Wynaradawianie Ruska

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Ostatnio Rusek ucik do nas, ale nie z Moskwy więc się nie liczy. Ze Szwecji uciekł Denis Lisov wraz z córkami, chroniąc się przed tamtejszym terrorem. Córki mu zabrali. Nie wiem, czy nie ma promów do Królewca? Bład zrobił jednak, że do Polski zwiał a nie bezpośrednio do Rosji. Może do Obwodu Kalingradzkiego by się przedostał? Tak to chycili go  na lotnisku jak do wspomnianej Moskwy się przedzierał. Pewne państwo teoretyczne się objawiło, bo o mało nie wydali dzieci przybyłemu podejrzanemu elementowi szwedzkiemu, który po nie przyjechał. Powinni na gruncie formalnym procedować, jak nie ma świstka to nie ma gadki. A owi Szwedzi stosownych papierów nie posiadali, przeto powinni ich rzucić na glebę i skuć za próbę porwania. Popatrzcie jak to wygląda:

Niechby ubrali się chociaż jak poważni ludzie w takich sytuacjach w garnitury itp. W każdym razie jedna dziewczynka przeraziła się owej rodziny zastępczej i dostała histerii i tylko dlatego nie wydali nasi. Źle to świadczy o przygotowaniu funkcjonariuszy do takich sytuacji.

II

Zastanówmy się jak doszło do tej sytuacji, która wzbudza furię lewicy z powodów następujących: raz że nie oddali dziewczynek owym muzułmanom, co stanowi bezprecedensowy akt islamofobii a dwa że zostawili dzieci przy ojcu. Z perspektywy normalności sytuacja wygląda jednak zgoła odmiennie:

Zarówno ojciec, jak i dzieci są obywatelami rosyjskimi czy nie są? Chyba jednak są, co rodzi określone obowiązki na owych Szwedach, obowiązki wynikające z prawa międzynarodowego. Tu Gazeta Wyborcza nabiera jednak wody w usta i nie porusza jednak tematu. Sama sytuacja jest jednak poruszająca:

Rodzina przyjechała do Szwecji i mieszkała tam. Matka zachorowała jednak, czy może uwidoczniły się u niej objawy schizofrenii i ją zamknęli w psychuszce. Nie wiadomo, czy słusznie? W takiej sytuacji wiadomo, że pozostała część rodziny ma ciężko: ojciec raz, że musi się zajmować wychowaniem dziewczynek to dodatkowo zapewne będzie musiał orać ciężko, żeby zapewnić im byt. Brać nadgodziny i tyrać po 12 godzin dziennie. Dzieci będą musiały przejąc część obowiązków matki, zajmować się jedna drugą i pomagać ojcu, czego by nie musiały robić gdyby matka była zdrowa. Ogólnie mają ciężko i normalny człowiek rozumie, że potrzebują wsparcia rodziny, znajomych itp. Nawet państwa. Zarówno materialnej, jak i wychowawczej czy nawet psychologicznej.

Jaki jest tok myślenia lewaków? Ano taki, że zabrali dzieci ojcu i dali jakimś obwiesiom razem z ciężkimi pieniędzmi. I tu Wyborcza tez nie naświetla, jaką kasę dostała owa rodzina zastępcza za znęcanie się nad dziećmi. Mit o ochronie dzieci przed przemocą jako przyczynie odbierania ich rodzicom pokazuje dowodnie tutaj swój fałsz. Do ojca nie było żadnych takich zastrzeżeń, odebrali mu dzieci bo sobie rzekomo nie radził. Niech zatem jeden z drugim lewak poda uzasadnienie ograniczenia mu kontaktów z dziećmi? Tego nikt normalny nie jest w stanie pojąć, a lewaki uzasadniają tak, że sąd może podjąć taką decyzję więc podjął i nie ma co drążyć tematu. W ogóle o co tu chodzi i dlaczego? Sam podejmowałem niejednokrotnie ten temat np:

]]>https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/395335,kidnaping]]>


Podsumowanie:

Pora wprowadzić termin wynarodowienie: odebrali dziewczynki ojcu żeby je wynarodowić i pozbawić tożsamości. Coś jak wywożenie polskich dzieci ze Zamojszczyzny w czasie II Wojny przez Niemców. Szwedzki reżim pokazał tu swoje krwiożercze oblicze raz a dwa swą nikczemność. Co na to feministki? Czy walczą z krzywda dziewczynek? Gdzie jest Szczuka? Gdzie jest Środa? Gdzie jest Płatek? Gdzie jest Nowacka? Gretkowska gdzie jest? Czy one uważają że pokrzywdzone dziewczynki to kobiety?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

czy nie mieli promu do Kaliningradu? Pewnie mieli. Ale zapominasz, że dziewczynki ojcu porwano, a więc nie miały pewnie dokumentów, kiedy zdecydował się na zabranie ich i ucieczkę. Wybrał najlepszy kierunek - Polskę. Bo w strefie Shengen granicę można przekroczyć praktycznie bez dokumentów. Wpadł dopiero przy próbie wyjechania z Polski do Rosji. I tu był naiwny, że granicę przekroczy bez paszportów. Po drugie wybór Polski był najlepszy i z tego względu, że nasz kraj nauczony fatalnymi przykładami własnych obywateli, nie wydaje już dzieci bezkrytycznie na byle wezwanie urzędnika jugendamtu czy odpowiednika tej bandyckiej organizacji z innych krajów. Z Niemiec wróciłby do Szwecji w kajdankach a dziewczynki na drogę ubrali by w burki. Inne kraje też by okazały się poprawne politycznie. Ale Polska już na szczęście nie. 

