Andruszkiewicz i Giertych. Nacjololo się panoszą!

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji przywróciła widmo roku 2015, kiedy to różne pisoskie nominacje budziły różne tam takie furie. Czarnecki stał za blisko prezydenta Dudy. Tak było. Teraz mamy zaś silne akcenty komiczne. Rozpatrując owego Andruszkiewicza wypada stwierdzić, iż:

Nie był kablem

Czyli nie był Tajnym Współpracownikiem UB, SB ani innych służb naszych i ościennych. I to mu daje spore kwalifikacje. Ten argument jest szczególnie trafny w dyskusjach z Koalicją Obywatelską. Za ich czasów ministrem był bowiem Michał Boni. W dyskusjach z innymi również wypada zauważyć, że jednak wzrost kompetencji w porównaniu z poprzednią kadencją jest olbrzymi. Przecież sam Trzaskowski był ministrem tej całej cyfryzacji. Więc weźcie. Postęp jest.

Kierwińskiemu wypada zaś powiedzieć, że skoro nagle go wzięło na badania powiązań z Moskwą to powinien się skupić na wytropieniu treści rozmów Tuska z Putinem na molo.

II

Były szef Młodzieży Wszechpolskiej reprezentował miłościwie nam panującego prezydenta Europy Donalda Tuska przed komisją. Drugi taki czempion Misiek Kamiński jest gwiazdą obozu kaczofobicznego. A jechał z ryngrafem do Pinocheta. Są to niezbite dowody na faszyzację Unii Europejskiej, która jest faszystowska. Mamy tu groteskę całkowitą. E, kaczfoby: czy u was nikt tam nie myśli?  Jeśli demonizujecie szefostwo Młodzieży Wszechpolskiej to musicie się liczyć z kontrą: Giertych też był. I fotkami Giertycha z Komorowskim itp.

Ciekawie wyglądają na marginesie ataki na orbanizację. Przecież Orban jest waszym sojusznikiem w Parlamencie Europejskim a nie Kaczora. W jednej frakcji jesteście

III

Na pochyłe drzewo każda koza skacze i jakieś żydowskie konwentykle roszczą sobie prawo do dyktowania obecnemu reżimowi polityki personalnej. Teraz nie mogą zdjąć tego Andruszkiewicza, bo przyznaliby, że nic nie mogą i każdy może im mówić, co mają robić. Ale nie to jest najciekawsze. Najciekawszy jest klangor m. i. Wyborczej, która nie rozumie, że takie ekscesy zmniejszają szansę obalenia PiS. Oni tego nie czują kompletnie, do każdego polecą, byle ugodzić Kaczora. W swoim mniemaniu rzecz jasna. Teraz jakieś koło bojerowe nasze powinno wystosować pismo z zastrzeżeniami domagające odwołania ministra jakiegoś w Izraelu.

A tak w ogóle to czy Andruszkiewicz przeszedł do PiS, wstąpił do partii itp czy tylko wszedł do rządu?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

mógł być ministrem obrony w rządzie Donalda (nie mylić z kaczorem), to mianowanie Andruszkiewicza wiceministrem cyfryzacji można śmiało nazwać małym piwkiem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1577990

 Witam! Lewackie żołdactwo pluje, judzi i manipuluje, ponieważ obawia się, że młody Andruszkiewicz porwie za sobą pokolenie młodych Polskich patriotów. Tak mlodych, którzy się jeszcze tak naprawdę nie przebudzili żywieni pokoleniowo medialną propagandą. Młodzi, to przyszłość, którym niedługo zostanie przekazana władza i odpowiedzialność za ojczyznę. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1578024

Tak Roninie. Byłem w Warszawie  11 Listopada 2018 i nie zapomnę nigdy TEGO. Ja stary nie zapomnę TYCH MŁODYCH. WSPANIAŁYCH. Zaczepiali mnie starego, krzywego dziada, który zamiast przy piecu stare kości grzać przyszedł TAM , by się pokazać, by zademonstrować swoją miłość do Mojej i do Ich Matki, Ojczyzny Polski. Widziałem łzy w ich oczach, gdy dziękowali mi za moje tam bycie. Nie zapomnę TEJ JEDNEJ ŁZY, Wielkiej, która spływała po policzku pięknej młodej Polki, a ona strzepnęła ją dłonią, i TA ŁZA spryskała moją twarz. Dziękuję Ci piękna Nieznajoma, która goniłaś za mną tam, na warszawskiej ulicy ze swoim chłopakiem. Goniłaś mnie, by mi podziękować za moje tam bycie. A ja słysząc stukot obcasików na TYM warszawskim świętym bruku, i wołanie halo, halo, nie pomyślałem, że to pogoń za mną. Nie odwróciłem się nawet.  I doścignęliście mnie. Doścignęłaś mnie Polska Młoda Patriotko. I dziękowaliście mi, za to, że TAM się pojawiłem. Nie wiem ile lat życia przde mną, ale TYCH chwil nie zapomnę nigdy. Tej rozmowy z Wami. Tej łzy. I teraz w moim oku też kręci się łza. I zaraz spłynie, na tamto wspomnienie.......

