Dajemy się wkręcać

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Niestety dajemy się wkręcać. Weźmy ostatnia kampanię medialną po wypadku premier Beaty Szydło i przedostatnią po wypadku Antoniego Macierewicza. Że jak można, że czystki, że braki, że to że sio. wp.pl doniosło, że borowcy mają 200 nadgodzin w miesiącu. Różne opowieści snują. Ale na Tłiterze wypłynęły takie oto fakty:

1. "Jedna z limuzyn z kolumny, którą podróżował Bronisław Komorowski zderzyła się z osobówką. Ranne zostało dziecko. Według ustaleń policji samochód prezydencki, wymusił pierwszeństwo podczas zmiany pasa ruchu."

]]>http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/zdjecia/477571,1,wypadek-konwoju-prezydenta-pod-belwederem-ranne-dziecko.html]]>

Rok 2014

2. Pijani borowcy rozbili się limuzyną o drzewo.

]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pijani-funkcjonariusze-BOR-rozwalili-o-drzewo-sluzbowa-limuzyne,wid,14578340,martykul.html]]>

Rok 2012

3. Borowcy wymusili pierwszeństwo i spowodowali zderzenie z radiowozem. Policjant ciężko ranny.

]]>http://www.tvn24.pl/policja-rozbila-auto-ministra-sikorskiego,122637,s.html]]>


Rok 2010.

I czy wtedy jgen. Janicki łaził z TVNu do radia i z powrotem i kłapał te swoje bzdury? Czy uruchomili różne indywidua które opowiadały różne bzdury? Czy zorganizowali wzmożenie? No nie. A czy ów jgen. Janicki wprowadził rejestratory w autach rządowych i pisiory je zdjęły, czy może nie wprowadził? 6 lat miał bo 2007 do 2013 ta fachura rządziła BORem. No i co? No i nico. Nie domaga się też opcji zerowej, czyli wywalenia swoich nominatów i budowy służby od zera. Nie grzmiał, że doświadczeni oficerowie odchodzą bo nie mogą znieść jego niekompetencji.

Czy opowiadał wtedy w TVNie, że nie powinno być tak, ze dwóch pijanych borowców siedzi w chacie Komorowskiego i chleje i robi tam ni wiadomo co? Że nie może być tak, że wymusza Bronek pierwszeństwo i kobitka jest obciążona winą? Że ówczesne ministry powinny beknąć za to? TVN też nie grzał tych tematów, organizując wynurzenia różnych indywiduów. Nie puszczał fejkowych (fałszywych) wiadomości. No to teraz niech hipokryta najpierw nadrobi tamte akcje, a potem za współczesne się weźmie.

NA Tłiterze po staremu odstawiają manipulacje. A to, że chodzi o winę, że tamte się przyznały. No jak się przyznały jak kobitka się sądziła, aż sprawa się przedawniła. 6 stów dostała mandatu, ale swojej winy nie chciała uznać. Ci tam od zderzenia z radiowozem też coś kręcili z tym mandatem. Sprawy mocno wątpliwe. A chodzi o samo zdarzenie też. Inni mają trudności z zrozumieniem pojęcia kolumna uprzywilejowana. Ktoś tam ma do mnie pretensje, że wycie Janickiego i reszty nazywam wyciem. Jakiś geniusz uważa, że słowa "kłapanie" to wulgaryzm. Konkretnie znany tu i tam Starosta Melsztyński. Na kursie językowym GRU chyba.

TVP Info tez daje do pieca: chciałem se obejrzeć W Tyle Wizji a tu nie ma. Na miejscu wypadku dawno nic się nie dzieje a oni wciąż transmitują i kłapią różne tam takie te. Bez sensu.

Reasumując zatem: Najpierw niech nadrobią braki w relacjonowaniu tamtych wypadków, TVN studia niech zorganizuje, Cimoszewicz niech wyrazi, reszta. Niech potępią jgen. Janickiego za czystki itp. A dopiero potem za teraz niech się wezmą.

Tu macie linka do tłita z filmikiem, bo usuwają:
]]>https://twitter.com/Piotr_Lis_/status/825452859860852736]]>

A tu  Piękna i Bestia. Szokujące FAKTY ws. wypadku B.Szydło! Kto jest winny? ODCINEK SPECJALNY! (wrealu24)

]]>https://www.youtube.com/watch?v=N0EwneTXD_A]]>

 

 

PS: jgen = jeszcze generał

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (18 głosów)

Komentarze

Witaj!

