresztą ściśle z Budapesztem - co falsyfikatem nie jest. O van Hartenie, vel Yakowie Levy`m zapewne Pan coś słyszał???[/quote]

Owszem! Jaac van Harten - Yaakov Levy. (vide: Jaac van Harten [1902-1973] was a German Jew, born as Julius [Julian] Lewy in Gleiwitz [now Gliwice], Upper Silesia, and up in Breslau [Wroclaw].) Niestety wiele ich tu jest i stale coś spiskują. Ale korzystając z okazji, nadmienię, że w naczelnych władzach komuny i bezpieki na Węgrzech aż roiło się od żydów! Połowa kościoła mojżeszowego na Węgrzech to ageci bezpieki komuny, włącznie z nadrabbim Gusztávem Zoltai! W końcu Galicja z żydkami była częścią Austro-Węgier, więc te problemy są niestety wspólne!

W moich artykułach na Niepoprawnych kilkakrotnie piszę o tym!

Szcęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253408

nie zauważyyłem, przepraszam.Zechce Pan poczekać na mój tekst??? A propos, nie doczekalem się odpowidzi n/t kolaboracji polskiego duchowiństwa w innymw wątku...

Vote up!
0
Vote down!
0
#253411

Nie ma sprawy. A co się tyczy pytania, jeszcze raz podkreślę: nie moje zadanie jest wymienianie konkretów. Tym bardziej, że jako złoty ministrant, przez 15 lat zakrystianin, osoba badająca i publikująca historię chrześcijaństwa i prześladowania chrześcijan, nie chcę rozpraszać się w sprawach, których dokładnie ne jestem zorientowany! Podkreślę tylko jedno: była tendencja! Bo dlaczego akurat Polska miała być wyjątkiem? Wiemy doskonale, że w Związku Sowieckim duchownych tłumnie mordowano, chyba, że poszli na współpracę! Cał Ormiański Kościuł Apostolski przetrzebiono, kościoły poburzono, a katolikos Wazgen I był członkiem Rady Najwyższej! Na Węgrzech było podobnie. O tym opublikowano wiele książek. Tylko o zamordowanych i więzionych duchownych cztery grube tomy z ponad 10.000 nazwiskami! Znałem księży, którzy współpracowali z reżymem, ale wiedziałem, że większość z nich "dla spokoju" niby podpisali i niby współpracowali. Taki był ks.prałat Bersztóczy, który w czasie II wojnyświatowej wiele pomógł 140 tysięcznej rzeszy polskich uchodźców, czy Prymas Lékai. Ale niestety byli też tacy, którzy zaprzedali duszę czerwonemu diabłu! Nie wiem, czy faktycznie, czy też tylko niby! Bo źli ludzie są wszędzie, a kościoły niestety nie przygotowały się do tego problemu! I nie tylko do tego, bo jest jeszcze problem pedofilów i tym podobnych. Oskarżać może Sąd Duchowny. Tymczasem czasami problem jest zamiatany pod dywan w imieniu obrony czystości munduru (sutanny)! A przecież nawet w Piśmie świętym jest o nich mowa! Tak jak to niektóre policje robią z policjantami, którzy nie mają nic do szukania na policji! I tu jest problem! Lepiej zakażone części ciała amputować, niż zaczekać, aż zarażą cały organizm! A więc jeszcze raz: nie będę na ślepo rzucał nazwiskami! Nie mój "resort"!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
-1

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253429

Żeby nie było jak na Białorusi, gdzie zwykło się za wszystko winić Żydów.
Brak wody w kranach?
- Żydzi wypili!
Woda się pojawia:
- Żydzi się już napili...

Dla niektórych byłoby to nawet wygodne. Pomyślmy tylko: autostrady nie wybudowane na czas, stadion się sypie, mosty i wiadukty niepewne...
Kto wie, czy nasze władze nie wezmą przykładu z Łukaszenki, któremu takie wyjaśnienia bieżących problemów chyba nie przeszkadzają:)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#253413

Broń Noże! Ale... i to ale... w końcu możn awszystko zwalić na Cyganów, Rusków, komunistów, ufonautów itd. Problem w tym, że tamci noszą długą brodę (ja swoją zupełnie ogoliłem!), w najwięszy upał kapelusz Chaplina i czarny płaszcz do kostki... Oczywiście Arab też, ale on ma wszystko białe. Białe kojarzy się z niewinnością, czarne — na odwrót! Pboke raczej rzadko się myją, bo woda też nie koszer! Już murzyni ubierają się tak samo, jak my, a oni? Ale to wszystko piszę z żartu! Podkreślam to dlatego, bo jeszcze ktoś posądzi mnie o rasizm, czy bóg wie o co! Pozatym ja jetem raczej dziennikarzem, który znajdzie ciekawy materiał, przetłumaczy, uzupełni, strzepie z niego kurz i opublikuje, jeżeli to wygląda na wiarygodne. W detektywa bawię się tylko wtedy, kiedy mam ku temu podstawy! Staram się być w takicvh sprawach neutralny. I w tym przypadku tak jest. Bo jak coś nie gra, niech inni szukają dziury w płocie!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#253423