Treści z tagiem: Ministerstwo rolnictwa

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

W związku z powyższym mam dwie wiadomości...dobrą i złą. Najpierw dobra...dobrodziej nad dobrodziejami, minister rolnictwa niejaki Jurgiel powiedział, że rolnicy będą mogli bez przeszkód sprzedawać swoje produkty spożywcze wytworzone w swoim gospodarstwie rolnym...Zacytuję: 


...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Ważne informacje do dyskusji na temat standardów PO-PSL i PiS.
Ostatnio w mediach przewija się informacja - że szefowa gabinetu politycznego Marka Sawickiego - b. Ministra Rolnictwa - otrzymała za 4 dni bez pracy odprawę w wys. ok. 30 tysięcy złotych.
Oczywiście po 4 dniach znów została zatrudniona.

A ja przypomnę - za rządów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej."
"Tak mi dopomóż Bóg".-
Marek Sawicki przysięgał jak sięgał, jak dostał zaprzestał....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Kraj

Jakiś czas temu w jakimś serialu telewizji polskiej ("Ranczo"?) widziałem taką scenkę: do wójta pewnej gminy ze ściany wschodniej przychodzi jego urzędnik i mówi mu coś takiego: panie wójcie, napisaliśmy tyle a tyle wniosków o dotacje z unii i dostaliśmy tyle a tyle milionów, co pan wójt na to?Wójt usiadł i załamał ręcę: A to...

0
Brak głosów