"OPOZYCJONIŚCI" i "IDIOCI"

Obrazek użytkownika grzechg
Idee

               

           Nie zamierzam się tłumaczyć, że znowu jakaś nadaktywność i kolejna notka o ACTA, wolności i młodzieży. Jeśli zechcę, będę pisał co godzinę, albo cały czas. Wiem jakie poruszenie wywołują tu paranoiczne wypowiedzi Niesiołowskiego, ale zapewniam, że to będzie tylko punkt wyjścia! Mały punkcik. Ten człowiek jest ekshibicjonistą, rzadkim przypadkiem psychologicznym (bez pomyłki). W myśl teorii Freuda, podświadomość  "id" wyłazi mu na wierzch i objawia się werbalnie w jego "ego", na co dzień, i przy herbacie i przed sitkiem TVN 24.  Na temat super ego posła Stefana Niesiołowskiego historycy będą toczyć spory, czy w ogóle istniało. To nie jest żaden tester PO, o czym czasami czytam. Niesiołowski to jest umiarkowany głos PO! może jeszcze raz...to jest głos PO! Wyrażony jasno i explicite. Bo człowiek ten stracił hamulce i mówi to, co mu głęboko zalega w korze mózgowej. Tylko dwa krótkie cytaty "Testera" z wywiadu dla  radia ZET :

"ACTA jest bardzo dobre. Będę głosował za ACTA, jak tylko pojawi się w parlamencie" 

"Ci młodzi ludzie nic nie rozumieją, demonstrują z symbolami polski podziemnej. Ludzie ginęli na gestapo, w Oświęcimiu ginęli pod tymi symbolami! Jeśli ktoś w takiej sprawie wynosi symbole Polski Podziemnej  to jest IDIOTĄ (podkreślenie moje) i nie należy z nim w ogóle dyskutować"  

                       Bez niedomówień. To jest głos partii rządzącej, a nie jej testera. Na moje szczęście, albo i nie, doskonale pamiętam dziennikarzy w mundurach, którzy mówili dokładnie to samo w stanie wojennym. Hańba, że tak zwane podziemne struktury "S" sięgają po symbole Polski Podziemnej.

                 Drogi Panie Stefanie!

Pan opluł i opluwa na co dzień nawet część własnego (?) życia. Nie zgadzam się z blogerami, którzy Panu odbierają rozum. Pan dobrze wie, co robi, bo gdyby było inaczej, już by Pana dawno koledzy z PO zdjęli z wizji . Pan jest samą emanacją Platformy Obywatelskiej, jej twardym dyskiem wręcz.

               grzechg

                 

                  Słynna kotwica Polski Podziemnej, opornik na zimowej kurtce, ZOMO = SS, musiały w Polsce stanu wojennego, w głowach generałów milicji, wojska  budzić  wściekłość.  "Protoplaści"  TVN z  Dziennika Telewizyjnego uzasadniali oburzenie generałów, a Jerzy Urban potępiał, potępiał i drwił. No to, można rzec, że poseł Niesiołowski ma dobrego nauczyciela.

             Oto,  po 22 latach III RP,  dawny opozycjonista wyzywa młodych Polaków walczących o wolność od idiotów. To jednak coś więcej! To Platforma wyzywa  młodzież od idiotów, bo sięgnęła po dawne symbole walki i wolności, tak jak sięgały po nie Grupy Oporu "Solidarni", czy Solidarność Walcząca. Pan poseł Niesiołowski pluje na historię opozycji, z której ponoć sam pochodzi. 

              Budowanie analogii pomiędzy rokiem 1982 i rokiem 2012 jest trochę niebezpieczne. Ale jeśli kilkadziesiąt tysięcy ludzi broni na ulicach wolności w Internecie, bo to jest ich wolność, jeśłi niektórzy z nich krzyczą "Precz z cenzurą", to jest to nie tylko ich wolność, tak jak ją pojmują. To jest wolność nas wszystkich, także tych, którzy nie mają własnego komputera. Mój syn ma 26 lat i jest wściekły od początku na Tuska, ale teraz on i jego koledzy, spece od IT mówią językiem dawnego podziemia. Krótko mówiąc myślą, jak stworzyć drugi obieg w sieci. 

                 Ja proszę Donalda Tuska o jedno:  

                Wyślijcie posła Niesiołowskiego do Japonii, najbliższym lotem, niech On podpisze ACTA  już teraz, może się uspokoi. Wypije herbatkę ziołową od Palikota i od razu poczuje się lepiej. Po co czekać, aż ten chłam ACTA trafi do Polski?