Mam co prawda pytanie, dlaczego ci dwaj Szwedzi, którzy wdarli się do gabinetu sędziego i próbowali nie pokazując nawet formalnych upoważnień, uprowadzić dziewczynki z powrotem do Szwecji, nie zostali aresztowani za próbę porwania? Nawet, jeśli byśmy ich nie skazali, to może dało by się ich wymienić na Stefana Michnika?

Vote up!
10
Vote down!
0

M-)

#1585259

- czyli celowe spowodowanie napięć między Polską i Szwecją przy okazji ochrony stalinowskiego mordercy Polaków - prok. michnika.
To że Szwecja toczy się w kierunku szamba to już jest powszechnie wiadomym w Europie.
Możliwe że to konsekwencja napromieniowania głów po katastrofie atomowej w Czarnobylu bo tam nad Szwecję przemieścił się najwększy opad radioaktywny.

Vote up!
6
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585261

Podobnie jak w Szwecji dzieje sie i w Norwegii.
Ten krotki – ale bardzo szokujacy – film pokazuje przyklad wyjatkowo brutalnej interwencji norweskiej administracji w zycie rodzinne :
https://youtu.be/j_FPiKtHLoU

Jest bardziej przekonywujacy niz setki slow…
POMOZMY NOWEGOM ZMIENIC ICH OKRUTNE I BARBARZYNSKIE PRAWO ORAZ ICH KAMIENNE SERCA !
Prosze poprzec dzielnego polskiego konsula S.Kowalskiego ktory pomogl ponad 150 polskim rodzinom przesladowanym przez norweska administracje do spraw dzieci (BARNEVERNET) i ktory za swa aktywnosc zostal wyrzucony z tego kraju i podpisac nastepujaca petycje :

https://www.maszwplyw.pl/support-the-polish-consul-,88,k.html

(inny polski dyplomata, konsul Adrianna WARCHOL na skutek naciskow norweskich stracila w pazdzierniku 2011 prace!!!)

A tutaj mozna zobaczyc jak norweska policja utrudnia zagranicznym dyplomatom opieke nad ich rodakami:

https://youtu.be/0VpXZJmQoiw

(zobacz tez i to:
https://www.poloniainfo.se/forum/temat.php?temat=54237
oraz
https://www.wykop.pl/link/4881165/petycja-na-kazdy-temat-forum/
)

Vote up!
7
Vote down!
0

all

#1585269

- aby upomniał sie ktoś za Wami i stanął w Waszej obronie ?

Ja uważam że za dużo mamy ciapciaków i Ciaputowiczów w Rządzie.
Czy Polska nie mogła by wystąpić na forum PE z wyraźnym apelem (nie jak teraz bełgotać cicho pod nosem) - aby Anglia, nasz strategiczny sojusznik pozostała w UE jako realna przeciwwaga dla Francji i Niemiec ? - Anglia potrzebuje takiego przyjaciela który się za nim wstawi i widać to gołym okiem. Zabetonowane czaszki polityków nie widzą tego bo stracili w polityce tę wrażliwość którą mają zwykli ludzie.

To samo dotyczy Skandynawii i nie tylko.
Wziąć pod procedowanie ustawę w Polsce o karaniu kidnapingu dzieci zarówno przez organa państwowe jak i osoby cywilne, w tym innych krajów i zrównać kidnaping dzieci na równi ze zbrodnią i karać do 25 lat więzienia lub dożywociem ?

Ta Policjantka z Norwegii co stawała w obronie złodziei polskich dzieci już by tu się nie pojawiła bo z więzienia za życia by nie wyszła.

U nich takie prawo a u nas takie.

Moim zdaniem cały Świat by nas podziwiał za przykładną postawę w obronie rodzin i dzieci bo tego pragną wszyscy normalni ludzie -

-z wyjątkiem lewaków którym ktoś dekle od głowy odcinał, wyjął mózg - nasr*ł im do środka i zaszył.

Nawet nie trzeba by uchwalić takiego prawa bo fama lotem błyskawicy obiegła by świat że Polska to ostoja praw człowieka, rodzin i dzieci.
Trzeba dawać innym przykład bo to dobry zapalnik do wywalenia lewaków z polityki na całym świecie.
To była by ta "iskra" o której mowa na odnowienie Europy i Świata która ma wyjść z Polski.

Vote up!
7
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585270

"Ktoś "powinien pomóc wrócic im do Rosji.

Vote up!
1
Vote down!
0

mirek

#1585373