Super Mucha Bieńkowska

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Weekend przeszedł sobie w atmosferze „Hofman kontra Nowak”, ale największy hit, nowa gwiazda, nowe słońce III RP, nowy super wybieg tejże RP, to nikt inny tylko minister Elżbieta Bieńkowska, teraz już nawet wicepremier. Oficerowie medialni dostali zadanie proste i łatwe: Teraz Bieńkowska! Nie Polska, nie Tusk, nie HGW, tylko Ona. Jak można moralnie i merytorycznie osiągnąć dno, to właśnie pokazały media Tuska, ale nie tylko one, bo i na prawicowej flance pojawiły się miłe gesty. No tak, mózgi topniejące w listopadzie to rzadkość. Ale nie w Polsce. O podejrzanych konkursach resortu podległego Pani Bieńkowskiej dla dziennikarzy na fajne artykuły o UE i dzieleniu unijnej kasy szkoda nawet pisać. Warto pisać natomiast, i robię to chyba piąty już raz, że nowa wicepremier to zwykła kłamczyni, to osoba bez żadnej klasy, a jeśli prawdą jest, że klnie, to kim ona jest, niby? Ten zbiorowy zachwyt Bieńkowską wśród mediokłamców jest żałosny. Dlaczego kłamczyni? Dlatego, że we wrześniu 2011 roku, GDDKiA opublikowała raport pod kątem EURO 2012, z którego wynikało, że zagrożone jest kilkadziesiąt odcinków autostrad i dróg ekspresowych, a niektóre po prostu nie będą gotowe. Co mówi miesiąc później minister rozwoju regionalnego, świadoma tego raportu? Że będzie gotowe 95% planowanych dróg na EURO. Jak ktoś taki może być twarzą rządu? A już nią jest, a już lans jest tak lansiarski, że najbardziej lansiarskie firmy z Londynu pytają się, jak robić teraz taki super lans.

