Treści z tagiem: cyfryzacja

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Ludzie jakby przywykli do rozwoju technologicznego i traktują go bezrefleksyjnie jako rzecz oczywistą, historycznie oswojoną i nie wymagającą ostrożności. Zapomnieli o fizyce nuklearnej ? Teraz coraz bardziej okazuje się, że nie biorą pod uwagę niesłychanych wręcz implikacji jakie niesie cybersfera, która przecież oddziałuje na wszystkie sfery...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika 2-AM
Gospodarka

Pewien kaszubski prorok lubiący "haratnąć" w gałę oraz egzotyczne wycieczki w odległe strony - ma sie rozumieć przede wszystkim na koszt podatnika - oświadczył kilka lat temu (AD 2006), że obywatele nie powinni płacić abonamentu RTV będącego "anachronizmem" a nawet wręcz "haraczem" (LINK) i że on ich wzywa do takiego nie posłuszeństwa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Informatyzacja powinna służyć społeczeństwu. Dzięki niej powinniśmy szybciej załatwić urzędowe formalności. Żebyśmy wreszcie wkroczyli dumnie w XXI wiek powołano w naszym kraju specjalnie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, pod jakże światłym przewodnictwem człowieka renesansu, jakim jest niewątpliwie pan Michał Boni.
Nowy twór we...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Dawno temu w Tuskolandii...

Na głowie kapelusz, na biodrach pas z nabojami, a w dłoni rewolwer – tak w grudniu 2007 r. pozowała dla „Newsweeka” pełnomocniczka rządu ds. walki w korupcją Julia Pitera. „Pani minister strzela” – głosił tytuł nad fotografią.

Jednak jeśli chodzi o afery w PO, to kowboj Julia Pitera strzelała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Słuszną linię ma nasza partia rządząca. Tę linię oczywiście prezentowaną w TVP, TVN i Polsacie (który z rzadka tylko delikatnie kąsa Tuska).

Słuszna linia co wieczór prezentowana jest na ekranach milionów polskich rodzin. To słuszne wiadomości i odważne ataki Lisa oraz Olejnik na zaplute karły reakcji kryjące się w szeregach Prawa i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Nie wiem już sam, co mam myśleć.

Od kilkunastu lat wpaja się Polakom, że rynek medialny III RP to głównie prężne medialne koncerny: Agora, Polsat i ITI.

Jednak koncerny koncernami, raz powodzi się im lepiej raz gorzej oraz co by nie mówić i myśleć, salonowe media pozostają jednak, jak nas same przekonują latami, w defensywie i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

  Poddałem się w poprzedni czwartek katuszom i masochistycznemu aktowi oglądania posiedzenia Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu dotyczącego tak naprawdę, nie oszukujmy się, wyrzuceniu poza nawias społeczeństwa, katolików, przez rządzących ciemniaków i to w kraju gdzie stanowią oni przytłaczającą większość.

Nie będę wdawał się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Pasiu
Kraj

Moim zdaniem, a z tego co widziałem w komentarzach choćby na Niezależnej nie tylko dla mnie - ten Apel Episkopatu to rzecz co najmniej spóźniona.
W praktyce można rzec, że przez zaniechanie Episkopat zrobił wszystko, by TV Trwam koncesji nie dostała, a teraz udaje, że się obudzili - musztarda po obiedzie i to kiepska.
Wszak nawet z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Kraj

Postępowanie KRRiT budzi moje zdumienie. Czy System nie rozumie, że wbija sobie nóż w plecy? Czy w KRRiT naprawdę zasiadają sami debile? Wykluczenie TV Trwam z multipleksu po prostu jest kretynizmem na skalę niespotykaną. Nawet jak na standardy PO.

Podstawowym warunkiem stawianym potencjalnym nadawcom w momencie składania wniosków na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Ministerstwo administracji i cyfryzacji.Mówi Wam to coś? Bo ni mi. Poważnie. Czy nowej nazwie ministerstwa ukryty jest jakiś sekret?Ale jaki? Dlaczego podkreślono cyfryzację?

Zupełnie niedawno utworzono specjalnie dla Arłukowicza urząd dla wykluczonych.Nie wiadomo, co się stanie z utworzonym pół roku temu stanowiskiem W maju premier...

0
Brak głosów