                Oto ten mocarz umysłu zarysował nam wielki  nowy podział: Opozycjoniści i Idioci.

                         Rok 2012 to nie jest stan wojenny. To, co dziś służy komunikacji społecznej, to w porównaniu z 1982 rokiem i zakładaniem woskówek na powielacz Gestenera, to jest kosmos. Nawet jeśli nie wszystko co proponuje Internet, jest nam w smak, to dla młodych Polaków, młodych przedsiębiorców to jest ich wolność. I nasza wolność. Nie ma tu różnic i podziałów. Mogę postawić, nie będąc lekarzem ani nawet Arłukowiczem, jedną prawdziwą diagnozę całej watasze z Platformy, co jeszce otarła się o stan wojenny, internowanie czy areszt: AMNEZJA. A w kontekście walki z cenzurą, z SB, to co powiedziała PO  za pośrednictwem swojego "Testera", to po prostu hańba.

                   Młodzi ludzie nie znają nazwisk polityków, czasami niewiele słyszeli o stanie wojennym, ale czują, że zabiera się im się wolność. Nie wiem, kto używa kotwicy z lat wojny, z lat stanu wojennego, ale nie jest to żadne nadużycie. Platforma nie ma nic wspólnego z dawną opozycją i jej ideałami.  Podpisując ACTA, wyparła się dawnej opozycji, zdradziła ją. Wierzę, że tę notke przeczyta choć kilku młodych ludzi. Chciałbym, żeby wiedzieli, że też jestem Idiotą. I rozumiem doskonale protesty kilkunastolatków, czy dwudziestolatków.  I wiem, że każdy z nas ma w sieci swoją własną wolność.  Ani Tusk, ani Sikorski, ani Niesiołowski nie mają już z dawną opozycją nic wspólnego. Zresztą od dawna. I niech nie dziwi tak bardzo publicystów i blogerów ten protest, niech nie szukają tajnych inicjatorów. Zagrożenie utraty wolności, szczególnie w Polsce, budzi właśnie takie, a nie inne emocje. Membrana głośnika z muzyką ściągniętą z netu drga Panie "Tester" całkiem rytmicznie. Już nie dla Pana i nie dla PO.

 

         

 

               

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Świetnie napisane!

Pozdrawiam.

PS. O superego tego pana będą się spierać nie historycy, ale zramolali psychoanalitycy, tylko wtedy zresztą, gdy im pacjentów zabraknie.

PPS. Każda dobrze użyta kotwica jest dobra, tym bardziej że zakotwicza w historii tych dryfujących. ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219256

Ciekawe, kiedy fanatycy PO zauważą, że taki jak SN jest cała ta ich partia władzy. Dziękuję i pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219260

Po wypowiedziała wojnę młodzieży i to jest ten ostatni "gwóźdź do trumny" peło !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Podłe słowa bolą !