„Mam w dupie jak to zrobisz” – cytuje sobie jakieś słowa Pani minister polityk PO, sugerując, tak jak zidiociałe media, że to jest jakiś hicior, taka minister co klnie. Jak szewc? Szewc to dziś nie śpi dzień i noc, i robi buty, bo ludzie nie mają pieniędzy na nowe. To są dwa światy. Świat Tuska, świat obłudy i kłamstwa, i pędzącego Pendolino oraz utuczonych tuskopaliwem pasażerów, a z drugiej strony świat Polaków, coraz bardziej wykorzystywanych i oszukiwanych przez zgraję oszustów rodem z czasów stalinowskich i PRL-u. To funkcjonuje, to działa, TOK FM zajmuje się do bólu więzieniami CIA, ale nie Katyniem. Polacy są na celowniku. Od 24 lat, jesteśmy na celowniku III RP. Tacy ludzie jak Donald Tusk, to tylko administracja, to tylko kierownik hotelu. W całej grze o Polskę i o Europę nic nie znaczy, on i jemu podobni są jak szeregowi bez broni. I taki oto „przywódca” daje niby znak, że teraz Bieńkowska. Jeśli tak, to dobrze, to podsumujmy w dwóch zdaniach kim jest ta Star zrujnowanego rządu. Odpowiadała i odpowiada za podział funduszy europejskich. Jak jej resort podzielił te pieniądze, skoro PKP umiera, a powinna kwitnąć, jak to jest, że polskie firmy zbankrutowały przy budowie autostrad, a firmy wspierane przez fanów PO, takich jak Kazimierz City London, firmy już bankrutujące, dostawały intratne kontrakty na setki milionów złotych. Bardzo łatwo jest mówić o sukcesie, jak się schrzani circa 60 miliardów złotych, a 230 wyda się mniej więcej zgodnie z procedurami, i potem się mówi, że gdyby nie minister Bieńkowska, to nic nie było. Nic by nie było wtedy, gdyby w Polsce żyło dwóch Tusków, a nie jeden. To pewne. Przy trzecim Tusku padłyby Niemcy, a przy czwartym upadłyby Seszele. Nowa wicepremier, jest rzeczywiście wygodna dla PO, dla tej całej organizacji wyzysku. Może i niektórzy działacze tej ferajny nie do końca wiedzą, co jest grane. Toczy się otwarta wojna z Polską, z silną Polską, na różnych szczeblach. Obecny premier już nic nie ma, nie ma nikogo wokół siebie, ma tylko Elżbietę Bieńkowską. To jest totalna porażka. A zidiociałe media (nie ma już innych bardziej łagodnych słów) tworzą z Niej Super Muchę. Brakuje tylko jeszcze Batmana. Co na to Prezydent?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Legendarne Tatuaże i co One przedstawiają. Bo czymże kolejna super-niunia ma niby błysną przy naszym Słońcu Peru, oby świeciło PO-wsze czasy (zegarki Sławka), zwanym "głupcem" przez swą ślubną? Żałuję, że wicepremierem, a nawet Panem Premierem w wyniku Kultowej Rekonstrukcji nie został Stefan Niesiołowski. Otóż Pan Stefan jest człowiekiem mądrym, kulturalnym i wysokowykształconym oraz znającym się na rzeczy. Przecież nikt, ale to nikt, chama, żula i wyjątkowego palanta nie uczyniłby Profesorem, Wicemarszałkiem Sejmu czy Przewodniczącym Sejmowej Komisji Obrony. Pan Stefan siedział w więzieniu komunistycznym (toż prawie jakby siedział w "polskim obozie koncentracyjnym" w Dachau), nie był kapusiem, a za to był internowany i wysadził (jak dziecko) piętę Leninowi. Do tego jeszcze ten siepacz Cyba chciał Go ukatrupić i sam Pan Stefan cieszył się jak niedonoszone dziecko, że mu podarowano życie. To jest życiorys! To jest materiał na prawdziwego przy-wódce! Nie jakaś wydziargana lalunia z PO partacku doklejonymi sztucznymi rzęsami! Ciekawe co jeszcze ma sztuczne? Może te dziary też są lipne bo zmywalne? A taki Pan Stefan na zawsze POzostanie radosną twarzą Platformy dla jaj zwanej Obywatelską. I ciekawe czy też ma tatuaże? Wszak jeden jednak garował.

Pozdrawiam

 

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#392484

Nie są to przypadkowe tatuaże. Jeden podobno przedstawia słoneczko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

sannah

#392550

 i jak to wytłumaczyć i czym to wytłumaczyć, że wyborcy tego nie widzą pewnie też nie czują,że dzieje się niedobrze. Za co się ten rząd bierze tam nic nie wychodzi. Firmy bankrutują, terminy nie dotrzymane a mimo wszystko gro wyborców jest za. O samym języku polityków i nie tylko bo całego społeczeństwa nie ma nawet co wspominać, bo wszyscy klną ,że aż uszy więdną. Wszystko jedno czy to w sklepie w poczekalni lekarza czy przed kościołem. Wszystko jedno też czy to jakiś "prostak" czy też "niby " wykształcony. Kwy lecą na prawo i lewo nie zważając z kim się rozmawia i oczym. Gdzie  a raczej dokąd idziemy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#392629

Pani Bieńkowska niczego mądrego nie zrobi, bo w tej rzeczywistości PO w Polsce niczego takiego zrobić się nie da. Pytanie czy w ogóle umiałaby w innej rzeczywistości to zrobić uważam za pytanie otwarte. Nawet, jeżeli wstrzymałaby 'Pendolino' to nie dla dobra Polski a aby ukarać 'tych, co wzięli' i jak widać nie do końca chcieli się dzielić. Z większymi od siebie. A przecież jak mawia rzecznik rządu 'Pan Premier nigdy nie kłamie'.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392805

Opadło mi wszystko, a nawet to, czego nie mam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#392498

gość z drogi

:))) taka ministra ,jaki rząd..a słoneczko podobno nie tylko klnie ale i kopie niewinną

roslinke w gabinecie,kiedyś lał żonę dzisiaj...?leje NAS...

pozdrowienia z 10 :)

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#392595