Brawo Panie Jarku!!! - o "debacie" Tusk - Pawlak

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

 


 

Dziś widziałem dwóch zagubionych ludzi. Jeden miał na imię Donald a drugi Waldemar. Udzielali oni wywiadu, poklepując się czule przed „debatą” przedwyborczą w Polsat News.

Ma Pan racje Panie Jarku! Z kłamcami i oszustami, którzy do utrzymania swej władzy używają mediów oraz „rozgrzanych sądów” nie warto rozmawiać!

 „Cokolwiek pan powie, może zostać wykorzystane przeciwko panu w sądzie”- jest to tekst wygłaszany przez policjanta, który właśnie złapał złoczyńcę. Często to słychać w amerykańskich filmach. Niestety w Polsce, rządzonej przez agentów i spadkobierców PZPR, takie zdanie rozumie doskonale już każdy przeciętny Polak, który ma śmiałość dyskutować z urzędnikami czy władzami. Ostatnie wyroki „rozgrzanych sądów” to potwierdzają.

 

W polskim prawie jest wszystko na opak!!!

 

Dziś widziałem dwóch zagubionych ludzi. Jeden miał na imię Donald a drugi Waldemar. Udzielali oni wywiadu, poklepując się czule przed „debatą” przedwyborczą w Polsat News.

Trzeba pogratulować Jarosławowi Kaczyńskiemu tego, że doprowadził tych dwóch panów do tak żałosnego stanu!  Warto było nie brać udziału w tej telewizyjnej farsie.

 

 Dwóch kolegów: Waldek i Donek,  starało się coś powiedzieć przed kamerami, żeby nie wyjść żałośnie, żeby pokazać , że są prawdziwymi politykami. Nie udało się! Próbowali ratować twarz, ale ich miny mówiły wszystko: „ Jest nam głupio, że przejrzano nasz „chytry” (doskonale znany myślącym ludziom) plan. Przegraliśmy bez debaty z Kaczyńskim.”

 

Mam nadzieję Panie Jarku, że już do końca kampanii nie będzie Pan dyskutował z tymi chłoptasiami.

 

Teraz o debacie

 

„Debaty” nie oglądałem. Nie było żadnego sensu.

 

zdjęcie z niepoprawni.pl

Brak głosów

Komentarze

Nabijacie się z debaty, Pawlaka i Ma Toli.
Piszecie, że debata Tusk Pawlak była śmieszna i was rozbawiła do łez.
A niby jaka miała być waszym zdanie smutna?
Przecież debatowało z sobą dwóch klaunów i każdy z nich chciała pokonać drugiego swoim dowcipem w zaprzyjaźnionym studio POlSratu & Israel News Tusk Vision.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#178943

Autorze -to była żałosna groteska.Dwaj koalicjanci dyskutują w ramach "rywalizacji" wyborczej o przyszłości Polski.Mam wrażenie,że Tusek już zupełnie stacił zdrowy rozsądek./jeśli wogóle go kiedyś miał/.Ten człowiek pochował gdzieś swoich urzędników na zapleczu i sam jak przystało na WODZA, prze na wrogiego Kaczyńskiego i jego ciemnogród.On tak już uwierzył w swoją boskość,że mściwość i brak klasy-rozlasowały mu mózg.Zdecydowanie odstaje klasą i inteligencją od p.Prezesa J.K.-usiłuje więc nadganiać chytrością,przebiegłością i tupetem.Trzeba przyznać , że choć są to cechy jego charakteru,ma je wyćwiczone do perfekcji.Najgorsze w tej farsie jest to,że LUD to kupuje.Ciągłe podkreślanie,że PiS to miernota ,kłamcy i tchórze -utrwala się w mózgownicach ogłupionych ludzi.Nie wiem jak temu zaradzić.Pan Kaczyński nie ma fizycznej możliwości dotarcia w realu do każdego wyborcy a przekaz telewizyjny zagłusza kampanię PiS.Myślę ,że dlatego na pierwszej linii ustawił się tusk,aby swoją "boskością" zminimalizować i zagłuszyć kampanię J.K.Jak na razie to mu się udaje.Uważam,że sztab pisowski jest zbyt delikatny.Mówią zbyt oględnie ,często w domyśle.Wielu takiego przekazu nie rozumie.Przykład z wypowiedzi p.Prezesa ..."pan tusk mija się z prawdą.."a przecież powinien powiedzieć wprost: p.Tusk KŁAMIE i dać przykład na swoją tezę.PiS ma tyle tematów do wykorzystania że aż żal że z tej amunicji nie korzysta.Cieszę się bardzo,że sztab PiS nie dał się wciągnąć w tą pułapkę z "debatą"Mam nadzieję,że będzie konsekwentny .Po wczorajszym spektaklu tv.- powinien p.Prezes koniecznie dziś we Wrocławiu odnieść się w satyrycznej ale ostrej formie do tego co się wydarzyło w Polsacie no i do samego Tuska,który szarpie za nogawki jak mały kundelek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178955

będzie kolejny pozew sądowy.
Trzeba uważać, bo sądy są rozgrzane, a i usłużni dziennikarze nie śpią.
I kolejna rzecz: widać gołym okiem, że Tusk prowokuje i ugania się za Kaczyńskim po Polsce. Np. dziś: konwencja wyborcza PiS we Wrocławiu, listy wyborcze, hasło, a Tusk?
Tusk będzie otwierał most we Wrocławiu.
Tylko za którymś razem pościg Tuska okaże się śmieszny i uderzy to w niego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178960

A sędziwie i sądy tez nie są wieczne. Moze się jakiś walec po nich przejechać, tak, ze nie będzie juz czego zbierać. Historia zna takie przypadki. Ktopś moze zrobić taką malą sędziowską Norymbergę. Moze się zdarzyć.......

_____________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#178990

* Mas medialnych demoLudów...

„Wsi spokojna, wsi wesoła jakiż głos twej chwale zdoła!”

POrząd się krzywi gdy opozycja prostuje POrząd „ A nam prostym zeWSZĄd nędza” ...

Nie POPierajcie POPlecznictwa ->POrganizowanego LUDOBÓJSTWA medycznego

= „lecznictwa” leczNICtwa -> egzekuTyWy (kutwy prawdy )...

Pozdrawiam
J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178966