#219277

IDIOCI---ZWYKLI,POZYTECZNI I DOBRZE OPŁACANI

Pokaż
Edytuj

semper idem, 17 stycznia, 2012 - 09:53

Kraj
socjotechnika
sterowanie i inzynieria społeczna

Kraj

1.Zwykły idiota---kapitan Costa Concordia.
Trzeba być potężnym idiotą,aby wpakować takiego molocha
na skały!
Przeciez każdy rybak,każdy kajakarz w Italii,zna te akweny!
Skały powulkaniczne,tuż obok Wezuwiusz...wejście do Ostii!
Idiota? Spełnia definicję w 100%!
2.Pozyteczni idioci...a tu mamy większe pole działania.
Od Lenina,ba nawet od faraonów,którzy zatrudniali sobie
fachowców do budowy stacji przesiadkowych...z Ziemi do Nieba
Nie niewolników! Bo juz oni wiedzieli,że z niewolnika nie
ma pracownika...Tylko PO nie wie,choć tam historyków całe
pęczki.
Pozyteczni idoci są pozyteczni!! Z definicji...tautologii!
Nie trzeba się męczyć,bo zrobia to,za co trzeba by innym
zapłacić! Pójda zagłosować,poprą kogo chcemy,zrobia szum,
zabełtają błekit w głowach i działają w teorii chaosu!
Każdy władca...od Heroda,Tyberiusza do Pol-Pota i Mao,
potrzebował pozytecznych idiotów,bo na nich opiera się
władza!!Arystoteles,Platon...Machiavelli,Richelieu,
Napoleon,Metternich,Talleyrand i w końcu Stalin z Hitlerem!
III RP podaruję sobie,bo sami tu żyjecie i widzicie...
3.Idioci dobrze opłacani...
W pierwszej kolejności MEDIA i funkcjonariusze medialni!
Włączacie radio---są!Telewizor---całe stado!
Gazety---dywizje idiotów!
"Politycy" III RP---WSPANIALE OPŁACANI...PRZEZ WAS!
No i "zbrojne ramię władzy"---wojsko i policja!
Dostana 300 złotych podwyzki,bo ci idioci sa potrzebni!
Jaruzelski tez dał podwyżkę przed stanem wojennym...
Zrobiłem tylko taki wstęp,bo brak czasu...ale temat jest.
Punktowi trzeciemu,potrzebni są bohaterowie punktu drugiego!!
A tych na świecie jest multum...tych z punktu pierwszego,
też nie brakuje!!
PS.Odpuściłem sobie "komisję" MAK,Millera,konferencję
prokuratorów i wycie w mediach wszystkich trzech...punktów!
MAK,komisja Millera,prokuratura,"śledztwo smoleńskie" etc.
to nie jest idiotyzm!TO JEST ZDRADA I ZBRODNIA!
Nie podpada pod dzisiejszą notkę...

Sorry,ale nie chce mi sie powtarzać aksjomatów,ani rozszerzać tematu.Zapraszam do moich blogów...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219278

...szczególnie ci opłacani. Wysłuchałem prasując coś, 6 minut opisu ACTA według jakiegoś red. Orłowskiego w TVN 24. Czy mi się podoba czy nie, z racji moich zajęć, to część mojej roboty. Facet powiedział, że w ogóle nie ma sprawy, nic sie nie stało, Internet działa.

Do jakiejś większej zmiany jest jednak potrzebny duży zaciąg ludzi...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219288

Daani :)  Ci, ktorzy teraz najwiecej krzycza na swoich portalach o ograniczaniu wolnosci na necie, sami bezczelnie nwycinaja i wycinali komentarze niezgodne z ich sympoatiami politycznymi badz nawet opiniami dotyczacymi historii, jak np. na interii o Roxy Luxemburg-starej komunistce, ktora byla przeciwna polskiej niepodleglosci.Bylo to w okresie wyborow do PE w 2009.Z ponad 350 wpisow w temacie wiadomosci,na drugi dzien zostalo dokladnie, bo pamietam te liczbe -157 wpisow,!!!.Reszta wycieta ,zwlaszcza historyczne rozwazania .Biorac pod uwage,ze interia.pl nalezy do koncernu |Bauer Polska- niemieckiej firmy z Hamburga,ktora posiad w Polsce kilkadziesiat tabloidow, to mozna. przestac sie dziwic.Fundacja im. Rozy Luxemburg istnieje w Warszawie !!! wpiszcie w google-mozna sie posmiac z tej agitki na stronie. Kogo ona oplaca w Polsce? Funkow niemieckich w mediach, czy szalone feministki?Takie fundacje powinny byc wyproszone z Polski, bo sama nazwa lamie prawo:zabrania sie uzywania symboli rezimow komunistycznych i szerzenia takich tresci.Cenzura to tez atrybut rezimowy. Cenzuruja,ale piractwo im lezy pewnie i dlatego popychaja mlodych,zeby za nich biegali po mrozie. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Daani :)

#219302

Rzecz znana od dawna. W Polsce działa kilka niemieckich fundacji o różnym kolorycie politycznym czy ideowym. Wszystkie działają na rzecz promocji Niemiec. My robimy bączki i chałturę pod PKiN. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219342

Piana na ustach tego Pana dobitnie potwierdza  to, co o nim piszesz Grzech. Całkowicie się z Tobą zgadzam.Wg. Myszkiewicza gen.Błasik nawet milcząc wydawał rozkazy. Taką właśnie prawdę i obiektywizm, droga młodzieży,przekazuje Wam pan poseł /obecnie/ Niesiołowski.Kto tu jest idiotą? Ocena należy do Was.Uważam,że młodzi demonstrujący Polacy więcej rozumie niż setki takich Niesiołowskich.I tak trzymać MŁODZIEŻY!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219307

