Standardy zatrudniania PO-PSL kontra PiS

Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Ważne informacje do dyskusji na temat standardów PO-PSL i PiS.
Ostatnio w mediach przewija się informacja - że szefowa gabinetu politycznego Marka Sawickiego - b. Ministra Rolnictwa - otrzymała za 4 dni bez pracy odprawę w wys. ok. 30 tysięcy złotych.
Oczywiście po 4 dniach znów została zatrudniona.

A ja przypomnę - za rządów PiS w 2007 roku, Premier Jarosław Kaczyński dzięki gierkom opozycji (zwłaszcza Platformy Obywatelskiej) został zmuszony do dymisji rządu. Następnego dnia rząd został ponownie powołany, a w związku z tym pracę stracili (i następnego dnia odzyskali) pracownicy gabinetów politycznych w ministerstwach.

I okazuje się - ŻE MOŻNA BYŁO tak zrobić - żeby WSZYSCY pracownicy zrezygnowali z odpraw za zwolnienie.
Nie było trzeba im wypłacać pieniędzy za 1 (jeden) dzień bez pracy - w przeciwieństwie do rządu PO-PSL, gdzie najwidoczniej powstał taki obowiązek.

I to właśnie różnica pomiędzy standardami i uczciwością PiS, a nepotyzmem i brakiem zasad PO oraz PSL.

Brak głosów

Komentarze

drugi rok rządów prezesa i pierwszy rok rządów Tuska to były bardzo dobre czasy. potem już robi się coraz gorzej a złodziejstwo kwitnie.dwa lata gospodarczo było całkiem nieźle ale w pierwszym roku mediom udało się nastraszyć ludzi głupotami. w głupoty ludzie dalej wierzą co już jest zastanawiające. nie wróży to dobrze. tylu głupich Polaków dawno nie było na ulicach. właściwie to nic ich nie interesuje tylko pełna micha, coś skądś wynieść i ktoś z kogo mogą szyderczo sobie kpić. micha im się kurczy ale dalej coś pokombinują tak jak młody tusk a prezes wciąż żyje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#282569