 

Jakże potrzebny wpis. Już puściłem dalej

 

Pozdrawiam

Vote up!
18
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1532759

Wkręcanie i manipulacja to metody od lat stosowane w TVN, z tego zyje ta "stacja", niepotrzebnie władze PiS wdaja sie w dialog z szambem...

Vote up!
17
Vote down!
0

Yagon 12

#1532776

TVN jest po prostu organem propagandy a nie stacją TV która informuje widzów o tym co realnie istnieje.

Vote up!
14
Vote down!
0

Traczew

#1532781

W TVN "eksperci": komuch Dziewulski i WSI-ok Dukaczewski. Na dokładkę chyba Czempiński i oczywiście Janicki. Nieistotne. To są ich autorytety. 

Są dwie możliwości: olać te ichnie telewizje i gazety lub próbować tam ich prosttować. Jestem za druga opcją, z tym, że wtedy z PiS-u muszą być to osoby z jajami i wiedzą i nie może to być występ z nmarszu, ale do niego taki nasz gostek winien być przygotowany - od tago maja ludzi, aby jego przygotować.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1532786

Prawda pisana pa ruski... ot meRdia a MY ? my róbmy swoje i prostujmy ich klamstwa

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1532789

a my Polacy musimy zaczynać niemalże od początku. 1000 lat naszej historii leży "w ziemi" aż do Sybiru. Na dodatek przykładu Rzymian nigdy u nas nie było.

Vote up!
4
Vote down!
0

1-2-3

#1532798

ale także my wszyscy, bo nieraz trudno pozostać zdystansowanym i zachować trzeźwy osąd sytuacji.

Jednak jeśli jestesmy w stanie ocknąć się z tej ściemy, to w sumie nie jest tak źle i poradzimy sobie z tymi "siłami zła".

Dla nich "im gorzej, tym lepiej", a dla nas nie i czas, abyśmy jasno uznali kto stoi po naszej stronie, a kto przeciwko - stojący z boku nie liczą się, bo to niepewny element.

"Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1532812

tak sie pozoruje niewinne i precyzyjne "wypadki" wiekszych rzadowych oligarchow aby: w koszernych mediach wykazac "niezbicie :) ze to robota Putina wraz z soltysem z Jedwabnego:) jak rowniez moga dodac do putina kogos z palestyny lub iranu:).Ale .... czy ktos zaowazyl ze od poczatku morderczej ...bratobujczej !! bo pomiedzy Slowianami !wojny na Ukrainie ....nie zgina !!! zaden !! doslownie zaden !! ...czlowiek:) a ..bylo ich tam kilka miljonow!!. nawet nie ucierpial zaden sklepik "ich " jubilerski !! .Za to zostalo pomordowanych w bratobujczej wojnie ponad 80 tysiecy ....Slowianskich Goi:):):)

Vote up!
5
Vote down!
-1

antysemityzm = ksenofob.niepostepowiec,nacjonalista,oszolom:)

#1532832

"Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”.

i TAK trzymać 

/plus nasze dawne zawołąnie ze strony PIS.pl

"psy szczekają karawana idzie dalej,"do celu /

pozdr 

a dla Pani Premier nieustające zyczenia zdrowia ,#Damy Radę :)

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1532925

Dopóki, n.p. "Tauron" ("Enion", "Vattenfal", czy cokolwiek sobie wymyślą) zajmuje moje i mojej rodziny nieruchomości będę się modlił o pękające turbiny, spalone transformatory, zerwane trakcje, walące się kominy, brak wody do chłodzenia, walące się hale, zerwane dachy i.t.p. !!!

Dopóki MPK urządza sobie peron autousowy na moim płocie i wysypisko śmieci w moim ogrodzie - będę się modlił o wypadki autobusowe, ciężkie zimy, awarie, zamachy i strzelających do autobusów snajperów !!!

Dopóki "politycy" zajmują moje i mojej rodziny nieruchomości i zarządzają moją "pacyfikację" będę się modlił o ich jak najczęstsze wypadki, spadające samoloty, spadające helikoptery, zamachy, powodzie, wichury, orkany !!!

