Kobra Małej Emi

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Co robię? Otóż pławię się w poczuciu gdyż dostałem bana. Kobra mnie zabanowała na tłiterze, @CobraBarrister czyli Ewa Stępniak. Pani Ewa Stępniak jest adwokatą niejakiej Małej Emi, która jest farmą troli biorącą udział w aferze trolowej. Owa Cobra zabanowała pół Tłitera gdyż dostała listę pisoskich troli, które najlepiej trzeba zabanować. Pławię się zatem, jak już pisałem, w poczuciu bycia straszliwym siepaczem Kaczora grasującym po Tłiterze. Skoro mnie zbanowała to jestem na owej liście. Kiedyś w okolicy wyborów 201 była też taka lista, ale że aż tak?  Fajnie jest ale nie do końca gdyż opisałem obecną aferę już dawno i nie mam o czym pisać. Było dla mnie jasnym już od dawna że ziobryści narobią chlewu. Twierdzenia padające, że sam minister Zbigniew Ziobro jest kretem są jednak mylne. Oni po prostu tak mają i nie umieją w rozum. Losy nowelizacji ustawy o IPN, jakość ustaw sędziowskich itp. pozwalały być najgorszej myśli.

Zauważyłem też już dawno, że tamte nie potrafią dać spójnego obrazu Kaczora: albo jego reżim to dyktatura gorsza od Pol-Pota i wtedy takie akcje są czymś normalnym albo normalny demokratyczny reżim mamy. I wtedy akcje takie są nie na miejscu. Niech się zdecydują najpierw. Wraz ze zbliżającymi się wyborami urealnili swe postulata, coraz mniej jest o tyranie a coraz więcej konkretów, jak loty exmarszałka Kuchcińskiego czy to. Spuszczają z tonu pod ciężarem rzeczywistości wyraźnie.

Z oceną sytuacji należy poczekać jeszcze kilka dni. Na razie mamy jednoosobową farmę troli i zmierzają w stronę groteski.

Popełniłem wpisa aby coś napisać o sprawie, choć nie ma o czym. Mamy 2 sitwy sędziowskie się zmagające teraz, kiedyś była jedna. Jest więc jakby lepiej. Protesty są prowadzone pod durnym hasłem niezawisłości sędziowskiej. Nie chodzi o żadną niezawisłość tylko o zawisłość. Czy po staremu od tamtych będą zawiśli czy od kaczystów. Naprawdę tamte się męczą musząc ukrywać swe postulata. Słaby jest nasz ustrój bo zwycięska ekipa powinna wszystko zagarniać po wyborach, sądy też. Nie ma najmniejszego powodu aby lekceważyć wole suwerena wyrażoną w wyniku wyborów.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:11)

Komentarze

Sędzia to zwykły urzędnik państwowy. Jak źle pracuje to kopa w .... i następny. Co to jest? To hydraulikowi nie wolno zamienić miejscami wężyków z ciepłą i zimną wodą w umywalce a sędziemu wolno być niesprawiedliwy czy kłamać? Won mi z tym przywleczonym w '44 sowieckim szajsem.
I tak wodzą dwie kasty adwokatów i sędziów za nos miliony a miliony nie mają pomysłu jak to rozwiązać.
Nie ma sędziego niezawisłego. Każdy jest zawisły. Każdy jeden! 
Chodzie tylko o to żeby taki sędzia był zawisły od filarów naszej cywilizacji jak: PRAWDA, SPRAWIEDLIWOŚĆ, MIŁOSIERDZIE a nie od bezpieki, kasy, amoralności (o kanalii na uchodźstwie w Karlsruhe nie wspominając).
Jarzycie trochę?
Kara śmierci za mord ma być a kto jest przeciwny to jest współsprawcą kikuset mordów w Polsce w ciągu roku. Jest naturalny próg tj. jest taka składowa stała istniejąca bez względu na karę śmierci np. mord w afekcie. Dla 37 mln. mieszkańców Polski ten próg to jest kilkaset morderstw rocznie (150 - 200). Reszta 200 - 400 morderstw, to wynik braku kary śmierci, o czym mówi JKM.
P.S. Nawet chińscy komuniści są wyżej moralnie od tej zażydzonej Jewropy.
W zażydzonej Jewropie nie może być kary śmierci bo sędzia-goj nie może pozbawić metafizycznego życia żyda bez względu ile zabiłby dzieci. Tak mówi Talmud. Goj nie może wydać wyroku śmierci na mordercę żyda i to wszystko. Zrozumcie to wreszcie i niech pan JKM nie powtarza głupot, że nie wie kto się podpisał pod zakazem "kary śmierci". Podpisał się zbiorowo Talmud i koniec kropka. Poznajcie pozycję ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«, bo tam jest wszystko to o czym mówimy naukowo wywiedzione z pism żydowskich. Wystarczy przeczytać aby zrozumieć o co chodzi Panie Januszu.
(prof. Barbary Engelking-Boni - „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.)
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

panMarek

#1600757

Każdy jest jest niezawisły do czasu aż zawiśnie.    :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1601086