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało głosowanie w Sejmie nad parafowaniem umowy ACTA. Czy będzie ogłoszona przez tuska dyscyplina poselska za jej przyjęciem? Czy może to kolejny zabieg pijarowski va bank, pokerowe zagranie na blef? Jeżeli tak, to niezwykle kosztowny i bardzo ryzykowny. Skalkulujcie to przyjaciele sami. Dla mnie wynik jest ten sam. Dupa zawsze z tyłu. PO po niemiecku to właśnie dupa. Gasnące słońce Peru i Kaszub to dar od Boga. Kara boska najwyższa - odebrał Bóg rozum, i oto chodzi... Tak czy owak to polityczne samobójstwo.
P.S.
Kochani, mimo że jestem daleko od domu i Polski, gdzie ta umowa nie obowiązuje, to informacja ta dotknęła nas bardzo boleśnie. Jakby innych już było mało - Smoleńsk i kolejny wielki exodus Polaków z kraju opanowanego przez szaleńców i zdrajców. Odcięcie nas od jednego źródła kontaktu z Macierzą, z najbliższymi i moimi wnukami, nie daruję.
NS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#219309

... opóźnionych w rozwoju lemingów. Krzyczy coraz głośniej, ale już dawno przekroczył barierę, poza którą jest w stanie zdobyć choćby tylko odrobinę uwagi, więc może sie tylko pienić w bezsilnej złości. Wątpię, żeby ktoś szanujący się, nawet wśród komuchów i postkomuchów, zaszczycał go uwagą. Takie tam, rytualne i rutynowe ujadanie....
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#219311

Nie zgadzam się z twierdzeniami, że poseł Niesiołowski tak mówi, żeby inni politycy wyglądali w oczach publiki jak aniołowie. W prywatnych rozmowach to jest jeden bufoniasty bełkot, że nikt nam nie podskoczy. Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#219344

Mam dziwne wrażenie, że tacy jak ja pamiętający stan wojenny żyjemy nadzieją na opamiętanie naszej młodzieży, ale , obym się mylił, jest to płonna nadzieja. Już mamy rygorystyczne prawo odnośnie netu (nikt wcześniej nie protestował), teraz protest jest modny i Polszewia jak zwykle wykorzysta tą sytuację na swoje potrzeby. W większości protestują lemingi a ja nie liczyłbym na nich, ich nie interesuje wolność, ich interesuje "ich wolność". Nie znaczy to, że nie popieram protestów, ale nie liczę na zbyt wiele.
Niessiołowski - powinienem napisać- szkoda klawiatury ale jak od mojego kolegi z podwórka usłyszałem "Niesioł? zaje****y facet,ten to jedzie po kaczorze" to nie lekceważę tej POlszewickiej tuby. Możemy go nienawidzić, możemy się z niego śmiać ale tyle gówna ile on wkłada lemingom do głowy chyba nikt nie włoży.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#219359

