ABW jak carska Ochrana!

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Kraj

Tak, tak takie mam skojarzenie czytając o tym, że panowie z ABW dotarli do niego po jego wpisach w sieci, a później pomagali mu rozkręcać tą całą hece, choć róznica jest taka, że to agent Ochrany rozpoczynał prowokacje, rozkręcał całą organizacje, która przygotowywała zamach na „dostojnika carskiego” a następnie dochodziło do aresztowania całej szajki, czasem niestety już po zamachu. Zainteresowanych odsyłam d o dzieł „Cata” Mackiewicza, lub powieści Chestertona, „Człowiek który był czwartkiem” tam doskonale opisano prces prowokacji.

Ale czemu to miało służyć? Nasuwa się takie pytanie. Rząd chce zaostrzyć prawo i rozprawić się z twórcami „ Marszu Niepodległości (zamachowiec to skrajna prawica), odwrócić uwagę od negocjacji na temat budżetu unijnego, a może pozazdrościli PiS i też chcą mieć swój „zamach” a właściwie legendę dla lemingów, aby wzmocnić wśród nich rewolucyjną czujność i przyzwolenie na nowe ustawodactwo.

A może wytłumaczenie tego wszystkiego jest bardzo proste i ABW chodzi o zwiększenie ich budżetu, ale najgorsze z tego wszystkiego jest to, że mózg lemingów będzie jeszcze bardziej zatruty.

Brak głosów

Komentarze

[quote]a może pozazdrościli PiS i też chcą mieć swój „zamach” a właściwie legendę dla lemingów, aby wzmocnić wśród nich rewolucyjną czujność i przyzwolenie na nowe ustawodactwo.[/quote]

Trochę przypomina prawie podziurawionego Stefana po zamachu w Łodzi.
Zamachu na Stefana oczywiście nie miało być, jak się w końcu okazało, ale tak czy inaczej, Stefan wykorzystał świetnie okazję żeby odjechać ze szczętem.
Wiadomo - taki zamach musi pozostawiać traumę.

Jaką traumę pozostawi ów rzekomy, niedoszły zamach ?
No podejrzewam, że to proces na całe lata - porównywalny do traumy, którą do dziś żyją emeryci władzy stanu wojennego. Listy proskrypcyjne, te rzeczy.
Ba, nawet ich dzieci czują wciąż na plecach zimny pot - czemu na przykład ciska się taki Liz czy MO ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#308538

z bogu ducha winnego piromana, są zupełnie oczywiste!. Zakazane w kontekście Prezydenta Kaczyńskiego słowa "trotyl i zamach", mają zostać wyszmelcowane i zużyte. Od wczoraj wolno tych słów używać do woli. Mają zupełnie nowe i legalne znaczenie!. Powiązano słowa trotyl, zamach i prezydent, z sowieckim agentem. Z likwidatorem naszego Prezydenta!. Z żyjącym jak pączek w maśle i pod sowieckim parasolem, Komorowskim!. Zamachowca stworzono i wykreowano, aresztowano i potępiono!. Już wczoraj w Onecie skazano go, na karę do 5 lat więzienia. Za taką zbrodnię?, pięć lat?. Nie będzie pokazowego procesu i czapy?...Zamachowiec powstał z potrzeby chwili, w momencie nasilonego zainteresowania zamachem na Kaczyńskiego. Proszę nie ekscytować się i nie podniecać. To tylko podana tępakom na tacy, bajka!. Odwrócenie uwagi, od niebezpiecznie bliskiej smoleńskiej prawdy!.

Vote up!
0
Vote down!
0
#308612

Carscy dostojnicy, tym się różnili od naszych obecnych, że wcale nie wykluczali własnej śmierci w zamachach, które sami na siebie organizowali. Ot idealiści.
http://niepoprawni.pl/blog/20/rosyjski-ojciec-wspolczesnego-terroryzmu
ABW ogłaszając sukces, w chwili gdy podpuszczony gawędziarz , mając już środki (może zgromadzone w zupełnie innym celu), nie przystąpił jeszcze do bezpośredniej akcji, tylko się kompromituje, a na pewno uniemożliwia postawienie mu zarzutów o których wrzeszczy na prawo i lewo
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#308614

Towarzysz Bond007aryk wykazał czujność klasową,wróg nie śpi, czytaj PIS nie śpi

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#308638