Mogę z ręką na sercu powiedzieć Roninie, że idzie nowe. To nowe idące, to są właśnie MŁODZI. I młode dziewczyny i młode chłopaki. I polskie dzieciaki, które z babciami, dziadkami, ojcami i matkami były tam, TAM, W WARSZAWIE, GDZIE BYŁY SETKI TYSIĘCY LUDZI, POLSKICH PATRIOTÓW. Gdzie był wśród nich TEN DUCH NIEZŁOMNY. POLSKI DUCH. POLSKI PATRIOTYZM. TAM TA POLSKOŚĆ PŁONĘŁA OGNIEM NIEUGASZONYM. OGNIEM WIECZNYM. 

Nie mają z Młodymi żadnych szans te stare śmiecie, postkomusze, komusze agenturalne guano, które tylko wrzeszczeć potrafi i bredzić od rzeczy. I pluć potrafi na NASZE NAJŚWIĘTSZE ŚWIĘTOŚCI. 

Wspaniały Adam Andruszkiewicz budzi wielki lęk tych postkomuszych ścierw. Czują, że to rusza lawina, że Adam, jest TYM kamieniem pierwszym, który JĄ, TĘ LAWINĘ Poruszył. I Tej Lawiny nic już nie powstrzyma. TO idzie Młodość. TO NOWE się zaczyna. I to nie będzie tak jak było. Będzie jak powiedział Poeta - GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA. TRZĘSĄ SIĘ PORTKI pętakom........

https://www.youtube.com/watch?v=fox8TFZeHOI

I tak jeszcze Poeta napisał:

   

........Razem, młodzi przyjaciele!

Choć droga stroma i śliska,

Gwałt i słabość bronią wchodu:

Gwałt niech się gwałtem odciska,

A ze słabością łamać uczmy się za młodu!.......

                                                 Adam Mickiewicz

        https://www.youtube.com/watch?v=3judaCciKw8     

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1578038

   Witam! Pięknie drogi Panie. Dziękuję za wielce poruszającą wypowiedż. Cieszę się, że Pan zrealizował swoje osobiste marzenie, aby być wśród nas w ten wyjątkowy marsz 100-lecia odzyskania przez Polskę, a naszej ojczyzny Niepodległości. tej Niepodległości na którą ważą się jeszcze pluć pachołki sowieckie. Pozdrawiam Pana, życząc dużo zdrowia!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1578041

ale mogę tylko 1. Więc dopisuję kilka słów o nadziei, pokładanej przez nas, starych zgredów z garbem lat 45-2019 ( piszę o sobie!) w pokoleniach po - Solidarnościowych. Pokoleniach bez ( słusznej i strasznej czasami osobiście poniesionej zniewagi i trudu świadomości przegranych ideałów Wolnej , Narodowej Polski), tego garbu i świadomości klęski. Trwajcie i cieszcie się Polską, budujcie od nowa Polskę naszych marzeń i snów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1578052

PiS tak walczące z Narodowcami (oczywiście nie oficjalnie), teraz zauważyło, ze traci młodych Patriotów. Środowiska Narodowe zaczynają się jednoczyć i PiS zamiast z nimi współpracować woli wsadzićjednego Andruszkiewicza (notabene w porzo gościa) na stołek aby pościemniać, że lubi Narodowców. Tylko patrzeć jak znów zaczną w TVP kurskiego gadać, że to TV Narodowa - gdzie Narodowców w ogóle nie zapraszają, a lewactwo występuje codziennie 24 h na dobę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1578033

  Witam!  PIS nie walczy z narodowcami. Narodowcy, to nie monument, ale skrajnie różne ideologicznie ugrupowania. Prawda jest taka, że duża część ich była inflirtowana przez SBcję mając w swoich szeregach prosowiecką agenturę. Inaczej mówiąc uprawiali politykę miłości sowieckiej. Przykładem jest niejaki  skaczący Koń. Mam nadzieję na jednolity nurt Narodowców kochających Polskę, jako swoją ojczyznę. Lewactwo komuny bardzo boi się odrodzenia prawdziwego młodego Polskiego Ruchu Narodowego, który powinien być solą naszej ojczyzny. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1578039

Wiadomo, że są różni Narodowcy, jak różni są ludzie i wszędzie zdarzają się zdrajcy i agenci. Z tą skrajnością to bym też nie przesadzał, bo np. tych (niby narodowców wg tvn-u) z fastyką z wafelków to najszybciej właśnie Narodowcy by wbili na pal. Jednak jasno widać, ze PiS nie chce Narodowcom dojść do sceny politycznej, a już nie przeszkadza PiS-owi aby lewactwo do tej sceny doszło - i m.in. to mnie właśnie odpycha od PiS-u.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1578043

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pis walczy z narodem...polskim.!

Laufer czy inna figura jest tu bez znaczenia. Agentura prosowiecka,  prounijno-niemiecka  czy prożydowsko-amerykańska...to wszystko nie jest istotne. Głównie idzie o to by nie powstało wolne, niezależne, suwerenne Państwo POLSKIE !!!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1578054

Jeżeli wg. Ciebie Prawo i Sprawiedliwość walczy z narodem polskim, to chciałbym się dowiedzieć KTO nie walczy z narodem? Czasem zastanawiam się, że jestem w farmakologicznej śpiączce....

Pozdrawiam, życzę większej wiary w Prawo i Sprawiedliwość.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1578090