Daani :) Chociaz moze upadek ze szczytu na leb na szyje jest fakt wizytowania i ustawek z niemieckimi tabloidami pisowskiego polityka i to europosla   Ryszarda Czarneckiego, ktory w "Na zywo|" nr 49 01-12-2011 naklania via brukowiec niemiecki Marte Kaczynska do wsparcia prezesa PIS, zrujnowanego wg niego  finansowo. Ziobrysci wylecieli za wywiady, w ktorych domagali sie reform w odretwialym PISie,a tu szarganie imienia corki sp.prezydenta i jej rodziny i co? I nic. N ie wylecial z partii, nie stanal przed sadem partyjnym. A idzcie  z takim prawem i z taka sprawiedliwoscia wewnatrzpartyjna-kpina czy co?. Zabieram im swoj glos z ostatnich wyborow.Zenada.. Kto nakreci film "Kariera Ryszarda Czarneckiego"? /vide cv na jego stronie www/.. Facet pisze na niezalezna.pl i nawet nie zauwazyl jak tam na forum w 2009 do Smolenska, bez zadnych przeszkod ciezko harowano nad czarnym pijarem sp.prezydenta Kaczynskiego, wyzywajac go od gnojow, kurdupli, odstawiano zakamuflowane  podszczuwanki itp. Nikt nie reagowal oprocz mnie,a kiedy zaalarmowalam wszystkich na tym forum,co tu sie dzieje,dlaczego Sakiewicz na to pozwala?! to odezwal sie jakis pan Beta,ze tego forum nikt nie czyta,a Sakiewicz zajety jest praca dla Polski.Po tym troche sie uspokoilo,ale dalej panowala tam  wroga atmosfera  wobec prezydenta,ale juz w ramach normalnej krytyk byly te polajanki..A  czy to on namowil   blogera niezaleznej.pl Jaroslawa Kaczynskieeg,o by blogowal tam wlasnie, gdzie niszczono jego brata i to zaraz post factum, po zlikwidowaniu starego forum pod koniec 2010r? ,.Mialo to miejsce tuz przed slynnym wielkim wywiadem z Marta Kaczynska i zaoferowaniu jej blogowania tamze.Aktualnie jest na face booku i tam nikt jej nie uzywa,ani nie wypasa sie na jej krzywdzie i tragedii,najpierw pracujac  jawnie i w zakamuflowany sposob nad czarnym pijarem jej sp. Ojca razem ze swoimi "partnerami medialnymi",gdzie jazda po jej sp.Ojcu, a naszym sp. Prezydencie miala charakter judzenia, straszenia i szczucia.Bronilam Jego i o. Rydzyka dobrego imienia i stad to ostrzezenie Marty,zeby uwazala.........Marta Kaczynska odeszla stamtad chyba w kwietniu 2011, pieknie sie z nimi zegnajac, zostawiajac im hold oddany jej wlsnemu sp.Ojcu, a naszemu sp. Prezydentowi, jakby im wyrzucala:"Patrzcie ,kogo obrazaliscie !".Mam naprawde duze uznanie dla Marty,trzyma glowe wysoko i teraz aktywnie sie udziela w sprawach zwiazanych ze Smolenskiem.Naprawde gratuluje jej, ze mimo swoich trosk potrafi patrzec wezom prosto w slepia.I to oni spuszczaja wzrok... Ja ja tam ostrzeglam,wpisujac w jej blog w temacie "Dziekuje" pytanie niezbyt pochlebne i niezbyt grzeczne,,czy wie, co tu sie dzialo? I ,zeby nie wzmacniala tych, ktorzy oslabiali i niszczyli jej ojca-nic nie robili, by to ukrocic,a kto im za to placil, panie red nacz GP?Zostalam natychmiast klamliwie zaatakowana przez niejakiego pana Danute-podszywal sie pod moje imie i powolywal na szefostwo portalu,ze on tam tez rzadzi. I ze zniechecalam ich do dzialania,ze atakowalam Kaczynskich,klamca.Krytykowalam Jaroslawa jedynie za akcje z alimentami Dorna.Po co takie plotki w radiu i to nieprawdziwe wobec tak zasluzonej osoby dla partii..Potem te dwa newsy zlikwidowal,przerabial swoj wpis ze 4 razy. I teraz dowiaduje sie, ze szefem okregu poznanskiego "Solidarnosci Polskiej"jest dziennikarz Gazety Polskiej / nie wiem, czy na etacie/ Filip Rdesinski..Pograstulowac,od razu przyjmijcie do "Solidarnosci Polskiej" w takim razie blogera Ryszarda Czarneckiego z niezaleznej, bo to odnoga GP ,blogera JKaczynskiego itd Czytalam,ze utajniacie dzien zjazdu w marcu,zeby PIStego nie przykryl inna impreza.Jak przyjedzie Rys Czarnecki na wasz zjazd to przeciez nie dziwota, jesli szefem okregu jest ktos, kto reprezentuje tzw. konflikt interesow.GP jest ponoc PISowska tuba, a Was stamtad wyproszono, to co  ukryjecie,,jesli macie dziennikarza GP u siebie, bo daliscie mu tworzyc caly okreg poznanski...Natychmiast cos z tym zrobcie, jest konflikt interesow-podziekujcie temu panu przed waszym pierwszym zlotem, bo wspomnicie moje slowa-bedziecie jak na patelni.I Zakladajcie swoje pismo,nawet miesiecznik oraz wlasny portal z mozliwoscia dyskutowania, nie korzystajcie z pomocy pchajacych sie specjalistow od internetu,wezcie nawet studentow od oR.ydzyka.Popierajcie RM, broncie o.dyrektora,ale nie chodzcie z dzwonkami za nim jak ministranci.Badzcie silni swoja sila, a nie odbitym swiatlem.Powodzenia.

PS.Ta nazwa-"Solidarna Polska" jest super, po co ktos chce ja zmieniac? Tak samo   moglby nazywac sie i portal i miesiecznik,czy tygodnik.:) Zycze Wam jak najlepiej, nie powtarzajcie bledow pierwszej "S".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Daani :)

#219389