 

Dobrze się stało - wyszło szydło z worka - lecz sądząc po dotychczasowym zachowaniu rządzącej ekipy wątpię by cokolwiek się poprawiło a rządzący okazali mądrość i pokorę.

Wciąż ciążą sowieckie układy i układziki a w starych murach na prowincji rządzą stare układy i "Warszawka" się w to nie miesza, a nawet sankcjonuje i czerpie korzyści majątkowe. Tam gdzie torturowano i wywłaszczano mojego dziadka, tam też zastraszano i więziono mego ojca a następnie, przy okazji testując na mnie w prowizorycznej komorze gazowej broń biologiczną więziono i torturowano.

Dopóki policyjne i BOR-owe bydlaki i inne poobwieszane "Glockami" i napompowane nikotyną i kokainą ścierwo w drogich garniturach będzie się czuło bezkarne a politycy kontynuować będą żerowanie na ludzkiej krzywdzie i nadal zajmować będą zrabowane nieruchomości - oby jak najczęściej dochodziło do takich wypadków.

Sam nieraz ledwie uszedłem z życiem z prowokowanych przez łamiących wszelkie przepisy ruchu drogowego "policjantami" niechybnymi wypadkami, n.p. wyprzedzanie kolumny samochodów przez podwójną linię, bez sygnałów, na krętej wąskiej górskiej drodze, czy jazda przez zatłoczone śródmieście bez sygnałów z prędkością przekraczającą 100 km/h.

Bedąc nieraz napadanym, porywanym i transportowanym w miejsca tortur i okaleczeń również byłem świadkiem łamania wszelkich przepisów, a zwracając uwagę pospolitym przestępcom, sadystycznym zboczeńcom, słyszałem tylko:

"To my stanowimy prawo !"

W trakcie takich transportów byłem także świadkiem przyjmowanych drogą radiową zleceń do "pacyfikacji", których efektem były znajdowane nazajutrz ludzkie zwłoki.

 

Zgłaszając jesienią 2009 roku tego typu przestępstwa, łagodnie nazywane "nadużyciami", Lechowi Kaczyńskiemu zostałem cynicznie poinformowany by zgłosić się do "policji" t.j. właśnie do przestępców, a w sprawie zrabowanych nieruchomości do "pomocy społecznej", gdzie mnie wyśmiano. Kilka miesięcy później Lech Kaczyński nie żył a Donald Tusk i jego banda nasiliła porwania, tortury, okaleczenia i kradzieże !!!

Roszczenia zgłoszone 23 lata temu, t.j. w 1993 roku, w sądzie i ponawiane w prokuraturze, korespondencji z różnymi urzędami a nawet rozwieszane publicznie w formie plakatów na terenie miasta nie doczekały się cywilizowanej odpowiedzi - reagowano jedynie napadami, torturami, okaleczeniami, kradzieżami, niszczeniem mienia i zastraszaniem !!!

Ostatnia korespondencja skierowana do "rzecznika praw obywatelskich" i "ministerstw" od pół roku nie doczekała się odpowiedzi a ja od uprowadzenia w styczniu 2003 roku objęty jestem "dozorem policyjnym", którego do tej pory oficjalnie nie zniesiono.

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

 

 

http://sbb-music.jimdo.com

Vote up!
5
Vote down!
0
#1532920

i tragicznym dziedzictwem PRL i minionych 27 lat okrągłostołowej zdrady i zmian pseudodemokratycznych.

Ta złodziejska prywatyzacja doprowadziła polską i zachodnią oligarchię oraz zdrajców doradców - TKM do wzbogacenia, a nas naród do zubożenia i uczyniła z nas niewolników różnych obcych panów, w tym Niemców, którzy u nas czują sie lepiej i mogą więcej niż my Polacy.

Zachowanie Makreli w trakcie polskiej wizyty świdczyło o tym najlepiej. Swiadczą o tym też zachowania i komentarze unijnych watażków, w tym zdrajcy Tulska. Zachowują sie i wypowiadają jakby Polska nie miała prawa stanowić o sobie!

Vote up!
4
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1532988

Odnoszę wrażenie,że mundur tego na zdjęciu był stylizowany na mundurze funkcjonariuszy judenratu z getta warszawskiego. Szczgólnie czapa taka jakaś judenratowa..

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1532992